Współpraca z portalem Prorankingi.pl

Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy. Unikamy jak ognia nachalnego upychania materiałów sponsorowanych, ale nie oznacza to, że nie można za pomocą naszego portalu pokazać swojego produktu czy usługi.

Reklama i promocja na portalu Prorankingi.pl

Jeżeli chodzi o rankingi, to nie ma możliwości kupienia w nich miejsca dla swojego produktu. Jeżeli jednak Waszym zdaniem coś pominęliśmy (np. produkt, który zasługuje na uznanie), to oczywiście jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie czy dyskusje na ten temat. Zestawienia są aktualizowane, więc bierzemy pod uwagę pewne roszady w tabelkach z polecanym sprzętem.

Co w przypadku chęci promocji swojego urządzenia lub usługi? Służy do tego nasz blog, który jest podzielony na kilka działów. Możemy przetestować dany produkt lub usługę, a materiał zamieścić właśnie na blogu. Wszelkie propozycje można składać na adres mailowy redakcja@prorankingi.pl. Odpiszemy szybko na każdą ofertę.

Czy za reklamę na naszym portalu trzeba płacić? Niekoniecznie. Jeżeli nasza redakcja uzna nowy na rynku produkt lub usługę na godną uwagi, to napiszemy o tym za darmo (ewentualnie w barterze). Wspieramy przede wszystkim młode i ambitne firmy, które chcą zrewolucjonizować swoją branżę i dostarczyć ludziom nowe rozwiązania czy technologie.

Takie podejście sprawia, że osoby odwiedzające nasz portal nie muszą domyślać się, czy czytany tekst jest typową reklamą, czy wartościowym i rzetelnym materiałem. Zdecydowanie stawiamy na ten drugi wariant 

 

 

 

Praca dla portalu Prorankingi.pl

Jesteś ekspertem i pasjonatem z danej kategorii? Szukasz dodatkowego zarobku? Jeżeli uważasz, że możesz wnieść coś ciekawego do naszej redakcji, to oczywiście zachęcamy do kontaktu mailowego. Nie musisz opisywać całego swojego życia. Wystarczy, że pokażesz swoje przykładowe publikacje i napiszesz o sobie kilka zdań, a my damy Ci odpowiedź, czy jesteśmy zainteresowani. Najlepszą reklamą jest praca, a we wszystkim pomaga talent, kreatywność i zaangażowanie. Jeżeli masz podobne zdanie, to jest to pierwszy znak, że pasujesz do naszej zgranej ekipy.

Nieważne jest miejsce, w którym mieszkasz. Współpraca może przebiegać zdalnie, więc potrzebny Ci w zasadzie komputer, Internet i… zapał do pracy.