Ranking Zmywarek Wolnostojących 60 cm 2021

Zmywarka wolnostojąca 60 cm skutkuje swobodą ulokowania i sporym miejscem na zabrudzone naczynia. Z mojego niezależnego rankingu z opiniami dowiesz się, które zmywarki wolnostojące 60 cm są najlepsze!

Najlepsza zmywarka wolnostojąca 60 cm - ranking, opinie

1. Amica DFM68C9EONViID

Zmywarka wolnostojąca 60 cm Amica DFM68C9EONViID


Kliknij i kup Amica DFM68C9EONViID

MediaExpert
EURO
OleOle


Zmywarka wolnostojąca 60 cm Amica DFM68C9EONViID to idealne rozwiązanie dla kilkuosobowej rodziny i miłośników domowych przyjęć. Jest pojemna, pracuje szybko i cicho, a ponadto pozwala zaoszczędzić więcej energii niż inne modele o podobnych parametrach. Sprawdź, jakie jeszcze zalety ma ta zmywarka!

Zmywarka przeznaczona jest na 14 kompletów naczyń. Na jeden cykl Eco zużywa średnio 9,8 l wody. W porównaniu do innych sprzętów wypada więc całkiem nieźle. Podobnie jest w przypadku zużycia energii. W trybie Eco jest to 75 kWh na 100 cykli.

Tym, co szczególnie wyróżnia ten model i sprawia, że uważam, iż jest to najlepsza zmywarka wolnostojąca 60 cm w tym zestawieniu, jest jej klasa energetyczna. Oznaczona jest literką C, co w porównaniu do większości sprzętów z klasą D wypada bardzo korzystnie.

Dzięki tej zmywarce w krótkim czasie umyjesz kilkanaście kompletów naczyń, oszczędzając czas i przede wszystkim pieniądze. Dla zwiększenia Twojej wygody i zadowolenia producent wykorzystał kilka ciekawych funkcji oraz wyposażył sprzęt w aż 9 programów.

Moją uwagę zwróciły szczególnie opcje WaterSpinner i UV Hygiene Technology. Pierwsza z nich to nowoczesna natrysznica, która skutecznie usuwa zabrudzenia. Technologia UV wykorzystuje promienie ultrafioletowe do eliminacji bakterii. Zmywarka pracuje cicho, generowany hałas utrzymuje się na poziomie 42 dB.

2. LG DF425HSS

Zmywarka wolnostojąca 60 cm LG DF425HSS


Kliknij i kup LG DF425HSS

EURO
OleOle


Zdarzyło Ci się wyjąć z kuchennej szafki niedomyte naczynie? To frustrujące, ale dzięki zmywarce 60 cm wolnostojącej LG DF425HSS już Ci to nie grozi. Innowacyjna technologia doprowadza parę wodną we wszystkie zakamarki, a naczynia po zmywaniu są czystsze niż kiedykolwiek wcześniej. Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na tę zmywarkę?

Sprzęt mieści nawet 14 kompletów naczyń. Wysokość półek regulujesz w zależności od swoich potrzeb. Składane uchwyty znacznie ułatwiają załadowanie komory.

Zmywarka LG pracuje cicho, generuje hałas na poziomie 41 dB. Przy tym sprzęcie zdecydowanie odpoczniesz. Nie tylko umyje za Ciebie naczynia, ale też oszczędzi Twoje pieniądze. Wykorzystany w zmywarce silnik inwerterowy wykazuje się dużą efektywnością energetyczną. Średnie zużycie wody na cykl to 9,6 l, a pobór energii wynosi ok. 85 kWh na 100 cykli.

Do czyszczenia zmywarka wykorzystuje parę wodną, która dociera w różne zakamarki naczyń i sztućców. Talerze i szklanki są nie tylko czystsze, ale też pozostaje na nich aż o 30 procent mniej zacieków. Spryskiwacze Multi-Motion dodatkowo kierują strumień w różne miejsca w komorze.

Z komory wyjmujesz tylko czyste i, co równie ważne, suche naczynia. Zmywarka z systemem automatycznego otwierania drzwi znacznie ułatwi Twoje życie. Koniec z wycieraniem, domywaniem lub zdrapywaniem zaschniętego jedzenia.

3. Bosch SMS4HAI48E

Zmywarka wolnostojąca 60 cm Bosch SMS4HAI48E


Kliknij i kup Bosch SMS4HAI48E

MediaExpert
EURO
OleOle
Neonet


W zmywarce wolnostojącej 60 cm Bosch SMS4HAI48E producent zastosował szereg innowacyjnych rozwiązań, które mają oszczędzić Twoje pieniądze. Mniejsze zużycie wody i energii elektrycznej przekłada się na Twój komfort. Zobacz, czym jeszcze zachęca do zakupu to urządzenie.

Uznałem, że mój ranking zmywarek wolnostojących 60 cm powinien uwzględniać również model Bosch, ponieważ sprzęt ten mocno skupia się na oszczędności. Program Auto wykrywa stopień zapełnienia komory, a nawet ilości brudu na talerzach i dostosowuje temperaturę wody, jej zużycie i czas płukania. W efekcie nie płacisz wyższych rachunków, niż jest to konieczne.

Zmywarka Bosch pozwala zaoszczędzić też tabletkę do zmywania dzięki Asystentowi Dozowania. Skraca się także Twój czas poświęcony na wyjmowanie naczyń z komory, bo nie wycierasz już ich do sucha. Opcja ExtraDry zadba o to za Ciebie.

W komorze umieścisz do 13 kompletów naczyń. Sprzęt pracuje cicho, generuje hałas na poziomie 44 dB. Ma system zabezpieczający przed wyciekiem wody i wydajny silnik EcoSilenceDrive. To wszystko sprawia, że wygodnie odpoczywasz, gdy zmywarka pracuje.

Dodatkowym udogodnieniem jest opcja Home Connect. Łączysz się ze zmywarką przez aplikację w telefonie i obsługujesz ją bez wstawania z kanapy.

4. Bosch SMS6EDI06E

Zmywarka wolnostojąca 60 cm Bosch SMS6EDI06E


Kliknij i kup Bosch SMS6EDI06E

MediaExpert
EURO
OleOle
Neonet


W zmywarce liczy się nie tylko skuteczność czyszczenia, ale też komfort użytkowania i Bosch dobrze o tym wie. W modelu SMS6EDI06E znajdziesz wiele różnych funkcji, dzięki którym zmywanie po raz pierwszy stanie się przyjemnością. Sprawdź, co jeszcze oferuje ta polecana zmywarka wolnostojąca 60 cm.

Model Bosch to elegancka srebrna zmywarka do każdej kuchni. Zapewnia miejsce na 13 kompletów naczyń, a jej zużycie wody to średnio 9,5 l na cykl. Zmywarka pracuje cicho, aby zadbać o Twój komfort. Generowany przez nią hałas nie przekracza 42 dB na programach Eco.

Ze zmywarką Bosch oszczędzisz czas i przeznaczysz go na coś znacznie przyjemniejszego niż wycieranie mokrych naczyń. Funkcja automatycznego otwierania drzwi po zakończeniu zmywania przyspiesza wysychanie zawartości komory.

Zaletą tej zmywarki jest też automatyczne dostosowywanie zużycia i temperatury wody do zapełnienia komory. Dzięki temu sprzęt nie pobiera też więcej energii, niż jest to potrzebne.

Tym, co podoba mi się w zmywarce Bosch, są elastyczne kosze. Ułatwią Ci one załadowanie komory różnymi naczyniami, od dużych garnków po małe zakrętki od słoików. Dodatkowe półki oraz składane kosze znacznie ułatwiają ustawienie szklanek, kieliszków czy talerzy.

Ta zmywarka wolnostojąca 60 cm z szufladą na sztućce sprawi, że sprzątanie po obiedzie przestanie być Twoim koszmarem.

5. Siemens SN23EI26CE

Zmywarka wolnostojąca 60 cm Siemens SN23EI26CE


Kliknij i kup Siemens SN23EI26CE

MediaExpert
EURO
OleOle
Neonet
MediaMarkt


Zmywarka wolnostojąca 60 cm Siemens SN23EI26CE to sprzęt, który stanie się Twoim niezastąpionym pomocnikiem w sprzątaniu po obiedzie. Jest pojemna, wydajna i dba o Twoje finanse. Sprawdź w poniższej opinii, jakie zalety ma ten model.

W komorze zmywarki zmieścisz 13 kompletów naczyń. Elastyczne i regulowane kosze znacznie ułatwiają zapełnianie i opróżnianie wnętrza. Dodatkowa szuflada vario3 to świetne rozwiązanie do zmywania małych przedmiotów, na przykład łyżek czy filiżanek do espresso.

Zmywarką sterujesz ręcznie lub mobilnie, z poziomu aplikacji w telefonie. Na smartfonie wybierasz program, uruchamiasz sprzęt, a nawet kontrolujesz stan tabletek do zmywania.

Model Bosch generuje hałas na poziomie 44 dB. Zużycie wody podczas jednego cyklu zmywania to średnio 6,7 l, co w porównaniu z innymi modelami wypada bardzo dobrze. Pobór energii to mniej więcej 84 kWh na 100 cykli.

Ciekawa jest zwłaszcza opcja Strefa Intensywna. To funkcja, która umożliwia zmywanie w jednym cyklu delikatnego szkła i mocno zabrudzonych patelni. Wszystkie jest czyste i nic nie zostaje uszkodzone.

Jak? W dolnym koszu ciśnienie zwiększa się o 20 procent, a w górnym pozostaje takie samo, jak na innych programach. Uznałem więc, że ranking zmywarek wolnostojących 60 cm powinien zawierać również ten wart uwagi model Siemens.

6. Electrolux ESF5545LOX

Zmywarka wolnostojąca 60 cm Electrolux ESF5545LOX


Kliknij i kup Electrolux ESF5545LOX

MediaExpert
EURO
OleOle


Jeśli należysz do niecierpliwych osób lub tych, które zapominają pozmywać naczynia przed przyjściem gości, to zmywarka wolnostojąca Electrolux ESF5545LOX jest dla Ciebie. Pozwala na skrócenie cyklu o połowę, żeby talerze i szklanki były gotowe na czas. Ponadto jest łatwa w obsłudze i ładnie wygląda. Co jeszcze jest w niej ciekawego? Sprawdź!

W komorze zmywarki zmieścisz 13 kompletów naczyń, a układ stojaków ułatwia wyjmowanie i układanie talerzy. Podczas jednego cyklu zużycie wody utrzymuje się na poziomie 9,9 l. Średni pobór energii to 84 kWh na 100 cykli.

W opcjach zmywarki znajdziesz między innymi funkcję Time Manager. Co to takiego? Jest to wspomniana już możliwość skrócenia cyklu zmywania o połowę. Na specjalnym krótkim programie QuickPlus czas ten wynosi jedynie 30 minut.

Zmywarka wyłącza się automatycznie, a drzwi otwierają się samoczynnie na szerokość ok. 10 cm pod koniec cyklu. W efekcie zmniejsza się zużycie energii, a naczynia naturalnie wysychają. Nie czeka Cię więc stanie ze ściereczką i wycieranie mokrych zacieków.

7. Bosch SMS4ECI14E

Zmywarka wolnostojąca 60 cm Bosch SMS4ECI14E


Kliknij i kup Bosch SMS4ECI14E

EURO
OleOle
Neonet


Jeśli potrzebujesz dobrej zmywarki wolnostojącej 60 cm do domu, poznaj model Bosch SMS4ECI14E. Pozostawia naczynia dokładnie umyte i bez nieestetycznych zacieków. Sprzętem sterujesz za pomocą aplikacji, co zwiększa Twój komfort użytkowania. Dowiedz się, co jeszcze ma do zaoferowania ta zmywarka.

Komora pomieści nawet 13 kompletów naczyń. Korzystając z niej, wybierasz jeden z 5 programów. Dzięki temu oszczędzasz wodę i dbasz o swoje naczynia. Jednym z najciekawszych trybów jest program auto. Sam dopasowuje on ilość pobieranej wody i jej temperaturę do stopnia zabrudzenia oraz załadunku.

Zmywarka pracuje cicho, jej poziom hałasu to ok. 44 dB. Dlatego Ty po obiedzie zajmujesz się tylko odpoczywaniem, którego nie przerwie Ci głośny sprzęt. Pobór wody utrzymuje się średnio na poziomie 9,5 l na cykl.

Model Bosch może pochwalić się klasą energetyczną C. W porównaniu do innych modeli jest to dobry wynik. Zmywarka pozwala Ci oszczędzić wodę, prąd, a nawet tabletkę do zmywania. Ma specjalne funkcje ActiveWater i Asystenta Dozowania.

Opóźniony start umożliwia Ci ustawienie czasu uruchomienia zmywarki na dowolną godzinę. Już nigdy nie zapomnisz pozmywać przed posiłkiem. Wnętrze zaprojektowano tak, aby załadunek i wyjmowanie naczyń nie zajmowało Ci wiele czasu.

Podsumowanie

Zmywarki wolnostojące 60 cm mieszczą mnóstwo naczyń, dobrze się prezentują i dają swobodę w kwestii ulokowania sprzętu w kuchni.

Dzięki mojemu rankingowi wiesz już, które urządzenia są godne uwagi. Nie musisz o to pytać na forum czy czytać innych blogów.

Masz dodatkowe pytania lub pragniesz podzielić się własną opinią? Skorzystaj z sekcji komentarzy.


Podoba Ci się na PROrankingach? Jeżeli tak, to:

Oceń publikację
[Głosy: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments