O nas

Redakcja portalu PROrankingi.pl skupia pasjonatów i ekspertów z różnych kategorii – najczęściej sprzętu elektronicznego, który ułatwia nam życie lub jest niezbędny w każdym domostwie.

Każdy nasz ranking obszernie przedstawia daną kategorię. Tworzymy też kompleksowe przewodniki zakupowe, które uwzględniają najistotniejsze parametry czy cechy sprzętu, na które warto zwrócić uwagę. Taka baza wiedzy sprawia, że masz do czynienia z unikalnymi i wartościowymi materiałami.

W porównaniu do innych stron z rankingami nie sugerujemy się popularnością czy wynikami sprzedażowymi produktów. Jest to dla nas sprawa drugorzędna, gdyż popularne nie zawsze równa się najlepsze, o czym doskonale wiemy.

Nasze rankingi nie polegają bowiem na pisaniu jak do encyklopedii lub lekkim redagowaniu opisów produktowych. Staramy się zawsze przekazać swoje zdanie na dany temat, ale jednocześnie patrzeć na wszystkie aspekty z różnych perspektyw. Skutkuje to tym, że serwujemy jedyne w swoim rodzaju teksty, po przeczytaniu których staniesz się ekspertem i dokonasz świadomego wyboru.

informacje o nas - portal prorankingi

Naszą misją jest jak najlepsze wskazywanie produktów godnych zakupu. Szanujemy Twój czas i pieniądze, dlatego staramy się tworzyć jak najlepsze materiały, które często pokazują różne zabiegi marketingowe producentów, na które nie warto się nabierać.

Dział z rankingami nie zawiera materiałów sponsorowanych. Nie ma możliwości kupienia wysokiego miejsca w zestawieniu, gdyż naszym zdaniem jest to po prostu nie fair.

Jak więc zarabiamy? Na programach i linkach afiliacyjnych. Jeżeli ktoś kupuje za ich pomocą produkt, to my na tym zarabiamy. Ciebie oczywiście nic to dodatkowo nie kosztuje.

informacje o prorankingach

Oprócz zestawień i poradników zakupowych oferujemy Ci także nasz blog. Pojawiają się na nim ciekawe artykuły dotyczące wielu zagadnień, a także obszerne testy (wiele z nich również w wersji wideo). Zawsze możesz tam zajrzeć, jeżeli szukasz ciekawej lektury do kawy.

Pod każdym materiałem jest sekcja komentarzy, w której bez podawania wrażliwych danych możesz się wypowiedzieć.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania czy sugestie, to zapraszamy do kontaktu mailowego: redakcja@prorankingi.pl

Dlaczego warto nam zaufać?

Idea

PROrankingi są dla Ciebie. Poczuj swobodę wypowiedzi i źródło wiedzy. Jesteśmy niezależnym portalem, którego misją jest tworzenie rankingów i artykułów jedynych w swoim rodzaju. Niedoścignionych i profesjonalnych. Bez ściemy.

Ekspercka wiedza

Skończ wreszcie z marnowaniem swojego czasu na treści, które pisał laik. Nie zastanawiaj się, czy możesz komuś zaufać. Przeczytaj kilka rankingów, a przekonasz się, że masz do czynienia z ekspertami.

Gramy fair play

Złote góry nie wystarczą, żebyśmy sprzedali jakiejś firmie miejsce w rankingu. Poważnie. Byłaby to dla nas hańba, choć na innych portalach to norma. Pieniądze się liczą, tak. Ale Twoje na Twój zakup, a nie te od sponsorów dla nas.

Haczyki zakupowe

Jeszcze nie wiesz, ile firm pragnie Cię nabić w butelkę. Ile już otwiera Twój portfel, żeby naciągnąć na tandetę. Z nami będziesz bezpieczny przed marketingową papką. Znamy haczyki zakupowe. Nie boimy się o nich pisać.

Testy i recenzje

Potrząsamy, pstrykamy, używamy, nawet niszczymy. Gdy dany produkt wpadnie nam w ręce, sprawdzamy go pod każdym kątem. Praktycznie w każdym rankingu jest grono urządzeń, które osobiście sprawdzaliśmy.

Analiza rynku

Wiedza to skarb, który jest czasem głęboko zakopany. Również w cyferkach, statystykach. W upodobaniach. Wszystko odkopujemy, żeby wydobyć dla Ciebie najważniejsze informacje i podsunąć je na złotej tacy, którą są rankingi i poradniki.

Doświadczenie

Kawę z niejednej redakcji nasi redaktorzy już pili. Wiele monitorów wypalili, a foteli zniszczyli. Po owocnych latach czas na eksplozję wiedzy i jakości. Właśnie w tym miejscu, właśnie w tym gronie. Dołącz do osób, które nam zaufały i kasę dobrze wydały.

Wiarygodność

Czy wszystko wiemy o każdym produkcie? Nikt nie wie wszystkiego, ale my nie udajemy, że jest inaczej. Bierzemy się za kategorie, które są naszą domeną. Które są naszą pasją. Badając je, nie damy ciała. Szanujemy Twój czas jak nikt inny w Internecie.

Subiektywizm

Ranking jest niczym dobre danie. Główna część jest smaczna, soczysta od przekazywanej wiedzy. Będzie jednak mdła bez przypraw. My przyprawiamy rankingi swoją opinią, doświadczeniami i historiami. Nie odbije Ci się to czkawką, a zasmakuje.

Obszerność

Jeżeli jest droga na skróty, to razem nią pójdziemy. Droga do udanego zakupu jest jednak częściej długa i wyboista. Nasze materiały też bywają długie, bo dokładne i eksperckie. Zabierzemy Cię jednak w ciekawą podróż. Nie będziesz ziewał i zgrzytał zębami.

Aktualizacje

Dziś wszystko gra, jutro pewnie też, ale za miesiąc? Pół roku, rok? Wszystko znów wywróci się do góry nogami. Nie trać czasu na rankingowe starocie. Jako jedni z nielicznych gwarantujemy Ci aktualizacje rankingów, i to realne, a nie na papierze.

Pokora

Sypiemy głowę popiołem, gdy walniemy babola. Nie jesteśmy robotami. Nie jesteśmy idealni. Czasem potrzebujemy też Twojej pomocy, wiedzy i doświadczeń. Jeżeli coś się nie zgadza, zostaw komentarz lub napisz maila. Poprawimy się!