W tekście znajdują się m.in. linki afiliacyjne do sklepów ze sprzętem. Otrzymuję prowizję od każdego zakupu dokonanego po kliknięciu w link. Współpracuję z sieciami afiliacyjnymi. Szczegóły w regulaminie.

Głośniki do komputera Ranking 2024 | Jakie najlepsze?

author avatar
Łukasz Proszek
Aktualizacja:  2 czerwca 2024
Komentarze:  0

Jakie głośniki do komputera są naprawdę dobre? Takie, które zaoferują Ci głęboki bas, odpowiednią głośność oraz czyste, dobrze zbalansowane brzmienie. Znalazłem kilka zestawów spełniających te ważne założenia. Co istotne, pochodzą z różnych segmentów cenowych. Mając zarówno ponad 1000 zł, jak i 200 zł, znajdziesz tu coś dla siebie! Wystarczy, że poznasz mój niezależny i subiektywny ranking głośników do PC.

Głośniki do komputera ranking - jakie głośniki do PC?

Ranking głośników do komputera 2024 - TOP 5

Logitech Z906 5.1 THX

Logitech Z906 5.1 THX to najlepsze głośniki komputerowe, które wygrywają ranking. Jak dla mnie jedyny słuszny wybór, gdy zastanawiasz się, jakie głośniki 5.1 do PC wybrać. Ten zestaw gra czysto, głośno, dynamicznie i przestrzennie. W mojej opinii nadaje się do każdego zastosowania. Duże wrażenie zrobią na Tobie efekty z gier oraz filmów. Słuchanie muzyki to także przyjemność.

W efekcie jeszcze bardziej wciągniesz się w oglądane i słuchane treści. Dostaniesz do dyspozycji korektor dźwięku. Bez trudu dopasujesz brzmienie do oczekiwań. Zwróć uwagę, że zestaw składa się z 5 głośników satelitarnych oraz mocnego subwoofera. Logitech Z906 5.1 THX to głośniki komputerowe z głębokim basem. Z powodzeniem zastąpią nawet kino domowe! A dekodują Dolby Digital i DTS.

Jeżeli masz na nie kasę, miejsce (choć większość zestawu da się powiesić na ścianie), a przy okazji wysokie wymagania odnośnie dźwięku, już wiesz, co wybrać. Mówimy bowiem o rozbudowanym zestawie. Najistotniejsze, że świetnie gra. Coś dla graczy, kinomanów oraz melomanów.

Ocena produktu: 9.88/10
Edifier CX7

Dobrze grające głośniki komputerowe 2.1 z konsolą sterującą. Zapewnią Ci bogatą scenę dźwiękową. Słuchając muzyki na Edifier CX7, bez trudu wychwycisz brzmienie poszczególnych instrumentów. Z wokalami oraz kwestiami mówionymi również bardzo dobrze. Dźwięk jest czysty – nie musisz wytężać słuchu, aby wyłapać różne niuanse brzmienia.

Mocy wyjściowej RMS daleko do rekordów w tej kategorii, lecz w niczym to nie przeszkadza. Bas ma kopa, co sprawdza się w filmach bądź grach. Producent zastosował rozszerzony port bass reflex. Dźwięk mogę określić mianem pełnego i dynamicznego. Swoje dokłada wysoka jakość wykonania. Zauważ, że to drewniane głośniki do komputera stacjonarnego, co niweluje zniekształcenia.

Nie oczekujesz rekordowej mocy? Pragniesz połączyć głęboki bas z czystym brzmieniem? Przy takich wymaganiach wybierz Edifier CX7. To zaawansowany zestaw 2.1, który nie ma słabych stron!

Ocena produktu: 9.69/10
Genesis Helium 800BT ARGB

Dobrej jakości głośniki komputerowe 2.1 z podświetleniem RGB. Za pomocą prostych ustawień wybierzesz m.in. podświetlenie tęczowe, pulsacyjne bądź w rytm muzyki. Zwróć uwagę, że Genesis Helium 800BT ARGB to głośniki do PC z wejściem optycznym, jak i modułem Bluetooth. Gdy tego zechcesz, bezprzewodowo prześlesz ulubione kawałki np. ze smartfona czy tabletu.

Głośniki Genesis Helium 800BT ARGB grają mocno basowo, spełniając oczekiwania fanów widowiskowych gier oraz filmów. Ożywią zatem Twój pokój nie tylko efektami świetlnymi, ale i dynamicznym, ciepłym brzmieniem. Dodam, że bas wyregulujesz wedle uznania. Jeżeli nie jesteś wielkim fanem niskich tonów, też znajdziesz dla siebie złoty środek.

Szukając typowo gamingowych głośników do komputera, poważnie weź pod uwagę nabycie tego modelu. Dobrze gra, efektownie wygląda i jeszcze oferuje bezprzewodową łączność. Do tego stanowi odpowiedź na pytanie, jakie głośniki do PC wybrać do 500 zł.

Ocena produktu: 9.62/10
Creative SBS E2900 2.1

Nowoczesne i funkcjonalne głośniki do komputera. Mogą pracować w kilku trybach, np. jako odtwarzacz muzyczny (bo jest tu slot na karty pamięci oraz port USB), a nawet jako… radio. Tak, ten sprzęt umożliwi Ci słuchanie ulubionych kanałów radia FM, co wyróżnia go z tej kategorii. Moc RMS całego zestawu osiąga solidne 60 W. Brzmienie opiera się na głębokim basie i dużej dynamice.

To dobre głośniki w konfiguracji 2.1 do gier i filmów akcji. Za pomocą niewielkiego pilota dostosujesz specyfikę dźwięku do własnego gustu. Zmienisz zarówno tony niskie, jak i wysokie. Zwróć uwagę, że subwoofer zawiera panel sterowania i podświetlenie. Patrząc na wszystkie te atuty oraz atrakcyjną cenę, głośniki zasłużyły na miejsce w rankingu.

Jeżeli interesuje Cię głęboki bas, efekty świetlne i jeszcze radio FB, wybór jest prosty. Szczególnie że Creative SBS E2900 2.1 wykazują szeroką kompatybilność z różnymi źródłami dźwięku. Do tego nie kosztują fortuny.

Ocena produktu: 9.51/10
Logitech 2.1 Z313

Logitech Z313 to tanie i dobre głośniki komputerowe za ok. 200 zł. Nie brakuje w nich odpowiednio mocnego basu, a i tony wysokie dają radę. Całe brzmienie stereofoniczne wyróżnia się poprawnym zbalansowaniem. W efekcie to model do gier, filmów czy okazjonalnego słuchania muzyki. Nie wykazuje tendencji do zniekształceń dźwięku.

Moc RMS wynosi tu 25 W. Może nie są to głośniki do rozkręcenia domówki, ale do normalnego użytkowania wystarczą. Zwłaszcza gdy szukasz czegoś do raczej mniejszego niż większego pomieszczenia. Konfiguracja i sterowanie to banał, a wykonanie wypada poprawnie w tej cenie. Tak naprawdę trudno się tu do czegokolwiek przyczepić. Świetny budżetowy model.

Zastanawiając się, jakie głośniki do komputera są najlepsze z najtańszych, skieruj swoją uwagę na Logitech Z313. Od lat zbierają wiele pozytywnych opinii i nie jest to dziełem przypadku. Grają czysto i z mocnym basem.

Ocena produktu: 9.48/10

Jakie głośniki do komputera? Ranking 2024

Głośniki do komputera Logitech Z906 5.1 THX

Głośniki do komputera Logitech Z906 5.1 THX

Legendarne głośniki komputerowe z subwooferem. Jedne z najmocniejszych na rynku. Logitech Z906 5.1 THX, bo o nich mowa, dostarczą do Twojego zmysłu słuchu potężny bas oraz czyste wokale i dialogi. To dobre głośniki do PC, ale i do telewizora (zastępują kino domowe). Sprawdzają się w przeróżnych treściach, również w wielu gatunkach muzycznych.Mocne, a czyste brzmienie

Dlaczego Logitech Z906 5.1 THX wygrywają ranking głośników do komputera? Ponieważ znakomicie grają, nadając się nie tylko do filmów czy gier. Słuchanie z ich poziomu muzyki, w tym rocka, rapu czy elektro, daje radę.

Jasne, sporo zależy od rozstawienia głośników satelitarnych (a dodam, że można je powiesić na ścianie). Warto także pobawić się korektorem dźwięku. Niemniej efekty, jakie można tu otrzymać, zaskakują. To zestaw 5.1, lecz ustawienie 2.1 dla stereo wystarcza do usłyszenia czystego brzmienia, które dobrze rozchodzi się po pomieszczeniu.

Moc RMS wynosi tu imponujące 500 W. W mojej ocenie to solidne głośniki komputerowe do dużego pokoju, a nawet salonu. W filmach czy serialach bez trudu wyłapiesz cichsze dialogi. Gdy dana scena obfituje z kolei np. w wystrzały, momentalnie poczujesz się jak w środku akcji.

Warto przy okazji zwrócić uwagę na wykonanie. Opiera się na solidnych tworzywach sztucznych i perfekcyjnym spasowaniu. Nic nie rezonuje. Również z tego powodu nie wyłapiesz tu jakichś uporczywych zakłóceń (jak i tych ledwo słyszalnych).

Głośniki do komputera z przestrzennym dźwiękiem

Certyfikat THX to nie pusta przechwałka. Te polecane głośniki 5.1 do komputera dekodują ścieżki Dolby Digital i DTS. Zapewnią Ci efekty 3D, o ile rozsądnie je rozstawisz wokół swojego stanowiska. Taka specyfika podnosi immersję. Grając w ulubioną grę, zwłaszcza jakiegoś FPS-a, wychwycisz kierunek, z którego dobiega dany odgłos.

Oczywiście jakieś markowe słuchawki do gier zapewnią Ci jeszcze lepsze pozycjonowanie. Jeżeli jednak wolisz grać na głośnikach, nie zawiedziesz się przestrzennością. W filmach także to docenisz. Nie odniesiesz wrażenia, że każdy dźwięk wydobywa się tylko z jednego miejsca. Scena jest tu bogata, bo pełna detali.

Logitech Z906 5.1 THX nie stawiają przed Tobą większych ograniczeń w kwestii połączenia ze źródłem dźwięku. Cyfrowe koncentryczne, optyczne czy może RCA? To tylko kilka z opcji. Finalnie oprócz PeCeta ten sprzęt podłączysz do konsoli, TV bądź jakiegoś odtwarzacza muzycznego. Dobrze mieć w tym szerokie pole manewru, prawda?

Dodam jeszcze, że obsługa i konfiguracja są proste. Nie musisz długo wertować instrukcji, aby wiedzieć, co do czego. W zestawie nie zabrakło kompaktowego pilota. Mało tego, bardzo podoba mi się osobna konsola sterująca. To z jej poziomu wyregulujesz brzmienie, a zakres jest tu szeroki.

Głęboki bas

Po to kupuje się też zestawy głośników 5.1, aby raczyć się głębokim basem. W tym wypadku niskie tony wypadają wyjątkowo mięsiście. Subwoofer dobrze wykonano. Waży 8,5 kg, korzystając ze 165 W mocy. Nawet na wyższym pułapie głośności trudno wychwycić tu jakieś zniekształcenia.

Zależy Ci na powalających doznaniach dźwiękowych? Lubisz grać w gry pełne akcji lub oglądać spektakularne filmy z efektami specjalnymi? Logitech Z906 5.1 THX jest dla Ciebie!

Jednocześnie doceniam fakt, że tony niskie – mimo że szalenie mocne – dobrze współgrają z resztą. Bas nie zagłusza kanału centralnego, a świetnie go uzupełnia. Cecha godna najlepszych głośników komputerowych na rynku.

Głośniki do komputera Edifier CX7

Głośniki do komputera Edifier CX7

Odpowiednio głośne głośniki 2.1 do komputera, konsoli czy telewizora. Edifier CX7 zaskakują specyfiką brzmienia oraz wykonaniem godnym dużo droższych modeli premium. Unikat w tej kategorii, który musiał pojawić się w moim rankingu. Poznaj bliżej ten imponujący zestaw!Bogata scena dźwiękowa

Myślisz, że konfiguracja 2.1 musi mieć jakieś mocne ograniczenia? Że nie zapewni wielu detali dźwięku? Edifier CX7 przeczy temu. Te dobre głośniki do PC zaskakują szczegółowym brzmieniem o wysokiej czystości. Wykazują zbalansowane tony. Zarówno spokojna piosenka, jak i wybuchy z filmu lub gry brzmią tak, jak powinny.

3,5-calowe przetworniki średniotonowe i 1-calowe głośniki wysokotonowe z jedwabną kopułką gwarantują pełny dźwięk. Co to oznacza? Przede wszystkim uniwersalność. Dokładnie usłyszysz różne instrumenty. Kwestie mówione oraz wokal to także czysta przyjemność dla zmysłu słuchu.

Dźwięk wykazuje stabilność na całym paśmie głośności (a potrafi głośno zagrać). Nie przejmujesz się zniekształceniami, co potęguje ogólną jakość brzmienia.

Wykonanie premium

Jeżeli chodzi o wykonanie, wszystko się tu zgadza. Masz przed sobą drewniane głośniki, a ten materiał polepsza jakość dźwięku. W jakim sposób? Zmniejszając rezonans akustyczny oraz wszelkie zniekształcenia. To niepodważalna zaleta i wcale nie tak oczywista cecha w tej cenie oraz kategorii.

8-calowy subwoofer zyskał z kolei rozszerzony port bass reflex. Sprytne posunięcie. Ten zestaw nie jest ogólnie bardzo mocny, ale i tak gra dynamicznie. Zachwyci Cię chociażby dudniący bas. Pokonuje wiele teoretycznie mocniejszych głośników niskotonowych. Przy okazji nie pobiera tak dużo energii elektrycznej.

Zestaw prezentuje się elegancko i minimalistycznie. Nie zajmuje przy tym przesadnie dużo miejsca. Obcując z tymi głośnikami, od razu widać i słychać, że to produkt z górnej półki.

Wolnostojąca konsola sterująca

Edifier CX7 przykuwa uwagę także ciekawą konsolą sterująca z wyświetlaczem. Wygląda nowocześnie i da Ci dostęp do różnych ustawień dźwięku. Jej obudowa jest smukła, więc obstawiam, że bez trudu ulokujesz gdzieś ten element. Najważniejsze, że pasuje do reszty zestawu.

Oprócz konsoli masz także pilot, aczkolwiek szału akurat nie robi. Przypomina mi piloty od oświetlenia LED. W tym elemencie producent mógł się nieco bardziej postarać, ale powiedzmy sobie szczerze – to tylko pilot.

Wracając do konsoli, da Ci różne opcje na podpięcie innych urządzeń. CX7 obsługuje ogólnie wejście liniowe, USB, kartę SD oraz Bluetooth. Tak, bezprzewodowe strumieniowanie muzyki wchodzi tu w grę. A że ten moduł występuje w wersji V5.0, zaoferuje Ci stabilny sygnał.

Głośniki do komputera Genesis Helium 800BT ARGB

Głośniki do komputera Genesis Helium 800BT ARGB

Wyróżniające się głośniki komputerowe z podświetleniem. Może ono pracować w kilku trybach. Istotne, że oprócz tego to po prostu solidnie grający sprzęt audio. Nie brakuje tu dynamiki oraz głębokiego basu. Wykonanie również na plus, co finalnie zaowocowało miejscem w rankingu głośników do PC.Gamingowe głośniki 2.1

Dlaczego uważam, że to gamingowe głośniki? Ponieważ są świetne dla tytułów typu single player. Takich, w których niekoniecznie liczy się głównie pozycjonowanie przeciwników (bo do tego najlepsze i tak będą słuchawki). Genesis Helium 800BT ARGB zapewniają przede wszystkim głęboki bas.

Przy wyższym poziomie głośności eksplozje czy wystrzały nieraz poderwą Cię z miejsca. Brzmienie jest ogólnie ciepłe oraz dynamiczne. W dodatku masz możliwość wyregulowania niskich tonów. Dopasujesz je do oczekiwań. Szczególnie że na najwyższym poziome są wyjątkowo dudniące i mięsiste.

A seanse filmowe? Genesis Helium 800BT ARGB też dają w nich radę. Dobrze separują kwestie mówione, podbijając ich klarowność. Nieco gorzej z muzyką, ale to kwestia gustu i wymagań. Wiadomo, że w tej cenie trudno o zestaw dla wymagającego melomana. Ten model celuje bardziej w graczy i w tym zastosowaniu dobrze się sprawdza.

Podświetlenie RGB

Już samo zdjęcie tego produktu zdradza, że uświadczysz w nim podświetlenie. Co konkretnie się świeci? Obwódki otaczające głośniki i dodatkowo logo marki na subwooferze. Efekty świetlne obejmują miliony kolorów, to w końcu RGB. Co za tym idzie, ustawisz taki efekt, jaki Ci odpowiada.

Zwłaszcza że masz do wyboru kilka trybów. Możesz się zdać na tęczowe bądź pulsacyjne, lecz największą immersją wyróżnia się podświetlenie w rytm muzyki (czy też jakichkolwiek dźwięków generowanych przez sprzęt).

Producent obiecuje zresztą szeroką kompatybilność. System podświetlenia powinien bez problemu pracować z: Polychrome RGB, Mystic Light Sync, RGB Fusion oraz AuraSync. Jeżeli masz już podzespoły lub sprzęty peryferyjne w tych systemach RGB, to tym bardziej Ci się to spodoba. Wszystko ze sobą łatwo zsynchronizujesz.

Głośniki komputerowe z Bluetooth

Nie musisz nawet włączać komputera, aby odtworzyć na tych głośnikach ulubione kawałki. Oprócz np. wejścia optycznego model Genesis Helium 800BT ARGB oferuje też bezprzewodową łączność. Chodzi konkretnie o Bluetooth w wersji V5.0.

Bez komplikacji sparujesz to urządzenie audio ze swoim telefonem (lub innym nośnikiem plików muzycznych). Bezprzewodowa transmisja nadal cechuje się dobrym dźwiękiem. Szkoda jednak, że zabrakło kodeków aptX HD lub chociażby optX. Dźwięk byłby jeszcze czystszy.

Mimo to obecność Bluetooth i tak cieszy. Nie ograniczasz się wyłącznie do przewodowego połączenia. Cieszysz się za to swobodą użytkowania, mogąc puszczać utwory ulubionych artystów zapisane na dowolnym sprzęcie mobilnym.

Głośniki do komputera Creative SBS E2900 2.1

Głośniki do komputera Creative SBS E2900 2.1

Creative SBS E2900 2.1 to polecane głośniki komputerowe 2.1, które wyróżniają się nie tylko futurystycznym designem. Sporo ciekawostek kryje się w ich wnętrzu. Mam na myśli chociażby tryb pracy jako radio FM, co rzadko się zdarza w tej kategorii. Szczegóły w poniższej opinii!Głośniki PC jako radio FM lub odtwarzacz muzyki?!

Powyższy nagłówek to nie ściema. Creative SBS E2900 2.1 rzeczywiście dadzą Ci wiele możliwości na wykorzystanie ich. Znajdziesz tu slot na kartę pamięci oraz port USB. Z całego zestawu zrobisz więc pełnoprawny odtwarzacz muzyczny. Zgrasz muzę na niewielki nośnik danych, który następnie podłączysz do głośników – i to tyle, impreza gotowa!

Ale to nie wszystko. Wyobraź sobie, że producent zastosował tu nawet radio FM. Bez większych zagwozdek odbierzesz lokalne stacje radiowe. Unikalna cecha wśród głośników komputerowych, prawda? Pytanie, czy dodatkowo przekonuje Cię do zakupu. W mojej ocenie fajnie mieć jakąś alternatywę w postaci właśnie stacji FM.

Załóżmy jednak, że radio nie jest Ci potrzebne do szczęścia… ale za to wolisz bezprzewodowe strumieniowanie muzy. Pewnie już się domyślasz, że także jest tu możliwe. Creative SBS E2900 2.1 to głośniki komputerowe z Bluetooth. Kilka kliknięć i wyślesz na ich przetworniki kawałek zapisany np. na fonie.

Korektor dźwięku

Specyfika brzmienia głośników Creative SBS E2900 2.1 nie zaskoczyła mnie. Doświadczysz tu mocnego basu i ogólnie ciepłego brzmienia. Dobra opcja do gier oraz filmów, zwłaszcza filmów akcji. Gorzej z muzyką, zwłaszcza mocno instrumentalną, lecz to nie jest sprzęt audiofilski.

Dużą zaletę stanowi jednak korektor dźwięku. Oprócz basu (co często się zdarza) obejmuje też wysokie tony (co już nie stanowi takiego standardu). Finalnie precyzyjnie zmienisz brzmienie, dostosowując je do gustu czy chociażby nastroju. Dobrze mieć w tym taką swobodę.

Do regulacji, o której wspomniałem, służy dobrze wykonany pilot z zestawu. Prosty panel znajdziesz także na subwooferze. Nie obejmuje jednak regulacji tonów, a za to głośność i sterowanie utworami.

(Nie)Subtelne efekty świetlne

Formalnie mówimy o głośnikach komputerowych z podświetleniem. Dokładniej mówiąc, świecą się elementy subwoofera, głównie część pokrywająca głośnik. Mieni się w odcieniach fioletu, czerwieni i koloru niebieskiego. Tworzy przyjemny efekt, za co sprzęt łapie ode mnie plus.

O jednej rzeczy musisz jednak wiedzieć. Dodatkowo świecą się (na niebiesko) diody LED na potencjometrze. Co w tym takiego intrygującego? Otóż… nie da się tego wyłączyć. Trzeba dopiero odłączyć sprzęt z prądu (a to z kolei resetuje ustawienia dotyczące dźwięku).

Trochę dziwne, że producent tak to sobie wymyślił. Rzecz jasna sprawa indywidualna, czy będzie Ci to przeszkadzać w nocy. Osobiście wolałbym mieć jednak opcję na wyłączenie tego efektu.

Głośniki do komputera Logitech 2.1 Z313

Głośniki do komputera Logitech 2.1 Z313

Proste i zarazem genialne, szczególnie w swojej cenie – tak najkrócej mogę ocenić Logitech Z313. To niedrogie głośniki komputerowe 2.1, które grają dynamicznie, a czysto. Nie zajmują przy tym zbyt wiele miejsca i są banalne w obsłudze oraz konfiguracji. Poznaj je bliżej za sprawą subiektywnej recenzji!Zbalansowany dźwięk stereo

Korzystając z Logitech 2.1 Z313, trudno wykryć minusy tych budżetowych głośników 2.1 do PeCeta. Ich moc RMS osiąga 25 W, lecz bynajmniej nie są to zbyt ciche głośniki. Spokojnie wypełnią Twoje pomieszczenie donośnym brzmieniem. A będzie ono czyste i szalenie dobrze zbalansowane.

Mam na myśli to, że żadne z tonów nie zagłuszają reszty. Nie dochodzi także do zniekształceń. Bas wyróżnia się przyjemnym, lecz nie za bardzo nachalnym dudnieniem. Tony średnie i wysokie brzmią czysto, dokładnie eksponując charakterystyczne dla tych zakresów dźwięki.

Co tu dużo mówić – Z313 to kolejny legendarny model Logitech, który od lat zdobywa sporo pozytywów oraz nowych nabywców. Trudno znaleźć coś konkurencyjnego w tej cenie.

Prosta konfiguracja

Pod względem złączy prościej być w zasadzie nie może. Z313 to głośniki korzystające z wejścia 3,5 mm, a więc słuchawkowego. Nie ma optyka, nie ma łączności bezprzewodowej, lecz i tak podłączysz PC, telewizor, smartfon, tablet czy jakiś odtwarzacz muzyczny.

Jak widzisz, kompatybilność nie zawodzi. Samo skorzystanie z 3,5 mm ogranicza się do wpięcia kabla. To tyle, później cieszysz się już dobrej jakości dźwiękiem płynącym z tych porządnych głośników z subwooferem.

Podsumowanie

Teraz już wiesz, jakie głośniki do komputera są godne uwagi. Przedstawiłem Ci kilka świetnych zestawów, które przekonują przede wszystkim jakością dźwięku. Niektóre z nich oferują dodatkowo np. podświetlenie czy łączność bezprzewodową.

Osobiście uważam, że każdy z modeli sprawdzi się podczas grania w gry i oglądania filmów. Te topowe spokojnie też posłużą do słuchania różnych gatunków muzycznych.

Jeżeli masz własną opinię lub dodatkowe pytanie, służę pomocą w sekcji komentarzy.

Rozważasz także inne urządzenia audio do pracy w parze z komputerem? Coraz więcej osób spogląda na belki audio. Najlepsze z nich pokaże Ci ranking soundbarów. Czasem pewną opcję stanowią także dobre głośniki Bluetooth, np. w postaci 2 sparowanych ze sobą modeli.

A jeżeli pogrywasz w typowo e-sportowe tytuły, zobacz najlepsze słuchawki gamingowe. Zapewnią Ci wyborne pozycjonowanie, więc szybciej zlokalizujesz pozycje wirtualnych oponentów.

Oceń publikację
[Głosy: 1 Średnia: 5]

Wszystkie komentarze weryfikowane są przed publikacją. Zasady gromadzenia, weryfikacji i publikowania komentarzy znajdują się w regulaminie.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments