W tekście znajdują się m.in. linki afiliacyjne do sklepów ze sprzętem. Otrzymuję prowizję od każdego zakupu dokonanego po kliknięciu w link. Współpracuję z sieciami afiliacyjnymi. Szczegóły w regulaminie.

Urządzenie do mikrodermabrazji Ranking 2024

author avatar
Matylda Stachurska
Aktualizacja:  24 kwietnia 2024
Komentarze:  0

Dobre urządzenie do mikrodermabrazji potrafi zdziałać cuda! I mówię tu jak najbardziej o domowych przyrządach. W efekcie niskim kosztem i wysiłkiem oczyścisz oraz odżywisz skórę twarzy. Prosta droga do lepszego wygląda i większej pewności siebie. Ja to cenię, a Ty? Jeżeli też, poznaj mój niezależny, aktualizowany ranking urządzeń do mikrodermabrazji domowej!

Urządzenie do mikrodermabrazji ranking i opinie

Ranking urządzeń do mikrodermabrazji 2024 - TOP 10

Beurer FC 100

Beurer FC 100

Bez dwóch zdań najlepsze urządzenie do mikrodermabrazji i zwycięzca rankingu. Za pomocą Beurer FC 100 głęboko i starannie oczyścisz pory i odnowisz komórki skóry. Z nowoczesnymi technologiami lepiej zadbasz o cerę. Przy regularnym stosowaniu szybko zauważysz profesjonalne efekty. Sprzęt służy do złuszczania naskórka przy użyciu nasadki z szafirową powłoką.

W komplecie dostaniesz 3 wymienne końcówki, małą, dużą i szorstką. Z łatwością wykonasz zabieg na mniejszej i większej powierzchni skóry, a także w strefach najbardziej problematycznych. To topowe urządzenie do mikrodermabrazji z zasilaniem sieciowym. Daje Ci do wyboru 5 poziomów intensywności pracy. Świetnie sprawdza się w domowych warunkach.

Z tym przyrządem złuszczysz naskórek, ale i zrobisz masaż twarzy. Beurer FC 100 wykazuje wielozadaniowość. W zestawie poza nasadkami znajdziesz aż 20 filtrów. Całość zamknięto w praktycznej, okrągłej obudowie ze zintegrowanym lusterkiem. Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych akcesoriów, żeby wykonać zabieg niczym profesjonalistka.

Ocena produktu: 9.89/10

Beautifly B-Derma PRO

Beautifly B-Derma PRO

Niezawodny aparat do mikrodermabrazji diamentowej do domu. Poza mechanicznym złuszczaniem martwego naskórka zapewni Ci również przyjemny masaż próżniowy. Tym samym zyskasz młodszy wygląd skóry. Jakby tego było mało, sprzęt wytwarza niebieskie światło fotonowe. Działa antybakteryjnie, ale też łagodząco oraz przeciwzapalnie.

Zasilanie akumulatorowe gwarantuje komfort użycia. To skuteczne urządzenie do mikrodermabrazji swobodnie naładujesz przy użyciu ładowarki indukcyjnej dołączonej do zestawu. Poza nią otrzymasz wymienne filtry oraz 7 różnych nasadek, a więc dużą, małą, owalną i cztery mikrokrystaliczne. Wybierzesz między 4 trybami mocy ssącej.

Czas pracy Beautifly B-Derma PRO po naładowaniu akumulatora wynosi 90 minut. Dobry wynik. Nie musisz więc ładować sprzętu każdorazowo po użyciu. Producent wyposażył go w ciekawe funkcje, takie jak praktyczny timer. Obsługę ułatwi Ci wyświetlacz LCD, na którym sprawdzisz wszystkie istotne informacje. Przyrząd spodoba Ci się też z uwagi na elegancki design.

Ocena produktu: 9.76/10

Beautifly Derma Blush

Beautifly Derma Blush

Wysokiej jakości urządzenie do mikrodermabrazji diamentowej. Zaoferuje Ci 4 tryby pracy, czyli soft, normal, strong oraz ultra song. Sposób działania sprzętu łatwo dopasujesz do własnych potrzeb i kondycji skóry. Od razu zwrócisz też uwagę na estetyczny wygląd obudowy. Ze względu na różowy kolor ładnie się prezentuje. Wykazuje odporność na uszkodzenia.

Aparatura do mikrodermabrazji wytwarza kontrolowane podciśnienie. Efekt? Zapewnia bezpieczeństwo użytkowania i nieskomplikowaną obsługę. W komplecie z Beautifly Derma Blush otrzymasz aż 6 wymiennych głowic (3 rodzaje), a także wymienne filtry. Do korzystania z urządzenia służy tylko jeden przycisk, więc się nie pogubisz.

Sprzęt nie wymaga podłączenia do prądu, zasila go akumulator. Musisz jedynie pamiętać o jego regularnym ładowaniu przez USB. Przyznasz, że to mało kłopotliwe. Dlatego myślę, że Beautifly Derma Blush stanowi bezpieczny wybór. Nie tylko oczyścisz skórę, ale też zagwarantujesz jej próżniowy masaż. Zadbasz o siebie jak w profesjonalnym salonie.

Ocena produktu: 9.66/10

Medel Dermo Peel

Medel Dermo Peel

Wygodny w użyciu przyrząd, za pomocą którego prędko usuniesz zaskórniki, przebarwienia i oznaki starzenia się skóry. Wykonasz nim zabieg z prędkością delikatną lub intensywną, w zależności od indywidualnych potrzeb. Medel Dermo Peel obsłużysz jednym przyciskiem, bez wątpienia sobie z tym poradzisz. Na obudowie zauważysz też przydatną lampkę kontrolną.

To profesjonalne urządzenie do mikrodermabrazji domowej oferuje trzy rodzaje końcówek. Małą wykorzystasz do precyzyjnego zabiegu, a dużą do większych powierzchni. Producent dodał też nasadkę z większym pierścieniem i grubym ziarnem. Posłuży Ci do intensywnego złuszczania naskórka oraz mocnego masażu. W komplecie otrzymasz dodatkowo 20 filtrów.

Zwróć uwagę, że sprzęt nie waży dużo i wyróżnia się kompaktowymi wymiarami. Jeśli pojawi się taka konieczność, zabierzesz go ze sobą w dłuższą podróż. Wiedz, że to przyrząd zasilany sieciowo. Nie przejmujesz się ładowanie, ale musisz mieć dostęp do gniazdka. Działanie Medel Dermo Peel opiera się na zastosowaniu opiłków szafiru. Wiele osób poleca go do każdego rodzaju cery, w tym wrażliwej.

Ocena produktu: 9.54/10

Beurer FC 76

Beurer FC 76

Propozycja z 2 poziomami intensywności, którą musiał zaprezentować mój ranking urządzeń do mikrodermabrazji. Bazuje na technologiach znanych z salonów piękności, które bezpiecznie zastosujesz w domowym zaciszu. Ten zasilany sieciowo sprzęt zapewni Ci poręczność. Bez problemu dotrzesz do wszystkich zakamarków, takich jak skrzydełka nosa.

W komplecie znajdziesz 3 różne końcówki. Każdą wyposażono w szafirową powłokę, dlatego szybko, a dokładnie usuniesz martwy naskórek. Zestaw obejmuje nasadkę precyzyjną, drobnoziarnistą i gruboziarnistą. Do tego producent dodał 20 filtrów, bez których przyrząd nie będzie działał tak jak powinien. Inna przydatna funkcja to oświetlenie LED.

Sporo osób chwali to domowe urządzenie do mikrodermabrazji za cichą pracę. Ponieważ nie generuje dużego hałasu, zabieg będzie przyjemny i relaksujący. Na pewno zwrócisz uwagę również na przemyślany design Beurer FC 76. Sprzęt ładnie wygląda, a jego obudowa powstała z dobrych gatunkowo materiałów.

Ocena produktu: 9.44/10

Garett Beauty Pure Skin

Garett Beauty Pure Skin

Dobrej jakości aparat do mikrodermabrazji, który da Ci do wyboru 5 poziomów mocy. Ty zadecydujesz, jak intensywny będzie zabieg pielęgnacyjny, więc wszystko zachowasz pod kontrolą. Nie wywołasz żadnego dyskomfortu. Nie musisz się też obawiać, że obsługa sprzętu okaże się skomplikowana. To nic trudnego i szybko się wszystkiego nauczysz, już przy pierwszym użyciu.

Bez wątpienia docenisz, że to dobre urządzenie do mikrodermabrazji nie wymaga podłączenia do prądu. Zasila je akumulator. Masz zapewnioną swobodę ruchów, bez ryzyka plączącego się ciągle kabla. Garett Beauty Pure Skin go nie ma. Poza samym sprzętem dostaniesz w komplecie 5 wymiennych nasadek, a także zapas filtrów oraz uszczelek.

Przyrząd do mikrodermabrazji łatwo naładujesz przy użyciu swojej ładowarki do telefonu. Nie musisz inwestować w dodatkowe akcesoria. Jakby tego było mało, dłuższe używanie urządzenia nie powoduje bólu ręki. To lekki sprzęt, który pewnie chwycisz. Manewrowanie nim nie sprawi Ci żadnego kłopotu. Nie będziesz też narzekać na nadmierny hałas.

Ocena produktu: 9.33/10

Beautyme BR500

Beautyme BR500

Elegancko wyglądający sprzęt do mikrodermabrazji domowej. Zasilanie akumulatorowe sprawia, że nie musisz podłączać go do prądu. Wygodnie użyjesz go w dowolnym miejscu i każdej chwili. Nie obawiaj się trudnej obsługi. Wszystko znacząco ułatwi Ci czytelny wyświetlacz LED. Sprawdzisz na nim włączony tryb i poziom naładowania baterii.

Producent dodał do zestawu aż 4 wymienne głowice. Poza małą, dużą i owalną nasadką dostajesz również taką z diamentowymi drobinkami. Z tym kompletem precyzyjnie usuniesz martwy naskórek. Uda Ci się też profesjonalnie wymasować twarz, co korzystnie wpłynie na kondycję i wygląd cery. Finalnie zaczniesz wyglądać atrakcyjniej.

Poza głowicami otrzymasz ponadto 6 filtrów. Co istotne, to wysokiej klasy urządzenie do mikrodermabrazji z 3 trybami mocy ssącej. Znajdziesz tutaj opcje: soft, normal i strong. Akumulator bez problemu naładujesz przy użyciu ładowarki do telefonu. Po osiągnięciu 100 procent zapewni Ci nawet 120 minut nieprzerwanej pracy przyrządu.

Ocena produktu: 9.26/10

Beurer FC 41

Beurer FC 41

Godne polecenia urządzenie do mikrodermabrazji, z którym usuniesz uciążliwe zaskórniki. Dogłębnie wyczyścisz pory i będziesz cieszyć się zadbaną cerą. Przyrząd obsłużysz za pomocą 3 przycisków. Na wyświetlaczu sprawdzisz włączony tryb, ale też poziom naładowania baterii. Domyślasz się już zapewne, że ten model zasila akumulator.

Kolejne istotne cechy, jakimi wyróżnia się Beurer FC 41, to głównie 5 poziomów intensywności pracy i 3 wymienne nasadki w komplecie. Dostaniesz też 10 zapasowych filtrów na wymianę. Moc sprzętu wynosi 3 W, a czas pracy po pełnym naładowaniu ok. 90 minut. Twoją uwagę zwróci także przyjemna, biało-fioletowa kolorystyka obudowy.

Jak zapewnia producent, to efektywne urządzenie do mikrodermabrazji do domu sprawdzi się do każdego rodzaju cery. Wygodnie leży w dłoni, dlatego będziesz nim pewnie manewrować. Poza tym zmiana nasadki nie wymaga użycia dużej siły ani specjalnych narzędzi. Wszystko zostało przemyślane, aby zagwarantować Ci pełną wygodę.

Ocena produktu: 9.11/10

InFace MS7000 Różowy

InFace MS7000 Różowy

Akumulatorowo zasilany przyrząd z 2 trybami pracy do wyboru. Nadaje się nie tylko dla kobiet, ale i mężczyzn. Za jego pomocą pozbędziesz się zaskórników i innych zanieczyszczeń skóry. Zrobisz to bez dużego wysiłku, bo to łatwe w użyciu urządzenie. Jak zapewnia producent, będzie dobrym wyborem nawet dla posiadaczy cery wrażliwej.

Zestaw obejmuje 4 wymienne końcówki i rzecz jasno samo urządzenie InFace MS7000. Dopasowanie sposobu działania sprzętu do swoich potrzeb nie sprawi Ci problemu. Musisz też wiedzieć, że oferuje aż 3-stopniową regulację mocy. Wszystko to zmienisz przy użyciu tylko jednego przycisku, więc się w tym nie pogubisz. Akumulator naładujesz przez USB.

Różowo-srebrna kolorystyka dodaje przyrządowi elegancji. Nakładka ochronna na końcówkę umożliwi Ci bezpieczne i wygodne przechowywanie. Dobrze przemyślano tu również sam kształt obudowy. Wyprofilowano ją w taki sposób, aby pewnie leżała w dłoni i nie wyślizgiwała się z niej. InFace MS7000 spodoba Ci się także ze względu na lekkość.

Ocena produktu: 9.06/10

Eldom ZU10 DUX

Eldom ZU10 DUX

Dobrze oceniane urządzenie do mikrodermabrazji. Ranking nie mógł się bez niego obejść i to z kilku powodów. Eldom ZU10 DUX przyda Ci się do głębokiego oczyszczania skóry, ogólnego oczyszczania, a także codziennego odświeżania. Co więcej, sprawdzi się nawet do delikatnego masażu zmniejszającego widoczność zmarszczek.

Do przyrządu dołączono 4 końcówki. Ich wymiana to nic skomplikowanego, zajmie Ci to tylko chwilę. Sprzęt nie wymaga regularnego ładowania ani podłączania do prądu. Zasilają go dwie baterie AA. Ciekawa alternatywa, prawda? Nie tylko z łatwością użyjesz Eldom ZU10 DUX, ale i wyczyścisz. Tym samym nic nie zakłóci Twojego domowego zabiegu pielęgnacyjnego.

Z tym urządzeniem zadbasz właściwie o skórę twarzy, jak i szyi. Jego systematyczne używanie pozwoli Ci na uzyskanie efektów jak z salonu kosmetycznego. Nie będziesz przy tym narzekać na duży hałas. To cicha i poręczna aparatura do mikrodermabrazji. Nadaje się dla osób niedoświadczonych, które dotychczas nie miały do czynienia z podobnymi sprzętami.

Ocena produktu: 8.97/10

Jakie urządzenie do mikrodermabrazji wybrać?

Nie byłabym sobą, gdybym zostawiła ranking urządzeń do mikrodermabrazji bez żadnego uzupełnienia. Dlatego powstała kolejna część.

Znajdziesz w niej wiele wskazówek dotyczących takich sprzętów. Wszystko po to, aby zakup idealnego przyrządu był przyjemnością.

Nie musisz już samodzielnie szukać i sprawdzać, które parametry są najważniejsze. Zapoznaj się z poniższymi informacjami, a wszystkiego się dowiesz.

Zasilanie

Kluczowa kwestia wpływająca na Twój komfort.

Zastanów się, która opcja odpowiada Ci najbardziej, a masz 3 do wyboru:

  • Zasilanie sieciowe.
  • Zasilanie akumulatorowe.
  • Zasilanie bateriami.

Zacznijmy od sieciowego. Żeby użyć przyrządu, musisz podłączyć go do prądu. Nie przejmujesz się systematycznym ładowaniem czy wymienianiem ogniw. Niemniej nie zawsze producenci dbają o to, żeby kabel był dostatecznie długi i odporny na plątanie.

Pojawia się też inny problem. Nie wykorzystasz urządzenia do mikrodermabrazji w miejscu, gdzie nie ma dostępu do energii elektrycznej. Dwa pozostałe typy sprzętów pozwalają zapomnieć o tym aspekcie.

Akumulatorowe po naładowaniu gwarantują nierzadko ponad 60 minut ciągłej pracy. Nie musisz wówczas przesadnie często ładować swojego przyrządu. Jeśli już będzie to konieczne, najczęściej zrobisz to przez USB.

Urządzenia na baterie nie potrzebują nawet ładowania. Jedynie wymieniasz ogniwa co pewien czas. Dobre rozwiązanie, jeśli cenisz sobie prostotę.

Ja osobiście cenię większą mobilność, a więc działanie akumulatorowe. Cechuje zwykle wydajniejsze sprzęty niż to bateryjne.

Typ zabiegu

Musisz wiedzieć, że wyróżnia się kilka rodzajów mikrodermabrazji.

W przypadku sprzętów do użytku domowego najczęściej będzie to zabieg:

  1. Korundowysprawdza się przy rozszerzonych porach, zaskórnikach, przebarwieniach i trądziku. Wszystko bazuje na mechanicznym złuszczaniu naskórka. To możliwe za sprawą kryształków korundu, czyli tlenku aluminium. Jak radzą eksperci, nie będzie to dobry zabieg na cerę wrażliwą.
  2. Diamentowy – naskórek ścierasz za pomocą diamentowej głowicy. Sprawdzony wybór zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, niezależnie od typu skóry. Taki zabieg wpływa m.in. na zmniejszenie widoczności zmarszczek i przebarwień.

Zastanów się przy tym, czego potrzebuje Twoja cera i w jakiej jest kondycji. Ja preferuję zwykle diamentowe głowice.

Tryby pracy

Większość urządzeń do mikrodermabrazji domowej oferuje kilka trybów pracy, od łagodnego po bardzo intensywny. Uważam, że taki sprzęt będzie najlepszym wyborem.

Przede wszystkim sposób działania uda Ci się dopasować do własnych potrzeb i aktualnego stanu skóry. W końcu nie zawsze będziesz potrzebowała maksymalnego złuszczania naskórka, zwłaszcza przy regularnych zabiegach.

Zwiększy to Twój komfort, ale i bezpieczeństwo. Nie musisz się obawiać, że na skutek zbyt intensywnej pracy przyrządu podrażnisz cerę.

Wyposażenie

Koniecznie zwróć na nie uwagę, szczególnie gdy masz wątpliwości, jakie urządzenie do mikrodermabrazji kupić.

Główny element wyposażenia to wymienne końcówki, najczęściej 2 – 4 (chociaż bywa ich więcej). Każda ma inną budowę. Zapewne domyślasz się, że to właśnie za sprawą tych nasadek wykonasz konkretny typ zabiegu.

Co istotne, na tym się nie kończy. Kolejna ważna część kompletu to filtry. Dzięki nim przeprowadzisz skuteczną, bezpieczną i w pełni komfortową mikrodermabrazję w domu. Regularna wymiana filtra pozwoli Ci zachować wydajność działania na najwyższym poziomie.

Łatwa obsługa

Przyznasz, że to też istotny punkt. Nie ma nic gorszego niż wypasiony sprzęt, którego używanie sprawia mnóstwo problemów.

Na szczęście producenci są tego świadomi. Starają się, aby urządzenia do mikrodermabrazji domowej zapewniały łatwą obsługę. Z tego powodu zazwyczaj do wszystkiego użyjesz tylko jednego, maksymalnie dwóch przycisków.

Ponadto bardziej nowoczesne przyrządy oferują wyświetlacz LCD. Sprawdzisz na nim nie tylko aktualny tryb pracy. Jeżeli to model zasilany akumulatorowo, zobaczysz też poziom naładowania.

Urządzenie do mikrodermabrazji - Ceny

Wbrew pozorom nie musisz wydawać mnóstwa pieniędzy, żeby zadbać o swoją cerę z urządzeniem do mikrodermabrazji. Przyrząd służący do takich zabiegów kupisz już za ok. 100 zł.

Jasne, znajdziesz w sklepach też i droższe propozycje, za 200, 300, a nawet ponad 500 zł. Na cenę ma wpływ funkcjonalność sprzętu, wyposażenie, ale również marka. Oto wszystko, co musisz wiedzieć, żeby dokonać świadomej decyzji zakupowej i nie przepłacić.

Dla tych z ograniczonym budżetem przeznaczone są przyrządy za 50 – 100 zł. Kosztują niewiele, ale nie oznacza to, że nie oferują prawie nic. Nawet takie urządzenia do mikrodermabrazji zapewniają kilka trybów pracy.

Niektóre zasila akumulator, a inne baterie. Nie masz co liczyć na bardzo duże wyposażenie, jednak kilka podstawowych końcówek dostaniesz. Co ciekawe, sporo propozycji z tej grupy cenowej wyróżnia się dodatkowo eleganckim designem, co nie jest takie oczywiste.

Droższe sprzęty, do 300 zł, to już więcej możliwości. Mowa tu choćby o większej liczbie poziomów intensywności czy mocniejszym akumulatorze (bo w tym budżecie to już standard).

Spodziewaj się także większej liczby niezbędnych filtrów. Do tego dochodzi efektowne wzornictwo, łatwa obsługa i nierzadko takie udogodnienia jak wyświetlacz.

Przygotowany przeze mnie ranking urządzeń do mikrodermabrazji prezentuje też propozycje za większą kwotę, 400 – 600 zł. To przyrządy do domowych zabiegów z najwyższej półki cenowej.

Cechuje je wysokiej jakości wykonanie i szerokie zastosowanie. W tym budżecie znajdziesz sprzęty, które nie tylko oczyszczą skórę. Zapewnią dodatkowo masaż, który poprawi krążenie krwi i doda cerze blasku.

To nowoczesne aparaty do mikrodermabrazji, za pomocą których w domu możliwe jest wykonanie profesjonalnego zabiegu. Niemniej zanim kupisz jeden z nich, zastanów się, czy faktycznie takiego potrzebujesz.

Pomyśl, czy zamierzasz regularnie używać sprzętu i czy masz wobec niego bardzo duże wymagania. W wielu przypadkach okazuje się, że wystarczający jest tańszy przyrząd. W tej kwestii dużo zależy od Ciebie.

Jakiej firmy urządzenie do mikrodermabrazji?

Nie bardzo wiesz, jakie marki górują w tym segmencie rynku? Bez obaw, o tym też pomyślałam.

W tej części przedstawię Ci każdego producenta urządzeń do mikrodermabrazji, którego warto wybrać. Jest ich kilku, ale zdecydowanie najlepszy i najbardziej popularny to Beurer.

W jego asortymencie dostaniesz coś na każdą kieszeń. Oferowane przyrządy gwarantują prostą obsługę, wygodę użytkowania i oczywiście bezpieczeństwo. Nawet najbardziej wymagający znajdą tu dla siebie coś właściwego.

Kolejna ciekawa marka to Beautifly produkująca eleganckie urządzenia do mikrodermabrazji. Opinie na ich temat są pozytywne, ceni je sobie wiele osób. Te przyrządy pozwalają przeprowadzić profesjonalny zabieg niczym z salonu kosmetycznego w domowym zaciszu. Do ich cech charakterystycznych należą innowacyjność, solidność i wygoda użytkowania.

Na wyróżnienie zasługuje też włoska marka Medel. Specjalizuje się w produkcji urządzeń medycznych, a działa na rynku od kilkudziesięciu lat. Jej przyrządy do mikrodermabrazji zapewniają efektywne działanie i znacząco ułatwiają dbanie o skórę.

Inny ciekawy producent to Garett. Pewnie kojarzysz go za sprawą smartwatchy. Musisz wiedzieć, że w swojej ofercie ma także sporo sprzętów z kategorii beauty. Te służące do domowej mikrodermabrazji gwarantują przede wszystkim łatwą obsługę i praktyczność.

Podobnie wypadają urządzenia od Beautyme. Stanowią dobrą jakość w przystępnej cenie. Decydując się na taki aparat, nie przepłacasz, ale otrzymujesz solidność. Jeżeli nie masz bardzo wysokich wymagań, będzie to strzał w dziesiątkę.

Jeśli chodzi o niższą półkę cenową, koniecznie sprawdź również InFace i Eldom. Pierwsza wspomniana marka należy do Xiaomi. Wprowadza na rynek sprzęty beauty, które ładnie się prezentują i są bezpieczne w użyciu. Z kolei Eldom, czyli polska firma, stawia na użyteczność i nowoczesność. Wszystko w atrakcyjnej cenie.

Podsumowanie

Mechaniczne ścieranie warstwy rogowej, bo tym w zasadzie jest mikrodermabrazja, stanowi efektywny zabieg. Łatwo przeprowadzisz mikrozłuszczanie naskórka zwłaszcza za pomocą jednego z przyrządów, które Ci przedstawiłam. Pamiętaj, że zestawienie jest niezależne i aktualizowane.

Masz do mnie jakieś pytanie? A może własną opinię o maszynie do mikrodermabrazji domowej? Skorzystaj wtedy z sekcji komentarzy.

Zostań jeszcze na chwilę na PROrankingach. Szukając podobnych przyrządów, spójrz na najlepsze urządzenia do peelingu kawitacyjnego. Poprawiają ukrwienie i elastyczność skóry. Podobnie zresztą jak sprzęty, które przedstawi Ci ranking szczoteczek sonicznych do twarzy.

Pragniesz połączyć relaks z zabiegiem pielęgnacyjnym? Także znam na to sposób! Stanowi go dobry masażer do twarzy. A jeżeli zmagasz się z problemem irytującego owłosienia na tej części ciała, sprawdź ranking depilatorów do twarzy.

Oceń publikację
[Głosy: 2 Średnia: 5]

Wszystkie komentarze weryfikowane są przed publikacją. Zasady gromadzenia, weryfikacji i publikowania komentarzy znajdują się w regulaminie.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments