W tekście znajdują się m.in. linki afiliacyjne do sklepów ze sprzętem. Otrzymuję prowizję od każdego zakupu dokonanego po kliknięciu w link. Współpracuję z sieciami afiliacyjnymi. Szczegóły w regulaminie.

Najlepsza antena pokojowa Ranking 2023

Dobra antena pokojowa do telewizora powinna być mocna, z dobrym sygnałem, jak i łatwa w obsłudze oraz instalacji. Musi także wspierać najważniejsze standardy, np. DVB-T2. Właśnie takie anteny wewnętrzne znajdziesz w moim aktualizowanym rankingu!

Najlepsza antena pokojowa - ranking, opinie, jaką wybrać?

Jak wybrałem najlepsze anteny pokojowe do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej? W prosty sposób: wyłoniłem najmocniejsze anteny wewnętrzne, które obsługują DVB-T (a zwłaszcza DVB-T2).

Te modele cieszą się znakomitymi opiniami. Użytkownicy doceniają je za stabilne działanie i wysoką jakość obrazu oraz dźwięku. Czegóż chcieć więcej?

Jeżeli pragniesz dobrze wydać kasę na domową antenę pokojową, to zobacz mój niezależny ranking. Nie zabrakło także porad zakupowych, które ułatwią Ci wybór.

Ranking anten pokojowych 2023 – TOP 10

Profesjonalna antena DVB-T2 do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej. Dzięki niewielkim wymiarom zamontujesz ją w różnych pomieszczeniach. Dobrze sprawdzi się u osób, które ze względu na obawy przed zakłóceniami nie decydują się na umieszczenie tego rodzaju sprzętu na zewnątrz. Antena podczas pracy jest cicha i gwarantuje ciągłość w trakcie oglądania ulubionego filmu lub programu.

Meliconi AT55 to najlepsza wewnętrzna antena pokojowa na rynku. Wyróżnia się znakomitymi parametrami, bezproblemowo działa w różnych warunkach. A to wszystko ze względu na możliwość regulacji do nawet 55 dB. Urządzenie nie wymaga montażu, dlatego nadaje się do pracy bezpośrednio po podłączeniu do prądu. Powstały z jej użyciem dźwięk jest czysty i pozbawiony zakłóceń.

Antena do naziemnej telewizji cyfrowej ze wzmacniaczem. Gwarantuje oglądanie filmów i licznych programów bez zakłóceń czy zbędnych szumów. Świadczy to o profesjonalnej jakości urządzenia oraz topowych parametrach. Dzięki antenie odbierasz czysty i klarowny dźwięk w jakości Full HD. Sprzęt wyposażono w funkcję likwidowania oraz filtrowania szumów.

Wiedz, że opcja ta przeznaczona jest wyłącznie dla najlepszej jakości sprzętów. Oprócz tego model marki Philips wyposażono także w ulepszony filtr GSM. Antena nadaje się do regulacji do 48 dB, czym uzyskujesz lepszy zakres odbierania sygnału nie tylko w jednym pomieszczeniu, ale również na dłuższych dystansach. Zdecydowanie wpływa to na większy komfort oglądania domowej telewizji.

Antena radiowa nadająca się także do telewizji naziemnej. Obsługa dwóch standardów, czyli DVB-T2 i DAB+ wpływa na polepszenie jakości odbieranego sygnału. Urządzenie z powodzeniem sprawdzi się w przypadku wielu kanałów telewizyjnych i stacji radiowych. Doskonale poradzi sobie także z jakością HD oraz 3D. Model Thomson oferuje specjalną diodę LED informującą o gotowości do pracy.

To dobra antena pokojowa ze wzmacniaczem sygnału. Nie ma mowy o słabej jakości obrazie czy też dźwięku w trakcie oglądania kanału telewizyjnego lub słuchania radia. Producent do zestawu dołączył specjalny uchwyt. Z powodzeniem go wykorzystasz i zamontujesz antenę na ścianie. Sprzęt bez problemu ustawisz także za telewizorem lub schowasz w dyskretnym miejscu.

Meliconi AT52 (881013BA)

Dobrej jakości antena wewnętrzna ze wzmocnieniem sygnału do 52 dB. Nadaje się do umieszczenia w różnych miejscach, gwarantując przy tym porządną jakość oglądanego programu. Sprzęt charakteryzuje dodatkowo obsługa programów z jakością HD oraz trzech najważniejszych standardów: DVB-T, DVB-T HD i DVB-T2. Montaż anteny jest bardzo prosty, wymaga jedynie podłączenie urządzenia do zasilania.

To dobra antena pokojowa, która sprawdzi się w każdych warunkach. Nadaje się do małego mieszkania w bloku oraz piętrowego domu. Oprócz tego sprzęt bez większych przeszkód zabierzesz w podróż, a nawet obejrzysz film w samochodzie. Bez względu na miejsce montażu anteny masz gwarantowaną wysoką jakość obrazu oraz dźwięku.

Meliconi AT49 (881011)

Prosta w instalacji antena do użytku domowego. Bardzo dobrze sprawdzi się do odbioru cyfrowych programów telewizji naziemnej oraz sygnałów radiowych, w czym pomoże tuner. Dodatkowo urządzenie odbiera sygnały DVB-T2, DAB i TNT HD. Doskonale zatem nada się do odbiorników obsługujących wysoką rozdzielczość. Najwyższa moc anteny wynosi 49 dB.

Ranking anten pokojowych musiał uwzględnić ten model. Sporą kwestię odegrał w tym zasięg urządzenia. Bez problemu poradzi sobie z odległości 30 km od nadajnika, cały czas dając przy tym zadowalające efekty. Bez większych przeszkód zwiększysz wydajność sprzętu i maksymalnie wykorzystasz sygnał za pomocą multipanelu. Antenę dodatkowo wyposażono w profesjonalny wzmacniacz MIMC.

Philips SDV6224

Łatwa w obsłudze antena cyfrowa do oglądania kanałów telewizji naziemnej. Urządzenie z wbudowanym wzmacniaczem dodatkowo ulepszono za pomocą funkcji filtrowania szumów. Gwarantuje Ci to ciągłość oglądania ulubionych filmów i seriali bez niepotrzebnych zakłóceń. Oprócz tego jeszcze lepszą jakość programów analogowych oraz cyfrowych gwarantuje regulacja wzmocnienia sygnału.

Antena nadaje się do zamontowania na ścianie. Dzięki powieszeniu na wysokości zyskasz lepszą moc sygnału. Z kolei za sprawą płaskiej konstrukcji sprytnie ukryjesz swój gadżet w dowolnym miejscu. To antena z dobrym sygnałem, dlatego nie obawiaj się, że jej umieszczenie za meblami lub telewizorem pogorszy jakość dźwięku bądź wyświetlanego na ekranie obrazu.

TechniSat Digitenne Slim 0000/6018

Niewielka, panelowa antena do małego mieszkania lub domu. W przeciwieństwie do tradycyjnych modeli charakteryzuje ją wąski i smukły kształt doskonale komponujący się z elementami dekoracyjnymi pomieszczenia. Dla lepszego i wygodniejszego oglądania antenę wyposażono w filtr przeciwzakłóceniowy LTE. Nie bez znaczenia jest również zintegrowane wzmocnienie sygnału DVB-T.

Takie wykonanie jest dość istotne w przypadku tego typu urządzeń. Ma to duże znaczenie, jeśli zależy Ci na komfortowym oglądaniu telewizji i to w różnych, zmiennych warunkach atmosferycznych. Oprócz śledzenia programów z ulubionymi filmami i wydarzeniami antenę wykorzystasz także do odbioru radia. Jej standardowy zakres odbioru wynosi 74 – 230 MHz.

Vivanco TVA4090

Wewnętrzna antena do radia i telewizji. Gwarantuje odbiór sygnału DAB, DAB+, DVB-T, a także DVB-T2. Swoje działanie sprzęt wykazuje nawet do 25 km. Nie obawiaj się zakłóceń wynikających z tak dużej odległości. Producent pomyślał również i o tym, dlatego zadbał o filtr LTE/GSM. Antena odbiera nowoczesny multipleks MUX 8. Bez względu na rodzaj swojej pracy nie potrzebuje dużej ilości prądu.

Jest zatem energooszczędna, dlatego nie martw się, że urządzenie zwiększy Twoje rachunki za prąd. Vivanco TVA4090 to opcja z USB oraz długim, bo aż 3-metrowym kablem antenowym. Dzięki temu urządzenie ustawisz w dowolnym miejscu, nie tracąc przy tym zasięgu. Wszystko dopełnia bezproblemowy montaż oraz niewymagająca dużej wiedzy obsługa anteny.

Thomson ANT1418BK

Wysokiej jakości antena z dobrym zasięgiem. Nadaje się do odbioru telewizyjnego sygnału DVB-T2 oraz DVB-T. Z powodzeniem wykorzystasz ją także do DAB+ i DAB, czyli sygnałów radiowych. Budowę urządzenia stanowi obrotowy dipol pierścieniowy UHF i prętowy VHF. To istotna kwestia wpływająca nie na wygląd anteny, ale przede wszystkim jej działanie.

Zyskujesz w ten sposób jeszcze lepszą jakość odbieranego sygnału, niezależnie od pomieszczenia, w jakim ustawisz sprzęt. Zwróć uwagę na profesjonalne wykonanie tego modelu. Użyte do produkcji materiały są na tyle mocne i trwałe, że antena niekiedy działa postawiona na balkonie. Poradzisz sobie z montażem urządzenia, co potwierdza test anten pokojowych. Wymaga to tylko podłączenia sprzętu do zasilania.

Reinston EAN001

Tania antena wewnętrzna pozwalająca na odbiór sygnału telewizyjnego i radiowego. Umożliwia oglądanie wszystkich programów znajdujących się w darmowym pakiecie oferowanym przez naziemną telewizję cyfrową. Urządzenie przeznaczono również do nowoczesnych sygnałów, czyli do 4K, 3D i HDTV. Wbudowany wzmacniacz do 30 dB umożliwia odbieranie wszystkich sygnałów z odległości 35 km.

Jeśli wahasz się, jaką antenę pokojową wybrać, zwróć uwagę na ten model. Oferuje specjalne, wysokiej jakości filtry LTE, GSM oraz 4G likwidujące powstające podczas oglądania i słuchania programów zakłócenia. Reinston EAN001 to opcja dostępna z zasilaczem, producent umieścił go w zestawie. Wiedz, że masz możliwość podłączenia anteny na kempingu.

Najlepsze anteny pokojowe – Ranking 2023

Antena pokojowa Meliconi AT55 (881016)

Antena pokojowa Meliconi AT55 (881016)

Meliconi AT55 (881016) to domowa antena do telewizora. Gwarantuje przyjemne oglądanie filmów i seriali w technologii DVB-T2. Sprzęt nie sprawia również trudności podczas pozyskiwania sygnału. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę w przypadku tego produktu? O tym w poniższej opinii!


Kliknij i kup Meliconi AT55 (881016)

MediaExpert
Empik
Electro


Antena wewnętrzna z DVB-T2 i nie tylko

Dzięki tej polecanej antenie do naziemnej telewizji cyfrowej oglądasz telewizję w pełni komfortowo. Wszystko za sprawą obsługi kilku najbardziej popularnych i jednocześnie najważniejszych standardów.

Jednym z nich jest DVB-T gwarantujący działanie wszystkich krajowych kanałów dostępnych w telewizji naziemnej. Oprócz tego do dyspozycji masz DVB-T HD pozwalające na obsługę wielu technologii w rozdzielczości HD, a więc w lepszej jakości.

Ta mocna antena umożliwia również obsługę DVB-T2, czyli europejskiego standardu dla różnych kanałów w profesjonalnej rozdzielczości. Jest w pełni przygotowana na nowsze technologie, stanowi zakup na lata.

Gniazdo zasilające

Nie bez powodu Meliconi AT55 (881016) to najlepsza antena pokojowa. Oprócz śledzenia rozgrywek sportowych czy oglądania serwisów informacyjnych na kanapie w salonie nadaje się także do korzystania w różnych innych miejscach.

Sprzęt bez problemu zabierzesz w podróż, na wakacje lub za jego pomocą obejrzysz ulubiony film w samochodzie. To bardzo wygodne rozwiązanie świadczące o dużym zastosowaniu tego sprzętu.

To nie byłoby możliwe, gdyby nie gniazdo zasilające 12 V oraz 5 V, w przypadku napięcia pochodzącego z kabla antenowego.

Wygodne podłączenie

Test anten pokojowych pokazuje, że dobrej jakości urządzenie nie może sprawiać problemów podczas podłączenia do telewizora.

Tak też jest w przypadku i tego modelu. Meliconi AT55 (881016) nie ma skomplikowanej obsługi, a co najważniejsze, nie wymaga trudnego montażu. Finalnie nie tracisz czasu i nerwów na skomplikowaną konfigurację.

Po zakupie antenę podłączasz do prądu, aby rozpocząć oglądanie ulubionych kanałów. Dodatkowo urządzenie nie sprawia problemów podczas wyszukiwania sygnału. Wszystko odbywa się niemalże błyskawicznie i każdy sobie z tym poradzi!

Antena pokojowa Philips SDV6222

Antena pokojowa Philips SDV6222

Philips SDV6222 to godna polecenia i jednocześnie bezprzewodowa antena do TV naziemnej. Niewielkie wymiary sprawiają, że urządzenie bardzo łatwo umieścisz w jak najmniej widocznym miejscu. To nie jedyna zaleta tego modelu. Pozostałe poznasz w poniższej recenzji.


Kliknij i kup Philips SDV6222

MediaExpert
Empik
Electro


Oglądanie bez zakłóceń

Cyfrowa antena doskonale sprawdzi się w bloku, ale swoje zastosowanie znajdzie również w domkach jednorodzinnych.

W trakcie oglądania nie powoduje zakłóceń obrazu i dźwięków. Zawdzięczasz to wbudowanej funkcji filtrowania szumów. Ważną rolę odgrywa również profesjonalny filtr GSM przyczyniający się do lepszej jakości kanałów cyfrowych.

Oznacza to, że nawet podczas ważnych rozgrywek sportowych czy też codziennych informacji antena nie zakłóci Ci śledzenia programu.

Wbudowany wzmacniacz

Jeśli nie wiesz, jaka antena pokojowa sprawdzi się w przypadku słabych sygnałów, zwróć uwagę na ten model.

Wbudowany wzmacniacz nadaje się do regulacji odbioru nawet do 45 dB. Oznacza to polepszenie sygnału i oglądanie wszystkich kanałów telewizyjnych bez zbędnych zakłóceń.

Mało tego! Antena znakomicie poradzi sobie również w przypadku odbioru większej liczby programów i to na dużych dystansach.

Regulowane dipole

Ranking anten pokojowych nie mógł pominąć tego modelu. Producent zadbał o jego wygodną eksploatację i wyposażył go w regulowane dipole VHF. Dzięki nim masz do dyspozycji ustawienie sprzętu w kilku wariantach.

Bez problemu obrócisz urządzenie o 180 stopni i uzyskasz kąt nachylenia 90 stopni, regulując element VHF. Warto to wykorzystać, kiedy zależy Ci na uzyskaniu jak najlepszego sygnału.

Nie musisz wówczas rezygnować z ulubionego filmu i kanału, na którym pojawiły się zakłócenia.

Antena pokojowa Thomson ANT1528BK

Antena pokojowa Thomson ANT1528BK

Domową antenę Thomson ANT1528BK przeznaczono do obsługi sygnału telewizyjnego oraz radiowego. Idealnie płaska konstrukcja urządzenia doskonale wkomponuje się w wystrój pomieszczenia, nie zdradzając przy tym swojego przeznaczenia. Jakie inne zalety ma ten model?


Kliknij i kup Thomson ANT1528BK

MediaExpert
EURO
OleOle


Bogato wyposażona antena pokojowa

O komforcie użytkowania tego sprzętu decyduje nie tylko szerokie zastosowanie, ale również spore wyposażenie, o jakie zadbał producent.

W komplecie z anteną znajdziesz oczywiście zasilacz sieciowy umożliwiający podłączenie do prądu. Oprócz tego do dyspozycji masz uchwyt ścienny oraz podpórkę.

To od Ciebie zależy, w jaki sposób zamontujesz antenę. Powieś ją na ścianie lub postaw w dowolnym miejscu.

Nie obawiaj się, że nie masz do tego pomocnych akcesoriów. Producent zadbał i o nie, umieszczając w opakowaniu dwie śruby i dwa kołki rozporowe. Komplet zawiera także rozgałęźnik zasilenia i standardowo instrukcję obsługi, dzięki której bez problemu poradzisz sobie z montażem i użytkowaniem sprzętu.

Wygodny montaż

W przypadku Thomson ANT1528BK, czyli przenośnej anteny domowej, do dyspozycji masz kilka opcji montażu.

Jedną z nich jest powieszenie urządzenia na ścianie. Pomoże Ci w tym dołączony do zestawu uchwyt. Sposób ten sprawdzi się, jeśli w pomieszczeniu jest za mały zasięg. Wówczas umieszczenie sprzętu na wysokości może być jedynym sensownym rozwiązaniem zapewniającym bezproblemowe odbieranie kanałów.

Jeśli wolisz tradycyjny montaż anteny do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej, umieść ją w wygodnym dla siebie miejscu. Wystarczy, że użyjesz do tego specjalnej podstawki i całość bezpiecznie schowasz za telewizorem. Nikt nie zauważy, że korzystasz z tego rodzaju sprzętu.

Antena z nowoczesnymi standardami

Ta dobra antena pokojowa obsługuje kilka standardów. Należą do nich: DVB-T/DVB-T2 oraz DAB/DAB+. Świadczy to o szerokim zastosowaniu tego sprzętu.

Nie tylko umożliwisz sobie oglądanie naziemnej telewizji cyfrowej i dostępnych w niej kanałów. Thomson ANT1528BK to coś jeszcze.

Urządzenie przeznaczono dodatkowo do odbioru radia. Duży zasięg gwarantuje słuchanie ulubionych audycji i programów z różnych miejsc.

Jaką antenę pokojową wybrać?

Antenę pokojową przystosowano do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej. Żeby móc cieszyć się solidnym sprzętem umożliwiającym wygodne oglądanie programów, musisz zwrócić uwagę na pewne kwestie.

Ich znajomość pomoże Ci dokonać trafnego wyboru. Sprawdź poniżej, o czym dokładnie mowa.

Częstotliwość

Każde tego typu urządzenie przetwarza fale elektromagnetyczne, czyli obsługuje kilka pasm odbioru. Najlepsze anteny pokojowe obejmują swoim działaniem zarówno UHF, jak również VHS.

Jeśli chodzi o fale radiowe, to w tym przypadku dotyczy to zakresu częstotliwości DAB+, FM oraz DAB. Weź te opcje pod uwagę, jeśli zależy Ci na słuchaniu ulubionych audycji.

Oczywiście nie jest to konieczne, jeśli tak jak wiele innych osób nie traktujesz telewizora jako odbiornika radiowego. Dlatego ta kwestia jest raczej indywidualna.

Zysk energetyczny

Każda dobra antena pokojowa powinna odznaczać się dość wysokim zyskiem energetycznym. To on decyduje o efektywności działania tego rodzaju sprzętów.

Jeśli więc zależy Ci, aby oglądanie telewizji przebiegało w komfortowych warunkach i bez zbędnych szumów oraz zakłóceń, zwróć uwagę na ten parametr.

Wartość zysku energetycznego najczęściej wynosi od 25 do 50 dB. Zadbaj, aby był jak najwyższy. W przypadku niewielkich niedociągnięć jakość sygnału polepszy wbudowany w antenę wzmacniacz.

Regulacja wzmocnienia sygnału

Wiedz, że przy wzmocnieniu sygnału istnieje ryzyko powstawania zakłóceń i pogorszenia komfortu oglądania telewizji. Prowadzi do tego zbyt silny i skumulowany sygnał.

Dlatego tak ważne jest, żeby antena pokojowa wyposażona była w regulację wzmocnienia. Dzięki niej poprawisz wyświetlany obraz oraz polepszysz słyszany dźwięk.

Jednocześnie pamiętaj, że takich opcji nie gwarantuje wbudowany wzmacniacz. On jedynie odpowiada za wzmocnienie zasięgu.

Filtry

Najlepsza antena pokojowa zawsze oferuje wbudowane filtry LTE i GSM. Ich zadaniem jest oczyszczenie odbieranych sygnałów oraz zapewnienie ich stabilności.

Filtry sprawdzą się również w przypadku niwelowania szumów i zakłóceń, jakie powstają pod wpływem innych sprzętów elektronicznych znajdujących się w pobliżu anteny.

Jeśli zależy Ci na przyjemnym oglądaniu filmów i seriali, zadbaj, aby antena wyposażona była w potrzebne filtry. Wyłapią, a następnie zlikwidują wszystkie szumy i zakłócenia.

Przewód antenowy

Kwestie, jakie wymieniłem wyżej, są bardzo ważne podczas wyboru anteny pokojowej. Pamiętaj, aby zwrócić uwagę na coś jeszcze.

Chodzi o przewód antenowy. Zadbaj, żeby był wykonany z mocnego tworzywa oraz odporny na wszelkiego rodzaju urazy czy też niektóre czynniki zewnętrzne.

Kolejną rzeczą jest sama długość kabla. Czasami wynosi nawet ok. 3 m, co jest bardzo wygodne ze względu na miejsce umieszczenia anteny. Mając wystarczająco długi przewód, sprzęt spokojnie schowasz za zasłoną lub meblami, a nawet powiesisz na ścianie.

Antena pokojowa – Ceny

Porównanie anten pokojowych pod kątem parametrów zawsze okazuje się pomocne, jeśli zależy Ci na dobrej jakości urządzeniu. Wiele modeli różni się także ceną. Choć różnice są niewielkie, to jednak wpływają na jakość sprzętu.

Za podstawową antenę najczęściej zapłacisz ok. 90 zł. Co prawda są też nieco tańsze urządzenia, sprawdzające się do odbierania zarówno telewizyjnego, jak i radiowego sygnału. Niemniej nie zawsze poradzą sobie z likwidowaniem zakłóceń. Stąd też jakość obrazu oraz dźwięku nie będą należały do najlepszych.

Lepiej dołóż trochę więcej do budżetu, aby mieć pewność, że dokonujesz rozsądnego wyboru. Już za ok. 100 – 150 zł kupisz sprawnie działającą antenę wyposażoną we wzmacniacz oraz potrzebne filtry.

Droższe sprzęty oferują też lepszy zasięg oraz bogatsze wyposażenie. Do kompletu producenci często dołączają kabel USB oraz podstawki ułatwiające montaż.

W sklepach bez większego problemu znajdziesz również anteny z górnej półki cenowej, za które zapłacisz od 160 zł wzwyż.

Oprócz jakości wykonania i dobrych parametrów takie modele cechuje również ciekawy design. Kształtem często nie przypominają zwykłych sprzętów i doskonale komponują się z elementami dekoracyjnymi pomieszczenia. Choć nie jestem do końca przekonany, czy w przypadku tego rodzaju urządzeń to dość istotny aspekt.

Pamiętaj, że zawsze możesz przeanalizować mój ranking anten pokojowych, aby łatwiej dopasować sprzęt do swoich oczekiwań, a nie tylko możliwości finansowych.

Jakiej firmy antena pokojowa do telewizora?

Pomimo rozwoju technologicznego i wprowadzenia na rynek coraz to ciekawszych rozwiązań anteny pokojowe są nadal popularne i oferowane przez sporą ilość producentów.

Wielu z nich doskonale znasz, ale są też tacy nieco mniej popularni. Mimo to potrafią zaskoczyć dobrą jakością swoich produktów.

Meliconi oraz Philips to marki, jakim można zaufać, jeśli chodzi o tego typu urządzenia. Ich anteny nadają się do odbioru sygnału telewizyjnego, ale również radiowego. Obsługują kilka standardów i gwarantują oglądanie kanałów bez zakłóceń.

To często polecane anteny pokojowe z wbudowanym wzmacniaczem oraz regulowanymi dipolami.

Wysoką jakością swoich urządzeń mogą pochwalić się także Thomson oraz mniej znany TechniSat. Obie marki zajmują się produkcją modeli zapewniających szerokie zastosowanie. Sprawdzą się zarówno do bloku, jak też domu piętrowego i to bez ryzyka wystąpienia szumów oraz zakłóceń.

Vivanco i Reinston to kolejni producenci oferujący anteny pokojowe w bardzo dobrych cenach. Ich produkty cieszą się dość dużą popularnością, a co najważniejsze, obsługują najpopularniejsze standardy.

Podsumowanie

Teraz już wiesz, które anteny pokojowe do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej są najlepsze. Nie musisz pytać o antenę wewnętrzną na forum bądź czytać innych blogów.

Mając stosunkowo blisko do najbliższego nadajnika sygnału i mieszkając np. w bloku, aktywna antena pokojowa ze wzmacniaczem stanowi dobre wyjście. Nie zapłacisz wiele za ten sprzęt, a uzyskasz zadowalającą jakość obrazu i dźwięku. Topowe modele są gotowe na nadejście lepszych standardów, obsługując wiele technologii audio i wideo.

Masz dodatkowe pytanie lub własną opinię o polecanej antenie pokojowej do telewizora? Jeżeli tak, skorzystaj z sekcji komentarzy.

A jeśli poszukujesz właśnie małego odbiornika z DVB-T2, zobacz najlepsze telewizory 32-calowe. Nie za drogie i z zadowalającą jakością obrazu. Nieco większe, ale za to z wyższą rozdzielczością są telewizory 43 cale 4K.

Wolisz sprawić, aby Twój TV był gotowy na nowe standardy? Najlepsze rozwiązanie stanowi dobry dekoder DVB-T2 HEVC. Bez problemu przekształci urządzenie w takie, które odbierze sygnał w wyższej jakości.

Jeżeli masz już telewizor, który Cię nie zawodzi, ale pragniesz uzyskać lepszy dźwięk, zobacz z kolei ranking soundbarów. Te podłużne belki audio znacząco przewyższają możliwości głośników telewizora.

Oceń publikację
[Głosy: 4 Średnia: 4]

Wszystkie komentarze weryfikowane są przed publikacją. Zasady gromadzenia, weryfikacji i publikowania komentarzy znajdują się w regulaminie.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments