W tekście znajdują się m.in. linki afiliacyjne do sklepów ze sprzętem. Otrzymuję prowizję od każdego zakupu dokonanego po kliknięciu w link. Współpracuję z sieciami afiliacyjnymi. Szczegóły w regulaminie.

Drukarka z tanimi tuszami Ranking 2024

author avatar
Łukasz Proszek
Aktualizacja:  29 kwietnia 2024
Komentarze:  0

Ekonomiczna drukarka z tanimi tuszami to super sprawa. Wybierając naprawdę oszczędny model, przez lata nie przejmujesz się dolewką tuszu czy zmianą kartridża z nim. Wybrałem dla Ciebie kilka bardzo tanich w eksploatacji drukarek. Spokojnie podołają w domu, a nawet mniejszym biurze.

Drukarka z tanimi tuszami ranking - jaka najlepsza?

Ranking drukarek z tanimi tuszami - TOP 7

Epson EcoTank L4260

Wielofunkcyjna drukarka z tanimi tuszami, która sprawdza się jako kopiarka i skaner. Nie znajdziesz tu kartridży, zastąpiły je oszczędne pojemniki na atrament. Uzupełnisz je za pomocą buteleczek, bez brudzenia rąk i wszystkiego wokół siebie. To najlepsza drukarka z tanimi tuszami do domu i małego biura. Wydrukujesz w czerni i w kolorze, w zależności od indywidualnych potrzeb.

Masz tu do dyspozycji automatyczny dupleks. Razem ze sprzętem dostaniesz zapas atramentu. Wydrukujesz z nim do 5200 stron w kolorze. Całkiem sporo, ale wynik dla czerni wygląda jeszcze lepiej. To nawet 14000 stron. Ta topowa drukarka z tanimi tuszami oferuje Wi-Fi, obsłużysz ją bezprzewodowo. Wiedz, że komplet buteleczek z atramentem zastępuje mniej więcej 66 kartridży!

Ocena produktu: 9.9/10
Canon Pixma G6040

Ekonomiczna atramentowa drukarka z tanimi tuszami. Wydrukujesz czytelne dokumenty czarno-białe, ale też kolorowe. Otrzymasz więc funkcjonalny sprzęt, który dodatkowo zapewnia łatwą obsługę. Znajdziesz tu Wi-Fi, LAN i usługę AirPrint. Jest też USB i pojemny podajnik na papier, mieszczący aż 350 arkuszy. Producent zadbał ponadto o takie udogodnienia jak automatyczny druk dwustronny.

To szybka drukarka z tanimi tuszami z pojemnikami. Zestaw obejmuje zapas atramentu, nie musisz kupować go osobno. Czarny wystarcza na wydrukowanie ok. 18000 stron, a kolorowy komplet mniej więcej 7700 stron. Wszystko z zachowaniem wysokiej jakości. Uzupełnianie pojemników nie sprawi Ci kłopotu. Dobrze je oznaczono na obudowie i zyskasz do nich łatwy dostęp.

Ocena produktu: 9.74/10
Brother InkBenefit Plus DCP-T525W

Wydajna drukarka z tanimi tuszami do 1000 zł. Sprzęt drukuje w czerni oraz kolorze. Oferuje opcję skanowania i kopiowania, a do tego bezprzewodową łączność Wi-Fi. W zestawie nie brakuje oczywiście zapasu tuszu. Według zapewnień producenta czarny wystarczy Ci na wydrukowanie do 15000 stron. Uzupełnianie poziomu atramentu to żaden wysiłek czy problem, szybko sobie z tym poradzisz.

Nic dziwnego, że według wielu opinii, w tym mojej, to bardzo dobra drukarka z tanimi tuszami. W podajniku na papier zmieścisz do 150 arkuszy, więc nie musisz ich przesadnie często dokładać. Znajdziesz tu czytelny wyświetlacz z dobrze oznaczonymi guzikami do obsługi. Pojemniki na tusz są wyraźnie podpisane, szybko dojdziesz do tego, który uzupełnić daną buteleczką.

Ocena produktu: 9.69/10
HP Smart Tank 580

Wielofunkcyjne urządzenie atramentowe. To nowoczesna drukarka z tanimi tuszami, ale i skaner oraz kopiarka. Cechuje ją podajnik papieru na 100 arkuszy, łączność Wi-Fi i czujnik niskiego poziomu tuszu. Poinformuje Cię, kiedy należy uzupełnić zawartość pojemników. Zrobisz to bez zabrudzenia rąk. Dlatego ranking drukarek z tanimi tuszami musiał pokazać tę propozycję.

Ta oszczędna drukarka wysokiej jakości nie jest kłopotliwa w eksploatacji. Z dołączonym do kompletu zapasem atramentu wydrukujesz do 6000 stron w kolorze i 18000 w czerni. Ekologiczne i ekonomiczne. Wiedz, że ta porządna drukarka z tanimi tuszami została w niemal 50% wykonana z plastiku z recyklingu. Gratka dla osób dbających o środowisko. Urządzeniem sterujesz za pomocą aplikacji na smartfonie.

Ocena produktu: 9.52/10
Brother InkBenefit Plus DCP-T426W

Solidna drukarka z dolewanym tuszem zapewniająca funkcję skanera i kopiarki. Wyposażono ją w moduł Wi-Fi. Masz możliwość obsługiwania jej w bezprzewodowy sposób, za pomocą telefonu. Sprzęt skomunikuje się z Tobą przy użyciu diod LED na obudowie. Znajdziesz tu podajnik na 150 arkuszy, przydatny port USB, a także opcję drukowania bez marginesów czy prosto z urządzeń mobilnych.

W zestawie otrzymasz zapas tuszu do samodzielnego uzupełniania pojemników. Te kolorowe wystarczą na wydrukowanie 5000 stron. Z kolei czarny tusz oznacza wydajność na poziomie 7500 stron. To oryginalne materiały eksploatacyjne Brother. Nie musisz się martwić o jakość wydruków czy nieprawidłowe działanie urządzenia. Każdy pojemnik dobrze oznaczono, nie obawiaj się pomyłki.

Ocena produktu: 9.45/10
HP Envy Inspire 7221e AiO

Gdy nie wiesz, jaka drukarka z tanimi tuszami będzie dobra dla ucznia czy studenta, koniecznie sprawdź ten sprzęt. Oferuje łączność Wi-Fi, dlatego swobodnie wydrukujesz coś bezpośrednio z telefonu lub tabletu. Przyda Ci się także do kopiowania i skanowania dokumentów. Masz tu osobny podajnik na papier fotograficzny, coś ciekawego dla miłośników robienia zdjęć.

Urządzenie obsłużysz przy użyciu aplikacji na smartfonie. Zapewne już się domyślasz, że swobodnie wydrukujesz coś w czerni, jak i w kolorze, nawet dwustronnie. W komplecie dostaniesz konfiguracyjne wkłady atramentowe. Masz tu możliwość zapisania się do subskrypcji. Dzięki temu na wskazany adres zostanie dostarczony nowy zapas atramentu, gdy jego poziom będzie niski.

Ocena produktu: 9.32/10
Canon Pixma MG3650S

Domowa drukarka z tanimi tuszami z możliwością drukowania dwustronnego. Drukuje w czerni i kolorze, dlatego sprawdzi się dla całej rodziny. To propozycja działająca także jako skaner i kopiarka, co zwiększa jej funkcjonalność. Sprzęt szybko połączysz z siecią Wi-Fi i swoim telefonem. Potwierdził to test drukarek z tanimi tuszami. Łatwą obsługę masz gwarantowaną.

W zestawie znajdziesz wkłady atramentowe na start, czyli czarny i kolorowy. Ich wydajność to 180 stron dokumentów (w obu przypadkach). W razie potrzeby zaopatrzysz się w specjalne kasety XL, które wystarczą Ci na dłużej. Z nimi wydrukujesz kilkaset stron w czerni oraz w kolorze. Wiedz, że ta mała drukarka z tanimi tuszami do 500 zł dobrze nadaje się też do zdjęć.

Ocena produktu: 9.25/10

Najlepsze drukarki z tanimi tuszami - Ranking 2024

Drukarka z tanimi tuszami Epson EcoTank L4260

Drukarka z tanimi tuszami Epson EcoTank L4260

Epson EcoTank L4260 to wyjątkowo oszczędna drukarka z tanimi tuszami do domu. Przyda Ci się do drukowania dokumentów monochromatycznych i kolorowych, i to z dużą prędkością oraz w wysokiej jakości. Sprzęt uchodzi za ekonomiczny, ale i funkcjonalny. Jak dla mnie top drukarka tania w eksploatacji.Drukarka 3w1 z przydatnymi funkcjami

Na początku zaznaczę, że to nie tylko drukarka, ale też skaner i kopiarka. Funkcjonalność to jedna z głównych zalet tej propozycji. Sporo Ci ułatwi, bo szybko przygotujesz nie tylko umowy, ale też np. materiały do nauki dla dziecka. Nic Cię w zasadzie nie ogranicza.

Wiedz, że drukujesz w czerni i kolorze. Nic dziwnego, że to obecnie najlepsza drukarka z tanimi tuszami na rynku. Działa z prędkością do 33 stron na minutę (dotyczy monochromatycznych dokumentów). Świetny wynik przygotowany na wiele wydruków dziennie. Nie stracisz za dużo czasu na oczekiwanie.

Uważam, że to ciekawa propozycja dla bardziej wymagających użytkowników. Znajdziesz tutaj automatyczny druk dwustronny i bez ramek. To pierwsze rozwiązanie pozwoli Ci zaoszczędzić czas oraz papier. Do tego dochodzi niezawodnie działająca technologia atramentowa. Głowica nie ma tendencji do nadmiernego zasychania.

Ekonomiczny sprzęt dla każdego

Przejdźmy do tego, co odgrywa w tym zestawieniu największe znaczenie, czyli samego atramentu. Spodziewaj się dużych oszczędności i bardzo wygodnej eksploatacji. W komplecie dostaniesz atramentowy zapas do uzupełniania. Tak, to profesjonalna drukarka bez kartridży, które uchodzą już za mało ekonomiczne (i praktyczne).

W efekcie wydrukujesz ok. 5200 stron w kolorze i nawet 14000 stron w czerni. Musisz przyznać, że to bardzo dobry wynik. Według przeliczeń ten jeden zestaw startowy wystarczy Ci na mniej więcej 3 lata! Moje własne testy potwierdzają tego typu zapewnienia.

Zamienne butelki wypełnione atramentem zastępują 66 kartridży. Robi wrażenie, prawda? Wiedz, że samo napełnianie pojemników w obudowie to nic trudnego. W butelkach znalazła się blokada, dlatego nie narobisz bałaganu. Poza tym kolejny zapas nie nadwyręży Twojego budżetu. To koszt ok. 60 – 70 zł za czerń i 30 – 40 zł za pojedynczy kolor.

Oszczędność wydruków do 90 procent

Z Epson EcoTank L4260 zmniejszasz koszty związane z drukowaniem do 90 procent. Ta polecana drukarka z tanimi tuszami działa szybko i niezawodnie. Pozwala na drukowanie bezprzewodowe.

Być może sceptycznie podchodzisz do drukarek Wi-Fi. Ja też tak miałem. Obawiałem się trudnego parowania czy zrywania sygnału. W praktyce nie spotkały mnie tego typu nieprzyjemności. W zamian otrzymałem wyjątkową swobodę w kwestii ulokowania drukarki. Może być w innym pomieszczeń niż to, z którego zlecasz drukowanie.

Obsłużysz ją za pomocą telefonu. Jeśli wolisz tradycyjne rozwiązania, wykorzystasz wyświetlacz z guzikami. Sprzęt dostosuje się do Twoich potrzeb, gdyż to tania w utrzymaniu drukarka z ekranem o świetnej rozdzielczości.

Zawartość pojemników na atrament sprawdzisz na bieżąco. Zauważysz je przy wyświetlaczu. Wszystkie znajdują się po tej samej stronie, co nie stanowi standardu (czasem czarny tusz ląduje po lewej). Nie musisz się zastanawiać, kiedy trzeba uzupełnić atrament. Praktyczne, mam rację?

Drukarka z tanimi tuszami Canon Pixma G6040

Drukarka z tanimi tuszami Canon Pixma G6040

Urządzenie Canon Pixma G6040 to efektywne połączenie funkcjonalności i oszczędności. Na start dostaniesz zapas czarnego i kolorowego atramentu. Nie potrzebujesz nic więcej, żeby zacząć drukować. W razie potrzeby łatwo też coś skopiujesz i zeskanujesz. Mówimy bowiem o taniej w eksploatacji drukarce ze skanerem.Niski koszt wydruku bez utraty jakości

Nie bez powodu ten sprzęt trafił do zestawienia. Drukujesz tyle, ile chcesz, nie martwiąc się wysokimi kosztami eksploatacji. W zestawie poza kablem zasilającym i płytą z oprogramowaniem otrzymasz zestaw atramentów na start. Norma w topowych urządzeniach wielofunkcyjnych.

To nie tylko czarny atrament, ale i kolor. Na zwykłym papierze i ze standardowymi ustawieniami wydrukujesz na tym zestawie do 18000 stron w trybie monochromatycznym. Wynik dla kolorowego druku też wygląda nieźle, bo niemal 8000 stron (a dokładnie 7700). Pomyśl, kiedy Ci się to wyczerpie. Rok, dwa, a może trzy?

Za pomocą butelek bez wysiłku napełnisz pojemniki na atrament. Po prostu otworzysz obudowę, wyciśniesz zawartość i już! Nie martw się o bałagan. Butelki zaprojektowano w taki sposób, aby wszystko przebiegło bez komplikacji.

Kolejny czarny zapas kupisz już za 50 – 70 zł. Za kolorowe atramenty zapłacisz ok. 40 – 50 zł (za sztukę). Śmiesznie niskie ceny, patrząc na oferowaną wydajność. Niezawodna drukarka z pojemnikami na tusz nie daje szans kartridżom!

Nowoczesne funkcje do Twojej dyspozycji

Znajdziesz tu nie tylko kopiarkę i skaner. Skorzystasz również z druku bez obramowania i opcji duplex. Zwłaszcza ta druga funkcja zasługuje na uwagę. Osobiście bardzo ją doceniam i ochoczo z niej korzystam w mojej drukarce.

Za sprawą druku dwustronnego zmniejszysz zużycie papieru. Jasne, papier nie jest ogólnie drogi, ale pamiętaj też o kwestiach ekologicznych. Drzew na naszej planecie ubywa, a obstawiam, że nie chcesz się do tego dokładać. Nie ma co marnować papieru, jeżeli pasuje Ci dwustronny wydruk.

Wygodne użytkowanie bez zbędnych przestojów w pracy zagwarantuje Ci także pojemny podajnik. Zmieścisz w nim do 350 arkuszy. Porównanie drukarek z tanimi tuszami pokazuje, że to wynik wręcz nie do pobicia.

Gotowość do używania ze smartfonem

Ponieważ to sprzęt z wbudowanym Wi-Fi, swobodnie połączysz go bezprzewodowo z siecią. Bez problemu sparujesz tę dobrze ocenianą drukarkę ze smartfonem. Nie ma znaczenia, czy używasz telefonu z systemem Android, czy iOS. Kompatybilność nie zawodzi.

Za pomocą praktycznej aplikacji Canon Print wszystko masz zawsze pod kontrolą. Drukujesz, skanujesz i kopiujesz bez potrzeby klikania w komputerze. Oprogramowanie wyróżnia się przejrzystością. Owszem, może na początku wypada trochę poszperać w opcjach, ale po pewnym czasie wszystkiego się nauczysz.

Czy warto kupić Canon Pixma G6040? Jak najbardziej! Urządzenie nie zawiedzie Cię pod kątem funkcjonalności, jak i samej oszczędności. Gwarantuje przy tym wysokiej jakości wydruki w czerni oraz kolorze.

Drukarka z tanimi tuszami Brother InkBenefit Plus DCP-T525W

Drukarka z tanimi tuszami Brother DCP-T525W

Brother InkBenefit Plus DCP-T525W to sprzęt, z którym na jednym zestawie wydrukujesz do kilkunastu tysięcy stron. Oferuje wbudowane Wi-Fi, wyświetlacz LCD i port USB. Działa w trybie monochromatycznym, jak i kolorowym. Na co jeszcze możesz liczyć? O tym w subiektywnej opinii.Atramentowa drukarka dla studenta i nie tylko

W mojej ocenie to jedna z lepszych propozycji dla uczniów i studentów. Z Brother InkBenefit Plus DCP-T525W wydrukujesz sprawnie sporo dokumentów, zwłaszcza w czerni. Sprawnie, bo urządzenie w trybie chromatycznym pracuje z prędkością do 30 stron na minutę.

W komplecie nie mogło zabraknąć atramentu na zapas. Jeśli chodzi o czarny, dostajesz aż dwie spore buteleczki. Wystarczą Ci na wydrukowanie 15000 stron. Pamiętaj, że cały czas mowa o dokumentach monochromatycznych. Uważam, że to ciekawa drukarka z tanimi tuszami do domu. W sam raz do drukowania umów, faktur czy wypracowań.

Oryginalna zapasowa butelka z czarnym atramentem to koszt ok. 40 – 50 zł. Ranking drukarek z tanimi tuszami nie mógł pominąć tego modelu. Zdecydowanie tani w eksploatacji sprzęt.

Kolorowe wydruki w bardzo dobrej jakości

Osobiście stawiam na praktyczne urządzenia. Brother InkBenefit Plus DCP-T525W drukuje w czerni, ale też w kolorze. Zapewniam, że jakość w obu wypadkach Cię nie zawiedzie. Ujrzysz odpowiednio szczegółowe i ostre litery bądź wykresy, zależnie od drukowanego materiału.

W komplecie poza zapasem czarnego atramentu otrzymasz również kolory. W tym wypadku wydrukujesz do 5000 stron. Jasne, to mniej niż przy dokumentach monochromatycznych. Jednocześnie musisz mieć na uwadze, że drukowanie w kolorze jest bardziej wymagające dla urządzenia.

Każda buteleczka ma wbudowaną blokadę. Uzupełnianie pojemników na atrament to nic trudnego. Kolejna dobra wiadomość to taka, że zakup kolorowego zapasu też nie będzie ogromnym wydatkiem. Każda sztuka kosztuje mniej więcej 30 – 40 zł.

Funkcjonalna drukarka z tanimi tuszami i Wi-Fi

Sprzęt cechuje wysoka rozdzielczość wydruku (do 1200 x 6000 dpi) i nowoczesność. Producent zadbał o łączność Wi-Fi. Daje Ci możliwość bezprzewodowej obsługi i szybkiego drukowania prosto z urządzeń mobilnych. Pożegnaj nadmiar dodatkowego okablowania.

Ta propozycja nadaje się dobrze do domu i do biura, choć raczej mniejszego. Wpływa na to zarówno oszczędność zużycia atramentu i papieru, jak też funkcjonalność.

Wygodnie wydrukujesz, skopiujesz i zeskanujesz dokumenty. W tym urządzeniu tkwi bardzo duży potencjał. Oferuje 128 MB pamięci wewnętrznej. Dzięki temu nie zacina się i pracuje sprawnie nawet przy obszerniejszych wydrukach.

Drukarka z tanimi tuszami HP Smart Tank 580

Drukarka z tanimi tuszami HP Smart Tank 580

Jaka drukarka z tanimi tuszami będzie praktyczna, a jednocześnie kompaktowa? Na przykład HP Smart Tank 580. Nie zajmuje dużo miejsca, a z dołączonym kompletem atramentów wydrukujesz sporo dokumentów. O wszystkich jej zaletach piszę poniżej.Wielofunkcyjność i niezawodność niezależnie od sytuacji

HP Smart Tank 580 to drukarka z tanimi tuszami 3w1. Wykorzystasz ją jako skaner i kopiarka, więc nie musisz już inwestować w dodatkowe sprzęty. Dlatego według mnie to dobra propozycja także do małego biura czy domowego gabinetu.

Założę się, że zależy Ci na sprawnej i ekonomicznej pracy. Z tym urządzeniem masz to zapewnione. Pozwala na wykorzystanie różnych rodzajów papieru, nie tylko zwykłego. W razie potrzeby bez problemu użyjesz arkuszy matowych, broszurowych czy fotograficznych.

Nie zapominaj, że wydrukujesz tu nie tylko w czerni, ale i kolorze. Przygotujesz łatwo wszystkie potrzebne materiały do pracy, nauki lub domu.

Zapas atramentu na kilkanaście tysięcy stron

Producent chciał, żeby sprzęt był gotowy do użycia od razu po zakupie. Dlatego do zestawu dołączył butelki z atramentem na zapas. Miły gest, choć w praktyce standard wśród najlepszych drukarek tanich w utrzymaniu.

Komplet obejmuje 3 opakowania czarnego tuszu, każdy po 135 ml. Przekłada się to na wydrukowanie ok. 18000 stron zwykłych dokumentów. Zacny wynik, nieprawdaż? Gdy postanowisz dokupić kolejne opakowanie, wydasz ok. 60 – 70 zł za 135 ml.

Nie myśl, że na tym koniec oszczędności. Dostaniesz także po jednej buteleczce z żółtym, błękitnym i purpurowym atramentem. Pojemność wszystkich wynosi 50 ml. Z takim zapasem wydrukujesz do 6000 kolorowych stron. Następne sztuki będą Cię kosztować 40 – 50 zł za 70 ml.

Wygodne uzupełnianie pojemników na tusz

To dobra drukarka z tanimi tuszami. Gwarantuje oszczędność i wygodę użytkowania. Zajmujemy się głównie atramentem, dlatego warto rozwinąć tę kwestię.

Sprzęt wyposażono w czujnik niskiego poziomu tuszu. Nie zastanawiasz się, czy trzeba już uzupełnić pojemniki w obudowie, bo wszystko widzisz. Cecha godna pochwały, przecież to kompaktowa drukarka dla ucznia, studenta czy home office.

Każda butelka ma wbudowaną blokadę zapobiegającą przypadkowemu wylaniu tuszu. To nie tylko brak zabrudzeń, ale i zero ryzyka zmarnowania cennego atramentu.

Drukarka z tanimi tuszami Brother InkBenefit Plus DCP-T426W

Drukarka z tanimi tuszami Brother InkBenefit Plus DCP-T426W

Ranking drukarek z tanimi tuszami nie mógł się obejść bez tego sprzętu. Brother InkBenefit Plus DCP-T426W da Ci dostęp do Wi-Fi, skanera i kopiarki, jak również interfejsu USB. Nie musisz od razu inwestować w atrament, bo dostajesz go w zestawie. Za pomocą tego urządzenia wydrukujesz dokumenty w czerni i kolorze, a szczegóły znajdziesz w opinii.Łatwa w obsłudze drukarka z tanimi tuszami

Musisz wiedzieć, że to intuicyjna w obsłudze, wręcz prosta drukarka. Znajduje zastosowanie w domach, jak i małych biurach. Wygląda profesjonalnie, ale drukowanie, skanowanie czy kopiowanie nie sprawi Ci trudności.

Obsłużysz ją za pomocą oprogramowania producenta. Bez problemu zainstalujesz je na dysku twardym komputera. Ponieważ to sprzęt z Wi-Fi, swobodnie drukujesz wszystko bezpośrednio ze smartfona, laptopa lub tabletu.

Również uzupełnianie atramentu to nic trudnego. Podnieś pokrywę obudowy i wyciśnij zawartość buteleczek do odpowiednich pojemników. Bez brudzenia rąk, bez wysiłku. Załatwisz to w kilka minut.

Wydajny zapas tuszu

Poza samą drukarką komplet obejmuje też przewód zasilający, wspomniane oprogramowanie oraz zapas atramentów w buteleczkach. W tej największej znajdziesz czarny tusz. Wystarczy na wydrukowanie ok. 7500 stron.

Z kolei tusze cyjan, żółty i magenta to wydajność na poziomie 5000 stron. Całkiem sporo, kiedy porównasz sobie konkurencyjne oferty.

Co zrobić, gdy ten zapas się skończy? Zamówisz wówczas bez problemu kolejne buteleczki. Te oryginalne kosztują mniej więcej 30 – 40 zł za sztukę. Przyznasz, że nie jest to duży wydatek. Brother przyzwyczaił mnie do wydajnych, a tanich atramentów.

Komfort użytkowania w każdej sytuacji

Posiadacze sprzętu zapewniają, że nie zacina się i działa niezawodnie. Przystosowano go do częstej eksploatacji, jego miesięczne obciążenie to 1000 stron na miesiąc. Na domowy użytek w sam raz.

Oprogramowanie w języku polskim stanowi spore ułatwienie. Urządzenie zapewnia pełną kompatybilność z komputerami i innymi sprzętami z systemem Windows, Mac OS, a nawet Linux. Niemniej brakuje tu funkcji AirPrint. Weź to pod uwagę, jeśli szukasz takiej możliwości.

Ta drukarka z tanimi tuszami zapewnia bardzo dobrą jakość. Nie hałasuje za mocno i pozwala na drukowanie z USB. Funkcjonalny, bardzo opłacalny sprzęt.

Drukarka z tanimi tuszami HP Envy Inspire 7221e AiO

Drukarka z tanimi tuszami HP Envy Inspire 7221e AiO

HP Envy Inspire 7221e AiO, czyli drukarka z tanimi tuszami ze skanerem i kopiarką, która bez zarzutu sprawdzi się w domu. Nie zajmuje dużo miejsca, nie hałasuje, a przy tym gwarantuje kompatybilność z systemami Windows i Mac OS. Znajdziesz tu automatyczny druk dwustronny, co jest dodatkowym atutem.Startowe wkłady atramentowe

Na start otrzymujesz zapas atramentu, tego nie mogło zabraknąć nawet w tak korzystnej cenie. Pamiętaj, że to drukarka z tanimi tuszami za mniej niż 500 zł. Co istotne, dostajesz nie tylko kolor czarny, ale i cyjan, magenta oraz żółty.

Problemem będzie to, że nie są to zbyt duże zapasy. Czerń wystarczy na wydrukowanie ok. 125 stron. Z kolei kolory zapewniają wydajność na poziomie 120 stron.

Kolejne wkłady musisz kupić stosunkowo szybko, ale nie będzie to duży wydatek (choć nieco większy w porównaniu do innych, zazwyczaj droższych urządzeń). Średnio jeden tusz kosztuje 70 – 170 zł. Mowa tu oczywiście o oryginalnych produktach.

Subskrypcja Instant Ink

Nie chcesz samodzielnie kupować tuszu? Żaden problem. Zapisz się do subskrypcji Instant Ink, aby zapas dostawać pod wskazany adres.

Zarejestruj swój sprzęt na wskazanej przez producenta stronie, wybierz interesujący Cię plan i już. HP wyśle do Ciebie tusz, kiedy stary będzie się kończył.

To wygodne, ale i ekonomiczne. Jak wylicza producent, tniesz koszty nawet o ok. 70 procent. Pamiętaj, że w dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji.

Funkcjonalna drukarka z tanimi tuszami z drukiem dwustronnym

Gdy wahasz się, jaka drukarka z tanimi tuszami będzie tania, a mimo wszystko oferowała druk dwustronny, HP Envy Inspire 7221e AiO Cię nie zawiedzie. Znajdziesz tutaj automatyczny duplex.

Zmniejszysz zużycie papieru, zwłaszcza gdy drukujesz często. Inne udogodnienia to dotykowy wyświetlacz ułatwiający obsługę oraz możliwość drukowania zdjęć.

Producent dodał zaawansowane funkcje jak monitorowanie ataków złośliwego oprogramowania i Print Anywhere. Korzystając z połączenia z internetowego, wydrukujesz z dowolnego miejsca, co tylko zechcesz.

Drukarka z tanimi tuszami Canon Pixma MG3650S

Drukarka z tanimi tuszami Canon Pixma MG3650S

Niewielki sprzęt z dużymi możliwościami. Canon Pixma MG3650S zaskoczy Cię pozytywnie swoją funkcjonalnością. Za jego pomocą wydrukujesz, skopiujesz i zeskanujesz ważne dokumenty. Automatyczny duplex ułatwi ograniczenie zużycia papieru, a sterowanie przy użyciu smartfona zapewni Ci komfort obsługi.Niepozorna drukarka z tanimi tuszami

Mimo że urządzenie kosztuje niewiele, zagwarantuje Ci dużo ciekawych możliwości. Wydrukujesz bez ramek, swobodnie skorzystasz z chmury, a także użyjesz sprzętu bezprzewodowo.

Dzięki specjalnym aplikacjom Creative Park oraz Easy PhotoPrint Editor dasz upust swojej wyobraźni. Gotowe projekty wydrukujesz w kolorze, jak i w czerni. Wszystko zależy od Twoich potrzeb.

Canon Pixma MG3650S to dobra drukarka z tanimi tuszami. W podajniku na papier umieszczonym z przodu zmieścisz do 100 arkuszy papieru. Na plus oceniam też rozdzielczość wydruku. Maksimum to 4800 x 1200 dpi. Super wynik jak na taki budżet. W końcu to tania drukarka godna polecenia.

Gotowość do pracy od razu po zakupie

Sprzęt wykorzystasz od razu po rozpakowaniu i podłączeniu do komputera. To możliwe, bo producent nie zapomniał o tuszach na start.

W zestawie znajdziesz czarną kasetę, która wystarczy na ok. 180 stron. Musisz przyznać, że to sporo dokumentów, referatów itp. Kolorowy atrament zapewnia taką samą wydajność, co stanowi pewną cechę wyróżniającą.

Jasne, to nie jest bardzo imponujący wynik na tle kilka razy droższych urządzeń wielofunkcyjnych. Miej przy tym na uwadze, ile kosztuje ta drukarka z tanimi tuszami. To mniej niż 300 zł, czyli wręcz groszowe sprawy jak na tę kategorię.

Możliwość wykorzystania kasety z atramentem XL

Wiesz, że będziesz intensywnie używać Canon Pixma MG3650S? W takim razie zdecyduj się na atramentowe kasety w rozmiarze XL. To ekonomiczne rozwiązanie.

Skoro chodzi o atrament XL, wystarczy na dłużej. W przypadku czerni będzie to ok. 600 stron, a w kolorze 400. Mowa tu oczywiście o zwykłym papierze.

Taka większa kaseta kosztuje plus minus 140 zł. Z kolei za standardową zapłacisz o 20 zł mniej. Różnica w cenie niewielka, a zyskasz spokój z wymianą tuszu na dłużej.

Podsumowanie

Oszczędna drukarka to wręcz wybawienie, gdy sporo drukujesz w domu lub biurze. Jak najbardziej warto zainwestować w takie urządzenie. Teraz już wiesz, które ekonomiczne drukarki z tanimi tuszami są najlepsze. Nie musisz o to pytać na forum lub grupach.

Wiedz, że wiele z nich prezentuje również ogólny ranking drukarek do domu. W końcu w parze z tanią eksploatacją idą inne ważne atuty, np. szybkość wydruku, funkcjonalność oraz niezawodność.

Jeśli rozważasz także drugi najpopularniejszy rodzaj urządzeń do drukowania dokumentów, sprawdź najlepsze drukarki laserowe. One też potrafią bardzo ekonomicznie pracować.

Jeżeli masz do mnie dodatkowe pytanie lub chcesz się podzielić własną opinią o produkcie, skorzystaj z sekcji komentarzy.

Oceń publikację
[Głosy: 1 Średnia: 5]

Wszystkie komentarze weryfikowane są przed publikacją. Zasady gromadzenia, weryfikacji i publikowania komentarzy znajdują się w regulaminie.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments