W tekście znajdują się m.in. linki afiliacyjne do sklepów ze sprzętem. Otrzymuję prowizję od każdego zakupu dokonanego po kliknięciu w link. Współpracuję z sieciami afiliacyjnymi. Szczegóły w regulaminie.

Robot do mycia okien Opinie i Ranking 2024

author avatar
Łukasz Proszek
Aktualizacja:  3 lipca 2024
Komentarze:  6

Najlepszy robot do mycia okien wybawi Cię od męczącego obowiązku domowego. Bez większego wkładu sił Twoje szyby staną się lśniące i pozbawione plam. Przygotowałem dla Ciebie aktualizowany, niezależny ranking robotów do mycia okien. Wiele z tych automatycznych myjek do szyb czyści też kabiny prysznicowe, lustra, płytki, marmur, a nawet stalowe i poziome powierzchnie. Wszystko to bez smug lub zacieków. Sprawdź polecane roboty i wybierz coś dla siebie!

Najlepszy robot do mycia okien - ranking, opinie, test, jaki wybrać?

Ranking robotów do mycia okien 2024 - TOP 5

Welltec RX3 Pro

Najlepszy robot do mycia okien, który zwycięża w rankingu, to Welltec RX3 Pro. Dlaczego akurat ten sprzęt? Ponieważ nie wykazuje tendencji do zostawiania smug. Dobrze go skonstruowano, przez co nawet w ostrym słońcu nie zobaczysz zbyt wielu zacieków po jego pracy. Przekonuje przy tym wydajnością: moc ssania to aż 4000 Pa, a szybkość pracy osiąga 1,6 min/m2.

Dla Ciebie oznacza to tyle, że to top robot do dużych okien. Sterowanie opiera się na aplikacji (przez Wi-Fi) lub pilocie. Dostaniesz 4 tryby pracy, w tym podwójne czyszczenie dla mocniej zabrudzonych szyb. Ta automatyczna myjka do okien korzysta z 2 ultradźwiękowych spryskiwaczy. Równomiernie myje szklane i płaskie powierzchnie, w tym okna bezramowe. Zestaw zawiera aż 20 elementów.

Welltec RX3 Pro to najskuteczniejszy i najbardziej wypasiony robot do mycia szyb. Jeżeli chcesz zaoszczędzisz swój czas i siły, wybierz go. Zwłaszcza gdy na wyczyszczenie czeka wiele dużych okien. Ten profesjonalny automat podoła temu, zmywając, co trzeba – i to bez smug!

Ocena produktu: 9.8/10
Ecovacs Winbot W1 PRO

Ecovacs Winbot W1 PRO, czyli inteligentny robot do mycia okien z aplikacją. Sprawdza się w wielu mieszkaniach i domach, w tym tych typu nowoczesna stodoła. Dostanie się tam, gdzie ręczne mycie byłoby kłopotliwe. Dobrze przylega do powierzchni, nawilżając ją systemem spryskiwania krzyżowego. Nie zostawia nadmiaru smug czy paprochów. Twoje okna w szybkim tempie staną się lśniące.

Nawigacja WIN-SLAM 3.0 wykrywa krawędzie, więc okna bez obramowania też wchodzą w grę. Docenisz różne tryby pracy. Twoje szyby długo nie miały kontaktu z myjką? Żaden problem, ustawisz dogłębne czyszczenie. A może tylko mniejszy obszar jest mocno upaćkany? Wtedy sprawdzi się tryb punktowy. Opcji znajdziesz tu więcej. Istotne, że obsługa i sterowanie pozostają prościutkie.

Ecovacs Winbot W1 PRO nie idzie na żadne kompromisy. To skuteczna maszyna do mycia okien w dużych domach. Stabilnie przylega do przeszklonych powierzchni, likwidując zabrudzenia, również te bardziej uporczywe. Jeśli planujesz ułatwić sobie życie, zamawiaj śmiało.

Ocena produktu: 9.7/10
Hobot 2S

Hobot 2S to wysokiej jakości automatyczny robot czyszczący szyby. Wyposażono go w nowoczesną nawigację i szereg czujników (np. laser, żyroskop). Porusza się w kilku kierunkach i świetnie oczyszcza większe powierzchnie szklane. Nie chodzi bowiem wyłącznie o okna. Poradzi sobie z kabiną prysznicową, lustrem czy płytkami w łazience. Nabędziesz jeden sprzęt do kilku zadań, które szybko wykona.

Mocny silnik próżniowy nie pozwoli, aby urządzenie spadło z mytej powierzchni. Przeszkody nie stanowią również krawędzie, Hobot 2S wykrywa je. Nadaje się nie tylko do domu, ale i do biur, restauracji czy sklepów. Zachwyca wydajnością oraz sporym rozmiarem. To rasowy automat do mycia dużych okien. Jego ściereczka osiąga 24 x 24 cm, więc nie naczekasz się długo na czyste szyby.

Hobot 2S wzbogacił mój ranking robotów do mycia okien, ponieważ ma potencjał na usuwanie zaschniętych zabrudzeń. Nie sprawi Ci również trudności w obsłudze. To profesjonalny robot czyszczący szyby z pilotem oraz aplikacją (w której znajdziesz nasz rodzimy język).

Ocena produktu: 9.62/10
Hobot 388

Mały, lekki, ale skuteczny robot czyszczący szyby. Hobot 388 w trybie bezprzewodowym pracuje nawet do 20 minut, co stanowi też ochronę w przypadku nagłego braku prądu. Jego ściereczki z mikrofibry zapewnią szkłu czystość, połysk i brak smug. Ten dobry automat do mycia szyb nie omija żadnych obszarów. Jest precyzyjny, a w dodatku z obrotowymi głowicami polerującymi, co też ma swoje plusy.

Zauważ, że to przy okazji ultradźwiękowy robot myjący okna. Tak działa jego rozpylacz. Oprócz dystrybucji wody generuje mgiełkę, aby poradzić sobie nie tylko z trudniejszymi plamami, ale też kurzem, który osiadł na oknie. Finalnie uzyskasz błyszczące szyby i to bezwysiłkowo. Jak przystało na nowoczesny sprzęt, masz możliwość sterowania nim z poziomu swojego smartfona.

Zamiast bieżnika wolisz czyszczenie obrotowe, które nie zostawi nadmiaru smug? W takim razie postaw na Hobot 388. Na upartego nada się do mycia zewnętrznych szyb. Czasem wymaga lekkich poprawek, ale jak na ten rozmiar i cenę to udana myjka samojezdna.

Ocena produktu: 9.59/10
Webber WM169

Jaki robot do mycia okien wybrać w niższej cenie? Polecam Ci Webber WM169. Pracuje nie tylko w pionie, ale i w poziomie, np. myjąc duży stół czy blat. Tym bardziej nada się do takich zadań za sprawą czujnika krawędzi. Rozsądnie planuje i przemierza każdą trasę, a obsłużysz go z poziomu aplikacji mobilnej. Sprawdza się nawet przy czyszczeniu okien dachowych lub oranżerii.

Zastosowane ściereczki z mikrofibry są delikatne dla szkła. Nie rysują go, a jednocześnie szybko usuwają nieczystości. Bywa, że narożniki wypada ręcznie przetrzeć na sucho, lecz to normalne w obrotowych robotach. Zadowoli Cię ogólna szybkość pracy na poziomie 2,5 min/m2. Mimo swojej kompaktowości do nadal urządzenie do mycia większych i średnio zabrudzonym okien.

Pamiętając o przystępnej cenie, uznałem, że warto wyróżnić Webber WM169 w zestawieniu najlepszych robotów do mycia okien. Dobra alternatywa dla kosztowniejszych automatów. Pomyślnie przechodzi testy wielu użytkowników, co potwierdzają pozytywne opinie.

Ocena produktu: 9.43/10

Najlepsze roboty do mycia okien - Ranking 2024

Robot do mycia okien Welltec RX3 Pro

Robot do mycia okien Welltec RX3 Pro

Welltec RX3 Pro, czyli najlepszy robot do mycia okien. Szczególnie tych dużych, ponieważ szybko i nie za głośno usuwa nieczystości. Zagwarantuje Ci bardzo bogate wyposażenie, aplikację, kilka trybów pracy oraz możliwość bezprzewodowego działania w trybie awaryjnego zasilania. Ponadto nie zostawia smug.Skuteczne czyszczenie okien bez smug

Wiesz, co dręczy wiele kosztownych automatów do mycia okien? Tendencja do pozostawiania smug. To często gąsienicowe roboty, które nie tak łatwo skonstruować, aby nie zostawiały zacieków. Welltec RX3 Pro wyróżnia się z tego grona. Prawidłowo użytkowany, ekspresowo wyczyści Twoje szyby na błysk.

Zasługa nie tylko solidnej budowy, ale i wydajności. To szalenie mocny robot myjący okna. Generuje siłę ssania 4000 Pa, przez co precyzyjnie dociska ściereczkę do powierzchni i nie spada z niej. Momentalnie zmywa brud, usuwając także większe plamy. Nie musisz zbyt wiele poprawiać po tym autonomicznym urządzeniu.

Mało tego, zwycięzca rankingu robotów do mycia okien sam reguluje swoją moc ssania. Czyni to, analizując poziom zabrudzenia powierzchni. Kolejny atut stanowią 2 ultradźwiękowe spryskiwacze. Równomiernie nawilżają ściereczkę (wodą lub płynem do szyb), co również redukuje ryzyko smug, poprawiając ogólne efekty.

Test robotów do mycia okien wykazał szerokie zastosowanie Welltec RX3 Pro. Nadaje się na szyby o grubości nawet 3 mm. Puścisz go nie tylko na okna, ale i lustra bądź gładkie płytki lub panele ścienne. Pomyśl, ile zadań wykona za Ciebie.

Profesjonalny robot do wysokich okien

W mojej opinii Welltec RX3 Pro znakomicie sprawdza się na dużych i wysokich oknach. Jego szybkość pracy skutkuje myciem 1 m2 powierzchni w zaledwie 1,6 minuty. Zestaw akcesoriów obejmuje aż 8 ściereczek z mikrofibry. Wymienisz brudną na czystą, mogąc w jednym cyklu pracy robota odświeżyć wiele sporych szyb.

To automatyczne urządzenie do mycia okien działa na nawigacji SLAM 4.0. Wykrywa krawędzie i inteligentnie planuje każdą trasę. Robotowi nie straszne bezramowe okna. Bez trudu wykryje obszar, który ma umyć. Ty w tym czasie zrelaksujesz się, czekając na czyściutkie szyby bez najmniejszych plamek.

Nie martw się o to, że ta samojezdna myjka do okien spadnie z pionowej powierzchni. Linka z karabińczykiem i śrubą nie pozwoli na to. System przewodów zasilających osiąga łącznie 7,5 m, więc pewnie dosięgniesz do gniazdka. Nagła awaria prądu? Nic się nie stanie, awaryjne zasilanie oferuje 20 minut bezprzewodowej pracy.

Zachwycająca funkcjonalność

Sterowanie tym polecanym robotem czyszczącym szyby uwzględnia kilka sposobów. W zestawie czeka na Ciebie poręczny pilot. Oprócz niego skorzystasz z połączenia Wi-Fi, obsługując urządzenie z poziomu smartfona. Zarówno pilot, jak i aplikacja niosą za sobą dostęp do wielu ciekawych funkcji i trybów.

Stoisz przed mocno zabrudzonymi oknami? Uruchomisz wtedy podwójne czyszczenie. I nie tylko. Najpierw możesz zdecydować się na wstępne czyszczenie na sucho, aby usunąć większą warstwę brudu. Ponadto ręcznie uruchomisz spryskiwacze, gdy uznasz, że powinny jeszcze częściej rozpylać środek myjący.

A może w ogóle wolisz manualnie sterować jazdą Welltec RX3 Pro? To także możliwe. Niemniej ten sprzęt działa sam tak dobrze, że raczej nie trzeba wskazywać mu kierunku. RX3 Pro wydaje komendy głosowe w języku polskim, które da się wyłączyć. Mimo ogromu funkcji obsługa pozostaje intuicyjna.

Robot do mycia okien Ecovacs Winbot W1 PRO

Robot do mycia okien Ecovacs Winbot W1 PRO

Nowoczesny robot myjący okna Ecovacs Winbot W1 PRO zaoszczędzi masę Twojego czasu. Przeznaczono go na większe i bardziej zabrudzone szyby, w tym te bez ram. Sprzęt inteligentnie nawiguje, wiedząc, co trzeba jeszcze umyć. Da Ci przy tym wiele użytecznych trybów pracy oraz aplikację mobilną.Bezpieczne i efektywne mycie okien

Najlepsze roboty do mycia okien mają proste zadanie, prawda? Sęk w tym, że po drodze może je utrudnić wiele rzeczy. Ważne, aby samojezdna myjka usuwała plamy, nie zostawiając smug. Tutaj wychodzi to wręcz perfekcyjnie! Ecovacs Winbot W1 PRO mocno przysysa się do szyby, równomiernie ją nawilżając.

Ten sprzęt wyróżnia system krzyżowego spryskiwania. Co to oznacza? Wody nie ma ani za mało, ani za dużo. Każdy obszar mytej szyby zostaje tak samo potraktowany. Posuwisto-zwrotne ruchy dokładnie wypełniają czyszczoną przestrzeń. Jeżeli dojrzysz jakąś upierdliwą plamkę, wiedz, że zaraz jej nie będzie.

Nawigacja WIN-SLAM 3.0 pozwala zrozumieć robotowi, gdzie już był, a co trzeba jeszcze umyć. To nie jakiś jeżdżący po szybie głupek. Znakomicie pokryje całe okno. Rama lub jej brak nic nie komplikują. To urządzenie do mycia okien nadaje się na różne powierzchni, zawsze gwarantując wystarczającą przyczepność.

Ecovacs Winbot W1 PRO płynnie wspina się na kolejne partie przeszklonej powierzchni. Korzysta z wysokiej siły ssącej. Jego prędkość mycia również zadowala, nadając się na większe okna. Stacja zabezpieczająca asekuruje ten sprzęt, aby niczego nie uszkodził, w tym siebie samego. O nic się nie obawiasz.

Różne tryby pracy

Uwielbiam różnorodność trybów pracy w Ecovacs Winbot W1 PRO. Co Ci to da? Możliwość dostosowania stylu działania robota do stopnia zabrudzenia. Powiedzmy, że chcesz jedynie odświeżyć lekko zabrudzone i zakurzone okna. W takim wypadku sprawdzi się tryb szybki. Rzeczywiście prędko oczyszcza szyby.

Teraz przyjrzyjmy się odwrotnej sytuacji – masz cholernie brudne okna, które nawet kilka lat nie widziały na sobie myjki. Pokrywa je wiele plam, również tych trudnych do usunięcia. Uruchomisz zatem dogłębne czyszczenie. Opiera się na wielokrotnych przejazdach, aby każdy obszar został kilka razy umyty.

A może masz jakieś wielkie okno, które tylko w jednej części ma widoczne zabrudzenia? Po co marnować wtedy czas i energię elektryczną na mycie całości? Skorzystasz z trybu punktowego. Skupi się na miejscu, w którym znajdują się plamy bądź nieestetyczne smugi. Proste, co nie? Szczególnie że obsługę ułatwi Ci aplikacja.

Robot do mycia okien Hobot 2S

Robot do mycia okien Hobot 2S

Hobot 2S, czyli robot do mycia dużych okien w domu, biurze czy lokalu usługowym. Zrobi to precyzyjnie, ma 2 rozpylacze i wysoką prędkość poruszania się. Coś dla osób, które nie zamierzają męczyć się z ręcznym usuwaniem brudu ze szklanych powierzchni. Szczegóły w poniższej opinii.Dokładny robot do mycia okien

Ten polecany robot do mycia szyb skutecznie usunie brud ze wszystkich zakamarków, bo wszędzie bez problemu trafi. Ma system nawigacji, który planuje jego trasę. Producent wyposażył robota w czujnik laserowy wykrywający krawędzie. Nie obawiaj się więc, że Hobot 2S spadnie z szyby.

Robot czyści okna za pomocą szmatki z mikrofibry. Bez problemów ją wymienisz. Jej delikatna struktura nie pozostawia smug na szybach ani ich nie rysuje. Powierzchnia robocza jest jedną z większych na rynku (24 x 24 cm). Dobry wybór do polerowania wysokich bądź dużych okien na cienkim, wielowarstwowym lub laminowanym szkle.

Kolejny plus za 2 rozpylacze. Pracują automatycznie. Sprawiają, że Hobot 2S to ultradźwiękowy robot okienny. Momentalnie zmiękcza i zmywa tłuste plamy ze szklanych powierzchni. Jednolite czyszczenie nie pozostawia zacieków. Nic nie poprawiasz, więc nie stracisz czasu, nerwów bądź sił.

Szybki, funkcjonalny i uniwersalny

Ranking robotów do mycia okien nie mógł ominąć modelu Hobot 2S. Prędko i nie za głośno się porusza. 1 m2 wyczyści na błysk w wyraźnie mniej niż 3 minuty. Ten kwadratowy robot na okna porusza się ruchem zygzakowatym. Niczego nie pominie, czym zapewni Ci fenomenalne efekty.

Zadziwią Cię przy okazji jego funkcje. To przecież nowoczesny pajączek do mycia okien. Sterujesz nim albo pilotem, albo aplikacją mobilną. Nie musisz pilnować sprzętu. Wydaje komunikaty głosowe lub dźwiękowe (masz w tym wybór), jak i podsyła powiadomienia na smartfona.

Zmagasz się z potężnym brudem na oknie? Obawiasz się, że jeden przejazd mimo wszystko nie wystarczy? Znajdziesz tu pewne udogodnienie. Funkcja podwójnego czyszczenia zaradzi temu. Nie stracisz czasu na ponowną konfigurację. Robot od razu dwukrotnie oczyści daną powierzchnię.

Nowe ściereczki zajmujące 80% powierzchni narożników sprawiają, że z rogów okien momentalnie znikną plamy. Hobot 2S dokładnie czyści zarówno ramowe, jak i bezramowe okna różnej wielkości. Niesie za sobą uniwersalność.

Robot do mycia okien Hobot 388

Robot do mycia okien Hobot 388

Robot myjący szyby Hobot 388 stanie się Twoim ulubionym sprzętem w domu. Skutecznie usunie zabrudzenia z okien bez nieestetycznych smug. Pracuje cicho, wydajnie i nowocześnie wygląda. Kiedy Ty wreszcie odpoczniesz, robot myjący zadba o nieskazitelną czystość Twoich okien.Robot z obrotowym czyszczeniem

Nie dziwię się, że w tej kategorii istnieje pewien ważny podział. Kwadratowe lub też nieco prostokątne roboty z gąsienicami potrafią pozostawiać smugi. Dlatego też wiele osób rozgląda się za modelem z polerującymi dyskami obrotowymi. Niewielkie, a efektywne i proste w montażu na szybie. Hobot 388 należy do tej grupy.

Ten bezawaryjny robot do mycia szyb ma specjalny, ultradźwiękowy rozpylacz. Odpowiada za nebulizację płynu. A tak jaśniej? Robot rozpyla wodę z preparatem w postaci mgiełki, której gęstość wynosi 15 mikrometrów. Skutecznie usunie kurz z szyb, radząc sobie także z plamami.

Do robota producent dołączył 2 ściereczki z mikrofibry. Nałożysz je na obrotowe dyski. Nie pozostawią nadmiernej ilości smug na powierzchni szyby. Można je też prać, więc nie martw się, że będziesz je często wymieniać. To wielorazowe akcesoria, po wypraniu tak samo skutecznie czyszczą.

Łatwa obsługa

Jeśli urządzenie nie ma dostępu do źródła zasilania, system ochronny UPS zapewni mu 20 minut bezpiecznej pracy. To wtedy bezprzewodowy robot do mycia okien. Nie odczepi się od szyby. Ponadto rozpoznaje ramy i inne przeszkody, skutecznie je omijając.

Robotem możesz sterować za pomocą smartfona. Wyobraź to sobie: siedzisz na kanapie z telefonem w ręku, a niewielkie urządzenie myje wszystkie okna za Ciebie. Do dyspozycji dostaniesz również bardziej tradycyjny sposób obsługi, a więc pilot zdalnego sterowania.

Porównanie robotów do mycia okien wskazało, że Hobot 388 to jedna z najlepszych opcji zakupowych. Jasne, przez swoją budowę nie zawsze idealnie doczyści narożniki. Czasem trzeba coś po nim lekko poprawić, lecz to drobne, mało męczące czynności. Najgorszą robotę sprawnie wykona za Ciebie.

Robot do mycia okien Webber WM169

Robot do mycia okien Webber WM169

Godny polecenia robot myjący okna Webber WM169 rozwiąże problem straty czasu podczas czyszczenia szyb. Sprzęt zrobi to za Ciebie skutecznie, szybko i cicho. Nawet nie zauważysz, kiedy okna staną się czyste. Robot nadaje się do szyb bez ram i innych szklanych powierzchni, a nawet do czyszczenia stołu.Skuteczna samomyjąca myjka do okien

Sposób polerowania i mycia okien spoczywa tu na 2 obrotowych głowicach. To rozwiązanie ma swoich fanów. Webber WM169 dobrze radzi sobie z plamami różnego typu lub kurzem. Ruch obrotowy nie pozostawia po sobie zbyt wielu śladów, co zdarza się modelom na gąsienicach.

To automatyczne urządzenie do mycia okien ma inteligentny system wykrywający ścieżkę ruchu. W efekcie sprzęt nie kręci się w kółko, czyszcząc uparcie to samo miejsce. Gdy dojedzie do krawędzi, to po prostu się od niej odsunie. To zawsze zwiększa zastosowanie i użyteczność takiej automatycznej myjki.

Obstawiam, że docenisz 4 tryby pracy. Chodzi w zasadzie o programy automatyczne dostosowane do danej powierzchni czy stopnia zabrudzenia. Jeżeli zechcesz, możesz również zdać się na bardziej manualne sterowanie. Istotne, że masz w tym wybór, więc Webber WM169 nada się na różnego rodzaju okna.

Bezpieczne czyszczenie okien

System UPS chroni sprzęt przed uszkodzeniem. Kiedy robotowi z jakichś przyczyn zabraknie prądu, wbudowany akumulator utrzyma go przy życiu jeszcze przez 20 minut. Dodatkowe zabezpieczenie stanowi rzecz jasna linka. Obowiązkowy element każdego z najlepszych robotów do mycia okien z rankingu.

Ten automat myjący szyby skutecznie usuwa zabrudzenia ściereczkami z mikrofibry, które są wielokrotnego użytku. Wystarczy, że je wypierzesz. Nie stracisz pieniędzy na zbyt częste dokupywanie akcesoriów. Delikatny materiał nie zarysuje Twoich okien, a za to skutecznie rozprawi się z kurzem bądź plamami.

Dodatkowy komfort stanowi fakt, że to robot myjący okna na pilota i aplikację. Inteligentne sterowanie ograniczy do minimum Twój wkład sił w mycie okien. Zamontujesz sprzęt na szklanej powierzchni, uruchomisz go zdalnie i to tyle. Następnie czekasz jedynie na widoczny blask swoich szyb.

Ile kosztuje robot do mycia okien?

Ceny najlepszych robotów do mycia okien to zwykle 1200 – 1700 zł. W tym zakresie znajdziesz najskuteczniejsze samojezdne myjki do szyb. Niosą za sobą szerokie zastosowanie, topowe parametry, funkcje oraz wykonanie. Czasem da się znaleźć tańszy robot do szyb do 1000 zł. To jednak głównie mniejsze, obrotowe modele.

Jakiej firmy robot czyszczący okna?

Najlepsi producenci robotów do mycia okien to Welltec, Ecovacs i Hobot. Produkują profesjonalne automaty do mycia szyb. Wyróżnia je szybkość, dokładność i wiele praktycznych funkcji. Nadają się na duże i wysokie okna. Tańszy, mały robot do szyb z dyskami polerującymi to z kolei domena marki Webber.

Pamiętaj, że regularnie aktualizuję mój ranking robotów do mycia okien. Wtedy sprawdzam nowości od takich firm jak: Mamibot, Hutt (marka powiązana z Xiaomi), CECOTEC czy Hester. Póki co wyżej oceniam jednak produkty wcześniej wymienionych producentów.

Podsumowanie

Dobry robot myjący okna oznacza komfort i jeden obowiązek domowy mniej. Teraz już doskonale wiesz, jakie automaty do mycia okien są najlepsze. Nie musisz pytać o polecanego robota do szyb na forum bądź czytać innych artykułów. Pamiętaj, że moje zestawienie jest niezależne i aktualizowane.

Jeżeli masz do mnie dodatkowe pytania lub chcesz podzielić się własną opinią o robotach myjących okna, skorzystaj z sekcji komentarzy.

Roboty okazały się za drogie i szukasz jednak tradycyjnego rozwiązania? Zobacz w takim razie ranking myjek do okien. Przedstawia lekkie, ale wydajne modele, które nie zostawiają smug i zacieków. Nawet niektóre dobre myjki parowe mają końcówki do szyb, a do tego są wielofunkcyjne.

Lubisz ułatwiać sobie życie nowoczesnym sprzętem? Ja też! Dlatego na moim portalu znajdziesz także najlepsze roboty sprzątające. Bardzo lubię ten sprzęt, ma zresztą kilka wspólnych cech z automatycznymi urządzeniami do okien. Zajrzyj do podlinkowanego zestawienia, aby sprawdzić tę kategorię.

A jeżeli mieszkasz w domu, ciesząc się własnym ogrodem, zadbaj o trawnik bez wysiłku. Jakim cudem? Wystarczy Ci dobry robot koszący. Kolejne autonomiczne urządzenie, które ułatwia życie.

Oceń publikację
[Głosy: 15 Średnia: 4.3]

Wszystkie komentarze weryfikowane są przed publikacją. Zasady gromadzenia, weryfikacji i publikowania komentarzy znajdują się w regulaminie.

Subscribe
Powiadom o
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
HALINA
21 dni temu

Jaki robot będzie najlepszy do małych blokowych okien, który nie zostawi zbyt wielu smug i w miarę umyje narożniki.

Tomasz
3 miesięcy temu

Czy mycie tak małą ilością wody nie powoduje, że mikropiasek rysuje szyby? szczególnie obrotowe dyski?

Tomasz
3 miesięcy temu

Czy roboty z okrągłymi dyskami nie pozostawiają brudnych narożników?