W tekście znajdują się m.in. linki afiliacyjne do sklepów ze sprzętem. Otrzymuję prowizję od każdego zakupu dokonanego po kliknięciu w link. Współpracuję z sieciami afiliacyjnymi. Szczegóły w regulaminie.

Golarka hybrydowa – Co to jest? Jak działa i do czego służy?

author avatar
Łukasz Proszek
Komentarze:  0

Golarka hybrydowa to ciekawe urządzenie łączące cechy golarki elektrycznej oraz trymera do brody. Wielu mężczyznom pomaga w codziennym stylizowaniu zarostu. Jeżeli chcesz należeć do tego grona, najpierw dowiedz się, co to golarka hybrydowa, jak działa, do czego służy i czy warto ją kupić.

Golarka hybrydowa – Co to jest? Jak działa i do czego służy?

Spis treści:

  Co to jest golarka hybrydowa?

  Najważniejszą kwestią, która wyróżnia hybrydowy system golący, jest dwustronne uniwersalne ostrze. Umożliwia usuwanie zarostu w dwóch kierunkach – zarówno w górę, jak i w dół.

  Dużą zaletą hybrydowych golarek jest ich funkcjonalność. Jednym sprzętem ogolisz i przytniesz zarost. Nada się więc do dowolnej stylizacji. Nie musisz się już zastanawiać, co jest lepsze: trymer czy golarka? Sprzęt hybrydowy łączy cechy obu tych grup.

  Golarki-hybrydy są urządzeniami wielofunkcyjnymi, dlatego powoli zastępują bardziej klasyczne rozwiązania. Pionierem w tej dziedzinie jest m.in. marka Philips ze swoimi sprzętami z serii OneBlade. Gości je chociażby mój ranking trymerów do brody.

  Golarki hybrydowe są z reguły delikatniejsze dla skóry niż tradycyjne modele i znacznie trudniej będzie Ci się nimi zaciąć. Są wygodne w użyciu, a w większości przypadków oferują ruchome głowice.

  Ranking trymerów do brody – zwycięzca

  BaByliss Super-X Metal MT996E

  Do czego służy golarka hybrydowa?

  Golarka hybrydowa to jeden sprzęt do szybkiej i różnorodnej stylizacji. Nie wymieniasz urządzenia, tylko wykorzystujesz to samo do dowolnego przycinania, trymowania czy całkowitego usuwania zarostu.

  Jedną golarką dowolnie wystylizujesz brodę czy wąsy. Jak już wspomniałem, to sprzęt charakteryzujący się dwustronnym ostrzem. Co to oznacza w praktyce? Łatwo wykonasz proste i równe linie, więc nawet wymyślne wzory na zaroście wyjdą Ci idealnie.

  Golarkę hybrydową wykorzystasz na całym ciele, nie tylko twarzy. Nadaje się do przycinania i usuwania włosów o przeróżnej długości. Większość tego typu urządzeń sprawdza się też do golenia na sucho i na mokro.

  Planujesz zakupy sprzętu do domu? Sprawdź promocje w zaufanych sklepach!

  Golarka hybrydowa – jak działa?

  Niemal każda golarka hybrydowa działa tak samo jak zwykła, czyli może być zasilana akumulatorowo lub przez dołączony przewód. Jej wielofunkcyjność zwiększają regulowane nasadki. Wystarczy założyć je na ostrze i dowolnie ustawiać, aby uzyskać pożądany efekt. Pod względem wielozadaniowości to coś więcej niż nawet najlepsza golarka elektryczna.

  Dwustronne ostrze dobrze sprawdza się do przycinania i stylizowania krawędzi czy golenia pod włos. Jest precyzyjne, ale też bezpieczne. Niezależnie czy usuwasz zarost, czy przycinasz, ryzyko zranienia jest minimalne – dużo mniejsze niż w tradycyjnych golarkach.

  Golenie i przycinanie wypada dokładnie, szybko i wygodnie. Głowica zwykle dopasowuje się do kształtu twarzy. Szybka zmiana ustawień nasadki pozwala wprowadzić zmiany w stylizacji zarostu bez przerzucania się na inne urządzenie.

  Czy warto się zdecydować na golarkę hybrydową?

  Jeśli masz zadbany zarost, często go przycinasz i stylizujesz (lub inne włosy na ciele), taka golarka hybrydowa jest dla Ciebie. Znacznie oszczędza czas i miejsce w łazience. Potrzebujesz tylko jednego urządzenia, żeby zrobić w zasadzie wszystko, co z zarostem da się zrobić.

  Niepotrzebne Ci są już golarki, trymery, nożyczki i inne tego typu sprzętu. Jedno urządzenie i zwykle jedna nasadka wystarczą, żeby na twarzy i ciele stworzyć każdą stylizację. Osiągniesz proste linie i ostre krawędzie w zaledwie kilka chwil. Uważam więc, że taki sprzęt to dobra inwestycja.

  Oceń publikację
  [Głosy: 1 Średnia: 5]

  Wszystkie komentarze weryfikowane są przed publikacją. Zasady gromadzenia, weryfikacji i publikowania komentarzy znajdują się w regulaminie.

  Subscribe
  Powiadom o
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments