W tekście znajdują się m.in. linki afiliacyjne do sklepów ze sprzętem. Otrzymuję prowizję od każdego zakupu dokonanego po kliknięciu w link. Współpracuję z sieciami afiliacyjnymi. Szczegóły w regulaminie.

Podgrzewacz do butelek Ranking 2024

author avatar
Matylda Stachurska
Aktualizacja:  3 czerwca 2024
Komentarze:  0

Dobry podgrzewacz do butelek ekspresowo przygotuje mleko lub inne jedzenie dla Twojego malucha. Dodatkowo zaoferuje Ci chociażby utrzymywanie temperatury, a nawet funkcję sterylizacji! Poznaj najlepsze podgrzewacze, które ujęłam w moim subiektywnym i niezależnym rankingu. Taki materiał znacząco ułatwi Ci szybki, a trafny wybór przenośnego podgrzewacza.

Podgrzewacz do butelek ranking - jaki podgrzewacz do butelek wybrać?

Ranking podgrzewaczy do butelek 2024 - TOP 12

LOVI 4w1

LOVI 4w1

Niewielki, a jednocześnie bardzo praktyczny sprzęt. To profesjonalny podgrzewacz do mleka 4w1. Za jego pomocą nie tylko szybko podgrzejesz pokarm. Wykorzystasz go także do utrzymania optymalnej temperatury posiłku dla maluszka (do 10 godzin) i rozmrażania mleka. Ten najlepszy podgrzewacz do butelek przyda Ci się ponadto do wyparzania dziecięcych akcesoriów.

Do wyboru masz tutaj trzy różne tryby pracy. W mojej opinii wszystkie z nich bardzo się przydają. To butelka, hot oraz obiadek. Wiedz, że obsługa sprzętu jest intuicyjna, nie sprawi Ci trudności. Wykorzystasz w tym celu dotykowy wyświetlacz. Ten solidny podgrzewacz do butelek cechuje uniwersalność. Pasuje do większości akcesoriów dla maluszków, również do słoiczków.

Urządzenie docenisz za łatwe przechowywanie i przenoszenie. W razie konieczności skrócisz kabel i schowasz go w podstawce w obudowie. Do tego zyskasz wysoki poziom bezpieczeństwa. Znajdziesz opcję automatycznego wyłączania w przypadku braku wody. Ten szybki podgrzewacz do butelek zawiera w komplecie użyteczną miarkę. Co ciekawe, do wyboru masz dwie wersje kolorystyczne.

Ocena produktu: 10/10

Philips Avent SCF358/00

Philips Avent SCF358/00

Porządny podgrzewacz do mleka i kaszek. Nada się też do stałych pokarmów. Jak widzisz, przyda Ci się nie tylko tuż po urodzeniu dziecka, ale także podczas rozszerzania diety. Urządzenie gwarantuje bardzo łatwą obsługę. Wystarczy, że ustawisz ilość mleka do podgrzania i wciśniesz przycisk Start. Resztą zajmie się sprzęt. Czy może być prościej?

Producent wyposażył ten niezawodny podgrzewacz w inteligentny regulator temperatury. Masz także możliwość szybkiego rozmrożenia pokarmu dla swojej pociechy. Sprzęt utrzymuje ciepło jedzenia do 60 minut, po czym wyłącza się automatycznie. Zaprojektowano go w taki sposób, aby pasował do większości butelek (zwłaszcza Avent) i słoiczków.

To urządzenie wymagające podłączenia do prądu. Podnosi temperaturę do optymalnego poziomu nawet w ciągu 3 minut (mówimy o mocnym podgrzewaczu 400 W). Co ważne, robi to w sposób równomierny. Zapomnisz więc o powstawaniu gorących punktów. Ten wydajny podgrzewacz do butelek będzie łatwy w utrzymaniu w czystości. Do tego wyróżnia się kompaktowymi wymiarami.

Ocena produktu: 9.74/10

TrueLife Invio BW Double

TrueLife Invio BW Double

Dobrej jakości podgrzewacz do butelek dla bliźniaków. Bez problemu jednocześnie podgrzejesz pokarm dla dwójki dzieci. Oczywiście będzie to ciekawa propozycja również dla mam z jedną pociechą. Gdy zostawisz drugą butelkę w środku, mleko na długo zachowa optymalną temperaturę. To praktyczny sprzęt, przydatny zwłaszcza podczas nocnego karmienia.

W dole obudowy znajdziesz wygodny panel sterowania. Z łatwością obsłużysz urządzenie, a za pomocą przycisków + i – bez problemu wyregulujesz temperaturę. To dobry podgrzewacz do butelek, który wykonano ze starannie dobranych materiałów. Nie zawiera szkodliwego BPA, dlatego nie musisz się obawiać o zdrowie malucha.

Znajdziesz w nim funkcję automatycznego wyłączania. Sprzęt nie pobierze za dużo prądu i nie będzie narażony na szybką awarię. Jakby tego było mało, z łatwością utrzymasz go w czystości. To dobry wybór nie tylko do podgrzewania mleka. Nadaje się również do stałych pokarmów. Urządzenie oferuje opcję podtrzymywania temperatury na poziomie 37 st. C.

Ocena produktu: 9.64/10

Neno Lindo 6w1

Neno Lindo 6w1

Estetycznie wyglądający sterylizator i podgrzewacz do butelek w jednym. Bardzo dobrze sprawdzi się w przypadku rodziców opiekujących się bliźniakami. Obsłużysz go przy pomocy dotykowego panelu z podświetlanym menu. Jego użytkowanie okaże się łatwe nawet w nocy. Unikniesz włączania lampy, co mogłoby rozdrażnić dziecko.

Ten nowoczesny podgrzewacz do butelek gwarantuje też kilka innych funkcji. Umożliwi Ci podtrzymywanie temperatury w zakresie 40 – 65 st. C. Szybko rozmrozisz pokarm wyjęty prosto z zamrażarki, podgrzejesz jedzenie w słoiczkach, a nawet wysterylizujesz dziecięce smoczki. Przy opcji odkażania masz do wyboru trzy różne tryby: szkło, plastik oraz silikon.

Producent wyposażył urządzenie w lampkę LED. Nie razi w oczy, ale pozwala na bezpieczne przejście do innego pomieszczenia. Oświetlenie działa do 30 sekund od momentu wyłączenia sprzętu. To podwójny podgrzewacz do butelek z utrzymywaniem temperatury, który zmieści w korpusie dodatkowe akcesoria jak woreczki do mrożenia. Mega praktyczne urządzenie!

Ocena produktu: 9.57/10

MiniLand ML89150

MiniLand ML89150

Sprzęt o kompaktowych wymiarach, który wykorzystasz nie tylko w domu. Bez zarzutu sprawdzi się także podczas podróży autem. Ten samochodowy podgrzewacz do butelek z funkcją sterylizacji ułatwi Ci opiekę nad pociechą. Automatycznie oblicza czas niezbędny do podniesienia temperatury posiłku, w zależności od jego rodzaju.

Urządzenie krok po kroku przeprowadzi Cię przez włączony tryb pracy. Podgrzeje jedzenie dla malucha w naturalny sposób, wykorzystując do tego parę wodną. Bez problemu wysterylizujesz też butelki czy smoczki, zależnie od potrzeb. Chcąc użyć sprzętu w samochodzie, potrzebujesz jedynie specjalnego adaptera (znajdziesz go w komplecie, nie stracisz kasy na dodatkowy zakup).

O zakończeniu podgrzewania lub problemach, np. braku wody, poinformują Cię sygnały dźwiękowe i optyczne. To energooszczędny podgrzewacz do butelek, wyłącza się automatycznie. Wykonano go z porządnych materiałów, takich jak tritan. Nie wydziela BPA. Sprawdzi się do podgrzewania mleka, ale i słoiczków. Kolejny udany sprzęt z zestawienia.

Ocena produktu: 9.43/10

BabyOno Honey Natural Nursing 968/01

BabyOno Honey Natural Nursing 968/01

Ranking podgrzewaczy na butelki musiał pokazać ten sprzęt. Oferuje 4 użyteczne tryby pracy. To nie tylko podgrzewanie mleka, ale też słoiczków, a nawet rozmrażanie pokarmu wyjętego prosto z zamrażarki. Jak widzisz, przyda Ci się w wielu sytuacjach. Musisz też wiedzieć, że to właściwy podgrzewacz do mleka modyfikowanego.

Jest na tyle mały, że bez trudu spakujesz go do torby i weźmiesz ze sobą. Po zakończonym programie, który wybierzesz, sprzęt automatycznie przechodzi w tryb podtrzymywania temperatury. Kiedy cała wlana woda wyparuje, wyłączy się, aby zapobiec przegrzaniu. Urządzenie pasuje do większości butelek i słoiczków, dlatego o nic nie musisz się martwić.

Spodoba Ci się wyświetlacz z dotykowym panelem. W dodatku to wysokiej jakości podgrzewacz z regulacją temperatury. Masz tu zapewniony szeroki zakres. Wiedz, że ten uniwersalny podgrzewacz do butelek sprawdzi się także do sterylizowania smoczków, pojemników i pozostałych akcesoriów. Uwagę zwrócisz też na pewno na elegancki design. To nowoczesna propozycja.

Ocena produktu: 9.37/10

Philips Avent Advanced SCF355/09

Philips Avent Advanced SCF355/09

Domowy podgrzewacz do butelek, który gwarantuje szybką pracę. Według zapewnień producenta ciepłe mleko dla dziecka uzyskasz już w ciągu 3 minut. Obsługa urządzenia to banał, służy do tego pokrętło z wyraźnymi oznaczeniami. Nie musisz się martwić o dopasowanie. Sprzęt przystosowano do użytku z butelkami Avent, ale i od innych znanych marek.

Z uwagi na jednoczęściową konstrukcję czyszczenie nie będzie kłopotliwe. Poza podgrzewaniem masz również funkcję łagodnego rozmrażania pokarmu. W każdym trybie urządzenie podnosi temperaturę równomiernie, nie musisz przejmować się gorącymi punktami. Ponadto zapewnia utrzymywanie ciepła do momentu, aż podasz maluchowi posiłek.

To polecany podgrzewacz do butelek i słoiczków. Przyda Ci się podczas rozszerzania diety dziecka. Podtrzymuje optymalną temperaturę nawet do 60 minut, a to znakomity rezultat. O zakończonej pracy sprzęt poinformuje Cię za pomocą lampki. Dla ułatwienia producent dodał do zestawu tabelkę. Znajdziesz w niej informacje o tym, jak długo podgrzewać posiłki.

Ocena produktu: 9.28/10

Alecto BW-512

Alecto BW-512

Przenośny podgrzewacz do butelek do pokarmu. Użyjesz go wygodnie w domu i w samochodzie. W komplecie znajdziesz adapter pozwalający na podłączenie sprzętu do gniazda zapalniczki. Wiedz, że to poręczne i lekkie urządzenie, które dodatkowo okaże się łatwe w obsłudze. Aby podgrzać jedzenie dla dziecka, wystarczy tylko ustawić właściwy program za pomocą dobrze opisanego pokrętła.

Alecto BW-512 to ciekawa propozycja dla tych, którzy cenią sobie użyteczność. Wynika to z faktu, że ten godny polecenia podgrzewacz sprawdzi się nie tylko do butelek, ale i słoiczków. W kilka chwil uzyskasz ciepły posiłek dla maluszka, który zachowa wszystkie wartości odżywcze. Równie istotne jest to, że sprzęt bardzo łatwo utrzymasz w czystości.

To trwałe urządzenie, długo Ci posłuży, racząc bobasa cieplutkim mlekiem. Pierwszy program umożliwi Ci stopniowe podgrzanie posiłku, który wykorzystasz także do podtrzymania optymalnej temperatury. Drugi tryb to 2 razy szybsze działanie, a trzeci niemal natychmiastowe. Wewnątrz bez problemu zmieścisz butelki większości producentów.

Ocena produktu: 9.13/10

Beurer BY 52

Beurer BY 52

To odpowiedź na pytanie, jaki podgrzewacz do butelek działa sprawnie i przy tym oryginalnie wygląda. Sprzęt z biało-pomarańczową obudową nadaje się nie tylko do podgrzewania jedzenia, ale także podtrzymywania temperatury. Wewnątrz zmieścisz dowolną butelkę na mleko, jak również słoiczki. Ich łatwe wyjmowanie zapewnia specjalny podnośnik.

Urządzenie automatycznie się wyłącza, o nic nie musisz się martwić. Nie przegrzeje się i nie podniesie znacząco rachunków za prąd. Wybrane elementy budowy bez problemu umyjesz w zmywarce. To duże ułatwienie, tylko nieliczne sprzęty oferują taką możliwość. Ten uniwersalny podgrzewacz do butelek zapewnia sygnał optyczny z kontrolną lampką.

Znajdziesz tu również cyfrowy wskaźnik temperatury. Wszystko bez trudu odczytasz, niezależnie od pory dnia. To propozycja o kompaktowych wymiarach, nie zajmuje dużo miejsca. Kolejny ważny atut sprzętu to cicha praca. Nie wydaje sygnału dźwiękowego, dlatego nie będziesz się martwić, że przypadkowo obudzi dziecko.

Ocena produktu: 9.01/10

Lionelo Thermup 2.0

Lionelo Thermup 2.0

Wielozadaniowe urządzenie 5w1. To dobrze oceniany podgrzewacz do butelek z funkcją sterylizacji i rozmrażania. Łatwo podniesiesz temperaturę płynów oraz jedzenia w słoiczkach. Jak widzisz, dostosuje się do Twoich potrzeb. Urządzenie intuicyjnie obsłużysz za pomocą dotykowego panelu. Kiedy w środku zabraknie wody, sprzęt automatycznie się wyłączy.

Bezpieczeństwo użytkowania podnoszą wbudowany termostat i bezpiecznik chroniący przed przegrzaniem. Ten podgrzewacz do butelek z ekranem wykonano ze starannie dobranych materiałów. Plastikowe elementy są wolne od BPA, dlatego nie musisz martwić się o zdrowie maluszka. Urządzenie zapewnia kompatybilność z większością dziecięcych akcesoriów.

Bez wątpienia przyda Ci się w wielu sytuacjach. Poza podgrzewaniem płynów i pokarmów stałych znajdziesz tutaj także opcję przyspieszonej pracy. Docenisz ją, gdy będzie zależało Ci na czasie. Sprzęt gwarantuje łatwość w utrzymaniu w czystości. W komplecie dostajesz kilka akcesoriów. To pojemnik do sterylizacji i koszyczek z uchwytem. Miłe dodatki.

Ocena produktu: 8.95/10

NUK Thermo 3 w 1

NUK Thermo 3 w 1

Proste w użyciu urządzenie, którego nie mógł pominąć mój subiektywny ranking podgrzewaczy do butelek. Z tym modelem nie tylko podniesiesz szybko temperaturę pokarmu dla dziecka. Przyda Ci się też do rozmrażania mleka w taki sposób, aby zachowało cenne wartości odżywcze dla pociechy. To sprzęt o kompaktowych wymiarach, zabierzesz go ze sobą wszędzie.

Obsługa odbywa się tu przy użyciu pokrętła. Z uwagi na czytelne oznaczenia nie będziesz mieć problemu z włączeniem właściwej funkcji. Wiedz, że urządzenie oferuje także praktyczną opcję podtrzymywania temperatury. Używając NUK Thermo 3 w 1, mleko nie wystygnie zbyt szybko, co bywa problemem, zwłaszcza podczas nocnego karmienia.

To elektryczny podgrzewacz do butelek wysokiej klasy, który nie sprawi Ci żadnych komplikacji w czasie czyszczenia. Wszystko ułatwia wyjmowany ze środka koszyczek. Producent wyposażył sprzęt w termostat. Zadbał także o to, aby wewnątrz mieściły się nie tylko butelki z mlekiem, ale i słoiczki. Urządzenie podnosi temperaturę stopniowo.

Ocena produktu: 8.73/10

BabyOno Natural Nursing 216

BabyOno Natural Nursing 216

Wytrzymały podgrzewacz do butelek 2w1, który zapewni Ci uniwersalność. Wykorzystasz go zarówno do mleka (naturalnego i modyfikowanego), jak też gęstych zupek czy kaszki. To sprzęt sprawdzający się również jako sterylizator do smoczków i pozostałych dziecięcych akcesoriów. Obsłużysz go przy użyciu pokrętła. Pasuje do większości butelek, co zwiększa użyteczność.

Zwróć uwagę, że urządzenie wyposażono w zabezpieczenie przed przegrzaniem. Po wyparowaniu wody automatycznie się wyłączy, co zagwarantuje Ci bezpieczeństwo użytkowania. W zestawie z BabyOno Natural Nursing 216 znajdziesz kilka praktycznych dodatków. Komplet obejmuje podstawkę do sterylizacji, pokrywkę oraz miskę z miarką.

To popularny podgrzewacz do butelek na prezent. Nie zajmuje dużo miejsca, za to na pewno okaże się przydatny. Sprzęt ułatwi Ci opiekowanie się dzieckiem. Do tego elegancko się prezentuje i jest łatwy w utrzymaniu w czystości. Użytkownicy chwalą go również za kompaktowe wymiary. To małe urządzenie wykazujące odporność na uszkodzenia.

Ocena produktu: 8.62/10

Jaki podgrzewacz do butelek wybrać?

Dobry podgrzewacz do butelek znacząco ułatwi Ci życie i opiekowanie się dzieckiem. Aby zauważyć wszystkie jego zalety, musisz znaleźć właściwy sprzęt.

Jak to zrobić?

Zastosuj się do moich wskazówek, a na pewno dobrze wybierzesz!

Rodzaje

Producenci oferują kilka rodzajów urządzeń. Te najbardziej klasyczne to modele domowe. W większości wymagają podłączenia do prądu.

Znajdziesz też z łatwością podróżne podgrzewacze do butelek. Często określa się je mianem turystycznych lub samochodowych. Oferują zasilanie z gniazda zapalniczki, więc używanie w aucie nie stanowi żadnego problemu.

W sklepach są ponadto modele na USB. Zazwyczaj będą to urządzenia małe, raczej nie za wydajne, ale i tak bardzo praktyczne.

Wyróżnia się też inny podział, mianowicie z uwzględnieniem budowy sprzętu. Przekonasz się o tym, analizując szczegółowo ranking podgrzewaczy do butelek. Wiedz, że masz do wyboru urządzenia pojedyncze i podwójne. Pewnie się domyślasz, że te drugie powstały z myślą o bliźniętach.

Niemniej rodzicom jedynaków też się przydadzą. Masz wtedy możliwość podgrzania dwóch butelek z pokarmem jednocześnie. Jedną wykorzystasz od razu, a drugą zostawisz na później. Jeśli będziesz mieć do dyspozycji funkcję podtrzymywania temperatury, pokarm nie wystygnie za szybko.

Moc

Wpływa na szybkość podgrzewania, dlatego nigdy nie zapominaj o sprawdzeniu tego parametru. Musisz wiedzieć, że moc bywa zróżnicowana, standardowo mieści się w zakresie 80 – 400 W.

Przyznasz, że to spora rozpiętość. Najbardziej uniwersalny wybór to urządzenie między 100 a 200 W.

Kiedy zależy Ci na bardzo szybkim działaniu, postaw na coś mocniejszego, powyżej 200 W.

Sposób podgrzewania

Sprawdź koniecznie, w jaki sposób podgrzewacz podnosi temperaturę posiłku dla dziecka. Najczęściej dzieje się to za sprawą wody lub pary wodnej.

Niemniej wśród podróżnych sprzętów zauważysz też takie na specjalny żel. Nie wymagają podłączenia do prądu. Zawierają żelowy wkład, który stopniowo zwiększa swoją temperaturę, podgrzewając jedzenie dla maluszka. Aby wykorzystać go ponownie, musisz zagotować go w wodzie (podobnie jak podgrzewacz do rąk używany zimą).

Regulacja temperatury

Oferuje ją sporo urządzeń, co pokazuje także mój ranking podgrzewaczy do butelek. Ta funkcja zwiększa użyteczność zakupionego sprzętu.

Im szerszy zakres regulacji, tym lepiej. W końcu każdy rodzaj posiłku należy podgrzać do innego poziomu temperatury. Standardowo dla mleka będzie to ok. 30 – 40 st. C, podczas gdy dla kaszki i słoiczków nawet ponad 50 st. C.

Najlepiej, jeśli wybierzesz sprzęt z regulacją do 100 st. C. Wówczas wykorzystasz go do podniesienia temperatury każdego posiłku dziecka.

Funkcje

Zacznijmy od samego podgrzewania. Wielu rodziców twierdzi, że najlepszy podgrzewacz do butelek zapewnia kilka trybów podnoszenia temperatury, w zależności od rodzaju pokarmu.

To dużo ułatwia, bo nie musisz wtedy samodzielnie regulować temperatury. Po prostu włączasz właściwy program i tyle.

Na tym lista funkcji się nie kończy. Popularne sprzęty zapewniają również inne udogodnienia.

Poznaj je:

  • Sterylizacja – wykorzystasz ją do wyparzania zarówno butelek, jak i smoczków czy innych akcesoriów. Skutecznie usuniesz bakterie i pozostałe drobnoustroje. Nie musisz inwestować w dodatkowe urządzenie, więc sporo zaoszczędzisz. Osobiście bardzo cenię podgrzewacze i sterylizatory w jednym.
  • Rozmrażanie – mamy bardzo często mrożą mleko i inne dziecięce posiłki na zapas. Za pomocą podgrzewacza masz możliwość ich bezpiecznego rozmrożenia. Urządzenie robi to w taki sposób, aby jedzenie nie straciło wartości odżywczych.
  • Podtrzymywanie ciepła – niektóre podgrzewacze przechodzą w ten tryb automatycznie, w innych nastawia się go ręcznie. Jeśli będziesz mieć tę funkcję do dyspozycji, sporo Ci ułatwi. Na dłużej zachowasz ciepło posiłku, więc unikniesz potrzeby jego ponownego podgrzewania.
  • Automatyczny wyłącznik – bardzo się przydaje. Kiedy podgrzejesz już mleko, urządzenie samo się wyłączy. Nie zmarnujesz niepotrzebnie energii i nie narazisz sprzętu na przegrzanie.

Trwałość

Jak trwały okaże się podgrzewacz do butelek? Opinie na temat konkretnych modeli dadzą Ci dużo informacji na ten temat, ale nie tylko one. Już samo sprawdzenie materiału wykonania będzie pomocne.

Twój sprzęt powinien być odporny na uszkodzenia i działanie wysokiej temperatury. Na Twoją uwagę zasługują zarówno modele zrobione ze stali, jak i te z tworzyw sztucznych.

Gdy postanowisz wybrać drugą opcję, upewnij się, że podgrzewacz do butelek nie zawiera BPA i podobnych szkodliwych związków.

Łatwa obsługa

Zwykle podgrzewanie pokarmu dla malucha to nic trudnego, ale dla własnego komfortu zadbaj o nieskomplikowaną obsługę urządzenia.

Najbardziej minimalistyczna opcja to pokrętło. Do wyboru masz także nowoczesne urządzenia z dotykowym panelem i wyświetlaczem.

To, jaki podgrzewacz do butelek wybierzesz, w tej kwestii zależy głównie od Twoich preferencji.

Podgrzewacz do butelek - Ceny

Sprawdzenie cen dostępnych urządzeń z pewnością będzie dodatkowym ułatwieniem. Niemniej tu muszę zaznaczyć, że nie warto kierować się tylko tym, ile kosztuje sprzęt.

Nawet tanie propozycje pozytywnie zaskakują. Dlatego przygotowałam porównanie podgrzewaczy do butelek.

Ustalmy najpierw, ile średnio trzeba wydać na tego typu urządzenie. Zwykle będzie to 60 – 300 zł.

Najtańsze sprzęty, czyli te w cenie 60 – 120 zł, to głównie modele wymagające podłączenia do prądu. Najczęściej pozwalają na podgrzewanie zarówno mleka w butelkach, jak i jedzenia w słoiczkach. Co więcej, wybrane urządzenia oferują funkcję sterylizacji.

Nie masz tu co liczyć na obsługę za pomocą dotykowego panelu. Prawdopodobnie nie znajdziesz też innych udogodnień, jak np. długie podtrzymywanie temperatury czy miejsce na drugą butelkę.

Jeśli zależy Ci na tych kwestiach, zainwestuj w coś droższego, za przynajmniej 150 – 200 zł. W tym budżecie znajdziesz już urządzenia od znanych w branży dziecięcej marek, udowodni Ci to mój ranking podgrzewaczy do butelek. Możesz śmiało liczyć na wysoką jakość wykonania i bezpieczeństwo użytkowania.

W takim razie czym zaskakują najdroższe sprzęty, za ponad 200 zł? To nowoczesne urządzenia, nierzadko podwójne lub z adapterem do zasilania z gniazda zapalniczki samochodowej.

Łatwo znajdziesz automatyczny podgrzewacz do butelek ze stali nierdzewnej, odporny nie tylko na uszkodzenia, ale i korozję. W przypadku takich propozycji czasami masz możliwość mycia akcesoriów w zmywarce, co stanowi dodatkowy atut.

Spodziewaj się ponadto eleganckiego designu. Urządzenia, które kosztują najwięcej, to produkty renomowanych marek z wieloletnim doświadczeniem.

Musisz zastanowić się, jaki podgrzewacz do butelek interesuje Cię najbardziej. Im więcej masz wymagań, tym więcej zapłacisz.

Jakiej firmy podgrzewacz do butelek?

Poza parametrami czy ceną koniecznie sprawdzaj też, kto wyprodukował urządzenie, które wpadło Ci w oko. To będzie podpowiedź, czy udało Ci się znaleźć dobrej jakości podgrzewacz do butelek.

Musisz wiedzieć, że nie wszystkie firmy są sobie równe. Staraj się unikać tych nieznanych, które oferują przesadnie tanie sprzęty. Najprawdopodobniej nie będzie to trwały zakup.

Zastanawiasz się, komu w takim razie zaufać? Bez wątpienia nie zawiedziesz się, wybierając LOVI. To jeden z najbardziej popularnych producentów akcesoriów dla niemowląt. Powstają we współpracy z różnymi specjalistami, w tym neurologopedami i neonatologami.

Pokazuje to, jak profesjonalne są te produkty. Ważną częścią asortymentu LOVI stanowią właśnie podgrzewacze do butelek. Poza nimi w ofercie znajdziesz m.in. laktatory, smoczki czy kubeczki. Ogólnie wszystko, co przyda Ci się podczas opieki nad maluszkiem.

Nie mogę też pominąć producenta Philips. Proponuje praktyczne urządzenia dla rodziców, a potwierdził to przeprowadzony przeze mnie test podgrzewaczy do butelek.

Są solidne i nowoczesne, oferują przemyślane rozwiązania. Jeśli szukasz czegoś ze sterylizatorem czy kilkoma trybami podgrzewania, tutaj na pewno coś znajdziesz.

Niemniej podobnymi słowami da się opisać również sprzęty od TrueLife, Neno czy Miniland. To marki specjalizujące się w branży akcesoriów dla dzieci i to widać. Stawiają na intuicyjną obsługę, trwałość oraz użyteczność. Nad sprzętami pracuje sztab profesjonalistów, w skład którego wchodzą m.in. położne i lekarze.

BabyOno i Lionelo to również dobrze znani producenci. Jeśli im zaufasz, nie rozczarujesz się. Inwestując w podgrzewacz do butelek, zarówno jednego, jak i drugiego, otrzymasz w zamian porządną jakość. Spodziewaj się takich udogodnień jak automatyczne wyłączanie, podtrzymywanie temperatury czy sterylizacja. Dostajesz wszystko, co potrzebne.

Potrzebujesz czegoś w niższym budżecie? Żaden problem! Wybierz Alecto lub Beurer. Jak dowodzi ranking podgrzewaczy do butelek, to odporne na awarie sprzęty. Pasują do większości dziecięcych akcesoriów, wewnątrz bez problemu podgrzejesz też zawartość słoiczków.

Ciekawe jest to, że w przypadku marki Beurer wybrane części budowy urządzeń umyjesz w zmywarce. To rzadko spotykane rozwiązanie, na pewno godne uwagi.

Z niższej półki cenowej polecam ponadto podgrzewacze do butelek NUK. Podobnie jak inni producenci, również i ten korzysta z wiedzy oraz doświadczenia położnych, pediatrów, a nawet dietetyków czy dentystów.

NUK stawia na proste i jednocześnie sprawdzone rozwiązania. Mimo niskiej ceny nie musisz w tym przypadku obawiać się o solidność.

Podsumowanie

Kontrola temperatury mleka jeszcze nigdy nie była tak łatwa jak przy użyciu porządnego podgrzewacza butelek. Co więcej, tego typu akcesoria często są na tyle uniwersalne, że radzą sobie ze słoiczkami. Albo mają typowo przenośny, wręcz turystyczny charakter, korzystając też z samochodowego zasilacza.

Po poznaniu mojego rankingu nie musisz już pytać na forum czy grupach o to, jaki podgrzewacz do butelek jest najlepszy. Pamiętaj, że zestawienie przechodzi regularne aktualizacje. Pragniesz mnie o coś dopytać lub wyrazić własną opinię o konkretnym produkcie? Sekcja komentarzy stoi przed Tobą otworem!

A jeżeli szukasz jeszcze innych pomocnych akcesoriów i urządzeń dla rodziców, pozostań na PROrankingach. Początek macierzyństwa znacząco ułatwił mi najlepszy laktator elektryczny. Nie wywołuje nadmiernego dyskomfortu, prędko działając.

Obstawiam, że ranking niań elektronicznych stanowi kolejny zakupowy przystanek. Dobrze móc monitorować śpiące dziecko, będąc w innym pomieszczeniu. Zyskasz pełną kontrolę nad jego bezpieczeństwem.

Prędzej lub później (a pewnie prędzej) przyda Ci się również dobry termometr bezdotykowy. Banalny, szybki i precyzyjny sposób, aby sprawdzić, czy temperatura bobasa jest w normie. Tobie zresztą też może się przydać. Tak samo jak niejeden polecany inhalator dla dzieci. Wiele modeli ma wymienne maseczki także dla dorosłych.

Oceń publikację
[Głosy: 1 Średnia: 5]

Wszystkie komentarze weryfikowane są przed publikacją. Zasady gromadzenia, weryfikacji i publikowania komentarzy znajdują się w regulaminie.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments