W tekście znajdują się m.in. linki afiliacyjne do sklepów ze sprzętem. Otrzymuję prowizję od każdego zakupu dokonanego po kliknięciu w link. Współpracuję z sieciami afiliacyjnymi. Szczegóły w regulaminie.

Toshiba GR-RF646WE – Co potrafi nowoczesna lodówka 4-drzwiowa?

author avatar
Łukasz Proszek
Komentarze:  1

Toshiba GR-RF646WE to aktualnie jedna z najnowszych lodówek 4-drzwiowych (multi door) dla dużych rodzin i wymagających użytkowników. Moją uwagę zwróciła między innymi bardzo nowoczesnymi rozwiązaniami. Co z nich wynika? O tym w mojej opinii!

Lodówka multi door Toshiba GR-RF646WE - opinia, czy warto

Spis treści:

  Szukając pojemnej lodówki, uwaga wielu osób skupia się na tych 4-drzwiowych, a więc typu multi door. Toshiba GR-RF646WE to idealny przykład sprzętu, który wpisuje się w ten segment, oferując najnowocześniejsze rozwiązania.

  W dalszej części opinii pokażę Ci, co ten sprzęt ma do zaoferowania.

  Toshiba GR-RF646WE – Sprawdź ceny

  Toshiba GR-RF646WE – Przestrzeń na jedzenie

  Trudno mi sobie wyobrazić, aby Toshiba GR-RF646WE była dla kogoś za mała. To niesamowicie pojemna lodówka: 622 l pojemności rozbite na 438 l chłodziarki, 92 l zamrażalnika i 92 l strefy zmiennej.

  O co chodzi ze strefą zmienną?

  To świetne rozwiązanie, gdyż swobodnie wyregulujesz w niej temperaturę od standardowego chłodzenia po głębokie mrożenie. To Ty decydujesz, czy zrobisz z niej strefę chłodzącą, mrożącą czy coś pomiędzy.

  Co do układu wnętrza, producent przygotował łącznie aż 26 przegródek różnej wielkości. Wręcz rekordowy wynik na tle innych lodówek multi door.

  Toshiba GR-RF646WE wnętrze lodówki z jedzeniem

  Bez problemu znajdziesz miejsce na wędliny, sery, owoce, warzywa, mięso, ryby, napoje, mrożonki w różnych kształtach czy większe bądź wyższe produkty spożywcze.

  Toshiba GR-RF646WE dynia w większej szufladzie

  Wracając z wielkich zakupów spożywczych, od teraz nie musisz się bać, że coś się nie zmieści w Twojej lodówce. Otrzymujesz komfort na najwyższym poziomie.

  Toshiba GR-RF646WE owoce i warzywa umieszczone w szufladach

  Są nawet mini przegródki, w których umieścisz chociażby kosmetyki potrzebujące chłodu.

  Toshiba GR-RF646WE mała przegródka na kosmetyki 2

  Toshiba GR-RF646WE mała przegródka na kosmetyki

  Toshiba GR-RF646WE – Skuteczność chłodzenia

  Toshiba skupiła się na nowoczesnych, lecz praktycznych rozwiązaniach. Moją uwagę zwróciły przede wszystkim aż 3 niezależne systemy chłodzenia.

  Praktycznie w każdym materiale o większych lodówkach powtarzam, że to zawsze duży plus, gdy sprzęt oferuje coś takiego.

  Dlaczego?

  Ponieważ niezależne obiegi zimnego powietrza gwarantują mniejsze wahania temperatur, brak przenikania zapachu żywności, optymalną wilgotność i jeszcze bardziej równomierne chłodzenie oraz mrożenie.

  I tutaj dokładnie tak jest! Toshiba GR-RF646WE zapewni perfekcyjne warunki dla Twojego jedzenia. Nie musisz się bać, że coś zostanie przesuszone lub w ogóle utraci świeżość. Nie stanie się tak z winy urządzenia.

  Toshiba GR-RF646WE widok od wewnątrz lodówki

  Stabilność chłodzenia poprawia zresztą wentylator ze sprężarką. A to jeszcze nie wszystko, gdyż dystrybucję zimnego powietrza wewnątrz udoskonala Alloy Cooling, czyli chłodzenie 360°. Chłód szybko dociera do każdego zakamarka tej wielkiej lodówki.

  Toshiba GR-RF646WE technologia Alloy Cooling

  Technicznie nie mam tu nic do zarzucenia. Toshiba GR-RF646WE prezentuje najwyższy poziom wśród lodówek multidoor.

  Toshiba GR-RF646WE – Ekonomia i kultura pracy

  Wiesz już, że Toshiba GR-RF646WE zapewni Ci ogromną przestrzeń na żywność i skuteczne technologie chłodzenia.

  Ale w przypadku każdej lodówki duże znaczenie mają też energooszczędność oraz kultura pracy. Nie ominąłem więc tych aspektów w mojej opinii o lodówce Toshiba GR-RF646WE.

  Jeżeli chodzi o klasę energetyczną, to sprzęt reprezentuje A+ z rocznym zużyciem energii na poziomie 438 kWh. To 262 zł rocznie na zapewnienie urządzeniu prądu.

  Sęk w tym, że to wyliczenia na etykiety energetyczne, a w praktyce… będzie lepiej! Wszystko przez wspomniany już Dual Inverter, czyli wentylator połączony ze sprężarką. Potrafi oszczędzić do 20 procent dodatkowej energii.

  Nie przejmujesz się więc drastycznym wzrostem rachunków za prąd, jednocześnie ciesząc się nowoczesną i niezwykle pojemną lodówką.

  Toshiba GR-RF646WE nowoczesny i elegancki design

  Tak skonstruowany kompresor zapewnia także cichą pracę. Wiele lodówek ma z tym problem. Dosyć, że głośno pracują, to jeszcze często strzelają czy wydają inne dziwne dźwięki.

  Z Toshibą GR-RF646WE nie ma takich problemów, sprzęt nie będzie Cię denerwował głośnością pracy, ponieważ jest cichutki.

  Toshiba GR-RF646WE – Jakość wykonania

  Toshiba nie zawiodła mnie także w kwestii jakości wykonania. Sprzęt prezentuje się pięknie, a producent daje Ci pewien wybór. Do wyboru masz kolor Morandi Grey lub ciemne niebieskie szkło, które i tak może udanie współgrać z białą aranżacją kuchenną.

  Toshiba GR-RF646WE w kuchni z białymi meblami

  Lodówka wygląda elegancko, a nowoczesności dodaje jej cyfrowy panel sterowania (który ułatwi Ci przy okazji zmienianie temperatury chłodzenia).

  Wszystkie szuflady, półki i pojemniki wewnątrz wykonano z trwałych materiałów. Nie boisz się o przypadkowe uszkodzenia mechaniczne, a i okazjonalne czyszczenie pójdzie Ci gładko.

  Toshiba GR-RF646WE szuflady na warzywa i owoce

  Po otwarciu drzwi ujrzysz oświetlenie LED. Nie męczy wzroku, pobiera mało energii i znakomicie oświetla chłodziarkę oraz zamrażalnik. Szybko odnajdziesz potrzebny w danej chwili produkt spożywczy.

  Jestem pewien, że taka stylistyka zachwyci zarówno Ciebie, jak i Twoich gości. Zdjęcia nie przekazują oryginalnego wzornictwa tej konstrukcji. W rzeczywistości wygląda jeszcze bardziej imponująco.

  Toshiba GR-RF646WE nowoczesny i elegancki design 2

  A jeżeli chodzi o wymiary, aby perfekcyjnie dopasować lodówkę do układu kuchni, wysokość wynosi 193,5 cm, szerokość 90,5 cm, a głębokość 77,5 cm. Gabaryty nie są więc przesadzone w stosunku do oferowanej pojemności.

  Toshiba GR-RF646WE nowoczesny i elegancki design 3

  Toshiba GR-RF646WE a walka z bakteriami

  Pomimo pokaźnej ilości korzyści, które Ci wymieniłem, jest jeszcze coś.

  Chodzi o technologię Plasma Pure.

  Dzięki niej Toshiba GR-RF646WE zabija bakterie, które mogą spoczywać na kupionym pożywieniu. W jaki sposób? Wytwarzając jony i elektrony.

  Wspomniana technologia pozbywa się zarówno drobnoustrojów, co szczególnie w dzisiejszych czasach ma tak duże znaczenie, jak i specyficznych zapachów bardziej aromatycznej żywności.

  Nie musisz używać wyszukanych preparatów czy stosować innych sztuczek, aby w Twojej lodówce panowały higieniczne, sterylne warunki. A to pozytywnie wpływa na świeżość żywności oraz bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny.

  Toshiba GR-RF646WE użytkowanie na co dzień

  Czy warto kupić lodówkę Toshiba GR-RF646WE?

  Jak najbardziej! Topowe technologie chłodzenia, ogromna pojemność, najwyższa jakość wykonania, ciekawa stylistyka, energooszczędna i cicha praca – plusów jest multum.

  Toshiba GR-RF646WE to prawdziwy hit dla wymagających osób, ale też takich… którzy nie chcą wydawać astronomicznych kwot.

  Owszem, sprzęt swoje kosztuje, ale jeżeli chodzi o rodzaje dużych lodówek (multi door, side by side czy french door), to znam 2 lub 3 droższe konstrukcje, które w niektórych aspektach wypadają gorzej od Toshiby!

  Zobacz ceny tej lodówki:

  MediaExpert
  EURO

  Tutaj każda wydana złotówka stanowi rozsądną inwestycję na długie lata.

  Jak widzisz, ten ceniony producent z Japonii może zawojować również rynek sprzętu dużego AGD. Oferta takich urządzeń Toshiby regularnie się poszerza, a ja jestem ciekaw, czy kolejne sprzęty będą trzymały równie wysoki poziom co Toshiba GR-RF646WE.

  prorankingi polecają - odznaczenie

  Materiał reklamowy dla Toshiba. Opinia o produkcie pozostaje niezależna, subiektywna i bez ingerencji osób trzecich.

  Zobacz zestawienia sprzętów do chłodzenia i mrożenia:

  Oceń publikację
  [Głosy: 25 Średnia: 4.2]

  Wszystkie komentarze weryfikowane są przed publikacją. Zasady gromadzenia, weryfikacji i publikowania komentarzy znajdują się w regulaminie.

  Subscribe
  Powiadom o
  1 Komentarz
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Klaudia
  3 lat temu

  Lodowka tohsiba mam ja 3 dzien klasa A ++ czesto sie wl co pol godz