W tekście znajdują się m.in. linki afiliacyjne do sklepów ze sprzętem. Otrzymuję prowizję od każdego zakupu dokonanego po kliknięciu w link. Współpracuję z sieciami afiliacyjnymi. Szczegóły w regulaminie.

Tańsze AGD do gotowania w EURO

author avatar
Łukasz Proszek
Komentarze:  0

Nowy rok, a EURO nadal ułatwia nam wybór świetnych sprzętów AGD. Tym razem obniżki cen dotyczą 2 znakomitych indukcji oraz 2 funkcjonalnych piekarników. Jeżeli akurat szukasz takiego duetu do gotowania i pieczenia, to jesteś w świetnym miejscu. Szczególnie gdy pragniesz zaoszczędzić. Akcja trwa od 25 do 31 stycznia 2024. Poznaj bliżej przecenione urządzenia z oferty sklepu EURO!

Promocja w EURO na tańsze AGD - styczeń 2024

Spis treści:

  Płyta indukcyjna Electrolux Slim-fit CIV634

  Electrolux Slim-fit CIV634 w promocji EURO

  Oferty w sklepie na testowany produkt

  Zupełnie nie dziwi mnie fakt, że Electrolux Slim-fit CIV634 to jedna z najczęściej kupowanych indukcji. Pomijając jej atrakcyjną cenę – teraz jeszcze korzystniejszą w EURO – ten model zachwyci Cię funkcjami.

  Potrafi bezprzewodowo komunikować się z okapem, gdy ten także obsługuje technologię Hob2Hood. Nie zastanawiasz się wtedy, jaką wydajność ustawić – to płyta ją dobierze, nie marnując prądu na zbyt intensywne pochłanianie oparów.

  Spójrz na lewą stronę tej indukcji. Zawiera ogromną strefę z polami możliwymi do połączenia. Bez trudu ulokujesz wtedy podłużne naczynie z potrawą.

  Prędko opanujesz sterowanie. Jest banalne, gdyż opiera się na dotykowych suwakach. Każde pole ma swój własny slider. Nie stracisz czasu na długie przeklikiwanie się po ustawieniach mocy. W razie potrzeby dodatkowo podkręcisz ją funkcją Booster.

  Bez niej to nadal szybko gotująca indukcja dla wymagających. Wykrywa garnki i przekazuje energię tylko tam, gdzie spoczywają. W efekcie sprzęt nie narazi Cię na drastyczny wzrost rachunków za prąd.

  Piekarnik Electrolux EOC6H76Z SteamCrisp 700

  Piekarnik Electrolux EOC6H76Z SteamCrisp 700 promocja w EURO grudzień 2023

  Oferty w sklepie na testowany produkt

  Obstawiam, że kiedyś zdarzyło Ci się upiec potrawę, która finalnie rozczarowała Cię brakiem soczystości. Nabywając Electrolux EOC6H76Z SteamCrisp 700, takie sytuacje już Ci się nie przytrafią. Dlaczego? Ponieważ masz przed sobą wysokiej klasy piekarnik z funkcją pary.

  To świetne udogodnienie, gdy często przygotowujesz mięso bądź ryby. Zachowają swoją soczystość wewnątrz, nie tracąc przy tym chrupiącej skórki. Para przydaje się także podczas robienia słodkich wypieków bądź domowego pieczywa.

  Ryzyko przesuszenia praktycznie nie istnieje. Aby jeszcze lepiej monitorować stan potrawy, producent dodał termosondę. Trudno mieć do dyspozycji bardziej precyzyjny przyrząd do sprawdzania temperatury dania.

  Mało tego, za sprawą termosondy pieczenie staje się bardziej zautomatyzowane. Gdy urządzenie wykryje pożądaną temperaturę, po prostu zakończy proces pieczenia. Ty niczym się nie przejmujesz i tracisz czasu na doglądanie jedzenia.

  Wracając do pary wodnej, ma swój pozytywny wpływ również na czyszczenie. Zmiękcza zaschnięte resztki. Zapomnij o męczącym szorowaniu komory. W dodatku ten mechanizm nie nagrzewa piekarnika do ekstremalnych temperatur. Nie ograniczy Cię w kwestii montażu.

  Samo pieczenie wyróżnia się równomierną dystrybucją gorącego powietrza. Ujrzysz jednolicie wypieczone potrawy i przekąski bez oznak surowości. Pieczenie na kilku poziomach też wypada efektywnie, a do wyboru masz wiele trybów grzania.

  Płyta indukcyjna Amica PIE6543TSUN 2.1

  Płyta indukcyjna Amica PIE6543TSUN 2.1 na promocji w Euro

  Oferty w sklepie na testowany produkt

  Nowoczesna indukcja w dobrej cenie. Amica PIE6543TSUN 2.1 imponująco się prezentuje i równie dobrze działa. Zaoferuje Ci automatyczne łączenie 2 pól w większą strefę. Użyjesz różnorodnych naczyń, także tych większych.

  Patrząc na to z drugiej strony, użycie malutkiej kawiarki też wchodzi tu w grę. Uwierz, to wcale nie taki standard. Wiele indukcji ma problem z wykrywaniem małych naczyń. Amica stosuje cewki, które nie przeszkadzają w tym. Nie musisz stosować specjalnych podkładek indukcyjnych.

  Sterowanie rzecz jasna sensorowe. W prosty sposób ustalisz moc grzania, a w zasadzie przekazywania energii na dno garnka bądź patelni. Amica PIE6543TSUN 2.1 samodzielnie wykrywa naczynia, nie musisz specjalnie aktywować konkretnego pola.

  Wskaźnik ciepła resztkowego poinformuje Cię, czy dany obszar nadal jest gorący. Nie zabrakło blokady przed dziećmi. Ciekawe świata maluchy nie pomajstrują wtedy przy indukcji. Ta funkcja ułatwi Ci także czyszczenie gładkiej powierzchni płyty.

  Do wyboru masz 9 poziomów mocy i 3 domyślne programy – do topienia masła bądź czekolady, podgrzewania zupy lub sosu oraz do intensywnego gotowania makaronu czy ryżu. To również pewien wyróżnik płyt indukcyjnych Amica.

  Z praktycznych udogodnień nie brakuje timera (dla każdego pola), a także funkcji puazy. Kompletny sprzęt w bardzo atrakcyjnej cenie!

  Piekarnik Amica ED37218B X-Type

  Piekarnik Amica ED37218B X-Type na promocji w Euro

  Oferty w sklepie na testowany produkt

  Pojemny piekarnik do zabudowy z równomiernym pieczeniem. Porcje żywności ulokowane po bokach lub blisko szyby będą tak samo dobrze przygotowane jak te z centralnej części blachy.

  Amica ED37218B X-Type oszczędzi przy tym Twój czas. W zaledwie 3 minuty potrafi dobić do 150°C. Tak szybki nagrzew to skarb dla ciągle zabieganych osób, które od czasu do czasu muszą też zjeść coś porządnego.

  Amica zastosowała w tym modelu większe grzałki. Oprócz równomiernej dystrybucji ciepła wspomagają pieczenie na kilku poziomach jednocześnie. Nie ma z tym problemu.

  Amica ED37218B X-Type to w gruncie rzeczy prosty piekarnik. Na pewno pod kątem sterowania. Skorzystasz z chowanych pokręteł oraz czytelnego wyświetlacza. Trudno się tu w czymś pogubić.

  Szyba nie została przyciemniona. Obecne jest także górne oświetlenie halogenowe. Efekt? Bez trudu dojrzysz stan potrawy. Niby prosta sprawa, ale wiele czarnych piekarników ma ciemne szyby, a to czasem mało praktyczne. W tym wypadku nie przejmujesz się tym.

  Materiał reklamowy dla sklepu EURO. Przedstawione opinie o produktach pozostają subiektywne.

  Oceń publikację
  [Głosy: 2 Średnia: 5]

  Wszystkie komentarze weryfikowane są przed publikacją. Zasady gromadzenia, weryfikacji i publikowania komentarzy znajdują się w regulaminie.

  Subscribe
  Powiadom o
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments