W tekście znajdują się m.in. linki afiliacyjne do sklepów ze sprzętem. Otrzymuję prowizję od każdego zakupu dokonanego po kliknięciu w link. Współpracuję z sieciami afiliacyjnymi. Szczegóły w regulaminie.

Firma Haier – Opinia i informacje o producencie

author avatar
Łukasz Proszek
Komentarze:  6

Haier, czyli coraz popularniejszy producent sprzętu AGD (i nie tylko) w Polsce oraz na świecie. Co musisz o nim wiedzieć? Czy firma Haier jest godna zaufania? Skąd właściwie pochodzi i co produkuje? Poniżej znajdziesz kompendium wiedzy o tej marce!

Firma Haier - Opinia i informacje o producencie

Spis treści:

  Haier – Co to za firma?

  Firma Haier zajmuje się produkcją sprzętów wykorzystywanych w domach. Oferuje AGD, a także elektronikę użytkową. To producent prowadzący swoją działalność na całym świecie. Zatrudnia setki tysięcy pracowników w oddziałach w wielu krajach i ma ponad 100 zakładów.

  Jak podaje Euromonitor International Limited, Haier zajmuje pierwsze miejsce w produkcji AGD. Być może zaskoczy Cię fakt, że tytuł ten zdobywa po raz 13 z rzędu.

  Firma istnieje na rynku już kilkadziesiąt lat i obecnie cieszy się ugruntowaną pozycją. Na pewno spotkasz jej produkty w sklepach. To np. piekarniki, mikrofalówki, pralki czy lodówki. Marka Haier je projektuje, rozwija, produkuje i oczywiście sprzedaje.

  W 2018 roku udział firmy w rynku detalicznym wyniósł 15,4 procent.

  Historia i pochodzenie firmy Haier

  Firmę Haier założono w 1984 roku, co oznacza, że na rynku działa już od kilkudziesięciu lat. Przez ten czas stopniowo się rozwijała i wkraczała na nowe kontynenty. Co ciekawe, przedsiębiorstwem od samego początku kieruje ta sama osoba. To prezes, a jednocześnie dyrektor generalny, Zhang Ruimin.

  Wiedz, że początki marki Haier datuje się jeszcze wcześniej niż na lata 80. W Qingdao w 1920 roku wybudowano fabrykę, która produkowała lodówki przeznaczone na rynek chiński.

  Po 29 latach (a więc w 1949 roku) zakład przekształcono w państwowe przedsiębiorstwo. Był to moment powstania Chińskiej Republiki Ludowej.

  Firma nie nosiła nazwy Haier od momentu założenia. Początkowo brzmiała nieco inaczej: Qingdao Refrigerator Co., było to jeszcze przed wspomnianym 1984 rokiem. Ta, pod którą działa obecnie, pojawiła się w 1991 roku. Haier pochodzi od dwóch ostatnich sylab chińskiej transliteracji słowa Liebherr.

  Dlaczego tak?

  Liebherr to niemiecka firma produkująca lodówki, która zawarła umowę z Qingdao Refrigerator Co., oferując jej wyposażenie oraz stosowane technologie. Przedsiębiorstwo radziło sobie dzięki temu na tyle dobrze, że stopniowo przejmowało niektórych chińskich producentów sprzętów gospodarstwa domowego.

  Niemniej przez problemy z zarządzaniem, skromną infrastrukturą czy z brakiem kontroli jakości Qingdao Refrigerator Co. zaczęło popadać w coraz większe długi. Aby poprawić sytuację, rząd Qingdao zatrudnił Zhanga Ruimina, który był wówczas asystentem zarządcy miasta. W 1984 mężczyzna został dyrektorem naczelnym fabryki i wtedy wszystko się zaczęło.

  W 1991 roku doszło do zmiany nazwy, a 4 lata później Haier wykupił Red Star Electric Appliance Factory, a więc swojego największego rywala. Przedsiębiorstwo stopniowo wprowadzało do oferty nowe urządzenia, w tym mikrofalówki, oczyszczacze powietrza, komputery i telefony komórkowe.

  Zapewne już się domyślasz, że firma Haier pochodzi z Chin. Na terenie Europy pojawiła się ponad 10 lat temu. W Polsce pierwszy oddział powstał w 2012 roku. Było to ważne wydarzenie, gdyż dzięki temu firma zyskała strategiczną lokalizację do podboju rynków środkowo-wschodniej części Europy.

  Planujesz zakupy sprzętu do domu? Sprawdź promocje w zaufanych sklepach!

  Gdzie Haier produkuje swoje sprzęty?

  Ponieważ to chińska firma, wiele sprzętów pochodzi właśnie z Chin. Tu warto podkreślić, że nie musisz się martwić o ich jakość. Przeanalizuj dokładnie informacje podawane przez innych producentów z tej branży. Przekonasz się wtedy, że wielu z nich także wytwarza AGD i RTV w Chinach, a urządzenia nie zawodzą Cię w codziennym życiu.

  Haier ma swoje fabryki także w innych częściach świata. W Europie znajdują się m.in. we Włoszech, Rosji i Turcji.

  Co z pozostałymi regionami? Należące do Haier fabryki zlokalizowane są też na terenie:

  • Ameryki Północnej.
  • Afryki (Nigeria).
  • Indii.
  • Indonezji.
  • Tajlandii.
  • Wietnamu.

  Firma wciąż się rozwija i wdraża nowe inwestycje, także w Polsce, Rumunii i wielu innych krajach. Poza fabrykami otwiera też centra badawczo-rozwojowe (R&D). Obecnie jest ich 10.

  Haier – Opinie polskich użytkowników

  Mimo że marka Haier pojawił się w Polsce stosunkowo niedawno, to w ciągu 10 lat szybko zyskała popularność. Polscy użytkownicy lubią sprzęty tego producenta i chętnie je kupują. Dotyczy to zwłaszcza lodówek, pralek, płyt indukcyjnych oraz piekarników. Potwierdzają to opinie o Haier.

  W szczególności o tych pierwszych sprzętach często usłyszysz i przeczytasz, że są bezawaryjne. Serca Polaków podbijają m.in. lodówki French Door, choć klasyczne modele też są oceniane bardzo pozytywnie.

  Haier docenisz m.in. za praktyczność. Pozostając w temacie lodówek, zaskakują bardzo dużą pojemnością i konstrukcją ułatwiającą wkładanie oraz wyjmowanie żywności. Wszystko poukładasz, tak aby zapewnić sobie łatwy dostęp do żywności.

  Praktyczność urządzeń Haier (nie tylko lodówek) to również bezproblemowa obsługa. Poza tym recenzje użytkowników sugerują, że sprzęty nie są hałaśliwe. Jeśli potrzebujesz czegoś cicho pracującego, prawdopodobnie kupisz to od tego producenta.

  Wyróżnia się kilka aspektów, za które można, a nawet powinno się docenić firmę Haier.

  Należą do nich:

  • Użyteczność.
  • Ciekawy design.
  • Niskie zużycie prądu i wody (jeśli dotyczy).
  • Duża pojemność (jeśli dotyczy).
  • Wydajność.
  • Odporność na awarie.
  • Dotykowy, intuicyjny panel sterowania (dostępny w większości urządzeń).
  • Zastosowanie nowoczesnych funkcji.

  Warto rozwinąć ostatni punkt. Sprzęty Haier zaskakują opcjami, które rzadko spotkasz (jak już, to raczej w droższych urządzeniach). Przykładem jest dostępna w piekarnikach pyroliza. Mimo że to bardzo przydatna funkcja, wciąż nie znajdziesz jej w każdym modelu, prawda? Czyszczenie pyrolityczne znacząco ułatwia utrzymanie komory w czystości.

  Uwielbiasz gotować? W takim razie docenisz też termosondę. Oferują ją płyty do zabudowy. Sprawdzasz, czy potrawa ma właściwą temperaturę, dzięki czemu gotujesz jak szef kuchni. Co ciekawe, sondą zarządzasz zdalnie za pomocą specjalnej aplikacji. Znajdziesz w niej też przepisy na różne dania.

  Oczywiście to nie oznacza, że proponowane przez markę Haier urządzenia czy ona sama jest pozbawiona wad. Niektórzy twierdzą, że obsługa klienta pozostawia czasami sporo do życzenia. Problematyczne bywa też zgłaszanie reklamacji, ale nie są to częste opinie użytkowników o Haier. Dopracowanie takich kwestii nie należy do bardzo trudnych.

  Gorzej byłoby, jeśli urządzenia okazywałyby się słabej jakości i awaryjne, a tak nie jest. Potwierdzają to liczne testy sprzętów Haier. Sporo znajdziesz również na mojej stronie.

  Jakie sprzęty produkuje Haier i co je wyróżnia?

  Produkowane przez firmę Haier urządzenia można podzielić na 4 główne kategorie: gotowanie, zmywanie, pranie oraz chłodzenie.

  Na pewno już mniej więcej domyślasz się, co znajdziesz w ofercie firmy. To producent sprzętów powszechnie wykorzystywanych w domach, bez których trudno wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie.

  Haier to jeden z liderów w branży urządzeń gospodarstwa domowego. Oferowane przez niego sprzęty są coraz częściej spotykane. Jak twierdzi sam producent, są tworzone po to, aby ułatwiać codzienne życie i pokazywać, że domowe obowiązki nie muszą być tak kłopotliwe.

  Ciekawi Cię, jakie dokładnie sprzęty produkuje firma Haier? Wszystkie szczegóły znajdziesz poniżej.

  Lodówki Haier

  Zaczynamy od najbardziej rozpoznawalnych urządzeń marki. Lodówki Haier wciąż zyskują na popularności, często gości je mój ranking lodówek wolnostojących.

  Wśród lodówek Haier wyszukasz sprzęty:

  Urządzenia cechuje nowoczesny, elegancki design oraz zastosowanie interesujących technologii. To lodówki oferujące m.in. No Frost, jasne i energooszczędne oświetlenie LED, jak również regulację temperatury.

  Wszystko to łączy się z dużą pojemnością. Do dyspozycji masz sporo półek i szuflad (także w zamrażarce; to właśnie z nich wręcz słynie Haier), dlatego łatwo poukładasz żywność. W wielu modelach znajdziesz nawet specjalne miejsce na butelki, np. z winem.

  Za świeżość produktów odpowiadają takie rozwiązania jak Humidity Zone. Zapewnia utrzymanie poziomu wilgotności na dostatecznie wysokim poziomie.

  Lodówki Haier to też technologie antybakteryjne, strefa Switch Zone (działa jako chłodziarka lub zamrażarka) oraz szybkie zamrażanie.

  Więcej o tej kategorii: Lodówka Haier – Opinie, Technologie, Parametry, Ceny

  Pralki Haier

  W przypadku pralek oferta Haier również pozytywnie Cię zaskoczy. Znajdziesz w niej nie tylko sprzęty ładowane od frontu, ale i dobre pralki ładowane od góry. Urządzenia z obu grup wyróżniają się stylowym wyglądem i użytecznością.

  Ciekawe jest to, że producent oferuje pralki w dwóch kolorach. Poza standardową białą obudową do wyboru masz też modele antracytowe. Łatwo więc dopasujesz sprzęt do wystroju wnętrza. Niby drobiazg, ale czasami odgrywa bardzo ważną rolę, o czym świadczą też recenzje sprzętów Haier.

  Co z technologiami? Pralki Haier oferują ich sporo. Użytkownicy doceniają je zwłaszcza za krótki cykl prania, trwający 15 minut. Nie wszystkie urządzenia innych marek zapewniają takie rozwiązanie, a przecież niekiedy mocno się przydaje.

  Producent zadbał też o ochronę przed pleśnią, o którą nietrudno. Jej powstawaniu zapobiega powłoka ABT (Anti-Bacterial Treatment) pokrywająca najbardziej wrażliwe miejsca. Mowa tu m.in. o uszczelce bębna.

  Kolejne zalety to duża pojemność (średnio 7 – 8 kg, choć bywają jeszcze większe modele) i efektywne usuwanie zabrudzeń z tkanin.

  Wywabianie plam ułatwia nie tylko duży wybór programów prania, ale też funkcja pary. Wpływa na rozluźnienie włókien, dzięki czemu detergent lepiej w nie wnika. Poza tym para zapobiega powstawaniu uporczywych zagnieceń.

  Kilkanaście programów prania i opóźnienie startu do 24 godzin to dla Ciebie mało? Sprzęty Haier to dobry wybór dla najbardziej wymagających, zwłaszcza gdy mowa o czymś, co wyróżnia mój ranking pralek ładowanych od przodu.

  Urządzeniem Haier sterujesz za pomocą aplikacji na smartfonie. W bębnie znajduje się oświetlenie gwarantujące łatwe wkładanie i wyjmowanie prania.

  Co więcej, to Ty decydujesz, kiedy program się skończy. Pralka wówczas automatycznie oblicza, ile potrwają poszczególne etapy pracy. Całość uzupełnia zużycie wody i prądu na optymalnym poziomie oraz wydajne wirowanie.

  Więcej o tej kategorii: Pralka Haier – Opinie, Technologie, Parametry, Ceny

  Pralko-suszarki Haier

  Urządzenia z tej kategorii także oferują duża pojemność: 8/5 kg lub 10/6 kg. To modele wolnostojące z oświetleniem bębna, nadające się do suszenia ubrań nawet z delikatnych tkanin. Producent zapewnia kilkanaście lat gwarancji na silnik.

  Pralko-suszarki Haier pozwalają na opóźnienie startu oraz zastosowanie pary wodnej. Szybko docenisz szerokie drzwi ułatwiające wkładanie i wyjmowanie większych rzeczy. Po połączeniu sprzętu z aplikacją zyskasz dostęp do dodatkowych programów (choć i tak masz ich standardowo kilkanaście do wyboru).

  Sprzęty wykorzystują nowoczesną technologię I-Refresh, która zbiera pozytywne opinie. Umożliwia usunięcie nieprzyjemnych zapachów, alergenów, kurzu, a dodatkowo zagnieceń. Tak jak w pralkach antybakteryjna powłoka chroni przed rozwojem pleśni.

  Automatyczne ważenie sprawia, że te dobre pralko-suszarki dopasowują czas trwania cyklu i zużycie wody. Zastosowany silnik Direct Motion zachowuje wydajność niezależnie od obciążenia. Ponadto wykazuje odporność na awarie.

  Co ciekawe, Haier bryluje przy okazji w innej podkategorii, chodzi o małe pralko-suszarki slim. Ich stosunek pojemności do załadunku zachwyca. Dzięki temu nadają się dla dużych rodzin z niekoniecznie dużą łazienką czy domową pralnią.

  Suszarki do prania Haier

  W tej kategorii także pojawia się marka Haier. To jednak specyficzna branża, w której nie tak łatwo wyprzeć jeszcze większe firmy z pokaźniejszym doświadczeniem.

  Mimo to modele Haier nie mają się czego wstydzić. Są energooszczędne, pojemne i dobrze suszą odzież różnego typu.

  Wśród suszarek na pranie te Haier wyróżniają się delikatną strukturą bębna. Nie mechacą, a tym bardziej nie zaciągają delikatniejszych tkanin.

  Jak bywa w wielu innych kategoriach, wyróżniają się przy okazji efektownym, nowoczesnym designem. Od razu widać, że to sprzęty z wysokiej ligi, co docenia ranking suszarek do prania.

  Płyty gazowe Haier

  To urządzenia, wśród których znajdziesz nie tylko standardowe modele z 4 palnikami. Haier oferuje też większe sprzęty, czyli płyty gazowe 5-palnikowe. Są bardzo użyteczne oraz komfortowe w użyciu.

  Płyty gazowe opisywanego producenta uznaje się za solidne. Żeliwne ruszty i szklane wykończenie to ich charakterystyczne cechy. Ponadto precyzyjnie regulujesz moc każdego palnika i łatwo utrzymujesz urządzenie w czystości (niektóre ruszty przystosowano do mycia w zmywarce).

  Na pewno zwrócisz uwagę na minimalistyczny design. Szklane płyty gazowe Haier bez problemu dopasujesz do każdej aranżacji.

  Całość uzupełniają takie elementy jak:

  • Wymagane zabezpieczenia.
  • Duża wydajność.
  • Wygodne pokrętła.

  Płyty indukcyjne Haier

  Wolisz nowocześniejszy typ płyty grzewczej? Haier oferuje elektryczne modele indukcyjne. To, co je wyróżnia, to szeroki zakres mocy, a także jej ogranicznik (aby płyta sprawdziła się w mieszkaniu w bloku, a więc przy instalacji 230 V).

  Jak przystało na nowoczesne płyty indukcje, modele Haier z automatu rozpoznają naczynia. Współpracują także z aplikacją mobilną, a przede wszystkim są po prostu wydajne. To cecha godna modeli, które prezentuje ranking płyt indukcyjnych.

  Piekarniki Haier

  W tej kategorii do wyboru masz bardzo dużo sprzętów. Pojemność większości z nich wynosi 70 l, niemniej znajdziesz też coś do mniejszej kuchni (np. model 34-litrowy).

  To urządzenia oferujące różne systemy czyszczenia, w tym hydrolityczny czy pyrolityczny. Oznacza to, że zachowanie czystości komory nie stanowi żadnego problemu. Kłopotu nie sprawi Ci również samo pieczenie ciast czy potraw.

  Piekarniki Haier są wyposażone w precyzyjną regulację temperatury, a nawet specjalne funkcje, m.in. do wypiekania chleba. Większość modeli oferuje ponadto pieczenie z parą (czyli wiodą cechę materiału ranking piekarników parowych) i obsługę za pomocą aplikacji, w której znajdziesz mnóstwo przepisów.

  Do tego dochodzi dobra widoczność, którą zapewniają odpowiednio rozmieszczone lampy oraz gładka, przejrzysta emalia wewnątrz komory. Bez wątpienia jedne z najlepszych piekarników do zabudowy.

  Kuchenki mikrofalowe Haier

  Mikrofalówki Haier stylowo się prezentują i zapewniają łatwą obsługę. Ich charakterystyczna cecha to dostęp do przepisów.

  Wystarczy, że zainstalujesz na smartfonie aplikację producenta. Swobodnie przeglądasz wtedy porady kulinarne, a dodatkowo zyskujesz wskazówki dotyczące m.in. czyszczenia urządzenia.

  Kuchenki mikrofalowe nie zajmują dużo miejsca i pasują zarówno do nowoczesnej, jak też klasycznie urządzonej kuchni. Oferują sporą pojemność, dlatego są dobrym wyborem dla większych rodzin.

  Ponadto mikrofalę Haier obsługujesz za pomocą dotykowego wyświetlacza. Potrzebujesz czegoś więcej? W komplecie otrzymujesz grill grid, czyli specjalną podstawę do grillowania.

  Zobacz przy okazji zestawienia z tej kategorii:

  Zmywarki Haier

  Było sporo o gotowaniu, więc nadszedł czas na zmywanie. Zmywarka Haier zadba o czystość Twoich naczyń, co do tego nie musisz mieć wątpliwości.

  W ofercie firmy znajdziesz modele do zabudowy o różnej pojemności. Mieszczą od 13 do 16 kompletów. Widziałem już o nich wiele pozytywnych opinii.

  Sprzęty oferują dużo programów, funkcję 1/2 załadunku, wskaźnik braku soli oraz opóźnienie startu. Nie są hałaśliwe za sprawą nowoczesnej technologii Haier Ultra Silence. Producent zadbał także o wydajne suszenie i filtr antybakteryjny.

  W zmywarkach Haier umieszczono czujnik Smar Load. Sprawdza obciążenie i na tej podstawie dobiera zużycie wody oraz energii. To sposób na skuteczne, a przy tym oszczędne zmywanie naczyń.

  Zobacz zestawienia zmywarek:

  Okapy Haier

  Urządzenia z tej grupy są utrzymane w ciemnych kolorach, a wykończenie ze stali nierdzewnej dodaje im elegancji. Każdy model oferuje oświetlenie LED i kilkustopniową regulację prędkości pracy.

  Haier wyposażył swoje okapy w mocny silnik. Gwarantuje wydajne oczyszczanie powietrza przy jednoczesnym cichym działaniu. Wybrane sprzęty połączysz z aplikacją na smartfony. Dzięki temu zyskasz możliwość swobodnego zarządzania urządzeniem bez potrzeby podchodzenia do niego.

  Zobacz klasyfikacje okapów:

  Oczyszczacze powietrza Haier

  Użytkownicy doceniają oczyszczacze powietrza tego producenta nie tylko za skuteczne eliminowanie zanieczyszczeń, ale też innowacyjne rozwiązania. To sprzęty ze wskaźnikiem, za pomocą którego kontrolujesz jakość powietrza w domu.

  Do swojej dyspozycji masz również funkcję jonizacji oraz bezprzewodowego pilota. Urządzenia Haier cechuje zwarta konstrukcja. Nie zajmują dużo miejsca, ale też nie wpływają negatywnie na wystrój pomieszczenia.

  Z uwagi na filtr 3w1 oczyszczacze neutralizują różne zanieczyszczenia:

  • Kurz.
  • Pył.
  • Dym.
  • Nikotynę.
  • Włosy.
  • Sierść.

  Nie brakuje tu podstawowych funkcji, w tym timera czy regulacji prędkości pracy.

  Zobacz zestawienia sprzętów, z którymi zadbasz o jakość powietrza:

  Mniej typowe sprzęty produkcji Haier

  W ofercie marki Haier wyszukasz też nieco mniej typowe sprzęty. Przykładem są klimatyzatory bezkanałowe, popularne m.in. w Stanach Zjednoczonych.

  To urządzenia, które wykorzystują mniejsze jednostki rozmieszczone po całym domu. Jak sama nazwa wskazuje, nie wymagają kanałów.

  Jak zapewnia marka Haier, tego typu klimatyzatory są łatwe w instalacji. Oferują bardziej precyzyjną regulację temperatury w każdym pomieszczeniu, a do tego są objęte wieloletnią gwarancją.

  Kolejny przykład to instalacje VRF. Takie systemy klimatyzacji znajdują zastosowanie w budynkach o dużej powierzchni. Zazwyczaj montuje się je w hotelach, urzędach i biurowcach.

  Jak widzisz, Haier oferuje nie tylko typowe urządzenia do użytku domowego. Następny przykład to chłodziarki do wina. Przyznasz, że mało kto ma ją w swojej kuchni czy piwnicy.

  Niemniej firma zajęła się produkcją takich sprzętów. Pomieszczą kilkadziesiąt butelek trunku, od 30 do nawet 247! Wewnątrz znajdziesz oświetlenie LED i nowoczesne systemy, m.in. naturalnego przepływu powietrza, blokowania drzwi oraz antywibracyjny.

  Opinie o Haier w tym przypadku są pozytywne. Wolnostojące chłodziarki do wina są nie tylko pojemne, ale i innowacyjne. Wybrane modele łączą się z Wi-Fi i aplikacją w Twoim telefonie. Masz pełną kontrolę nad swoim zapasem wina.

  Sprzęt Haier a serwis

  Jeśli uważnie przeczytasz recenzje sprzętów Haier, dowiesz się, że producent oferuje usługi serwisowe w Polsce. Sieć autoryzowanych punktów pomocy technicznej jest rozbudowana.

  Z serwisem łatwo skontaktujesz się online, za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego: https://www.haier-europe.com/pl_PL/serwis-techniczny/kontakt/.

  W razie potrzeby bez przeszkód skorzystasz też z infolinii, w Polsce dostępne są dwa numery: 

  • 801081314
  • 22 5851111

  Pamiętaj, aby mieć pod ręką numer seryjny sprzętu. Wtedy sprawnie rozwiążesz problem, bo konsultant będzie wiedział, o jakie urządzenie chodzi.

  Marka Haier wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientów także w inny sposób. Na stronie producenta znajdziesz instrukcję obsługi do swojego sprzętu. Nie ma znaczenia, czy to pralka, oczyszczacz powietrza, piekarnik czy zmywarka. Instrukcje są dostępne online, więc nic się nie stanie, gdy zgubisz papierową wersję.

  Z tej strony pobierzesz wybraną instrukcję na swój komputer lub telefon: https://www.haier-europe.com/pl_PL/serwis-techniczny/instrukcja-obslugi/

  Producent pomyślał ponadto o łatwym dostępie do części zamiennych.

  Są dostępne pod tym adresem: https://www.haierspares.eu/pl/home.

  Wybierz kategorię, a następnie przeszukaj listę dostępnych elementów.

  Autoryzowane centra serwisowe Haier znajdziesz w różnych regionach Polski.

  Punkty są zlokalizowane w takich miastach jak:

  • Warszawa.
  • Bydgoszcz.
  • Grudziądz.
  • Toruń.
  • Włocławek.
  • Zduńska Wola.
  • Piotrków Trybunalski.
  • Skierniewice.
  • Łowicz.
  • Zamość.
  • Lublin.
  • Chełm.
  • Kraków.
  • Katowice.
  • Bielsko-Biała.

  Niezależnie od tego, gdzie mieszkasz, znajdziesz miejsce do naprawy swojego urządzenia w okolicy.

  W razie potrzeby skorzystaj z przydatnej mapki: https://www.haier-europe.com/pl_PL/gdzie-nas-znalezc/.

  Za jej pośrednictwem szybko wyszukasz też detalicznego sprzedawcę marki Haier.

  Podsumowanie

  Firma Haier zbiera bardzo dobre opinie dotyczące ich sprzętów dużego AGD. Przekonują do siebie zarówno kulturą pracy, energooszczędnością, jak i funkcjami. W wielu kategoriach produkty marki Haier są wręcz topowe lub należą do ścisłej czołówki.

  Polacy polubili zwłaszcza ich lodówki, pralki oraz pralko-suszarki. Z czasem Haier zyskał renomę także w zakresie sprzętu do gotowania.

  Z pewnością warto na bieżąco śledzić poczynania tej firmy, co osobiście robię, np. podczas aktualizacji rankingów.

  Oceń publikację
  [Głosy: 51 Średnia: 4]

  Wszystkie komentarze weryfikowane są przed publikacją. Zasady gromadzenia, weryfikacji i publikowania komentarzy znajdują się w regulaminie.

  Subscribe
  Powiadom o
  6 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Mieczysław Gryz
  3 miesięcy temu

  Jestem bardzo zadowolony z zakupu pralki i suszarki firmy Haier super zakup serdecznie polecam

  Anna
  5 miesięcy temu

  Witam , od niedawna stałam się właścicielką pralki i suszarki firmy Haier. Jestem zachwycona pralką. Bardzo nie lubię prasować , a dzięki tej pralce nie muszę tego robić. Rzeczy są prawie suche, a do tego mają mniej nierówności.

  Jarek
  6 miesięcy temu

  Mamy różny sprzęty Haier lodówkę, kuchnie, mikrofale, pralkę oraz suszarkę oraz niestety piekarnik.
  Niestety piekarnik za 3500 zł nie wytrzymał pół roku normalnego użytkowania. Kratki prowadnice obudowa sondy oraz dziurki w emalii pordzewiałe, nie rozsuwają się prowadnice.
  Kolorowy ekran się zawiesza przy nagrzewaniu….a piekarnik się wyłącza niewiadomo kiedy.
  Sprawa poszła do producenta.