W tekście znajdują się m.in. linki afiliacyjne do sklepów ze sprzętem. Otrzymuję prowizję od każdego zakupu dokonanego po kliknięciu w link. Współpracuję z sieciami afiliacyjnymi. Szczegóły w regulaminie.

Zmywarka do zabudowy 60 cm Ranking 2024

author avatar
Łukasz Proszek
Aktualizacja:  3 czerwca 2024
Komentarze:  79

Ranking zmywarek do zabudowy 60 cm pokaże Ci energooszczędne, ciche i najmniej awaryjne zmywarki. Każda z nich sprawnie usuwa przywarty brud z różnych naczyń, sporo ich mieszcząc. Postawiłem również wyłącznie na urządzenia ze stalowym dnem komory. Poznaj moją aktualizowaną, niezależną klasyfikację, aby wiedzieć, jaką zmywarkę warto teraz kupić!

Zmywarka do zabudowy 60 cm - ranking, opinie

Ranking zmywarek do zabudowy 60 cm 2024 - TOP 7

Bosch SMV6ZCX10E

Najlepsza zmywarka do zabudowy 60 cm, która wygrywa ranking, to Bosch SMV6ZCX10E. Dlaczego? Ponieważ wzorowo domywa mocno zabrudzone naczynia i równie dobrze je suszy. Do tego drugiego zadania wykorzystuje zeolit, czyli naturalny minerał. W efekcie wyjmiesz nieskazitelnie czyste i suchutkie naczynia bez smug i zacieków. To wszystko przy niskim poborze energii (klasa B).

Ta oszczędna zmywarka z metalowym dnem da Ci możliwość regulacji górnego kosza. Co za tym idzie, w tym dolnym bez trudu zmieścisz pokaźne talerze czy garnki. Ładowność osiąga 14 kompletów i nie zabrakło przestronnej szuflady na sztućce. To cicha zmywarka pod zabudowę generująca tylko 40 dB. Nie wkurzy Cię hałasem. Zachwyci za to jakością wykonania, wyświetlaczem podłogowym oraz aplikacją.

Test zmywarek do zabudowy 60 cm jasno pokazuje, że Bosch SMV6ZCX10E nie ma słabych stron. Wiedzie prym pod względem solidności i skuteczności. Jeżeli nie idziesz na żadne kompromisy, zamów ją bez zastanowienia. Nie pożałujesz tej decyzji, odciążając się od ręcznego zmywania.

Ocena produktu: 9.83/10
Electrolux KECB7310L

Electrolux KECB7310L, czyli innowacyjna zmywarka z podnoszonym koszem (dolnym). Za pomocą specjalnego uchwytu lekko go wysuniesz i podniesiesz, aby bez schylania się załadować lub rozładować naczynia. Unikniesz bólu pleców. To także energooszczędny, cichy i skutecznie zmywający sprzęt. Ma zawiasy ślizgowe (ruchomy front), więc nie musisz podcinać cokołu. Sprawdza się jako zmywarka w wysokiej zabudowie.

Ta dobra zmywarka z szufladą na sztućce oprócz wielu programów (w tym szybkiego na 30 minut) zaoferuje Ci samoczyszczenie. Nie namęczysz się z usuwaniem osadu ze stalowej komory. Electrolux KECB7310L potrafi także odkażać naczynia oraz samodzielnie dobierać najlepsze ustawienia cyklu. Stan pracy sygnalizuje tu kolorowa kropka na posadzce, a suszenie opiera się na automatycznie uchylanych drzwiach.

Postaw na Electrolux KECB7310L zwłaszcza wtedy, gdy interesuje Cię podnoszony kosz dolny. Nawet pomijając to rzadko spotykane rozwiązanie, masz przed sobą znakomitą zmywarkę do zabudowy z zawiasami ślizgowymi. Precyzyjnie likwiduje brud z naczyń i wykazuje wręcz bezawaryjność.

Ocena produktu: 9.78/10
Whirlpool W7I HT58 T Maxi Space

Według wielu porównań Whirlpool W7I HT58 T Maxi Space to najcichsza zmywarka do zabudowy 60 cm. Nada się do aneksu, gdyż generuje jedynie 38 dB. Automatycznie wykrywa rozmiar załadunku, a nawet stopień zabrudzenia. Po co? Aby samodzielnie dobrać parametry cyklu. Zużyje tylko tyle energii oraz wody, żeby dobrze domyć naczynia. Nie stracisz pieniędzy przez jej obecność, a wręcz zaoszczędzisz.

Spasowanie to perfekcja, urządzenie przystosowano do wieloletniej eksploatacji. Wszystkie wysuwane elementy łatwo obsłużysz. We wnętrzu znalazły się dodatkowe dysze. Radzą sobie z silnie zabrudzonymi patelniami oraz garnkami. To zintegrowana zmywarka z systemem automatycznego otwierania drzwi. Prędko wysuszy Twoją zastawę. A jeszcze wcześniej pokaże Ci czas cyklu rzucaną na podłogę projekcją.

Największa zaleta Whirlpool W7I HT58 T Maxi Space to ultra cicha praca. Sęk w tym, że każdy inny aspekt też dobrze tu wypada. Nie miałem wątpliwości co do obecności tego sprzętu w rankingu zmywarek do zabudowy 60 cm. Szczególnie że cena wypada korzystnie z uwagi na tak dużo atutów.

Ocena produktu: 9.62/10
Electrolux EES48401L

Energooszczędna zmywarka 60 cm pod zabudowę, która wyświetla czas do końca cyklu na posadzce. Electrolux EES48401L pracuje w klasie C, generując 44 dB, a więc niewiele. Dobry wybór do kuchni połączonej z salonem, w którym nie chcesz słyszeć hałasującego sprzętu. Satelitarne ramię spryskujące skutkuje dokładnie domytymi naczyniami – i to również wtedy, gdy są ciasno ułożone w koszu.

Świetne wrażenie sprawia dotykowy panel sterujący. Prędko nauczysz się, co i jak ustawić. Ruchome przegródki w szufladzie na sztućce dadzą Ci możliwość wygodnego ulokowania większych przyborów. Stabilizatory na szkło ochronią z kolei Twoje ulubione kieliszki. Najlepsze zmywarki Electrolux oferują też zawiasy ślizgowe. Trudno zatem o kolizję z cokołem, wtopisz urządzenie w dowolną linię meblową.

Interesuje Cię porządna zmywarka tej marki, lecz nie za górę pieniędzy? W takim razie zamów Electrolux EES48401L. Unowocześniony model, który precyzyjnie oczyści Twoje naczynia z mniejszych plam, jak i większych resztek jedzenia. W dodatku ekonomicznie pracuje.

Ocena produktu: 9.5/10
Haier XI 6B0S3FSB

Haier XI 6B0S3FSB to mało awaryjna zmywarka do zabudowy dla 3-osobowej rodziny lub jeszcze większej. Jej przestrzeń załadunkowa obejmuje aż 16 kompletów naczyń. Rzadko spotykany wynik. Co ważne, tak przestronne wnętrze nie powiększyło całkowitych wymiarów. Jednocześnie mówimy o inwerterowej zmywarce. Co z tego wynika? Lepsza żywotność, energooszczędność (klasa B) i cichość pracy (40 dB).

Po komorze urządzenia szaleją silne strumienie wody. Według wielu opinii zmywają nie tylko prostsze zabrudzenia, ale i przypalenia. To nowoczesna zmywarka z aplikacją, która pomoże Ci dobrać optymalny program. W apce (którą dobrze znam i pozytywnie oceniam) znajdziesz ich zresztą multum. Przyda Ci się także oświetlenie wewnętrzne. Jeszcze prościej załadujesz i rozładujesz sprzęt.

Ranking zmywarek do zabudowy 60 cm byłby do niczego bez Haier XI 6B0S3FSB. Poważnie rozważ nabycie jej, gdy masz zwykle do umycia stertę naczyń. W tym wypadku w jednym cyklu usuniesz brud z całej góry garów, nie tracąc na to czasu i sił. Całość wzbogacają ciekawe funkcje i mechanizmy.

Ocena produktu: 9.49/10
Amica DIM 68B10EBONSWViD

Klasa energetyczna B to jedynie wstęp do zalet Amica DIM68B10EBONSWViD. Ta funkcjonalna zmywarka nie tylko efektywnie myje i suszy naczynia, ale i dezynfekuje je. Jak? Za sprawą światła UV. Pozbędziesz się ze swojej zastawy szkodliwych drobnoustrojów, nie musząc ustawiać bardzo wysokiej temperatury. Ponadto to cicha zmywarka z krótkimi programami oraz funkcją skracania czasu cyklu.

Mało udogodnień? No to łap kolejne. Duży wyróżnik stanowi para. Zmiękcza zabrudzenia, przez co sprzęt łatwiej się ich pozbywa. Para pojawia się też pod koniec cyklu, aby przyspieszyć suszenie (które odbywa się poprzez samoczynne otwarcie drzwi). Amica DIM68B10EBONSWViD zużywa niewiele wody jak na swoją skuteczność. W przypadku awarii odcina dopływ, więc nie zalejesz swojego domostwa.

Jaka zmywarka 60 cm pod zabudowę zachwyca zarówno funkcjonalnością, jak i atrakcyjną ceną? Właśnie ta, stąd przyznałem jej lokatę w zestawieniu. Wybierz ten model, gdy wyjątkowo zależy Ci na pełnej dezynfekcji naczyń. Nie wspominając o gruntownym usuwaniu tłustych plam i resztek.

Ocena produktu: 9.35/10
Beko BDIN38645D

Beko BDIN38645D, a więc dobra i tania zmywarka do zabudowy 60 cm do 2000 zł. Umieścisz w niej aż 16 kompletów, montując ten sprzęt przy dowolnych meblach (zawiasy ślizgowe, czyli brak kolizji podczas otwierania). Natrysk opiera się na obrotowej dyszy, która równomiernie rozsyła wodę po komorze. Ujrzysz błyszczące szkło czy talerze pozbawione plam. Nie trzeba tu nic ręcznie poprawiać.

Mimo niskiej ceny nie zabrakło metalowego dna. To ogólnie trwała zmywarka z oświetleniem wewnętrznym. Klasa C, 42 dB głośności i samootwieranie w celu suszenia to kolejne zalety Beko BDIN38645D. Dotykowy panel nie sprawi Ci trudności w obsłudze, a do wyboru masz 8 programów (w tym intensywny bądź mycie wstępne). Czegóż tu jeszcze wymagać w tej kwocie? Bardzo opłacalny automat.

Sprawa wygląda prosto: jeżeli masz niewielki budżet i chcesz zaoszczędzić na zakupie zmywarki, postaw na Beko BDIN38645D. Solidnie myje, suszy, a producent przyłożył się do jakości wykonania. Nie ma tu może nadzwyczajnych funkcji i technologii, lecz to zrozumiałe, patrząc na cenę.

Ocena produktu: 9.19/10

Najlepsze zmywarki do zabudowy 60 cm - Ranking 2024

Zmywarka do zabudowy 60 cm Bosch SMV6ZCX10E

Zmywarka do zabudowy 60 cm Bosch SMV6ZCX10E

Bosch SMV6ZCX10E to lider pod względem wydajności zmywania. Dokłada do tego topowy sposób suszenia, a mianowicie za pomocą zeolitu. Nie rozczaruje Cię swoimi programami, funkcjami oraz ogólną jakością wykonania ze stalowym dnem. Top zmywarka 60 cm dla wymagających!Mistrzowskie zmywanie i suszenie naczyń

Bosch SMV6ZCX10E zawsze domyje Twoje naczynie. Mogą to być delikatne kieliszki ze szkła, poplamione talerze, jak i mocno upaćkane patelnie oraz garnki. System zraszający dokładnie wypełnia komorę silnymi strumieniami wody. Nie ma tu jakichś martwych stref, w wyniku czego przywarty, tłusty brud prędko znika.

Co więcej, ta najlepsza zmywarka do zabudowy 60 cm nie wykazuje tendencji do zostawiania smug. Zapomnij o zaciekach i ręcznych poprawkach. Nie zmarnujesz na to czasu oraz nerwów. Nie poświęcisz też za dużo pieniędzy na utrzymanie tego sprzętu. Klasa B oznacza tylko 65 kWh na 100 cykli (co kosztuje jakieś 50 zł).

Czołowy system natryskowy to nie wszystko. Obstawiam, że – tak jak ja – nie lubisz widoku mokrych naczyń wyjętych ze zmywarki. Tutaj tego nie uświadczysz. Bosch SMV6ZCX10E korzysta z naturalnego minerału pochłaniającego wilgoć (to konkretnie zeolit). Osuszy nawet plastikowe naczynia i przybory.

Zauważ, że to bardzo cicha zmywarka 60 cm. Jej głośność pracy wynosi 40 dB, co sprawdza się w kuchni otwartej na salon lub małym mieszkaniu. Ten sprzęt wygrywa przy okazji ranking niezawodności zmywarek, gdyż korzysta z najlepszych komponentów. Po jakości wykonania również czuć, że to urządzenie premium.

Sporo udogodnień

Pierwsze miejsce w zestawieniu wynika też z licznych udogodnień. Sztućce umieścisz w pojemnej szufladzie. Wyregulujesz górny kosz, jeżeli chodzi o wysokość. Co Ci to da? Zmieścisz w koszu na dole wyjątkowo wysokie naczynia. Ruchome elementy zaznaczone na czerwono jeszcze bardziej potęgują swobodę aranżacji wewnątrz.

Zwróć uwagę, że mówimy o nowoczesnej zmywarce do zabudowy z wyświetlaczem czasu na podłodze. Wystarczy rzut oka, aby odczytać, kiedy skończy się cykl. Tę samą informację znajdziesz zresztą w aplikacji mobilnej. Umożliwi Ci również zdalne sterowanie oraz dostęp do przydatnych informacji.

Lista programów nie jest super długa, lecz obejmuje przydatne opcje, np. cykl automatyczny, przyspieszony lub do garnków. Ponadto skorzystasz z mycia połowy załadunku. Jakby tego było mało, to godna polecenia zmywarka z funkcją skracania czasu zmywania. Coś dla zabieganych osób.

Nie lubisz czyścić komory urządzenia, lecz pragniesz zachować w niej sterylność? Wybierzesz zatem funkcję MachineCare. Odpowiada za samoczyszczenie. Bosch SMV6ZCX10E ma rzecz jasna stalowe dno, które trudno jakkolwiek uszkodzić. Jak widzisz, ten wysokiej klasy model na każdym kroku ułatwi Ci użytkowanie.

Zmywarka do zabudowy 60 cm Electrolux KECB7310L

Zmywarka do zabudowy 60 cm Electrolux KECB7310L

Electrolux KECB7310L łączy w sobie rzadko spotykane, a jakże przydatne cechy. To zmywarka z podnoszonym koszem dolnym, więc nie nadwyrężysz pleców. Jej front korzysta z zawiasów ślizgowych, co z kolei daje szerokie możliwości co do zabudowy. Nie masz tu większych ograniczeń co do mebli wokół zmywarki.Ruchomy front i podnoszony kosz

Zawiasy ślizgowe sprawiają, że Electrolux KECB7310L to zmywarka do zabudowy 60 cm z ruchomym frontem – ulokujesz ją w swojej kuchni bez podcinania cokołu. Wybierzesz dowolne meble kuchenne, niczym się nie przejmując. Zabudowa może się odbyć nieco wyżej niż tuż nad podłogą. Masz w tym swobodę.

ComfortLift stanowi kolejne, równie zachwycające rozwiązanie konstrukcyjne. Jestem wysoki, nie lubię się schylać, aby załadować lub wyładować dolny kosz zmywarki, a dzięki temu nie muszę. Jakim cudem? Dolny kosz leciutko uniesie się do góry, gdy ściśniesz jego uchwyt! Równie łatwo powróci do swojej wyjściowej pozycji.

Tym istotniejsza zaleta, że mówimy przecież o pojemnej zmywarce na 14 kompletów. Po automatycznym myciu wielu talerzy czy garnków nie stracisz już tylu sił na wyładowanie zawartości. W zasadzie niezależnie od swojego wzrostu docenisz ten mechanizm. Zdobywa setki pozytywnych opinii użytkowników.

Połączenie wydajności z funkcjonalnością

Electrolux KECB7310L dysponuje satelitarnym ramieniem. System zraszania naczyń niweluje martwe strefy. Dla Ciebie oznacza to tyle, że woda równomiernie zmyje brud ze wszystkich naczyń (niezależnie od ich pozycji w koszu). Twoja zastawa prędko odzyska pełnię czystości. Nie zobaczysz na niej smug lub osadu.

Cieszy zróżnicowanie w programach. Te czasowe to kolejno: 30, 60, 90 lub 160 minut. Oprócz tego masz do wyboru eco, auto czy cykl samooczyszczenia (usunie nieczystości z komory). Nie wiesz, jaki program ustawić? Ta porządna zmywarka nowej generacji ułatwi Ci to dotykowym suwakiem (QuickSelect 3. generacji).

To i tak nie wszystkie możliwości. Jedna z funkcji (XtraPower) zwiększa ciśnienie wody. Zmyje najcięższy do usunięcia brud, np. z patelni, garnka, miski czy brytfanny. GlassCare zadba o ochronę szkła, a ExtraHygiene zapewni pełną sterylizację (skuteczna funkcja dezynfekcji). Suszenie polega na uchyleniu drzwi.

Czy czegoś mi tu zabrakło? Z najważniejszych rzeczy nie, lecz szkoda, że nie ma wyświetlacza podłogowego. Znalazła się natomiast dioda informująca o fazie cyklu. Dobre i to, choć znam zmywarki Electrolux pokazujące czas na podłodze. To jednak drobny niuans na tle ogromu ważnych zalet tego modelu.

Zmywarka do zabudowy 60 cm Whirlpool W7I HT58 T Maxi Space

Zmywarka do zabudowy 60 cm Whirlpool W7I HT58 T Maxi Space

Jaka zmywarka do zabudowy 60 cm cicho działa, wszystko domywając i susząc, jak trzeba? W mojej opinii z pewnością Whirlpool W7I HT58 T Maxi Space z rankingu. Nie zabrakło tu również ciekawych wyróżników, jak np. dodatkowe dysze do ekstremalnie zabrudzonych naczyń. Więcej informacji w poniższej recenzji.Cicha praca z nowoczesną automatyką

Nie da się przejść obojętnie obok głośności polecanej zmywarki Whirlpool W7I HT58 T Maxi Space. Skutkuje 38 dB, co trudno jakkolwiek przebić. To idealny egzemplarz do aneksu kuchennego. Nie musisz specjalnie ukrywać urządzenia w domostwie i oddalać go od miejsc bardziej rekreacyjnych. Nie zakłóci Twojego spokoju.

Pozostając jeszcze przez chwilę przy specyfikacji, to pojemna i energooszczędna zmywarka z klasą B. Zmieścisz w niej 15 kompletów, w tym olbrzymie talerze do pizzy. Masz coś jeszcze większego? Zdemontujesz wtedy górny kosz, to jak najbardziej możliwe. Zużycie wody na cykl mieści się w normie, osiągając 9,5 l.

Co z tą automatyką? Chodzi o technologię 6. Zmysł, z której słynie ta znana marka. Wyobraź sobie, że sprzęt bada nie tylko rozmiar załadunku, ale i stopień zabrudzenia! Następnie dobiera temperaturę, czas i pobór wody. Nie musisz się nad tym głowić, mając pewność, że urządzenie pozostaje oszczędne.

Wśród klasycznych cykli do wyboru nie zabrakło przyspieszonego, intensywnego, eko bądź wstępnego zmywania. Natkniesz się też na na samoczyszczenie oraz funkcję opóźnionego startu. W dodatku to samootwierająca się zmywarka. Do suszenia wykorzystuje więc naturalny obieg powietrza, co nic nie kosztuje.

Dodatkowe dysze i nie tylko

Analizując najlepsze zmywarki do zabudowy 60 cm, zawsze zwracam szczególną uwagę na ich system dysz. Tutaj oprócz tych rotacyjnych znalazły się także dodatkowe, umieszczone w dolnym koszu. Znacząco podnoszą wydajność, eliminując mocno przywarty, dawno zaschnięty brud. Super dodatek do mycia np. patelni.

Przyjrzyj się szufladzie na sztućce. W dużej części składa się z modułów. Zmieścisz w niej większe chochle, szczypce lub drewnianie łyżki do mieszania zup bądź sosów. Gdy sytuacja tego wymaga, puścisz mycie połowy załadunku, nie zużywając za dużo prądu. Funkcja higienicznego płukania usunie z kolei bakterie z zastawy.

Według uznania zmienisz wysokość górnego kosza. W ogóle możesz nieźle pokombinować z modyfikacją przestrzeni wewnątrz. Bezproblemowo ulokujesz naczynia o mniej typowych kształtach albo po proste te wyższe. Nie zabrakło zawiasów nowej generacji, które nie będą kolidowały z wybranymi przez Ciebie meblami.

Zmywarka do zabudowy 60 cm Electrolux EES48401L

Zmywarka do zabudowy 60 cm Electrolux EES48401L

Moje porównanie zmywarek do zabudowy 60 cm udowodniło, że warto wyróżnić w klasyfikacji Electrolux EES48401L. To skuteczny sprzęt z masą udogodnień, które rzeczywiście Ci się przydadzą. Nie zawodzi też sama specyfikacja oraz wykonanie zawierające zawiasy ślizgowe (to zmywarka z ruchomym frontem).Zmywarka z przemyślanym wnętrzem

Electrolux słynie z praktycznych rozwiązań, jeżeli chodzi o kosze i szuflady w swoich automatach zmywających naczynia. Electrolux EES48401L potwierdza tę tezę. Nie uszkodzisz już swoich kieliszków lub szklanek. Skąd ta pewność? Ponieważ umieścisz je na solidnych stabilizatorach pionowych. Wiernie utrzymają szkło.

Planujesz zabudować zmywarkę na prawo od zlewu? Super się składa. Spójrz bowiem na szufladę na sztućce. W jej lewej części wygodnie rozlokujesz widelce, noże, łyżki i łyżeczki. Przemyjesz je z większych resztek i komfortowo ułożysz. Co z prawym obszarem? To idealne miejsce na większe i dłuższe akcesoria kuchenne, nawet na tarkę!

W górnym koszu z regulowaną wysokością znajdziesz chociażby składane uchwyty na filiżanki. Dolny posłuży Ci natomiast do mycia większych rzeczy. Odchodząc już nieco od wnętrza, również na zewnątrz jest ciekawie. Electrolux EES48401L zapewni Ci ruchomy front za sprawą zawiasów ślizgowych, pasując do każdych mebli.

Satelitarne ramię myjące

Wiele polecanych zmywarek Electrolux zachwyca mnie systemem natryskowym myjącym naczynia. SatelliteClean 600, bo tak się tu zwie, osiąga zadziwiający zasięg działania. Nie ma praktycznie mowy o martwych strefach, przynajmniej tam, gdzie mogą spoczywać talerze, garnki itp. Efekt? Doskonałe efekty zmywania!

Nie musisz skrupulatnie usuwać resztek i plam. Electrolux EES48401L podoła gruntownemu myciu. Masz łącznie 8 programów do wyboru (np. szybki, automatyczny, eco). Pojawia się również funkcja XtraPower. Podnosi ciśnienie wody, co jeszcze bardziej przemawia za wysoką skutecznością działania.

Przy tym wszystkim mówimy o ekonomicznej zmywarce z klasą C. Nie rozczaruje Cię głośnością (44 dB), a za to zaskoczy wyświetlaczem podłogowym. Nawet w słoneczny dzień bez trudu odczytasz czas do końca cyklu. Suszenie wykorzystuje naturalną cyrkulację – urządzenie automatycznie uchyla swoje drzwiczki.

Zmywarka do zabudowy 60 cm Haier XI 6B0S3FSB

Zmywarka do zabudowy 60 cm Haier XI 6B0S3FSB

Haier XI 6B0S3FSB nie bije jeszcze rekordów popularności, co… nieco mnie dziwi. Wypada dużo lepiej od wielu droższych zmywarek. Dlaczego tak uważam? Ten automat rewelacyjnie zmywa zabrudzenia, ale do tego przekonuje dodatkowymi funkcjami oraz wykonaniem. Dowiedz się więcej!Pojemna zmywarka z silnikiem inwerterowym

Silnik inwerterowy to niepodważalna zaleta w wielu sprzętach dużego AGD. Dotyczy to także topowych zmywarek do zabudowy. To jeden z powodów, przez które tak cenię Haier XI 6B0S3FSB. Bezszczotkowy układ wpłynął na energooszczędną pracę w klasie B. Przy okazji obniżył poziom głośności do zaledwie 40 dB.

Chcesz kupić raz, a dobrze? Zastanawiasz się, jaka bezawaryjna zmywarka długo Ci posłuży? No to wiedz, że inwerter wytrzymuje dłużej niż silniki ze szczotkami. Nie narazi Cię na niespodziewane awarie lub usterki. Jakby tego było mało, we wnętrzu zmieścisz aż 16 kompletów naczyń. Producent zwiększył komorę.

Na szczęście nie zmieniło to standardowych gabarytów dla zmywarki o szerokości 60 cm. To model dla dużych rodzin, które każdego dnia używają wielu różnych naczyń. Wliczając w to te szklane oraz kryształowe. System podpórek i nakładek ochroni delikatniejsze elementy Twojej zastawy. Niczego nie stracisz w tym urządzeniu.

Nowinki technologiczne

Haier XI 6B0S3FSB korzysta ze sztucznej inteligencji, co wpłynęło na obecność w rankingu. Na bazie zdjęcia załadunku wysłanego do aplikacji potrafi zasugerować odpowiedni program. Apka hOn da Ci też dostęp do masy programów. Wiele razy z niej korzystałem – przyjemna w obsłudze, bo przejrzysta. Szybko ją opanujesz.

Podoba mi się Flex Zone. Pozwala na połączenie 2 intensywności mycia, np. delikatne w górnym i intensywne w dolnym koszu. Ta niezawodna zmywarka ze stalowym dnem bada poziom zabrudzenia. Tym samym ogranicza zużycie prądu i wody, lecz nie kosztem wydajności. Jej system natryskowy zawsze dobrze wypełnia komorę.

Szczególnie że tworzy wiele strumieni wody. Uzyskasz nieskazitelnie czyste naczynia bez smug. To zmywarka z systemem automatycznego otwierania drzwi, gdyż w taki sposób suszy naczynia. Sygnalizuje czas pracy rzucaną na podłogę kropką i jeszcze zaoferuje Ci wewnętrzne oświetlenie. Na bogato, prawda?

Zmywarka do zabudowy 60 cm Amica DIM68B10EBONSWViD

Zmywarka do zabudowy 60 cm Amica DIM68B10EBONSWViD

Myjący, suszący, ale też dezynfekujący naczynia automat. Amica DIM68B10EBONSWViD ma długą nazwę, jak i długą listę ciekawych, również rzadziej spotykanych zalet. Do tego odznacza się klasą B oraz cichutką pracą na poziomie 40 dB. Brzmi ciekawie? Szczegóły w subiektywnej opinii.Parowa zmywarka ze światłem UV

Amica DIM68B10EBONSWViD generuje parę wodną w swojej komorze, czym wspomaga mycie zasadnicze. W jaki sposób? Gorąca para zmiękcza brud, przez co wodne nici łatwiej go zerują. Zobaczysz lśniące naczynia niczym z reklam telewizyjnych. Para wpada do komory również pod koniec programu, aby zabić bakterie.

Co ciekawe, w tym drugim zadaniu pomaga także światło UV. Promienie ultrafioletowe nie szkodzą naczyniom, ale drobnoustrojom już tak. Porządnie zdezynfekujesz swoją zastawę, używając tej dobrej zmywarki 60 cm pod zabudowę. Natrysk WaterSpinner 2.0 dokłada swoje, dogłębnie domywając, co trzeba.

Wiedz, że światło UV nic Ci nie zrobi. Aktywuje się wyłącznie w trakcie trwania cyklu, więc nie narazisz się na kontakt z nim. Wracając do pary, nie zwiększa znacząco zapotrzebowania na energię bądź wodę. W efekcie oba te rozwiązania niosą za sobą same korzyści. Do tego stanowią spore wyróżniki modelu Amica.

Wyborne parametry

Spoglądając tylko na samą specyfikacją, można by stwierdzić, że mówimy o połowę droższej zmywarce. Klasa B wiąże się z zużyciem 65 kWh na 100 cykli. Koszt jakichś 5 dych. 8,9 l pobieranej wody na cykl również nie tak łatwo spotkać w urządzeniu na 14 kompletów naczyń. System ReWater Tank dodatkowo ją oszczędzi.

Dla Ciebie oznacza to tyle, że nie przejmujesz się wzrostem rachunków. Ba, pewnie i zyskasz, jeżeli wymieniasz starszą i mniej nowoczesną zmywarkę na sprzęt Amica. Kolejny hit stanowi głośność na poziomie 40 dB. Malutko, więc bez obaw zabudujesz zmywarkę w kuchni otwartej na salon. Nie zdenerwuje Cię hałasem.

Trudno się temu wszystkiemu dziwić, gdyż Amica DIM68B10EBONSWViD zawiera silnik inwerterowy bez szczotek. Uraczy Cię przy tym wieloma programami, funkcją skracania cyklu, diodą podłogową, samootwieraniem czy dodatkowym koszem na kieliszki. Najlepsze zmywarki do zabudowy 60 cm musiały przyjąć ten model!

Zmywarka do zabudowy 60 cm Beko BDIN38645D

Zmywarka do zabudowy 60 cm Beko BDIN38645D

Jaką zmywarkę 60 cm do zabudowy wybrać w niższym segmencie cenowym? Polecam Ci Beko BDIN38645D z klasą C, zawiasami ślizgowymi, cichą pracą oraz użytecznymi funkcjami. Trudno wymagać tu czegoś więcej, bo i nic nie zawodzi. Czytaj dalej, a poznasz wszystkie powody na tak dla zakupu tego modelu.Wybitny stosunek ceny do jakości

Beko BDIN38645D myje naczynia obrotową dyszą. Wypuszcza intensywne strumienie wody, które pozbędą się większego brudu. Mimo atrakcyjnej ceny skuteczność zmywania wypada tak samo jak w wielu kosztowniejszych urządzeniach. Podobnie jak suszenie. Polega na otwieraniu drzwi, czyli naturalnej cyrkulacji.

Wiedz, że to energooszczędna i cicha zmywarka do 2000 zł. Potwierdzają to klasa C oraz 43 dB głośności. Programy obejmują m.in. cykl intensywny oraz wstępne mycie. Zwiększają skuteczność likwidowania trudniejszych nieczystości, w tym tłustych resztek pożywienia. Wnętrze zaplanowano na 16 kompletów naczyń.

Ta polecana zmywarka dla większych rodzin zaoferuje Ci szufladę na sztućce i stabilne kosze. Zawiera podpórki na szkło, więc nie obawiasz się utraty ulubionych szklanek bądź kieliszków do wina. Urządzenie obsłużysz za pomocą dobrze opisanego, dotykowego panelu. Wygląda to jak w wielu mocniej wycenionych zmywarkach.

Doceniane rozwiązania

Wstyd byłoby nie umieścić tu Beko BDIN38645D. Znasz już główne atuty tego egzemplarza, ale to nie wszystko. Dopełniają je nie tak często stosowane, a przydatne rozwiązania. To zmywarka z oświetleniem wewnętrznym, co ułatwi Ci załadunek i rozładunek. Dno wykonano ze stali, zresztą jak całą komorę. Gwarancja trwałości.

Nie chcesz się głowić, czy ten automat do zmywania naczyń będzie pasował do wybranych mebli? No i nie musisz, bo producent użył zawiasów ślizgowych. Wszystko ładnie ze sobą spasujesz, nie musząc podcinać cokołu. Beko nie schrzaniło dyspensera na detergent, który banalnie otworzysz. To również ma znaczenie w top zmywarkach.

Ile kosztuje zmywarka do zabudowy 60 cm?

Ceny najlepszych zmywarek do zabudowy 60 cm wynoszą zwykle 1600 – 4000 zł. Wiele bardzo dobrych modeli kupisz jednak do 2500 – 3000 zł. W wyższych kwotach łatwiej o cichszą pracę i lepszą energooszczędność. Tak samo jak o solidniejszą jakość wykonania oraz ciekawsze funkcje ułatwiające obsługę.

Jakiej firmy zmywarka do zabudowy 60 cm?

Najlepsi producenci zmywarek do zabudowy 60 cm to głównie Bosch i Electrolux. Produkują najmniej awaryjne zmywarki z masą udogodnień. W średnim segmencie cenowym zwróć uwagę na marki Whirlpool, Haier i Amica, a chcąc wydać jeszcze mniej, sprawdź ofertę Beko.

Pamiętaj, że regularnie aktualizuję mój ranking zmywarek do zabudowy 60 cm. Wtedy też sprawdzam, co nowego mają do zaproponowania np. Samsung, Teka, Gorenje czy Siemens. Póki co lepiej oceniam jednak urządzenia wcześniej wspomnianych producentów.

Podsumowanie i pytania czytelników

Przedstawiłem Ci najlepsze zmywarki do zabudowy 60 cm, subiektywne opinie o nich oraz kilka dodatkowych wskazówek. Finalnie wiesz już wszystko. Nie musisz czytać innych blogów czy pytać na forum o dobrą zmywarkę do zabudowy 60 cm.

Nabędziesz sprzęt, który wyręczy Cię od uciążliwego obowiązku ręcznego mycia naczyń. Nie przerazi Cię już zlew pełen upapranych garów do umycia. Nawet po domowej uczcie zmywanie stanie się bezwysiłkowe.

Jeżeli masz do mnie dodatkowe pytania lub chcesz się podzielić własną opinią, zapraszam do sekcji komentarzy!

Myślisz także nad innym typem lub rozmiarem tego sprzętu? Na moim portalu znajdziesz dobre zmywarki do zabudowy 45 cm. Nie tak szerokie i pojemne, ale za to do mniejszej kuchni.

Pełną swobodę odnośnie umiejscowienia urządzenia dadzą Ci najlepsze zmywarki wolnostojące 60 cm. Korzystne rozwiązanie, gdy nie zamierzasz remontować kuchni bądź urządzać nowej.

Kup od razu dobre tabletki do zmywarki. Tego typu środek czyszczący polepszy działanie sprzętu i wydłuży jego żywotność. Nie wspominając o świetnym domywaniu zastawy oraz szkliwa. Od razu warto wiedzieć, jaką sól do zmywarki wybrać. Niby tani preparat, lecz także może mieć duże znaczenie.

Oceń publikację
[Głosy: 8 Średnia: 5]

Wszystkie komentarze weryfikowane są przed publikacją. Zasady gromadzenia, weryfikacji i publikowania komentarzy znajdują się w regulaminie.

Subscribe
Powiadom o
79 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Monika
1 miesiąc temu

Witam serdecznie,
którą by Pan wybrał jeśli chodzi o mniejsze ryzyko awarii (ale oczywiście w drugiej kolejności też inne aspekty)?
1.Bosch SMV4ECX08E czy 2.Whirlpool W8I HT40 T Maxi Space? Troszkę sie boje firmy Whirpool ;-/ Znamy już awaryjność tych nowych zmywarek tego producenta?

Magdalena
1 miesiąc temu

Dzień dobry,
Szukam zmywarki do zabudowy, 60 cm, maks klasa D, jakiś sensowny program do 1,5h, który domyje naczynia.
Najlepiej do 2500zł, im bliżej 2000 tym lepiej.Nigdy nie miałam zmywarki więc nie wiem na co zwrócić najbardziej uwagę.
Mam na oku kilka modeli. Którą by Pan radził?
Zmywarka Beko BDIN38644
Electrolux EES48401L
Bosch Serie 4 SMV4ECX14E
Electrolux EEM48321L
Whirlpool WIO3O540PELG
Beko BDIN38647C bPro500
Siemens SN63EX14VE iQ300
Beko BDIN38646MD bPro500

Izabela
4 miesięcy temu

Dzień dobry,
bardzo proszę o pomoc jestem w trakcie wymiany sprzętów AGD tj. lodówki, płyty gazowej, okapu z pochłaniaczem i zmywarki. Skłaniam się ku firmie Teka ale w gąszczu tych sprzętów nie wiem ?
Będę wdzięczna Panu za pomoc.

Ela
6 miesięcy temu

Witam, mam zmywarke Bosch z 16 letnim stażem, teraz sie zepsuła i muszę zakupić nową. Moje pytanie brzmi z czego wynika aż taka duża różnica cenowa pomiędzy modelami z I miejsca a ostatniego? Czy faktycznie według Ciebie warto dać ok.4tys za ten model I. Proszę o rade bo musze niezwłocznie dokonać zakupu. A wiem, że u Ciebie to są rzetelne opinie i sprawdzone.
Pozdrawiam Ela

Adam
9 miesięcy temu

Dzień dobry,
Waham się w zakupie pomiędzy dwoma zmywarkami Haiera
1. XIB 6B2D3FB (wskazał Pan ją w rankingu na nr 4)
2. XIB 6B2S3FS
Porównałem obie zmywarki na stronie Haiera i zmywarka nr 2 różni się większą ilością programów, funkcją połową załadunku oraz przyciskami Smooth Touch.
Czym różnią się przyciski Smooth Touch od 5Digit?
Przy wyborze pomiędzy tymi dwoma zmywarkami kieruję się jakością i jak najlepszą funkcjonalnością, a nie ceną.
Mógłby Pan poradzić, która z tych zmywarek będzie lepsza?
Mam już sprzęt Haiera w domu – pralka i suszarka i jestem z nich bardzo zadowolony. Z tego też powodu zamierzam kupić zmywarkę z tej firmy.

Adam
9 miesięcy temu

Dzień dobry,
Haier XIB 6B2D3FB
Ma rzeczywiście funkcję 75 C mycie parą ???
Pytam bo nawet w serwisie technicznym nie potrafili odpowiedzieć na to pytanie ….

Katarzyna
11 miesięcy temu

Hej ,super są pana rankingi,dosłownie wszystkie!bardzo konkretne. Mam pytanie, zmywarka z 2 miejsca ,czy ma ruchomy front?nigdzie nie mogę znaleźć informacji…

Katarzyna
11 miesięcy temu

Dzięki,bardzo mi pomogłeś. Pozdrawiam!!!

Anna
1 rok temu

Dzień dobry. Proszę o wyjaśnienie, na jakiej podstawie potępia Pan w czambuł plastikowe dno zmywarki? Mam porównanie jednej i drugiej (Bosch) i nie widzę żadnych różnic w użytkowaniu.

Sylwia
1 rok temu
Reply to  Anna

Dzień dobry, miałam dwie zmywarki Bosch i powiedziałam nigdy więcej. Pierwsza wytrzymała 5,5 roku, druga 2,5 (!). Obie miały plastikowe dno. Może to było przyczyną. Od tej pory Bosch to dla mnie dno i właśnie szukam innej 🙂

Magda
1 rok temu

Kupiłam ostatnio Siemensa do zabudowy.potrzebowalam panelu przedniego, zeby przeniesc panel do zabudowy więc niewiele modeli wchodzilo w grę. Mialam 17 letnią zjywarkę, ktora nie chciała sie zeosuc, ale miala juz kilka denerwujacych malych dolegliwosci wiec postanowilam.wymienic. I zdecydiwalam sie na tego siemensa. Podobno Bosch i Siemens to obecnie de facto ta sama firma. Póki co jestem b z tego Diemensa zadiwolona.

Rafał
1 rok temu

Witam mam 22 letnią zmywarkę Bosch do zabudowy myjącą codziennie naczynia w 4 osobowej rodzinie ale się kilka dni temu zepsuła nie grzeje wody
Przyszedł fachowiec i stwierdził że pompa nie ma odpowiedniego ciśnienia i nie włącza grzałki .
podobno nie ma części już do takiego antyka i nie warto jej naprawiać
chce kupić nową rozważam kupno
Electrolux KECB7310L lub ELECTROLUX EEC767310L nie wiem czym się różnią i która lepsza
Przez sentyment do marki rozważam kupno jeszcze zmywarki Bosch SMV4ECX14E
chciałbym się zamknąć w kwocie 3000 zł
Co Pan poleca trwałego i niezawodnego
pozdrawiam Rafał

Rafał
1 rok temu

Dzięki za info. kupiłem Bosch SMV4ECX14E w twoim zestawieniu jest na 4 pozycji
pozdrawiam

Magdalena
1 rok temu

Mam wciąż dzialajacą 17 letnią sic! zmywarkę do zabudowy. Chcę ją już zmienic, bo mimo że wciaż działa., to ma trochę denerwujacych doleglieosci, jsk zepsute zawiasy, wypadajace kółeczka itp. Muszę mieć zmywarkę 60 cm z panelem zewnętrznym – do zabudowy. Zastanawiam się nad Siemensem, SN55ZS67CE. Co Pan o niej sądzi?

Iwona
1 rok temu

Witam trzeci raz juz pisze bo ooorzednie moje wpisy gdzies sie zapodzialy. Pytalam o zmywarke Amika dim 68C10EBONSViD

Iwona
1 rok temu

Witam. Chce kupic zmywarke do zabudowy 60 cm do 2000zl z szuflada na sztućce i krotkim cyklem mycia. Ogladalam Amike dim68c10ebonsvid. Co pan mysli o niej, albo moze cos podobnego do tej kwoty.. Jakby mogl mi pan cos doradzic bylabym wdzieczna

Lidka
1 rok temu

Witam,
Od 11 lat używam zmywarki Elektrolux ESL67070. Ostatnio zaczęły się kłopoty z pobieraniem wody, więc uznałam, że pora na nową. Wg opisu zmywarka beko BDFN36650XC mogłaby chyba spełnić moje oczekiwania. Dobry wydaje się także stosunek jej jakości do ceny, Nie znalazłam jednak ani jednej opinii na jej temat. Co Pan o tym sądzi?

Mariusz
1 rok temu

Witam. Chciałbym zapytać czy zakup zmywarki Electrolux EEM48321L to będzie dobry wybór ?

Dorota
2 lat temu

Witam,
Dziękuję za pracę włożoną w przygotowanie rankingu, świetna robota!
Zastanawiam się między Electrolux KECB7310L, Whirlpool WIO 3O540 PELG, Bosch SMV4ECX14E, whirpool wio 3026, a whirpool wip4T133PFE.
Przeczytałam gdzieś, że KECB7310L nie domywa naczyń czasami, więc bardziej przychylam się do Whirlpool WIO 3O540 PELG. Co Pan sądzi na ten temat?
Będę wdzięczna za podpowiedź.
Pozdrawiam,

Dorota
2 lat temu
Reply to  Dorota

Ewentualnie ten Siemens SN63EX14CE, bo jest tańszy

lena
2 lat temu

Witam,
zastanawiam się nad zakupem zmywarki do domu. Sugerowałam się Twoim rankingiem 🙂 i wybór jest między ELECTROLUX KECB7310L ComfortLift a Zmywarka Siemens iQ300 SN63EX14CE.
Którą z tych dwóch polecasz?

Waldek
2 lat temu

Electrolux EES47311L, może Pan coś powiedzieć na jej temat. Jest aktualnie w cenie poniżej 1500 zł (turbo rabat Euro Rtv regularna cena 1799) Od 21 lat używam Electrolux ESL693 i nadal działa. Przez niedopatrzenie w nowej kuchni zrobiliśmy zbyt długie fronty i nie otwierają się całkowicie drzwi zmywarki. Dokładnie to front nie zawadza o cokół, tylko o zabudowę frontową dołu zmywarki. Rozważam jeszcze zakup zmywarki Haier, ale nigdzie nie ma informacji odnoście wielkości frontu. Patrząc na wykonanie mojej lodówki Haier oraz sprawność działania serwisu bardziej do mnie kusi zakup Haiera niż Electroluxa. Brakuje mi jedynie kosza na sztućce zamiast szuflady w Haier. Na plus rozkładane całkowicie kolce kosza dolnego. W starym Electroluxie przez 21 lat nie rozłożyłem ani razu drabinek w połowie dolnego kosza, gdyż zawsze gary tam lądują i jest to mega wygodne.

Waldek
2 lat temu

Ma Pan może wiedzę jak wygląda możliwość zamontowania dłuższych frontów do zmywarki Haier? Front zmywarki ma u mnie 75 cm. Zużycie wody i prądu jest mi obojętne, ilość programów także – zawsze używam tylko dwóch. Zależy mi najbardziej na składanych kolcach w połowie dolnego kosza, koszyku na sztućce zamiast szuflady (niekoniecznie) oraz możliwości zamontowania frontu 75 cm.

Waldek
2 lat temu

Właśnie toczę dyskusje ze wsparciem Haier. Niestety na każde zadane pytanie otrzymuję jedną odpowiedź – wysokość zmywarki to 82 cm. Mam wrażenie, że z botem rozmawiam.

Waldek
2 lat temu

Panie Łukaszu, otrzymałem odpowiedź, że drzwi Haier mają 63cm. Czy dobrze myślę: front meblowy 75cm – drzwi 63cm – odległość dolnej zabudowy zmywarki 10cm – opuszczenie zmywarki o ok 2-3cm. Czy drzwi powinny otworzyć się całkowicie, pomimo tego, że producent podaję max 72 cm?

Karolina
2 lat temu

Dzień dobry,

Zastanawiam się nad kupnem zmywarki Electrolux EEM48321L lub EEM69310L, która jest w trochę lepszej cenie. Na pierwszy rzut oka nie widzę żadnej różnicy. Co Pan uważa? Lepiej zainwestować w sprawdzony EEM48321L czy skusić się na lepszą cenę EEM69310L? Pozdrawiam

Katarzyna
2 lat temu

Witam. Mam pytanie o funkcje zmywarek Electroluxa AirDry, czytałam opinie, że naczynia po zakończeniu mycia nie są wysuszone i trzeba je wycierać. A dalej, który z opisanych modeli Elektroluxa szczególnie by Pan polecił.

Filip
2 lat temu

Czy testował Pan już może ELECTROLUX KECB7310L ComfortLift?

Filip
2 lat temu
Reply to  Filip

Albo zmywarkę ELECTROLUX EEC767305L ComfortLift? Pytam, bo szukam jakiejś alternatywy do tej AEG.

Filip
2 lat temu

Czy testował Pan już może ww. zmywarki Electroluxa?

Filip
2 lat temu

Ok, dzięki za info. W takim razie zaczekam jeszcze z zakupem nowej zmywarki. 🙂

Filip
2 lat temu

A co Pan sądzi o zmywarce SIEMENS SN63HX52CE? Słyszałem opinie, że ten model jest o wiele lepszy od zmywarki z 1 miejsca tego rankingu, czyli AEG FSK83717P. Znajomy, który pracuje w sklepie ze sprzętem rtv-agd powiedział mi, że ze zmywarkami AEG FSK83717P są problemy, podobno się psują.

Marian
2 lat temu

Panie Łukaszu, chciałem kupić AEG FSK83717P i okazało się, że wycofana. Czy to możliwe i dlaczego

Karolina
3 lat temu

Ostatnio w sklepie Boscha powiedziano mi że suszenie poprzez automatyczne otwieranie dzrzwiczek to wymysł UE i nie jest takie super. Bosch ma nowy pomysł tzw.bosch zeolith . Co Pan o nim myśli?

Patryk
3 lat temu

Witam serdecznie, Panie Łukaszu. Mam pytanie odnośnie Miejsce 5: Electrolux EEG67310L. Czy ta zmywarka suszy naczynia wyłącznie poprzez uchylenie drzwi? Nie ma ona funkcji suszenia jako jednego z procesów mycia. Bo szczerze mówiąc nie chce mi się wierzyć że taki sposób suszenia dokładnie osusza naczynia, nie wspominając o czasie jaki na to potrzebuje. Byłbym wdzięczny za wyjasnienie.

Patryk
3 lat temu

Dziękuję za wyjaśnienie. A czy mógłby mi Pan podać jeszcze czas który potrzebuje ta zmywarka na wymuszenie naczyń w podany sposób.

Filip
3 lat temu

Witam. Przymierzam się do remontu kuchni i wymiany sprzętu AGD i szukam jakiejś dobrej zmywarki do zabudowy. Zastanawiam się nad 2: ELECTROLUX EES69310L lub AEG FSK83717P. Czym się one od siebie różnią i która byłaby lepsza? Pozdrawiam.

Filip
3 lat temu

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Pana recenzje są konkretne i dużo mi rozjaśniły. Pozdrawiam.

Anastazja
3 lat temu

Właśnie wybrałam sobie Bosch SMV68UX04E, ależ się zdziwiłam wczoraj, jak zobaczyłam, że jest wszędzie wykupiona …. 🙁 a nie kupowałam wcześniej, bo nie mam jeszcze kluczy do mieszkania. Kolejna, której funkcje mi odpowiadają kosztuje 3600, jak żyć?! :/

Antoni
3 lat temu

Prośba o aktualizację, bo żadna z pierwszych w rankingu zmywarek nie jest łatwo dostępna.

Stanisław
3 lat temu

Cześć, jakie masz zdanie nt. zmywarki PROFFSIG oferowanej przez sklep IKEA. Jest to marka koncernu BSH (Bosch/Siemens)

Irena
3 lat temu
Reply to  Stanisław

I ja poproszę o opinię o Proffsig. A jeśli można to i porównanie jej z SMV4ECX14E

BARBARA
3 lat temu

Witam Serdecznie!
Pomocny ranking-Dziękuję. Wybrałam pozycje nr 3 -zmywarka Bosch. Zastawiam mnie jednak fakt, że nie posiada ona wskaźnika braku soli i nabłyszczacza ( co uważam za bardzo pomocne). W jaki sposób dostaje informacje o braku powyższych płynów?

Anna
3 lat temu

Witam bardzo serdecznie.
Czytam Pana rankingi i porównuje. Fajne jest to, że przedstawia Pan sprzęt z różnych półek cenowych.
Opisy produktów są konkretne.
Mam jednak problem z odnalezieniem podanych przez Pana modeli. Mieszkam w UK i modele produkowane na rynek angielski są zupełnie inne. W związku z tym czy orientuje się Pan w numerach seryjnych tych proponowanych przez Pana ale dostępnych w UK.
Czy mógłby Pan zrobić taka porównywarke ale na sprzet dostępny w UK ?

Marcin
3 lat temu

Mam pytanie warto szukać w podłączenie do ciepłej wody?

Przemek
3 lat temu

Dzień dobry. Bardzo ciekawy ranking. Szukam zmywarki dla 5 osobowej rodziny. Zmywarka czasami chodzi 2 razy dziennie. Do tej pory mieliśmy hotpoint ariston lft 321 hx/ha. Z drobnymi problemami służyła nam 12 lat. Co Pan może polecić ? Atut to cicha praca i skuteczne mycie

Mariisz
3 lat temu

Witam, chciałbym się zapytać czym różnią się te zmywarki?
1)Electrolux EEG67310L
2)Electrolux EEG69300L
Chcialem kupić te pierwszą ale nie była dostępna w media a większość sprzętu miałem wybrane już w euro rtv