W tekście znajdują się m.in. linki afiliacyjne do sklepów ze sprzętem. Otrzymuję prowizję od każdego zakupu dokonanego po kliknięciu w link. Współpracuję z sieciami afiliacyjnymi. Szczegóły w regulaminie.

Suszarko-lokówka do krótkich włosów Ranking 2024

Matylda Stachurska
Aktualizacja:  1 marca 2024
Komentarze:  0

Krótkie włosy wcale nie przekreślają zrobienia pięknych loków. Robi się jeszcze wygodniej, gdy za jednym razem wysuszysz pasma oraz zrobisz efektowną fryzurę. Umożliwi Ci to dobra suszarko-lokówka do krótkich włosów.

Suszarko-lokówka do krótkich włosów Ranking - jaka najlepsza?

Czy najlepsze suszarko-lokówki do krótkich włosów to jakaś osobna podkategoria? Raczej nie. Warto po prostu wybrać bezpieczny i nie za szeroki model.

Właśnie takie urządzenia wyselekcjonowałam dla Ciebie. W wielu nie brakuje ciekawych funkcji. To np. jonizacja oraz szeroka regulacja temperatury.

Sprawdź zatem mój niezależny i subiektywny ranking, aby wybrać topową lokosuszarkę na krótkie pasma!

Ranking suszarko-lokówek do krótkich włosów 2024 - TOP 7

Sprzęt o mocy 1000 W, który błyskawicznie się nagrzewa. To najlepsza suszarko-lokówka do krótkich włosów, jaką znajdziesz. Oferuje jonizację, więc zapomnisz o elektryzujących się pasmach. Do tego dochodzi obrotowy przewód, który zapobiega ograniczeniu ruchów podczas stylizowania fryzury. Producent zadbał o dwukierunkowe obracanie, regulację prędkości i temperatury.

W zestawie znajdziesz 3 termoszczotki o różnych średnicach. Stworzysz loki i fale, zależnie od potrzeb czy humoru. Komplet uzupełnia szczotka z wysuwanymi ząbkami. To profesjonalna suszarko-lokówka na krótkie włosy, która nie niszczy pasm. Wyposażono ją w powłokę turmalinową i technologię ThermoProtect. Układasz fryzurę jak lubisz i to bez plątania lub nadmiernego przesuszania.

Ocena produktu: 9.87/10

Poręczna suszarko-lokówka do krótkich włosów z regulacją temperatury i jonizacją. Nie tylko wyczarujesz nią loki, ale w razie potrzeby także wygładzisz pasma. To możliwe, bo w komplecie poza dwiema okrągłymi szczotkami znajdziesz też dużą płaską. Wszystkie pokryto powłoką turmalinową. Otrzymasz ponadto koncentrator, idealny do suszenia wilgotnych kosmyków.

Moc urządzenia wynosi 800 W. To nowocześnie wyglądający sprzęt, który wygodnie przechowasz w etui. Gdy zechcesz domknąć łuski włosów, skorzystasz z funkcji zimnego nawiewu. Od razu zauważysz długi przewód, który jest obrotowy. Nic nie będzie Ci przeszkadzać podczas stylizacji. To godna polecenia suszarko-lokówka do krótkich włosów. Do wyboru masz 2 poziomy temperatury.

Ocena produktu: 9.69/10

Obrotowa lokówko-suszarka do krótkich włosów o dużej mocy (1300 W). Razem z nią dostaniesz dwie szczotki do modelowania, dwie końcówki cylindryczne oraz jedną do suszenia. Całość uzupełnia etui i szczotka do czyszczenia filtra. Urządzenie oferuje nawiew zimnego powietrza, jonizację i 3 ustawienia temperatury. Precyzyjnie ułożysz włosy, nie niszcząc ich!

Długość przewodu osiąga prawie 2,7 m. Nie musisz stać bezpośrednio przy gniazdku, co na pewno szybko docenisz. Rączkę pokryto antypoślizgowym materiałem, a to minimalizuje ryzyko przypadkowego upadku urządzenia na podłogę. Ta wysokiej jakości lokosuszarka do krótkich włosów wygładza je i skutecznie zapobiega ich puszeniu. Jak widzisz, przyda Ci się nie tylko do tworzenia loków.

Ocena produktu: 9.62/10

Poręczna suszarka i lokówka w jednym o mocy 1000 W. Za jej pomocą łatwo ułożysz włosy, unikając przy tym ich puszenia. Wszystko za sprawą funkcji jonizacji, która dodatkowo wygładza kosmyki. W zestawie ze sprzętem znajdziesz 2 obrotowe szczotki z miękkim włosiem, koncentrator oraz nasadkę prostującą. Jak widzisz, przyda Ci się nie tylko do podkręcania pasm, ale też prostowania.

Ta jonizująca suszarko-lokówka do krótkich włosów oferuje 2 poziomy temperatury i zimny nawiew. Większa szczotka obraca się w dwie strony, zależnie od Twoich potrzeb. Powłoka ceramiczna zadba o Twoją fryzurę i zapobiegnie zniszczeniu kosmyków. Spodoba Ci się długi, obrotowy przewód, który nie będzie przeszkadzać w czasie układania włosów. Nic nie będzie Cię irytować.

Ocena produktu: 9.59/10

Urządzenie z 3-poziomową regulacją temperatury i 2 szczotkami. Wyróżnia je elegancka, czarna obudowa z elementami w odcieniu różowego złota. Bez tego sprzętu ranking suszarko-lokówek do krótkich włosów byłby niekompletny. Masz tu do dyspozycji jonizację i nawiew zimnego powietrza, idealny do utrwalenia w naturalny sposób efektów stylizacji. Ważne, że szczotka obraca się w obu kierunkach.

To dobrze oceniana lokosuszarka, która nie niszczy krótkich włosów. O to dba powłoka ceramiczna. Urządzenie sprawdzi się u osób zapominalskich, ponieważ zapewnia funkcję automatycznego wyłączania. Przewód z obrotowym przewodem nie plącze się i ma dobrą długość. Moc sprzętu wynosi 750 W, a średnice szczotek 38 i 50 mm. Uzupełnia je końcówka z włosiem i wypustkami.

Ocena produktu: 9.45/10

Fryzjerska suszarko-lokówka do krótkich włosów o mocy 1000 W. Producent zadbał o funkcję jonizacji, dlatego szybko zapomnisz o problemie ciągle puszących się i elektryzujących kosmyków. Stylizację fryzury ułatwi Ci też 3-poziomowa regulacja temperatury oraz prędkości suszenia. Na obudowie znajdziesz przycisk chłodnego nawiewu i do funkcji Turbo.

Obrotowy przewód nie przeszkodzi Ci w układaniu pasm. Komplet obejmuje dwie szczotki. Jedną wykorzystasz do tworzenia loków i fal. Z kolei druga przyda się do nadawania fryzurze objętości. Dostajesz również dyszę do stylizacji oraz praktyczne etui do przechowywania. To trwała, dobra suszarko-lokówka do krótkich włosów z technologią turmalinową. Pielęgnuje kosmyki i zapobiega ich zniszczeniu.

Ocena produktu: 9.38/10

Nowoczesna suszarko-lokówka do krótkich włosów, z którą szybko się polubisz. Prędko wystylizujesz fryzurę tak jak lubisz lub spróbujesz czegoś nowego, z dobrymi efektami. Moc wynosi 800 W, a średnice dołączonych szczotek to 30 i 38 mm. Sprzęt zapewnia 3-poziomową regulację temperatury. Nie poparzysz skóry głowy i nie przesuszysz pasm. Do tego dochodzi jonizacja i chłodny nawiew.

Ta tania lokówko-suszarka do krótkich włosów jest wytrzymała. Poza końcówkami do tworzenia loków otrzymasz także płaską szczotkę do prostowania i wąski koncentrator do suszenia. Całą stylizację wykonasz jednym urządzeniem, oszczędzając czas. Ceramiczna powłoka z olejkiem arganowym zadba o kosmyki. Zaskoczysz się, jak dobrze mogą wyglądać Twoje włosy.

Ocena produktu: 9.28/10

Najlepsze suszarko-lokówki do krótkich włosów - Ranking 2024

Suszarko-lokówka do krótkich włosów Philips BHA735/00

Suszarko-lokówka do krótkich włosów Philips BHA735/00

Spora moc i efektowna obudowa to cechy, jakimi wyróżnia się Philips BHA735/00. Za pomocą tego sprzętu wyczarujesz zarówno drobne loki, jak i romantyczne fale. Ponadto wywiniesz końcówki i szybko wysuszysz pasma po umyciu. Nie mam wątpliwości, że Philips BHA735/00 to topowa suszarko-lokówka na krótkie włosy!


Sprawdź ceny Philips BHA735/00

Philips
MediaExpert
MediaMarkt


Wbudowana funkcja jonizacji

Wiele kobiet, w tym ja sama, uważa, że Philips BHA735/00 to najlepsza suszarko-lokówka do krótkich włosów. Wpływa na to między innymi wbudowana jonizacja. Sprzęt wytwarza jony ujemne, w efekcie pasma przestają się puszyć i elektryzować.

Jakby tego było mało, funkcja jonizacji ułatwi Ci wygładzenie kosmyków. Staną się błyszczące i będą wyglądać zdrowo. O to przecież też chodzi, gdy chce się wydać większą kasę na porządny stylizator, prawda?

Za każdym razem, gdy sięgniesz po tę niezawodną lokosuszarkę, odczujesz zadowolenie z uzyskanych rezultatów. Zobaczysz, jak prosta może być codzienna stylizacja fryzury, nawet przy niezbyt długich włosach.

Dobrze przemyślane rozwiązania

Jonizacja to nie wszystko. Sprzęt oferuje również kilka innych praktycznych udogodnień. Wiedz, że to top suszarko-lokówka do krótkich włosów z zimnym nawiewem. Przyda Ci się do utrwalenia ułożonych pasm, w naturalny sposób.

Ponadto masz do dyspozycji 3 poziomy temperatury. Nie bój się poparzenia skóry głowy czy wysuszenia kosmyków. Na obudowie znajdziesz jeszcze dwa przyciski do obracania szczotką. Zdecydujesz, w którą stronę ma się poruszać końcówka do stylizacji.

Potrzebujesz czegoś więcej? Philips BHA735/00 to idealny wybór dla bardziej wymagających. Producent zastosował tu dodatkowo 4 różne nasadki. Otrzymujesz 3 szczotki o różnych średnicach (30, 38 i 50 mm) i specjalną końcówkę z wysuwanymi zębami. Ta ostatnia służy do tworzenia wyraźnych fal, bez ryzyka splątania kosmyków.

Suszarko-lokówka, która nie niszczy włosów

Po sprzęt sięgaj tak często, jak tylko chcesz. Nie obawiaj się przy tym o kondycję swojej fryzury. Wszystko dobrze przemyślano, aby ta funkcjonalna lokówko-suszarka pielęgnowała włosy.

Zastosowano tu ceramiczną powłokę turmalinową. Nie tylko chroni, ale też odświeża pasma w czasie stylizowania. Równomiernie rozprowadza ciepło na całej długości, co wydobywa większy blask. Niweluje przy tym ryzyko powstawania gorących punktów.

To profesjonalna suszarko-lokówka do krótkich i cienkich włosów, którą bez problemu obsłużysz. Obrotowy przewód nie ograniczy Twoich ruchów i na nic nie będziesz narzekać.

Suszarko-lokówka do krótkich włosów Remington Curl & Straight AS8606

Suszarko-lokówka do krótkich włosów Remington Curl & Straight AS8606

Remington Curl & Straight AS8606 to wysokiej jakości suszarko-lokówka do krótkich włosów z funkcją jonizacji. W komplecie dostaniesz dwie szczotki do stylizacji o różnych średnicach. Łatwo stworzysz fryzurę, w której będziesz czuć się pięknie przez cały dzień. Jak to możliwe? Wyjaśnienie w dalszej części opinii.


Sprawdź ceny Remington Curl & Straight AS8606

MediaExpert
EURO


Profesjonalna suszarko-lokówka do podkręcania włosów i nie tylko

Zapewne kupujesz lokosuszarkę po to, żeby efektownie podkręcić pasma. Remington Curl & Straight AS8606 nie zawiedzie Cię pod tym względem. Do dyspozycji masz dwie okrągłe szczotki, o średnicy 30 i 40 mm. W pierwszym wypadku to bardzo wąska suszarko-lokówka, czyli idealna na krótką fryzurę.

Na tym lista końcówek się nie kończy. W zestawie znajdziesz również niewielki koncentrator. Sprawdzi się do szybkiego suszenia, nie potrzebujesz więc dodatkowego urządzenia. Do tego dochodzi płaska, twarda szczotka do prostowania.

Chyba już się nie dziwisz, dlaczego ranking suszarko-lokówek do krótkich włosów przedstawia tę propozycję, mam rację? Zależnie od potrzeb zakręcisz pasma, dodasz im objętości, wyprostujesz lub po prostu wysuszysz. Zrobisz wszystko, co zechcesz, mając tak uniwersalny stylizator fryzjerski.

Gwarancja bezpieczeństwa

Nie musisz się martwić, że częste używanie urządzenia zniszczy włosy (choć rzecz jasna warto znać umiar). Funkcja jonizacji skutecznie zneutralizuje jony dodatnie. Tym samym przestaniesz się męczyć z kosmykami, które się elektryzują bądź puszą.

Obrotowe końcówki pokryto specjalną turmalinową powłoką. Wykazuje właściwości antystatyczne i zapobiega nadmiernemu przesuszeniu kosmyków. Nawet przy codziennym stosowaniu nie ryzykujesz aż tak bardzo zniszczenia włosów.

Kiedy zechcesz utrwalić efekty stylizacji, wykorzystasz strumień zimnego powietrza. Schłodzisz pasma i domkniesz łuski, aby cieszyć się pięknym blaskiem bez zbędnych kosmetyków. Połączenie takich technologii wyróżnia zdecydowanie najlepsze lokówko-suszarki na krótkie włosy.

Nie tylko funkcjonalność

To często polecana suszarko-lokówka do krótkich włosów z uwagi na funkcjonalność. Przed chwilą Ci to udowodniłam. Niemniej musisz wiedzieć, że sprzęt doceniam nie tylko za to.

Wystarczy jedno Twoje spojrzenie, aby przekonać się, że to bardzo elegancka propozycja. Obudowa w delikatnym różowym odcieniu ładnie komponuje się z czarnymi elementami.

Jeżeli szukasz czegoś praktycznego, a przy tym estetycznego, nie zawiedziesz się, kupując Remington Curl & Straight AS8606. Cicho pracuje, dobrze nawija pasma i szybko się nagrzewa (ma w końcu 800 W mocy, czyli sporo).

Suszarko-lokówka do krótkich włosów Dyson Airwrap Complete

Suszarko-lokówka do krótkich włosów Dyson Airwrap Complete

Gdy wahasz się, jaka suszarko-lokówka do krótkich włosów zapewni ponadprzeciętną moc i możliwości, Dyson Airwrap Complete to najlepsza odpowiedź. 1300 W idzie tutaj w parze z jonizacją, zimnym nawiewem oraz kilkoma wymiennymi końcówkami. Chcesz poznać inne zalety urządzenia? Koniecznie zapoznaj się z moją opinią!


Sprawdź ceny Dyson Airwrap Complete

Notino
MediaExpert
MediaMarkt


Niezawodna suszarko-lokówka do krótkich włosów w każdej sytuacji

Marzysz o lekkich falach? A może wolisz niewielkie i efektowne loki? Nie ma to znaczenia, bo z Dyson Airwrap Complete wyczarujesz dokładnie taką fryzurę, na jaką masz ochotę.

Ułatwieniem są tu końcówki dołączone do kompletu. Podstawa to dwie okrągłe szczotki do podkręcania pasm. Ich średnice wynoszą 30 i 40 mm. Znakomite wartości dla posiadaczek krótszych pasm.

Producent był bardzo hojny, bo zestaw jest znacznie szerszy. Dostajesz dodatkowo okrągłą szczotkę do nadawania objętości i końcówkę do wygładzania. Całość uzupełnia koncentrator do suszenia. Niczego nie kupujesz osobno, gdyż wszystko już masz.

Cyfrowy silnik Dyson

Za pracę lokosuszarki odpowiada nowoczesny, cyfrowy silnik Dyson. Ta firma słynie zresztą z ultra wydajnych jednostek i to nie tylko w tej kategorii. W silniku umieszczono 13 łopatek wirnika, dzięki czemu wykonuje do 110 tysięcy obrotów na minutę.

Tym samym ta mocna suszarko-lokówka z jonizacja działa efektywnie. Co istotne, nie generuje dużego hałasu. Wiele użytkowniczek podkreśla, że to cicha lokówko-suszarka. Śmiało stylizuj fryzurę o dowolnej porze, bez ryzyka narzekania pozostałych domowników.

Już przy pierwszym użyciu zwrócisz też uwagę na szybkość nagrzewania urządzenia. Nie czekasz długo na osiągnięcie zadanej temperatury (do wyboru masz 3 poziomy) i nie tracisz cennego czasu. Dlatego bez problemu ułożysz fryzurę nawet przed wyjściem do pracy lub szkoły.

Wygodna w obsłudze suszarko-lokówka do krótkich włosów

Obsługa Dyson Airwrap Complete to żaden problem. Poradzisz sobie, również gdy będzie to Twój pierwszy tego typu sprzęt. Co ważne, to cacko samo monitoruje temperaturę. Gdy ta stanie się za wysoka, sprzęt momentalnie ją zmniejszy, nie narażając włosów na uszczerbek.

Zauważ, że przyciski odpowiadające za najważniejsze funkcje umieszczono obok siebie, na ergonomicznej rączce. To guziki do regulacji prędkości strumienia, kontroli temperatury oraz chłodnego nawiewu.

Na pewno ucieszy Cię fakt, że szczotki obracają się w dwie strony, a nie tylko w jedną. Zakręcisz pasma w dowolnym kierunku, zależnie od swoich preferencji.

Suszarko-lokówka do krótkich włosów BaByliss AS960E

Suszarko-lokówka do krótkich włosów BaByliss AS960E

Szaro-różowy sprzęt BaByliss AS960E to dobry wybór dla osób, które szukają czegoś do cienkich włosów. W komplecie otrzymujesz końcówkę o małej średnicy, niezawodną do delikatnych kosmyków. Do tego dochodzi kilka innych akcesoriów, a więcej informacji znajdziesz tuż poniżej.


Sprawdź ceny BaByliss AS960E

MediaExpert


Podkręcone pasma z dużą objętością

Z tym urządzeniem szybko zapomnisz o nieładnie ułożonej fryzurze bez objętości. Poza szczotką o wyjątkowo małej średnicy (20 mm), dostajesz też większą, 50 mm. Miękkie włosie dobrze przylega do kosmyków, co ułatwi Ci tworzenie loków i fal.

Producent dodał do zestawu nasadkę prostującą. Sprawdzi się, jeśli nagle poczujesz ochotę na idealnie gładkie kosmyki. Komplet obejmuje ponadto koncentrator. To niewielkie akcesorium pozwala na szybkie wysuszenie włosów.

Jak widzisz, BaByliss AS960E skutecznie zastępuje dwa, a nawet trzy różne urządzenia. To nie tylko spora oszczędność, ale i praktyczność. Wymiana końcówek to prosta sprawa. Zrobisz to w kilku ruchach, nie musisz używać dużej siły przy tej wielofunkcyjnej suszarko-lokówce do krótkich włosów.

Pełna swoboda ruchów i łatwa obsługa

Mój test suszarko-lokówek do krótkich włosów jasno pokazał, że sprzęt gwarantuje komfort użytkowania. Masz zapewnioną pełną swobodę ruchów. Nic nie będzie Ci przeszkadzać podczas kręcenia czy prostowania pasm.

To możliwe za sprawą obrotowego przewodu zasilającego. Dodatkowo jego długość wynosi 2,2 m, więc nie musisz stać tuż przy gniazdku.

Na tym nie koniec. Ta lokosuszarka 1000 W oferuje jonizację, zimny nawiew i dwa ustawienia temperatury. Masz wszystko, czego można wymagać od solidnego urządzenia do stylizacji fryzury. To uzasadnia, dlaczego ranking suszarko-lokówek do krótkich włosów zaprezentował to urządzenie.

Porządnie wykonana, ceramiczna suszarko-lokówka na krótkie włosy

Zwróć uwagę, że BaByliss AS960E wyposażono w powłokę ceramiczną. Pomaga w równomiernym rozprowadzaniu temperatury na całej długości kosmyków. Unikniesz w ten sposób nadmiernego wysuszenia (np. końcówek).

Ceramiczna powłoka chroni włosy przed zniszczeniem. Używaj jej codziennie lub nieco rzadziej, zupełnie tak jak chcesz. Twojej fryzurze nic nie grozi, może poza zazdrosnymi spojrzeniami innych kobiet, którym też marzą się takie efekty.

Nie mam wątpliwości, że sprzęt stanie się ważnym elementem Twojego wyposażenia. Sięgniesz po niego bez żadnych obaw o kondycję pasm.

Suszarko-lokówka do krótkich włosów Rowenta Ultimate Experience CF9620

Suszarko-lokówka do krótkich włosów Rowenta Ultimate Experience CF9620

Eleganckie urządzenie Rowenta Ultimate Experience CF9620 to propozycja 2w1. Przyda Ci się zarówno do podkręcania pasm, jak i ich prostowania. To dobra suszarko-lokówka do krótkich włosów, ale świadczących o tym powodów jest znacznie więcej. Wymieniłam je w subiektywnej recenzji.


Sprawdź ceny Rowenta Ultimate Experience CF9620

Notino
MediaExpert


3 poziomy temperatury i jonizacja

Jeśli chcesz zatroszczyć się o swoją fryzurę, wybierz sprzęt zapewniający regulację temperatury. Wtedy nie narazisz pasm na zbyt duże ciepło i unikniesz ich przesuszenia. Rowenta Ultimate Experience CF9620 sprawdza się pod tym względem bez zarzutu.

Do wyboru masz 3 poziomy temperatury. Funkcja jonizacji zapobiega elektryzowaniu się i puszeniu kosmyków. Wygładzisz je niczym profesjonalistka, a ponadto wydobędziesz piękny blask.

Z pewnością przyda Ci się również chłodny podmuch powietrza. Jeszcze bardziej nabłyszczysz pasma i naturalnie je utrwalisz. Fryzura będzie ładnie się układać przez cały dzień, zobaczysz!

Wyważona lokosuszarka do krótkich włosów z włosiem Pro Keratin

Nie bój się, że stylizowanie włosów sprawi Ci problem. Producent postarał się, żeby urządzenie było dobrze wyważone. Twoje ręce nie zmęczą się za szybko, więc w spokoju podkręcisz lub wyprostujesz każdy kosmyk.

Do stylizowania użyjesz 3 różnych szczotek, zależnie od potrzeb (i długości włosów). Ich średnice wynoszą: 38, 50 i 50 mm. Ta najmniejsza służy do układania grzywki. Dwie pozostałe są przeznaczone do grubych i cienkich pasm.

Szczotki powstały ze specjalnego włosia Pro Keratin, co stanowi tu wyróżnik. Nadaje kosmykom więcej blasku. Twoje włosy będą wyglądać zdrowo i dobrze.

Właściwy sprzęt do codziennego użytkowania

Rowenta Ultimate Experience CF9620 nadaje się bez zarzutu do codziennego stylizowania fryzury. Wpływają na to nie tylko specjalne szczotki czy regulacja temperatury. Znaczenie odgrywa też kompaktowa konstrukcja.

To solidna suszarko-lokówka, którą pewnie chwycisz. Zapewnia wygodę użytkowania i łatwe manewrowanie. Nie namęczysz się za mocno przy układaniu fryzury, bo masz tu obrotowy przewód.

Porównanie suszarko-lokówek do krótkich włosów potwierdza, że to jeden z lepiej zaprojektowanych sprzętów. Przy rączce znajdziesz przyciski do obracania szczotką. Koniec każdej nasadki zawsze pozostaje zimny, bez względu na ustawioną temperaturę. Nie poparzysz przypadkowo dłoni ani skóry głowy. Ja to doceniam, a Ty?

Suszarko-lokówka do krótkich włosów Valera Turbo Style 1000 Tourmaline 603.01B

Suszarko-lokówka do krótkich włosów Valera Turbo Style 1000 Tourmaline 603.01B

Valera Turbo Style 1000 Tourmaline 603.01B to sprawdzone urządzenie do stylizacji. Wyróżnia je wysoka moc 1000 W i 3 poziomy regulacji temperatury oraz prędkości suszenia. Zapewnia intuicyjną obsługę, szybko się tego nauczysz. Jeśli zastanawiasz się, skąd ta pewność, sprawdź moją recenzję.


Sprawdź ceny Valera Turbo Style 1000 Tourmaline 603.01B

Douglas
Notino


Przyjemna stylizacja fryzury

Jako posiadaczka krótkich włosów pewnie wiesz, że nie zawsze ich stylizowanie jest proste. Czasami sprawia to kłopot, zwłaszcza jeśli wymyślisz sobie bardziej fantazyjną fryzurę. Na szczęście Valera Turbo Style 1000 Tourmaline 603.01B wszystko ułatwia.

Ta suszarko-lokówka do podkręcania włosów pozwala na stworzenie ładnych fal. Producent dodał do kompletu dwie wymienne szczotki. Jedna ma średnicę 20 mm, a druga 25 mm. Przyznaj, że to idealne wartości na krótszą fryzurę.

Jasne, przydałaby się też nieco większa nasadka, żeby zrobić efektowne, bujniejsze loki. Niemniej w zestawie znajdziesz też inny dodatek, który Ci się przyda. To mały koncentrator, który skróci czas suszenia włosów.

Tourmaline Ionik Technology

Jeżeli samodzielnie porównasz dostępne na rynku urządzenia, przekonasz się, że niewiele wykorzystuje turmalin. Ten sprzęt stanowi wyjątek. Wspomniany pierwiastek wytwarza jony ujemne, a tym samym zapominasz o elektryzujących się kosmykach.

Tourmaline Ionik Technology zwiększa blask włosów i zapobiega ich matowieniu. Wytwarzane przez turmalin aniony rozdrabniają cząsteczki wody w umytych świeżo pasmach. Dzięki temu lepiej wchłaniają wilgoć do ich wnętrza.

Po skończonym suszeniu czy stylizacji przekonasz się, że Twoje włosy są lepiej nawilżone. Staną się też bardziej sprężyste i zdrowsze.

Lekka i wąska suszarko-lokówka do krótkich włosów

Szukasz czegoś, co sprawdzi się nie tylko w domu, ale i w podróży? Valera Turbo Style 1000 Tourmaline 603.01B to dobre rozwiązanie.

Ten mały sprzęt pewnie leży w dłoni. Nie stracisz zbyt wielu sił na modelowanie. Ma wąską konstrukcję, dlatego łatwo nim manewrujesz i układasz włosy.

Poza tym Valera Turbo Style 1000 Tourmaline 603.01B nie waży przesadnie dużo. To lekka lokosuszarka. Wygodnie spakujesz ją do torby podróżnej, tym bardziej że masz w komplecie praktyczne etui.

Suszarko-lokówka do krótkich włosów Philips BHA313/00

Suszarko-lokówka do krótkich włosów Philips BHA313/00

Urządzenie Philips BHA313/00 oferuje funkcję jonizacji i dużo możliwości stylizowania fryzury. Z uwagi na dwie wymienne szczotki zrobisz ładne fale lub wywiniesz efektownie końcówki. W razie potrzeby dodasz też swoim włosom objętości. Dla kogo będzie to szczególnie dobry wybór?


Sprawdź ceny Philips BHA313/00

Philips
MediaExpert


Do podkręcania, ale i prostowania czy suszenia

Pytając, jaka suszarko-lokówka do krótkich włosów będzie najbardziej praktyczna, sporo osób wspomina właśnie o tym sprzęcie. Nadaje się nie tylko do podkręcania kosmyków, choć to oczywiście jego główne przeznaczenie.

Philips BHA313/00 z powodzeniem zastąpi Twoją starą prostownicę. Zapomnij o korzystaniu z dwóch różnych urządzeń. Po prostu zmień okrągłą szczotkę na płaską końcówkę (dostaniesz ją w zestawie), żeby wygładzić pasma. Sprawdzi się dobrze do lekko pofalowanych włosów.

Komplet akcesoriów uzupełnia koncentrator. Załóż go, a wysuszysz mokre po umyciu kosmyki szybciej, niż myślisz. To w końcu suszarka-lokówka na mokre włosy. Nie musisz mieć dodatkowej suszarki, bo wszystko zrobisz za pomocą jednego urządzenia.

Pielęgnacyjna moc olejku arganowego

Martwisz się, jak częste używanie tej lokosuszarki wpłynie na Twoje włosy? Niepotrzebnie, bo w odpowiedni sposób przystosowano ją do codziennego układania fryzury. Sekret tkwi w olejku arganowym.

Szczotki z ceramiczną powłoką wydzielają go podczas układania pasm, na skutek wytwarzanego ciepła. Olejek trafia w głąb kosmyków, odżywiając je.

Już po pierwszym użyciu przekonasz się, że włosy są gładsze. Z dnia na dzień będą stawać się też bardziej miękkie i lśniące. Jeżeli połączysz stylizację ze świadomą pielęgnacją, uzyskasz świetne efekty godne miana włosomaniaczki.

Starannie dopracowana i wytrzymała suszarko-lokówka do krótkich włosów

Gdy potrzebujesz porządnego urządzenia do stylizacji, ta propozycja Cię nie zawiedzie. Solidna obudowa wykazuje odporność na uszkodzenia, więc nie są jej straszne zadrapania czy pęknięcia. Na plus oceniam też kolorystykę, czyli połączenie różu i fioletu.

Producent zadbał tu nawet o pozornie nieistotne detale, które często decydują o komforcie użytkowania. Mowa np. o uchu do zawieszania. Niby nic, ale w razie potrzeby powiesisz urządzenie na haczyku w łazience, żeby mieć je na wyciągnięcie ręki.

Kolejna ważna rzecz to obrotowy kabel. Jest długi (1,8 m), ale się nie plącze. Nic nie będzie Ci przeszkadzać podczas układania włosów. Przyznaj, że nie ma nic bardziej irytującego jak ciągle zaplątany kabel, prawda? To m.in. dlatego ranking suszarko-lokówek do krótkich włosów przedstawia ten sprzęt.


Teraz już wiesz, które suszarko-lokówki najlepiej nadają się na krótkie włosy. Siłą rzeczy wysoki priorytet przypisałam średnicy tego sprzętu. Musisz w końcu komfortowo wymodelować krótszą fryzurę.

Druga sprawa, że wyróżnione modele to i tak w dużej części najlepsze suszarko-lokówki na rynku. Zachwycają funkcjami oraz wykonaniem. Zapewniają wysokie bezpieczeństwo i nie psują się.

Jeżeli masz pytanie lub własną opinię, skorzystaj z sekcji komentarzy.

A jeśli rozważasz inne sprzęty do stylizacji fryzury, zostań jeszcze na portalu. Osobne rozwiązania stanowią najlepsze suszarki do włosów oraz ranking lokówek. Te drugie bywają nawet automatyczne, czym znacząco ułatwiają obsługę. Alternatywę dla nich stanowią wałki termiczne, czyli termoloki. Także zbierają dużo pozytywnych opinii.

Lubisz subtelne fale na włosach? Znam 2 rodzaje urządzeń, które prędko temu podołają. To falownica do włosów oraz dobra karbownica. Niszowe, lecz ciekawe stylizatory.

A gdy czasem nachodzi Cię też ochota na proste, gładkie włosy, przyda Ci się najlepsza prostownica. Na upartego da się na takim sprzęcie zakręcić kosmyki.

Oceń publikację
[Głosy: 1 Średnia: 5]

Wszystkie komentarze weryfikowane są przed publikacją. Zasady gromadzenia, weryfikacji i publikowania komentarzy znajdują się w regulaminie.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments