W tekście znajdują się m.in. linki afiliacyjne do sklepów ze sprzętem. Otrzymuję prowizję od każdego zakupu dokonanego po kliknięciu w link. Współpracuję z sieciami afiliacyjnymi. Szczegóły w regulaminie.

Jaka lodówka 70 cm szerokości? Ranking 2024

Łukasz Proszek
Aktualizacja:  24 kwietnia 2024
Komentarze:  3

Dobra lodówka o szerokości 70 cm zagwarantuje Ci wyraźnie więcej miejsca niż ta standardowa. W dodatku znajdziesz tu modele do obudowania lub z szufladowymi zamrażalnikami. Z drugiej strony najlepsze lodówki 70 cm potrafią kosztować swoje. Dlatego też wspomóż się moim aktualizowanym, niezależnym rankingiem. Wtedy wybierzesz raz, a dobrze, ciesząc się nowoczesną chłodziarko-zamrażarką 70 cm!

Jaka lodówka o szerokości 70 cm? Ranking, opinie

Ranking lodówek 70 cm szerokości - TOP 5

Haier HTW7720DNGB

Jaka lodówka o szerokości 70 cm jest najlepsza? Pierwsze miejsce w rankingu zajmuje Haier HTW7720DNGB. Świetne parametry, w tym cicha (35 dB) i energooszczędna praca (klasa D), to dopiero wstęp do jej zalet. Mieści aż 477 l, z łatwością ulokujesz w niej wielkie zakupy spożywcze. To top lodówka 70 cm z komorą świeżości. Twoje owoce i warzywa dłużej utrzymają dobry smak oraz konsystencję.

Furorę robią szuflady zamrażalnika. Pojemne (140 l), szczelne i łatwo wysuwalne – idealne połączenie! Zauważ zresztą, że to kombinowana lodówka typu french door. Zamrażalnik podzielono na 2 całkowicie osobne szuflady. Takie rozwiązanie niweluje utratę zimna. Dodatkowo ochroni Twoją żywność, dając łatwy dostęp do każdej części tej luksusowej lodówki 70 cm z czarnym szkłem.

Czarna lodówka o szerokości 70 cm to Twój zakupowy cel? Pragniesz nabyć cichy, skuteczny i energooszczędny sprzęt, który pięknie wygląda? Nie zastanawiaj się dłużej i zamów Haier HTW7720DNGB. To jeszcze lepszy model od i tak bardzo dobrych poprzednich generacji marki Haier.

Ocena produktu: 9.85/10
Siemens KG49NAIBT

Siemens KG49NAIBT, czyli ekstremalnie energooszczędna lodówka 70 cm. Klasa B skutkuje jedynie 142 kWh rocznie (to jakieś 110 zł). Najistotniejsze, że na tym nie koniec dobrych informacji. To jedna z najcichszych chłodziarko-zamrażarek na rynku (35 dB). Praktycznie jej nie usłyszysz. Nie brakuje jej przy tym dobrego wykonania oraz przestronności. Znajdziesz w niej także komorę zero na mięso czy ryby.

Masz problem z dopasowaniem nowego urządzenia do kuchni? Tutaj sprawa staje się prostsza. Siemens KG49NAIBT to dobra lodówka 70 cm do zlicowania z meblami. Nie musisz zostawiać odstępu po bokach. Sprzęt służy zatem do obudowy. Wystarczy, że otworzysz drzwi lodówki na 90 stopni, a bezproblemowo wysuniesz wszystkie półki i szuflady. Niby szersza, a nadal kompaktowa, prawda?

Szukasz srebrnej lodówki 70 cm, którą estetycznie przysuniesz do ściany czy mebli obok? W takim razie zdecyduj się Siemens KG49NAIBT. Oprócz możliwości obudowy wyróżniają ją rewelacyjne parametry, No Frost oraz skuteczne utrzymywanie zimna wewnątrz.

Ocena produktu: 9.7/10
Haier HTW7720DNGW

Pojemna lodówka 70 cm z białym szkłem na froncie. Już sama stylistyka i wykonanie sprawiają, że Haier HTW7720DNGW stanowi rzadki okaz. Najistotniejsze, że kolejne kluczowe cechy wypadają równie ciekawie. Wnętrze da Ci 483 l przestrzeni na żywność. To lodówka o szerokości 70 cm z szufladami zamrażalnika typu french door. Minimalizują utratę zimna. Do tego łatwo wysuniesz każdą z nich.

Haier HTW7720DNGW skutecznie zadba o Twoje pożywienie. Szuflada chłodziarki z napisem MyZone ma osobną regulację temperatury od -3°C do 5°C. Inna pracuje jako komora świeżości, zwiększając wilgotność. Twoje mięso uzyska idealne warunki do utrzymania świeżości, a owoce i warzywa nie utracą dobrego smaku. To wszystko przy cichutkiej (35 dB) i energooszczędnej pracy (klasa D).

Jak tu nie lubić Haier HTW7720DNGW? Jeżeli szukasz mało awaryjnej lodówki 70 cm w bieli, trudno lepiej trafić. Korzystając z tego modelu, nie musisz się już martwić o szybkie zepsucie się jedzenia, wzrost rachunków za energię elektryczną bądź głośną pracę. Te problemy Ci odpadną!

Ocena produktu: 9.64/10
Hisense RF632N4WFE1

Przestronna lodówka 70 cm z dystrybutorem wody. Zwróć uwagę, że Hisense RF632N4WFE1 należy do rodzaju french door. Producent podzielił zamrażalnik na 2 osobne i pojemne szuflady. Chłodziarkę otworzysz z kolei parą drzwi. Uzyskasz łatwy dostęp do żywności, nie wpuszczając do środka za dużo ciepła. Skuteczna odpowiedź na to, jaka lodówka o szerokości 70 cm jest ergonomiczna.

Oświetlenie LED ułatwi Ci znalezienie konkretnej żywności. Hisense RF632N4WFE1 to rzecz jasna bezszronowa chłodziarko-zamrażarka No Frost. Nie użerasz się z własnoręcznym usuwaniem lodu. Metalowe wykończenie tylnej ścianki wzmacnia efekt rozprowadzania zimna. Nie naczekasz się długo, aż Twoje produkty i wyroby dobrze się schłodzą lub zamrożą. Czuwa to nad ich świeżością.

Marzy Ci się dobra lodówka 70 cm z dystrybutorem wody na drzwiach? Fajnie, żeby jeszcze była w czerni? Przy takich oczekiwaniach od razu zamów Hisense RF632N4WFE1, ponieważ nie zawiedzie Cię. Szczególnie że mieści łącznie 485 l i nie generuje uporczywego hałasu.

Ocena produktu: 9.51/10
Gorenje NRK720EAXL4

Gorenje NRK720EAXL4 to tania lodówka 70 cm, która sięga zenitu, jeżeli chodzi o pojemność. Ta dobija do aż 495 l, gwarantując Ci wielki zamrażalnik z 3 szufladami. Trudno w nim czegoś nie zmieścić. Co ważne przy obecnej tu technologii No Frost, sprzęt nie wysuszy nadmiernie Twojej żywności. Wtłacza bowiem jonizowane powietrze. Sery, owoce czy warzywa dłużej zachowają wyjściową formę.

W efekcie skonsumujesz smaczne produkty pełne witamin i minerałów. Ta poleca lodówka o szerokości 70 cmnie zdegraduje ich walorów. Gorenje NRK720EAXL4 to srebrna, elegancka lodówka. Na jej front trafił nowoczesny wyświetlacz LED. Poza tym trudno zarysować trwałą obudowę, która nie uwidacznia też za bardzo odcisków palców. Nie stracisz czasu na częste przecieranie jej.

Jaka lodówka o szerokości 70 cm jest dobra i tania? Właśnie Gorenje NRK720EAXL4. Jeśli liczysz na szerokie możliwości chłodnicze i porządne wykonanie, lecz nie masz na to większego budżetu, rozważ ją. W tej cenie w ogóle ciężko coś znaleźć, zwłaszcza o takiej specyfice.

Ocena produktu: 9.4/10

Najlepsze lodówki 70 cm szerokości - Ranking 2024

Lodówka 70 cm Haier HTW7720DNGB

Lodówka 70 cm szerokości Haier HTW7720DNGB

Topowa lodówka z pełnym No Frost o szerokości 70 cm. Zapewni Ci zarówno komorę zero, jak i świeżości. Bez trudu zadbasz o dłuższą zdatność do spożycia swojego jedzenia. To w dodatku bardzo pojemna chłodziarko-zamrażarka dla rodziny. Dołóż do tego niskie zużycie energii oraz cichą pracę, a otrzymasz super sprzęt!Pojemna, oszczędna i cicha lodówka 70 cm

Haier HTW7720DNGB mierzy 200,6 cm wysokości i osiąga 67,5 cm głębokości. Raczej standardowe gabaryty dla lodówki o szerokości 70 cm. Dlatego też cieszy fakt, że producent rewelacyjnie wykorzystał wymiary. Do tego modelu typu french door bez komplikacji zapakujesz ogrom jedzenia. Gwarantuje to aż 483 l pojemności.

Nie zawodzi przestrzeń do mrożenia produktów spożywczych. 2 osobne i łatwo wysuwalne szuflady dadzą Ci łącznie 140 l. Poza tym korzystnie, że je od siebie odseparowano. Schludniej posegregujesz swoje wyroby i mrożonki. Otwierając tylko jedną szufladę, nie narazisz żywności w tej drugiej na skok temperatury.

Druga sprawa, że ewentualny wzrost jej wartości i tak zostanie szybko zniwelowany. To wydajna lodówka 70 cm wysokiej jakości. Zapewnia wręcz perfekcyjne warunki chłodnicze. Do tego nie pobiera dużo prądu. Pracuje w klasie D, zużywając rocznie 242 kWh. Ile to kasy? Mniej niż 190 zł na rok!

Głośność chłodzenia i mrożenia wynosi 35 dB. To również jeden z najlepszych wyników w tej kategorii. Nie zdenerwujesz się lodówką pracującą niczym traktor, nic z tych rzeczy. Haier poczynił tu postęp względem poprzednich generacji, które były o kilka decybeli głośniejsze.

Elegancki wygląd i nowoczesne wyposażenie

Lider rankingu lodówek 70 cm musi wyróżniać się czymś szczególnym. Haier HTW7720DNGB to robi. Mówimy w końcu o modelu french door, a w tej szerokości nie ma ich wiele (zwłaszcza poza modelami Haier). Ponadto to nowoczesna lodówka 70 cm ze szklanym frontem w czerni. Wygląda obłędnie!

Otwierając jej drzwi, wnętrze oświetlą diody LED. Z jednej strony wszystko dobrze ukazują, a z drugiej nie rażą nadmiernie po oczach. A jest na co patrzeć. Większe butelki ulokujesz na specjalnym stojaku lub umieścisz w balkonikach na drzwiach. Przy tej pojemności zmieścisz także większe opakowania czy naczynia z potrawami.

Jakby tego było mało, to dobra lodówka 70 cm z wielofunkcyjną komorą zero. Co to oznacza? My Zone, bo tak się zwie ta specjalna szuflada, zaoferuje Ci osobną regulację temperatury od -1°C do 3°C. Dobre miejsce na rybę, jakieś mięso, ale też warzywa, owoce czy nabiał. Masz dużą swobodę, mogąc lepiej zadbać o swoje jedzenie.

I to jeszcze nie koniec! Tuż nad nią znajdziesz szufladę Humidity Zone. Utrzymuje wilgotność na poziomie 90%. Wydłuży świeżość wrażliwszych owoców oraz warzyw, nie zmarnujesz ich. Mało tego, sama reguluje ten parametr, a składa się m.in. z membrany z włókien roślinnych.

Lodówka 70 cm Siemens KG49NAIBT

Lodówka 70 cm Siemens KG49NAIBT

Jedna z najbardziej imponujących chłodziarko-zamrażarek o szerokości 70 cm. Cichutka, bardzo ekonomiczna, znakomicie wykonana i bogato wyposażona. Po prostu nie ma słabych stron, a w dodatku możesz ją obudować po bokach. Koniecznie poznaj ją bliżej, czytając moją subiektywną opinię.Topowe parametry, funkcje i wyposażenie

Siemens KG49NAIBT zachwyca już samą specyfikacją, a gdy ją otworzysz, robi się jeszcze ciekawiej. Zacznijmy od głównych parametrów: 440 l pojemności, klasa B (tylko 142 kWh rocznie!) i 35 dB głośności. Nie ulega wątpliwości, że sporo zmieścisz w tej lodówce, niedużo płacąc za utrzymanie jej. No i nie wkurzysz się hałasem.

Urządzenie chłodzi i mrozi 2 obiegami powietrza. Czyni to szybko, a jednocześnie równomiernie. Ma kompresor inwerterowy oraz metalowe wykończenie tylnej ścianki. Dokładnie monitoruje temperaturę i izoluje chłód. Dla Ciebie oznacza to tyle, że sprzęt nie narazi Twojej żywności na zbyt szybkie zepsucie się (a wręcz przeciwnie).

W środku tej ekonomicznej lodówki 70 cm z systemem No Frost odnajdziesz sporo ciekawych elementów. To chociażby stelaż na butelki czy oświetlenie zamrażalnika. Nie tak często spotykane rzeczy w lodówkach o tej szerokości. Tak samo jak szczelna komora zero na mięso, ryby czy owoce oraz warzywa.

Nowoczesny i niewielki panel dotykowy trafił na drzwi. To stylowa lodówka 70 cm w srebrnej kolorystyce. Porządnie ją wykonano. Specjalna powłoka chroni powierzchnię przed widocznymi odciskami palców. Nie zabrakło też funkcji szybkiego mrożenia. Przydatne, gdy dokładasz nowe produkty do zamrażalnika.

Wysoka lodówka 70 cm do obudowania

Ta lodówka o dużej pojemności ma 70 cm szerokości, 203 cm wysokości oraz 66,7 cm głębokości. Mimo to wiele osób oszczędza dzięki niej miejsce w kuchni. Można ją bowiem obudować. Siemens KG49NAIBT nie wymaga wolnego miejsca po bokach. Podobna zasada jak ze sprzętem do zabudowy. Odpada jedynie front meblowy.

Sposób oddawania ciepła to jedno, lecz liczy się też ergonomia użytkowania. Producent o tym pomyślał. Wszystkie szuflady i półki łatwo wyjmiesz lub wysuniesz już przy 90 stopniach kąta otwarcia drzwi. Ta cecha także stanowi wyróżnik. Jeszcze bardziej ułatwi Ci zlicowanie sprzętu z meblami obok.

Raz, że nie dojdzie do kolizji, a dwa, że nadal w pełni wykorzystasz elementy wewnątrz. A otwierając część mrożącą, zobaczysz, że to lodówka 70 cm z 3 szufladami na mrożonki. Jako że z zewnątrz prezentuje się minimalistycznie, pasuje do nowocześnie urządzonych kuchni.

Ostatecznie nie dziwię się, że interesuje sporo osób zastanawiających się, jaka lodówka 70 cm dobrze się sprawdzi. Opcja obudowy kusi, a parametry, funkcje i technologie zachwycają. Czy można oczekiwać czegoś więcej? Raczej nie, zwłaszcza że AGD od marki Siemens bywa wyjątkowo trwałe.

Lodówka 70 cm Haier HTW7720DNGW

Lodówka 70 cm szerokości Haier HTW7720DNGW

Myślisz, że łatwo znaleźć białą lodówkę 70 cm? Niestety, ale jest inaczej. Zwłaszcza gdy ma to być rzeczywiście udany model i jeszcze ze szkłem na froncie. Wybawieniem okazuje się pojemna, cicha i nowoczesna lodówka Haier HTW7720DNGW. Od razu wiedziałem, że musi wpaść do rankingu!Piękna i skuteczna lodówka 70 cm

Haier HTW7720DNGW to biały kruk wśród najlepszych lodówek 70 cm. I to prawie że dosłownie. Jak widzisz po zdjęciu, to biała chłodziarko-zamrażarka o szerokości 70 cm. Jakby tego było mało, producent wzbogacił ją o szklane wykończenie. Taki miks oznacza efektowne urządzenie, które upiększy Twoją kuchnię.

Nie jest jednak tak, że do zakupu przekonuje wyłącznie minimalistyczna stylistyka. Masz przed sobą sprzęt dla liczniejszych rodzin. Pojemność osiąga 483 l, skutkując przy okazji szufladami zamrażalnika w stylu french door. Płynnie je wysuniesz, wygodnie umieszczając większe i cięższe mrożonki.

Haier HTW7720DNGW to energooszczędna lodówka 70 cm. Działa w oparciu na klasie D, pobierając rocznie 242 kWh. Nie nadszarpnie tym domowego budżetu. Nie zmęczy również Twojego zmysłu słuchu, gdyż generuje 35 dB. Dla Ciebie oznacza to cichą, dyskretną pracę. Plus dla kuchni otwartej na salon.

Układ wnętrza odznacza się rozsądnym podziałem. Znajdziesz stabilne balkoniki na drzwiach i trwałe półki z hartowanego szkła. Podoba mi się też stojak. Przechowasz na nim butelki wina lub szampana w taki sposób, aby nie zabierały za dużo miejsca.

Komora zero nowej generacji

Zostańmy przy wnętrzu tej białej lodówki 70 cm. Tak jak u kilku innych modeli premium od tego producenta, tak i tutaj znajdziesz strefę MyZone. To komora zero, która… wcale nie musi nią być. Kończąc zagadki, chodzi po prostu o szufladę z niezależną regulacją temperatury. Tym samym ustalisz jej zastosowanie.

Najniższa temperatura dla MyZone wynosi -3°C, a najwyższa osiąga 5°C. Super sprawa! Przyznaj, że czasem trafiają się kłopotliwe produkty. Takie, które szybko zgniją w chłodziarce, ale nie powinny być też zamrożone na kość. Wtedy szuflada tego typu okaże się na wagę złota. Stanowi coś pomiędzy chłodziarką a zamrażalnikiem.

Da Ci jeszcze większą swobodę w prawidłowym przechowywaniu żywności. O to także chodzi w polecanych lodówkach 70 cm. Jednocześnie MyZone wcale nie kończy listy szuflad o specjalnych zadaniach. W każdej chwili skorzystasz z Humidity Zone, a więc komory świeżości.

W jakim sposób przyda Ci się ten dodatek? Przede wszystkim służy do bezpiecznego przechowywania warzyw bądź niektórych owoców. Wszystko za sprawą wysokiej wilgotności powietrza. Dystrybucja chłodu cały czas utrzymuje 90%. Twoje warzywa na długo zachowają konsystencję i dobry smak, nie flaczejąc.

Lodówka 70 cm Hisense RF632N4WFE1

Lodówka 70 cm Hisense RF632N4WFE1

Godna polecenia lodówka o szerokości wynoszącej 70 cm. Wpisuje się w węższy typ chłodziarek french door. Wygodnie otworzysz każdą jej część, zwłaszcza 2-drzwiowy zamrażalnik na dole. To inwerterowa lodówka o wysokości 200 cm z No Frost. Pracuje cicho oraz stabilnie, walcząc ze nagłymi skokami temperatury wewnątrz.Efektowna i praktyczna lodówka 70 cm

Fajnie mieć w kuchni dobrze wyglądającą, a praktyczną lodówkę, prawda? Jeżeli jednak nie znasz jeszcze tego uczucia, spójrz na Hisense RF632N4WFE1. To czarna chłodziarko-zamrażarka 70 cm z szufladami o licznym zastosowaniu. Te w chłodziarce przechowają Twoje owoce, warzywa, nabiał czy wędliny.

Miejsca na produkty spożywcze masz tu pod dostatkiem. Zresztą to mało powiedziane! Czytasz teraz opinię o jednej z najpojemniejszych lodówek 70 cm z dużym zamrażalnikiem. Całkowita pojemność dobija do aż 485 l, z czego 149 l to właśnie strefa do mrożenia. I ona także się wyróżnia. Mówimy w końcu o french door.

Producent zastosował 2 odseparowane szuflady na mrożonki. Wygodniejsze niż wspólne drzwi dla kilku szuflad. Dlaczego? Ponieważ prędzej dostaniesz się do tego, co jest Ci akurat potrzebne przy tworzeniu dania lub przekąski. Nie bój się o trudny wysuw. Trwałe metalowe prowadnice bardzo płynnie chodzą.

Co ważne, skuteczność pracy stoi na wysokim poziomie. Równomierne chłodzenie oraz metalowe wykończenie ścianki z tyłu czuwają nad żywnością. Podobnie jak cicho pracujący inwerter, co zawsze docenia mój ranking lodówek 70 cm. Całość uzupełnia oświetlenie LED. Dokładnie zobaczysz, co gdzie się skrywa w lodówce.

Polecana lodówka 70 cm z dyspenserem wody

Myślisz, że szerokość wynosząca 70 cm dużo zmienia co do dodatków na drzwiach? Niestety, lecz automatyczna kostkarka nadal nie wchodzi w grę. Trudno też o dystrybutor zimnej wody, lecz w tym wypadku akurat trafił na wyposażenie. Uwierz, polubisz to udogodnienie!

W każdej chwili uraczysz się dobrze schłodzoną wodą. W prosty sposób stworzysz domową lemoniadę czy napełnisz szklankę z wyborną szkocką. A to tylko proste przykłady zastosowania. Jeżeli pijesz zwykle niegazowaną wodę, to zapewne sporo zaoszczędzisz. Nie potrzebujesz także jakiejś butelki czy dzbanka filtrującego.

Ponadto ten dodatek potęguje stylistykę sprzętu. I bez niego to świetnie prezentująca się lodówka 70 cm dobrej jakości. Chyba trudno temu zaprzeczyć, mam rację? W realu wygląda na jeszcze droższą niż w rzeczywistości. Przynajmniej takie jest moje subiektywne odczucie.

A co do ceny: w mojej opinii producent nie przeholował z nią. French door, znakomita pojemność, wysoka skuteczność pracy i zimna woda na wyciągnięcie ręki – sporo atutów. Finalnie przekonały mnie do wyróżnienia tego unikalnego urządzenia chłodniczego AGD.

Lodówka 70 cm Gorenje NRK720EAXL4

Lodówka 70 cm szerokości Gorenje NRK720EAXL4

Niedroga lodówka 70 cm szerokości? Da się zrobić! Gorenje NRK720EAXL4 nie kosztuje dużo, ale całkiem sporo Ci zaoferuje. To wyjątkowo pojemny i solidnie wykonany sprzęt, który nie wysusza wrażliwszych artykułów spożywczych. Szczegóły zawarłem w poniższej recenzji.No Frost i brak wysuszania żywności?!

Technologia No Frost to ogólnie super sprawa. Nie zabierze Ci czasu i sił, ponieważ nie musisz usuwać szronu. Każdy medal ma jednak 2 strony. No Frost skutkuje też mniej wilgotnym powietrzem. A to z kolei może negatywnie wpływać na niektóre typy żywności, chociażby sery lub warzywa.

Gorenje znalazło na to sposób. Chłodziarko-zamrażarka NRK720EAXL4 jonizuje chłodzone powietrze, tym samym zapobiegając wysuszaniu. Finalnie wchłoniesz pełnię witamin zawartych w swoim jedzeniu. Nie zmarnujesz go z winy tego udanego urządzenia do chłodzenia i mrożenia.

Jasne, zawsze lepiej trzymać niektóre produkty w opakowaniach lub pojemnikach. Niemniej w tym wypadku przechowywanie ich luzem nie musi się wiązać z zeschnięciem. Poza tym system MultiFlow 360° równomiernie rozprowadza niską temperaturę po całej komorze. Ochroni Twoje przysmaki.

Imponująca pojemność

Jako że mowa o najlepszych lodówkach 70 cm, często miewają podobną pojemność. Gorenje NRK720EAXL4 wyróżnia się z tego grona, zapewniając niesamowite 495 l, w tym przestronny zamrażalnik 150 l. Wbrew pozorom wysokość oraz głębokość nie osiągają większych wartości od tych standardowych dla tego rodzaju.

To jak najbardziej pojemna lodówka dla rodzin, być może również tych 2 + 2, a nawet 2 + 3. Po powrocie z zakupów spożywczych nie bawisz się tu w tetrisa. Bez zagwozdek i gimnastykowania się poukładasz wszystko na półkach i balkonikach. W chłodziarce znajdziesz 2 szerokie szuflady, a w zamrażalniku 3 szuflady.

Co poza pojemnością? Klasa energetyczna E oraz głośność pracy na poziomie 39 dB. Te parametry akurat jakoś bardziej się nie wyróżniają, ale też nie zawodzą. Pobór prądu w granicach rozsądku, a realna głośność pracy nie powinna Cię drażnić. Kolejna ciekawa odpowiedź na to, jaka lodówka 70 cm jest godna wyboru!

Ile kosztuje lodówka o szerokości 70 cm?

Ceny najlepszych lodówek 70 cm mieszczą się zwykle w zakresie 3000 – 5200 zł. Wraz ze wzrostem ceny lepiej wypadają niektóre parametry, np. klasa energetyczna czy głośność. Niejednokrotnie droższe modele okazują się również porządniej wykonane, przestronniejsze i mniej awaryjne.

Jakiej firmy lodówka o szerokości 70 cm?

Najlepszy producent lodówek 70 cm to Haier. Oferuje ciche, ekonomiczne i wydajne urządzenia w efektownych stylistykach (także ze szklanymi frontami). Oprócz niego zwróć uwagę na lodówki Siemens, które można obudować, a także na sprzęty Hisense i w niższych cenach te od Gorenje.

Podsumowanie

Po zapoznaniu się z moim rankingiem wiesz już, jakie lodówki 70 cm są najlepsze. Przedstawiłem Ci mocną ekipę. Każde z urządzeń wydłuży świeżość Twojej żywności, nie hałasując nadmiernie i nie pobierając za dużo energii. Nie musisz już czytać innych blogów czy pytać na forum o dobrą lodówkę 70 cm.

W razie dodatkowych pytań lub chęci podzielenia się własną opinią skorzystaj z sekcji komentarzy.

Rozważasz także inne rodzaje lodówek? Dobrze się składa, gdyż na PROrankingach znajdziesz multum zestawień z nimi!

Te standardowe przedstawia ranking lodówek wolnostojących. Wolisz sprzęt, który wtopisz w linię meblową? Wtedy poznaj najlepsze lodówki do zabudowy. Wyjście stanowi także dobra chłodziarko-zamrażarka do obudowy. Zostawisz jej front na widoku, obudowując tylko po bokach.

A może coś szerszego i pojemniejszego? W pierwszej kolejności spójrz na ranking lodówek side by side. Wolisz zamrażalnik wyłącznie na dole? Spodoba Ci się najlepsza lodówka french door. Dużo miejsca na jedzenie oraz sporą swobodę w układzie wnętrza dają z kolei polecane lodówki czterodrzwiowe multidoor.

Wiele z przed chwilą omówionych rodzajów to jednocześnie najlepsze lodówki z automatyczną kostkarką. Super sprawa, zwłaszcza latem. Wzbogacisz swój napój o estetyczne kostki lodu.

Oceń publikację
[Głosy: 2 Średnia: 4.5]

Wszystkie komentarze weryfikowane są przed publikacją. Zasady gromadzenia, weryfikacji i publikowania komentarzy znajdują się w regulaminie.

Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Damian
5 miesięcy temu

Witam. Czy polecił by mi Pan jakąś lodówkę czarną do 70 cm z dozownikiem lub kostkarka ale bez zbiornika na wodę, mam przyłącze.

Damian
5 miesięcy temu

Tylko że z tego co widzę ona nie ma podłączenia do zaworu z wodą a jedynie zbiornik który zalewamy wodą. Bo z kostkarka nie ma w sprzedaży na rynku żadnej 70cm szerokości?