Najlepsza Zmywarka 45 cm Wolnostojąca – Ranking 2021

Wąska zmywarka 45 cm wolnostojąca to jeden obowiązek domowy mniej i swoboda w ulokowaniu takiego sprzętu. Sprawdź mój niezależny ranking z opiniami, aby dowiedzieć się, które modele są teraz najlepsze!

Najlepsza zmywarka 45 cm wolnostojąca - ranking, opinie

1. Siemens SR25ZI11ME

Zmywarka wolnostojąca 45 cm Siemens SR25ZI11ME


Kliknij i kup Siemens SR25ZI11ME

MediaExpert
EURO
OleOle
Neonet


Siemens SR25ZI11ME to urządzenie, które docenisz za możliwość mycia naczyń przy połowie załadunku. Oferuje kilka ciekawych i nowoczesnych funkcji poprawiających komfort użytkowania. W mojej ocenie to najlepsza zmywarka 45 cm wolnostojąca. Szczegóły poznasz w poniższej opinii.

W komorze zmieścisz do 10 kompletów, dlatego to dobra propozycja nawet dla większych rodzin. Swobodnie poukładasz naczynia. Do dyspozycji masz dolny kosz ze składanymi kolcami oraz górny z 3-poziomową regulacją.

To zmywarka z szufladą na sztućce, więc bez problemu je rozłożysz. W razie potrzeby wykorzystasz to miejsce do umycia drobnych akcesoriów jak mieszadła do miksera.

Siemens SR25ZI11ME w klasie energetycznej C oferuje szybkie i energooszczędne suszenie naczyń. Wpływa na to naturalny minerał zeolit. Czy to jakiś chwyt marketingowy?

Niekoniecznie. Zeolit zmienia wilgoć w ciepło, które następnie trafia do komory urządzenia. Wyjmujesz suche naczynia i od razu wkładasz do szafek.

Funkcja, która Cię zainteresuje, to zdalne sterowanie. To nie żart! Siemens SR25ZI11ME obsługujesz smartfonem po zainstalowaniu aplikacji Home Connect.

Wkładasz brudne naczynia do komory, a później odpowiadasz na kilka prostych pytań. Dotyczą m.in. tego, co jest w zmywarce. W ten sposób aplikacja dobiera za Ciebie najlepszy program. Ty jedynie uruchamiasz go w odpowiednim momencie. Bardzo wygodne i pomysłowe, prawda?

Co z usterkami? To solidna zmywarka, ale możesz paść ofiarą złośliwości rzeczy martwych. Jeśli wyrazisz zgodę, producent zyska dostęp online do urządzenia podczas awarii i sprawdzi, co jest nie tak.

Do tego wszystkiego dochodzi 6 programów i tylko 43 dB generowanego hałasu. Siemens SR25ZI11ME to bez wątpienia świetny sprzęt.

2. Bosch SPS6ZMI35E

Zmywarka wolnostojąca 45 cm Bosch SPS6ZMI35E


Kliknij i kup Bosch SPS6ZMI35E

EURO
OleOle
Neonet


Bosch SPS6ZMI35E to srebrna zmywarka wolnostojąca 45 cm, w której umyjesz do 10 kompletów naczyń. Producent wyposażył ją we wskaźniki, które ułatwią Ci obsługę. Ten sprzęt w klasie energetycznej C pozytywnie zaskoczy Cię również cichą pracą na poziomie 43 dB.

Kiedy wyjmiesz naczynia z komory, nie musisz ich wycierać. Są suche dzięki nowoczesnej technologii Zeolith wykorzystującej naturalny minerał.

Zmywarka gwarantuje czystość talerzy, garnków, kubków czy sztućców. Do wyboru masz 8 programów. Zwróć uwagę również na funkcję Strefa Intensywna. Co to takiego?

Mocno zabrudzone naczynia umieszczasz w dolnym koszu, gdzie są myte z podwyższonym ciśnieniem. W górnym koszu rozłóż szkło i porcelanę, zmywarka potraktuje je delikatniej. Zero zniszczeń, sto procent zadowolenia!

Zapomnij o rozdzielaniu mycia naczyń na kilka etapów. Bosch SPS6ZMI35E gwarantuje oszczędność czasu, wody i energii. Same pozytywy i do tego niższe rachunki!

Z tą zmywarką pozbędziesz się problemu niecierpliwego oczekiwania na koniec programu. Czas zakończenia zobaczysz na wyświetlaczu. Dowiesz się z niego też o braku soli lub nabłyszczacza. Nie dodajesz detergentów na wyczucie. Sięgasz po nie tylko wtedy, kiedy trzeba.

Boisz się zalania mieszkania? Już nie musisz! Bosch SPS6ZMI35E wyposażono w zabezpieczenie AquaStop.

Gdy zaczniesz mieć wątpliwości, jaki program mycia wybrać, sięgnij po telefon. Aplikacja Home Connect i funkcja Easy Start zrobią to za Ciebie. Twoje naczynia są bezpieczne i nienagannie czyste.

3. Siemens SR23EI28ME

Zmywarka wolnostojąca 45 cm Siemens SR23EI28ME


Kliknij i kup Siemens SR23EI28ME

EURO
OleOle
Neonet


Zmywarkę Siemens SR23EI28ME łatwo obsłużysz za pomocą aplikacji, nawet gdy jesteś poza domem. To nowoczesny sprzęt w klasie energetycznej D, w którym zmieścisz 10 kompletów. Chcesz więcej szczegółów? Znajdziesz je w mojej opinii.

W komorze zobaczysz dwa kosze. Przy górnym są dźwignie, więc łatwo go podniesiesz lub obniżysz. Siemens SR23EI28ME oferuje też praktyczną szufladę na sztućce i niewielkie filiżanki. W zmywarce wszystko ułożysz szybko i bezpiecznie. Nie martw się o pobite delikatne szkło czy zarysowaną ceramikę.

Siemens SR23EI28ME wykorzystuje dwa ramiona zraszające duoPower. Jakie to ma znaczenie? Bardzo duże! Wyjmujesz czyste i lśniące naczynia. Nie przejmujesz się nieestetycznymi zaciekami.

Jeżeli zechcesz, zmywarka dostosuje ilość pobieranej wody i temperaturę za Ciebie. Wybierz program auto, aby się o tym przekonać. To ułatwi Ci obsługę urządzenia.

W razie potrzeby ustawisz najczęściej używaną kombinację poprzez funkcję Favorite. Czy obsługa zmywarki może być jeszcze wygodniejsza? Tak!

Producent wyposażył sprzęt w opóźnienie startu i opcję mycia połowy załadunku. Dostosujesz działanie zmywarki do własnych potrzeb i przede wszystkim unikasz ręcznego mycia naczyń, zwłaszcza tych mocniej zabrudzonych.

Dzięki urządzeniu zyskujesz więcej czasu dla siebie. Jednocześnie nie obawiasz się znacznego wzrostu rachunków za prąd i wodę. Siemens SR23EI28ME to energooszczędna i solidna zmywarka wolnostojąca 45 cm.

4. Bosch SPS4EMI28E

Zmywarka wolnostojąca 45 cm Bosch SPS4EMI28E


Kliknij i kup Bosch SPS4EMI28E

MediaExpert
EURO
OleOle
Neonet


Zmywarka wolnostojąca 45 cm z systemem automatycznego otwierania drzwi Bosch SPS4EMI28E zapewni Ci efekty, jakich oczekujesz. Twoje naczynia będą czyste i suche, a rachunki za prąd i wodę niskie. To funkcjonalny oraz elegancki sprzęt.

Masz dużo delikatnych kieliszków? Od teraz bezpiecznie umyjesz je w zmywarce, aby lśniły. Gwarantuje to technologia ochrony szkła. Żadnych stłuczeń i zarysowań.

Wyobraź sobie, że wpadają do Ciebie niespodziewani goście, a naczynia są brudne. Bez obaw! Bosch SPS4EMI28E oferuje Ci funkcję VarioSpeed Plus skracającą czas mycia do 66 procent.

Naczynia są umyte szybciej, ale równie skutecznie. Wszystko to po wciśnięciu tylko jednego przycisku. Łatwiej już być nie może!

Pracująca zmywarka nie zakłóci Twojego spokoju. Maksymalny poziom hałasu to 44 dB. Nie narzekasz na irytujące dźwięki, co bywa problemem w kuchni otwartej na salon.

Co z bezpieczeństwem użytkowania? Bosch SPS4EMI28E wykorzystuje zabezpieczenie AuqaStop, a to stanowi ochronę przed zalaniem mieszkania.

Jeżeli nie chcesz, nie włączasz zmywarki od razu. Ustaw timer i zaplanuj czas mycia naczyń. W aplikacji Home Connect sprawdzasz ilość tabletek w dozowniku. Otrzymujesz w niej także sygnał o zakończonym programie.

Urządzenie gwarantuje komfortowe użytkowanie. Wpływa na to regulacja górnego kosza, 6 programów do wyboru oraz przydatne wskaźniki. Dlatego ranking zmywarek wolnostojących 45 cm nie byłby kompletny bez Bosch SPS4EMI28E.

5. BEKO DFS28131X

Zmywarka wolnostojąca 45 cm BEKO DFS28131X


Kliknij i kup BEKO DFS28131X

MediaExpert
EURO
OleOle
MediaMarkt


Zmywarka wolnostojąca ze ściąganym blatem Beko DFS28131X w klasie energetycznej D stanie się dodatkową ozdobą Twojej kuchni. Ponadto skutecznie umyje za Ciebie brudne naczynia, jej pojemność to 11 kompletów. To sprzęt, który z łatwością obsłużysz.

Urządzenie zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. W momencie wykrycia wycieku z komory głównej uaktywnia się system WaterSafe. Odcina on dopływ wody do zmywarki, więc Twoje mieszkanie nie zostanie zalane. Brak sprzątania i problemów z sąsiadami!

Zdarza Ci się mieć niewiele naczyń do umycia? Z Beko DFS28131X szybko je wyczyścisz. Zmywarka oferuje funkcję połowy załadunku z ograniczonym poborem mediów. Rozmieszczasz wszystko, jak chcesz, i nie martwisz się o rachunki.

Gdy nie masz czasu na pełen cykl, pomoże Ci funkcja Fast+. Program trwa nawet 3 razy krócej, ale wydajność mycia pozostaje taka sama. Świetna opcja na imprezach. Pozbywasz się problemu brakujących szklanek czy talerzy.

Łącznie do wyboru masz 8 różnych programów i 5 poziomów temperatury. W Beko DFS28131X ustawisz w razie potrzeby opóźnienie startu. O zakończeniu zmywania poinformuje Cię dźwiękowy sygnał. Wszystko to poprawia wygodę użytkowania. Zmywanie naczyń zaczniesz kojarzyć z przyjemną czynnością. Ty jedynie ładujesz wszystko do komory, reszta należy do sprzętu.

Czy wszystkie naczynia zmieszczą się w zmywarce? Nie martw się! Swobodnie korzystaj z trzech koszy. Ten najmniejszy pomieści sztućce i inne drobne elementy.

Z Beko DFS28131X umyjesz dużą ilość naczyń, bez potrzeby ich nadmiernego upychania. To gwarancja bardziej ekonomicznego użytkowania.

6. Amica DFM46C8EOiID

Zmywarka wolnostojąca 45 cm Amica DFM46C8EOiID


Kliknij i kup Amica DFM46C8EOiID

MediaExpert
EURO
OleOle


Amica DFM46C8EOiID to zmywarka 45 cm wolnostojąca o pojemności 10 kompletów. Należy do klasy energetycznej C. Sprzęt gwarantuje cichą i efektywną pracę, a przy tym niskie zużycie energii. Przypadnie Ci do gustu, jeśli skupiasz się na ekonomicznych i ekologicznych rozwiązaniach.

Ze względu na czytelny panel szybko nastawisz odpowiedni program. Masz ich 8 do wyboru, w tym auto. Włącz go, a zmywarka sama dobierze intensywność mycia, uwzględniając poziom zabrudzenia naczyń.

Urządzenie uznasz za wygodne w użyciu także dzięki modułowym koszom. Dowolnie modyfikujesz wnętrze komory, dopasowując je do rodzaju naczyń. Praktyczne udogodnienie, zwłaszcza gdy często korzystasz np. z dużych garnków.

Producent wyposażył Amica DFM46C8EOiID w czujnik braku soli i nabłyszczacza. Nie zgadujesz, kiedy trzeba dodać niezbędne detergenty.

Zmywarka pozytywnie zaskoczy Cię solidnością. Komorę wykonano ze stali nierdzewnej. Masz pewność, że wnętrze jest dobrze zabezpieczone przed korozją i osiadaniem tłuszczu. Używaj sprzętu tak często, jak potrzebujesz. Nie obniży to jego trwałości.

Zapomnij o przypadkowej zmianie ustawień przez dzieci. Od teraz mogą bez przeszkód bawić się w kuchni. Amica DFM46C8EOiID oferuje blokadę ChildLock. Bezpieczne są nie tylko Twoje pociechy, ale i myte naczynia.

Męczy Cię wycieranie niedosuszonych naczyń? Z Amica DFM46C8EOiID pozbędziesz się tego dodatkowego obowiązku. Po zakończonym cyklu drzwi automatycznie się uchylają. Bez obaw, para nie skrapla się na meblach, są w pełni bezpieczne!

Szybko zauważysz, że zmywarka po użyciu jest czysta i ładnie pachnie. Gwarantuje to filtr z powłoką antybakteryjną. Brak nieprzyjemnego zapachu, a do tego eliminacja bakterii i innych patogenów. Ciesz się świeżością i czystością!

7. Amica DFM42D7TOqWD

Zmywarka wolnostojąca 45 cm Amica DFM42D7TOqWD


Kliknij i kup Amica DFM42D7TOqWD

MediaExpert
Avans
Electro


Biała zmywarka wolnostojąca 45 cm Amica DFM42D7TOqWD generuje hałas na poziomie 44 dB. Nie narzekasz, że sprzęt jest za głośny i cieszysz się czystymi, suchymi naczyniami. Przekonaj się, czy to dobra propozycja dla Ciebie. Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz w tej opinii.

Nie zalejesz swojego sąsiada ani własnego mieszkania w wyniku awarii. Amica DFM42D7TOqWD wyposażono w funkcję AquaStop. Zmywasz naczynia bezpiecznie i bez ryzyka.

Drzwi automatycznie się uchylają po zakończonym cyklu. Co Ci to daje? Wyjmujesz suche naczynia i wkładasz do szafek. Oszczędzasz sporo czasu, bo nie wycierasz wszystkiego ręcznie.

Pracę zmywarki dostosujesz do swoich potrzeb. Wybierz jeden z 7 dostępnych programów. Masz wątpliwości, który wybrać? Włącz tryb auto, a sprzęt sam dobierze intensywność mycia. Z pewnością wyjmiesz czyste i lśniące naczynia.

Nowoczesne funkcje nie utrudnią Ci obsługi sprzętu. Ustawisz go bardzo szybko za pomocą dużego wyświetlacza LED. Sprawdzisz przy tym, czy w dozownikach nie brakuje soli i nabłyszczacza.

Zmywarka zapewnia czystość nawet bardzo mocno zabrudzonych naczyń. To możliwe dzięki funkcji IntenseClean. Zaschnięte resztki usuniesz, włączając program intensywny. Nie namaczasz naczyń przed włożeniem do komory i nic nie zalega w zlewie.

Ranking zmywarek wolnostojących 45 cm byłby wybrakowany bez Amica DFM42D7TOqWD również z innego powodu. To sprzęt z funkcją WashRestart. Po nagłej awarii prądu nie ustawiasz zmywarki ponownie. Sama się włącza i wznawia pracę z odpowiednim programem.

Podsumowanie

Najlepsza zmywarka 45 cm wolnostojąca to wybawienie od widoku brudnych naczyń spoczywających w zlewie. To także oszczędność miejsca w kuchni. Teraz już doskonale wiesz, co kupić. Nie musisz o to pytać na forum bądź czytać innych klasyfikacji.

W razie dodatkowych pytań lub opinii zapraszam do sekcji komentarzy.


Podoba Ci się na PROrankingach? Jeżeli tak, to:

Oceń publikację
[Głosy: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments