W tekście znajdują się m.in. linki afiliacyjne do sklepów ze sprzętem. Otrzymuję prowizję od każdego zakupu dokonanego po kliknięciu w link. Współpracuję z sieciami afiliacyjnymi. Szczegóły w regulaminie.

Niania elektroniczna Ranking 2024

Łukasz Proszek
Aktualizacja:  24 kwietnia 2024
Komentarze:  9

Ranking niań elektronicznych pokaże Ci najlepsze sprzęty do zdalnej obserwacji dziecka. To funkcjonalne urządzenia najczęściej z kamerą, a nawet aplikacją na smartfona. Oferują funkcje dodatkowe, np. dwustronną komunikację, czujnik temperatury czy kołysanki. Zyskasz pełną kontrolę nad bezpieczeństwem swojej pociechy. Wyborów dokonałem na bazie własnych testów i analiz, gdyż sam nadal korzystam z niani. W efekcie prędko i dobrze wybierzesz coś dla siebie!

Najlepsza niania elektroniczna - ranking, opinie, jaką wybrać?

Ranking niań elektronicznych 2024 - TOP 5

Philips SCD923/26

Philips SCD923/26 to najlepsza niania elektroniczna, której używam już od kilku lat. Jej kamera rejestruje obraz w jakości Full HD. Zobaczysz wyraźny obraz bez nadmiernej ziarnistości, mogąc kontrolować to, co dzieje się z dzieckiem. Bezprzewodowa jednostka rodzica zawiera duży ekran. Oprócz niej podgląd dostaniesz w aplikacji na telefon. Gdy tego zechcesz, puścisz jedną z wgranych kołysanek.

Wbudowany w kamerze głośnik posłuży Ci też do czegoś innego. To niania elektroniczna z dwustronną komunikacją. Jedno kliknięcie i maluch usłyszy Twój głos. Zasięg działania imponuje. Sprzęt nada się nie tylko do mieszkania, ale i piętrowego domu. Nie zrywa nieoczekiwanie połączenia. Jednostka rodzica pracuje nawet do 12 godzin po naładowaniu. Nie zabrakło także funkcji lampki i termometru.

Ranking niań elektronicznych musiał wyróżnić Philips SCD923/26. To kompletny produkt do monitoringu dziecka. Dodam jeszcze, że zaoferuje Ci tryb nocny oraz funkcję przybliżenia. Co ciekawe, podczas przybliżenia zdalnie przesuniesz obraz, co również często się przydaje.

Ocena produktu: 9.91/10
Motorola VM85 Connect

Motorola VM85 Connect, czyli dobra niania elektroniczna z kamerą bezprzewodową. Oferuje jakość Full HD, pracując do 5 godzin bez konieczności ładowania. Skorzystasz z obrazu pełnego detali. Zwłaszcza że baza rodzica zapewnia aż 5-calowy ekran z funkcją przybliżania. Wyłapiesz nie tylko to, czy dziecko ma smoczka, ale nawet jak głęboko oddycha. Podgląd uzyskasz również w aplikacji Motorola Nursery App.

Producent nie zapomniał o komunikacji dwukierunkowej (możesz swobodnie mówić do malucha na odległość), kołyskach (a także własnych nagraniach głosowych) czy trybie noktowizora. To polecana niania elektroniczna na każde warunki! W dodatku z dużym zasięgiem działania. Coś dla rodzin żyjących w większych domach. Wskaże Ci jeszcze temperaturę w danym pomieszczeniu.

Motorola VM85 Connect nie idzie na żadne kompromisy. To jedna z topowych elektronicznych niań do pokoju dziecka. Wybierz ją, gdy zależy Ci zarówno na solidnym zasięgu oraz precyzyjnym obrazie, jak i przydatnych funkcjach dodatkowych. Osobiście nie dostrzegam tu mankamentów.

Ocena produktu: 9.76/10
Xiaomi Smart Camera C300

Tania niania elektroniczna, a w zasadzie wewnętrza kamera IP. Xiaomi Smart Camera C300 to jeden z najczęściej wybieranych modeli, co w ogóle mnie nie dziwi. Dlaczego? Rejestruje obraz w zadziwiającej jakości 2K. Mało tego, robi to przy panoramicznym widoku 360°. Obejmuje ogromny kadr. Nie ma tu może jednostki rodzica, a jedynie aplikacja na telefon, lecz nie brakuje dwustronnego połączenia.

Kolejny wyróżnik stanowi rewelacyjna przysłona f/1.4. Skutkuje wysoką jakością obrazu przy słabym świetle. Co więcej, kamera Xiaomi nie przełącza się wtedy na czarno-biały obraz. Cały czas nagrywa w kolorze! Urządzenie odznacza się też szyfrowaniem transmisji, chroniąc Twoją prywatność. Specyficzna konstrukcja da Ci możliwość montażu nawet na suficie, co ma tu duży sens.

Jaka niania elektroniczna do 200 zł? Odpowiedź jest prosta: Xiaomi Smart Camera C300. Mega opłacalny model, który musiał wpaść do rankingu wideoniań. Postaw na niego, gdy zamiast bazy rodzica wolisz podgląd na smartfonie, szerokokątny obiektyw i nieustanne nagrywanie w kolorze.

Ocena produktu: 9.65/10
Lionelo Babyline 7.1

Lionelo Babyline 7.1 umożliwi Ci dwustronną komunikację, a gdy trzeba, puści kołysanki (8 do wyboru). Tej niani elektronicznej nie brakuje zasięgu (50 m w pomieszczeniach). Ponadto pracuje aż do 40 godzin po naładowaniu. Nie musisz zbyt często uzupełniać energii akumulatora w tak żywotnym sprzęcie. Urządzenie sprawdzi przy okazji temperaturę w pokoju dziecka, więc nad tym też masz kontrolę.

Nie jest to może niania z ultra wybitną jakością obrazu (co tłumaczy jej przystępną cenę), ale i tak wyraźnie zauważysz swojego synka lub córeczkę. Czujnik światła obsługuje tryb nocny z zasięgiem do 5 m. Użyjesz tego modelu w kompletnej ciemności, nadal dostrzegając różne szczegóły na ekranie kompaktowej bazy rodzica. Obraz wyróżnia się płynnością, nie notuje większych opóźnień.

Największe zalety Lionelo Babyline 7.1 to przede wszystkim żywotny akumulator oraz znakomity zasięg. A że jakość obrazu nie zawodzi, sprzęt zasłużył sobie na wyróżnienie w zestawieniu. Jeśli cenisz te zalety i nie chcesz wydawać więcej niż 450 – 500 zł, zamawiaj śmiało.

Ocena produktu: 9.56/10
Neno Gato 2

Neno Gato 2 nie gubi zasięgu i wyraźnie pokazuje dziecko za sprawą kamery z długim przewodem zasilającym. Bezproblemowo wyłapuje cichsze odgłosy, a co dopiero płacz dziecka. Dysponuje sporym zasięgiem, więc grube ściany po drodze nie komplikują sprawy. To niania elektroniczna z czujnikiem temperatury i kołysankami. Gdy tego zechcesz, uruchomisz również dwustronną komunikację.

Mimo niskiej ceny Neno Gato 2 nic sobie nie robi z braku oświetlenia zewnętrznego. Zawiera diody IR. Nie przeszkodzą bobasowi w śnie, a za to przekażą Ci klarowny obraz z pokoju ze zgaszonym światłem. Kąt widzenia osiąga 70°, co stanowi korzystną wartość na tle wielu innych niań. Szkoda jedynie, że sprzęt nie zapewnia funkcji przybliżenia obrazu, lecz w tej cenie nie można mieć wszystkiego.

Tania niania elektroniczna z bazą rodzica potrzebna na już? Wybierz Neno Gato 2, a nie rozczarujesz się! Dobrze oceniany przez rodziców model z niezbędnymi udogodnieniami oraz porządną jakością obrazu (również w trybie nocnym, na który urządzenie samo się przełącza).

Ocena produktu: 9.47/10

Najlepsze nianie elektroniczne - Ranking 2024

Niania elektroniczna Philips SCD923/26

Elektroniczna niania Philips SCD923/26

Philips SCD923/26 to najnowocześniejsza elektroniczna niania z masą udogodnień. Rejestruje obraz Full HD, a w razie potrzeby przekaże Twój głos. Stworzysz też własne nagrania do odtwarzania bądź skorzystasz z kołysanek. Oprócz jednostki rodzica zobaczysz swojego malucha na smartfonie, poprzez aplikację.Wyraźny obraz niezależnie od oświetlenia

Philips SCD923/26 to najlepsza elektroniczna niania przede wszystkim dlatego, że rejestruje wysokiej jakości obraz. W zestawie znajdziesz zgrabną kamerę Full HD. To wystarczająca rozdzielczość, aby dokładnie ujrzeć, co dzieje się z bobasem. Nie uświadczysz tu nadmiernej ziarnistości, a tym bardziej pikselozy.

Mówimy o polecanej niani elektronicznej z trybem nocnym. Działa jak noktowizor. Sprzęt automatycznie przełącza się na ten tryb, nie musisz nic ustawiać. Obiektyw obejmuje szeroki kadr. Gdy tego zechcesz, skorzystasz z przybliżenia. Cyfrowy zoom obejmuje 2 poziomy i pozwoli Ci nawet zmienić kąt widzenia (zdalnie).

Strumieniowany obraz i dostęp do funkcji uzyskasz z poziomu jednostki rodzica z dużym ekranem. Ta część zestawu działa bezprzewodowo, do 12 godzin po naładowaniu. Wolisz podgląd ze smartfona? To możliwe za sprawą aplikacji. Co istotne, przekazuje dźwięk, gdy telefon jest zablokowany lub korzystasz na nim z innej apki.

Dwukierunkowa komunikacja

Philips SCD923/26 potrafi działać jak walkie-talkie. Nie tylko Ty usłyszysz swoją pociechę, ale również ona Ciebie – po naciśnięciu odpowiedniego przycisku. Sam wiele razy korzystałem z tej funkcji, uspokajając swojego synka. Mało tego, możesz tu nawet stworzyć własne nagranie i łatwo je odtwarzać.

Rzecz jasna wyregulujesz poziom głośności i to w bardzo szerokim zakresie. Na wyższych poziomach usłyszysz każdy szmer. Tak samo zmienisz jasność wyświetlacza, choć osobiście sugeruję najwyższy poziom, zwłaszcza podczas nocnego monitoringu dziecka.

Te wszystkie zalety wspomaga duży zasięg. Philips podaje 400 metrów na zewnątrz i 50 metrów w pomieszczeniach. Jak to wygląda w praktyce? Mam tę nianię i korzystam z niej w piętrowym, dość dużym domu. Siedząc w salonie na dole, nie mam problemu z odbiorem obrazu i dźwięku z pokoju dziecka na piętrze.

Ogrom przydatnych funkcji

Już poprzednie części opinii o liderze rankingu niań elektronicznych pokazały Ci sporo jego funkcji. Znajdziesz ich tu jednak jeszcze więcej! Głośnik w przewodowej kamerze posłuży Ci nie tylko do mówienia do dziecka na odległość. Sprzęt ma wgrane przyjemne kołysanki i uspokajające dźwięki natury.

Kamera zawiera nawet termometr. Mój własny test pokazał, że dobrze działa. Wartość zgadza się z odczytami z czujnika umieszczonego w pokoju. Philips SCD923/26 zawiera liczne alarmy, np. właśnie temperatury, ale też wykrycia ruchu, niskiego stanu akumulatora bazy rodzica czy utraty połączenia (co rzadko się zdarza).

Wypada mi jeszcze wspomnieć o funkcji lampki nocnej. Niemniej nie świeci zbyt mocno, nie licz, że znacząco oświetli swoje otoczenie. To jednak raczej rzadziej używana funkcja. W dodatku wypada podobnie w nianiach elektronicznych. W każdym razie Philips SCD923/26 to super funkcjonalny sprzęt dla troskliwych rodziców.

Niania elektroniczna Motorola VM85 Connect

Niania elektroniczna Motorola VM85 Connect

Najlepsze nianie elektroniczne to te z dobrym obrazem i zasięgiem. Do tego grona z pewnością należy Motorola VM85 Connect. Zagwarantuje Ci wiodące rozwiązania, w tym dwustronną komunikację, czujnik temperatury, przejrzystą aplikację mobilną czy jakość Full HD z opcją przybliżenia obrazu.Bezprzewodowa kamera Full HD w zestawie

Nie wszystkie nianie elektroniczne stawiają na kamery, które nie wymagają stałego dostępu do energii. Motorola, jak to ma w zwyczaju, idzie jednak w stronę pełnej bezprzewodowości. W efekcie dowolnie ustawisz jej kamerę w pokoju dziecka. Nie ograniczy Cię plączący się przewód zasilający, bo go nie potrzebujesz.

Półka, komoda, a może bezpośrednio w łóżeczku malucha? W każdej opcji uzyskasz pełną swobodę. Zwróć przy okazji uwagę na bazę kamerki. Masywna, prawda? Co za tym idzie, będzie stabilnie spoczywać tam, gdzie ustawisz urządzenie. Nie przewróci się tak łatwo. Przy okazji wyregulujesz kąt nachylenia części z obiektywem.

Nie mogę się przyczepić do możliwości w rejestrowaniu obrazu. Full HD połączone z trybem nocnym i możliwością przybliżenia daje świetne efekty. Twoje oczy ujrzą bogaty obraz bez zbyt dużych pikseli. Nie musisz wytężać wzroku, aby dostrzec, jak ma się Twoja pociecha.

Zdalna komunikacja z dzieckiem

Niania-krótkofalówka? Tak to właśnie tu działa. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby powiedzieć coś do dziecka z drugiego końca domu. Baza rodzica zawiera mikrofon, a kamera także głośnik. Dodam, że Motorola VM85 Connect wyłapuje bardzo ciche dźwięki, co również ma duże znaczenie.

Producent nie odpuścił funkcji odtwarzania kołysanek. Czy zadziałają kojąco na nastrój przebudzonego dziecka? Tego obiecać Ci nie mogę, lecz powiem tyle: warto mieć to udogodnienie pod ręką. Zależnie od charakterku bobasa może pomóc mu zasnąć.

Wiedz, że ze wszystkich kluczowych funkcji skorzystasz również z poziomu swojego smartfona. Motorola VM85 Connect to niania elektroniczna z aplikacją. Do tego szalenie dopracowaną. Obstawiam, że od razu nauczysz się obsługi, wiedząc, co i jak się w niej ustawia.

Niania elektroniczna z dużym zasięgiem

Nic Ci po dobrym obrazie czy praktycznych funkcjach, jeżeli niania ciągle zrywałaby sygnał. Tutaj raczej Ci się to nie przydarzy. Sprzęt szczyci się dużym zasięgiem, któremu nie straszne ściany i inne przeszkody na drodze. Stabilnie działa na swoim paśmie, przekazując podgląd z kamery.

Jeżeli jednak za bardzo oddalisz się, dostrzeżesz sygnał ostrzegawczy. Tym samym prędko poznasz miejsca w domu (lub wokół niego), w których urządzenie działa, jak należy. Dopowiem, że stacja może współgrać nawet z 4 kamerami, dzieląc obraz na ekranie.

Niania elektroniczna Xiaomi Smart Camera C300

Niania elektroniczna Xiaomi Smart Camera C300

Wewnętrzna kamera IP, która perfekcyjnie sprawdza się jako nowoczesna niania elektroniczna. Xiaomi Smart Camera C300 przez swój typ konstrukcji znacząco różni się od wielu innych sprzętów. Niesie to za sobą unikalne korzyści. Poznaj je dokładnie, czytając poniższą opinię.Jakość 2K i przysłona f/1.4

Już te 2 parametry z nagłówka powyżej wyróżniają Xiaomi Smart Camera C300. Szczególnie że to tania niania elektroniczna do 200 zł. Przekazuje lub uwiecznia obraz (np. zapisując go na kartę pamięci) w oszałamiającej jakości 2K. Zobaczysz masę detali, ciesząc oko ostrym, wyraźnym obrazem.

Nie przeszkodzą Ci ani jakieś zniekształcenia, ani opóźnienie w strumieniowaniu podglądu (poniżej sekundy). Urządzenie radzi sobie przy zgaszonym świetle za sprawą udoskonalonej przysłony. Mało tego, nie nagrywa wtedy czarno-białego obrazu, a nadal w kolorach. Duży wyróżnik na tym rynku.

Tak samo jak panoramiczny widok. Kąt widzenia osiąga 360° w poziomie i 108° w pionie. Trudno to jakkolwiek przebić. Na jednym widoku dostrzeżesz bardzo szeroki kadr, nie musząc nic przesuwać. Również dlatego istnieje tu możliwość odwróconego montażu kamery, np. na suficie.

Prosta obsługa

Xiaomi Smart Camera C300 nie zawiera jednostki rodzica, lecz wielu osobom w ogóle to nie przeszkadza. Podgląd dostaniesz w intuicyjnej aplikacji mobilnej. To w końcu niania elektroniczna Wi-Fi. Proces sparowania kamery z oprogramowaniem nie sprawi Ci trudności i nie zmarnuje Twojego czasu.

Taki styl pracy ma też pewną wadę, w zasadzie ograniczenie. Otóż bez Wi-Fi nie uzyskasz podglądu. Co więcej, brak dostępu do sieci wstrzymuje nawet proces nagrywania, co już trudniej mi zrozumieć. Niemniej tak właśnie działają tego typu kamery wewnętrzne. Inny sposób transmisji i baza w zestawie podniosłyby cenę.

Wracając do dobrych stron, skorzystasz z dwustronnej komunikacji. Pożądana cecha w rankingu niań elektronicznych. W dowolnym momencie uruchomisz połączenie głosowe, aby np. zaśpiewać coś przebudzonemu dziecku. Sprzęt szyfruje wrażliwe dane. Nikt niepożądany nie przechwyci obrazu bądź nagrań.

Niania elektroniczna Lionelo Babyline 7.1

Niania elektroniczna Lionelo Babyline 7.1 526952

Prosta i praktyczna niania elektroniczna do pokoju dziecka. Poprawnie pracuje w nocy, dając dostęp do podstawowych funkcji. Wyróżnia ją aż 40 godzin bezprzewodowej pracy i zasięg działania godny nawet dwukrotnie droższych modeli. Dokładniejszy opis znajdziesz w poniższej recenzji.Komfortowy podgląd

Jaka niania elektroniczna nie kosztuje fortuny, a nie zawodzi jakością? Na pewno Lionelo Babyline 7.1. Owszem, nie korzysta z jakiegoś super nowoczesnego obiektywu. To CMOS o rozdzielczości 640 na 480 pikseli. Wyraźnie mniej niż Full HD w wielu droższych modelach, lecz i tak wystarcza większości.

Uzyskasz wyraźny, czysty podgląd na niewielkiej bazie rodzica z ekranem 3,2 cala. Istotne, że w zdalnej obserwacji dziecka nie przeszkodzą Ci nieoczekiwane zakłócenia. Sygnał praktycznie się nie urywa, a opóźnienie strumieniowania obrazu pozostaje wręcz niezauważalne.

Lionelo Babyline 7.1 zadowalająco działa po zmroku, gdy w pokoju nie świeci się już światło. Zasięg widzenia wynosi wtedy 5 m, więc wystarczająco. Producent zastosował tu funkcję lampki, która korzysta z diod LED. Wybija się ponad standard. Stanowi dodatkowe źródło oświetlenia w pokoju malucha.

Elektroniczna niania do dużego domu

Ta dobra i nie za droga niania elektroniczna wyróżnia się przede wszystkim 2 atutami. Po pierwsze, pracuje nawet do 40 godzin, co nie wymaga uporczywie częstego ładowania. Po drugie, sprosta użytkowaniu na większym metrażu. Konkretniej przy większej odległości bazy rodzica od kamerki.

Producent deklaruje 50 m w pomieszczeniach (i 260 m na otwartej przestrzeni), co pokrywa się z rzeczywistością. Wielu użytkowników swobodnie wychodzi z ekranem poza dom, nadal czuwając nad swoją pociechą. To ogromny komfort, gdyż w tej cenie tak duży realny zasięg nie pojawia się za często.

Z dodatkowych funkcji dostaniesz dwustronną komunikację, zatem powiesz coś do malucha. Użyjesz też 8 wgranych kołysanek, choć w mojej opinii mogłyby być nieco cichsze. Lionelo Babyline 7.1 to rozsądny wybór, co potwierdzają oceny setek osób korzystających z tego urządzenia do monitoringu dziecka.

Niania elektroniczna Neno Gato 2

Niania elektroniczna Neno Gato 2

Niech nie zmyli Cię koci pyszczek na nadajniku z kamerą. Neno Gato 2 to nie zabawka czy jakiś tandetny gadżet, a przydatne urządzenie dla troskliwych rodziców. Zapewni Ci chociażby tryb nocny, możliwość komunikacji z dzieckiem na odległość, kołysanki, a także solidny zasięg działania. Poskutkowało to lokatą w rankingu.Kompletny zestaw do obserwacji dziecka

Neno Gato 2 to atrakcyjna cenowo niania elektroniczna z kamerą. Obiektyw znajduje się w niewielkim i nie za ciężkim nadajniku. Ten element wyróżnia się długim kablem, więc bez trudu dostaniesz nim do najbliższego gniazdka. Odbiornik zawiera natomiast kolorowy ekran, na którym zauważysz swojego maluszka.

Obie części zestawu pracują na falach radiowych przy zasięgu do 50 m w pomieszczeniach. Nie zgubisz tu tak łatwo połączenia między nimi, a to zawsze się ceni w tej kategorii. Tryb nocny z diodami IR uruchamia się z automatu, gdy niania wykryje gorsze warunki oświetleniowe.

Popularne funkcje na pokładzie

Jedyne, czego bardziej mi brakuje w Neno Gato 2, to opcji przybliżenia. Oprócz tego brak np. aplikacji nie stanowi raczej wady w tak niskiej cenie. Cała reszta opinii o funkcjonalności tego modelu to już same plusy. Tryb walkie-talkie obecny, więc nie tylko usłyszysz dziecko, ale i coś do niego powiesz.

Spokojne kołysanki mogą dać Ci szansę na szybsze położenie bobasa do snu. Znajdziesz tu 8 różnych melodii. Czujnik temperatury prędko dostarczy Ci informacji, czy Twoja pociecha przebywa w komfortowych warunkach. Ponadto odbiornik ma praktyczną podpórkę, łatwo ulokujesz go przed sobą.

Ile kosztuje niania elektroniczna?

Ceny dobrych niań elektronicznych z kamerą mieszczą się zwykle w zakresie 150 – 1400 zł. W wyższych kwotach łatwiej o rozdzielczość Full HD, a czasem i wyższą. To samo dotyczy obecności aplikacji, której oczekuje wiele osób. Droższe urządzenia do monitoringu dziecka miewają też lepszy zasięg bądź dłuższy czas bezprzewodowej pracy.

Jakiej firmy niania elektroniczna?

Najlepsi producenci niań elektronicznych to przede wszystkim Philips i Motorola. Produkują unowocześnione, bardzo funkcjonalne urządzenia z przydatnymi funkcjami. Mając mniejszy budżet, rozważ produkty firm Lionelo oraz Neno. Inną opcję stanowią wewnętrzne kamery IP od Xiaomi. Sprawdzają się jako dobre wideonianie.

Podsumowanie

Teraz już wiesz, za pomocą których niań elektronicznych dokładnie sprawdzisz, co dzieje się z dzieckiem pod Twoją nieobecność. Najlepsze modele oferują kamery wysokiej jakości oraz sporo udogodnień zwiększających bezpieczeństwo Twojej pociechy.

Nie musisz więc pytać o polecaną video nianię na forum bądź czytać innych blogów. Pamiętaj, że mój ranking jest regularnie aktualizowany i oczywiście niezależny.

Masz własną opinię o tym sprzęcie lub dodatkowe pytania? Zajrzyj wtedy do sekcji komentarzy.

Na portalu znajdziesz także inny sprzęt, który przydaje się rodzicom i nie tylko. Chodzi o najlepsze termometry bezdotykowe. Takim sprzętem momentalnie zmierzysz dziecku temperaturę, nie zakłócając jego snu. A jeżeli bobas jest przeziębiony, rozważ dobry inhalator dla dzieci.

Innym urządzeniem związanym z macierzyństwem jest najlepszy laktator elektryczny. Przydaje się do odciągania mleka symulującego naturalny proces karmienia. Pokarm dla bobasa szybko podgrzeje dobry podgrzewacz do butelek. Sprzęty tego typu często mogą też rozmrażać, a nawet sterylizować.

Twoje dziecko jest już większe i samo porusza się po okolicy? Zwiększ jego bezpieczeństwo smart zegarkiem! Przedstawia je ranking smartwatchy dla dzieci. Oferują np. lokalizator, podsłuch czy funkcję dzwonienia oraz SMS-y.

Jeżeli szukasz czegoś do zapewnienia mu rozrywki, ale też edukacyjnych aplikacji, zobacz ranking tabletów dla dzieci. To wydajne, a łatwe w obsłudze urządzenia o szerokich możliwościach.

Oceń publikację
[Głosy: 2 Średnia: 5]

Wszystkie komentarze weryfikowane są przed publikacją. Zasady gromadzenia, weryfikacji i publikowania komentarzy znajdują się w regulaminie.

Subscribe
Powiadom o
9 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Anna
1 rok temu

Czy w niani #1 philipsa można zmieniać zdalnie kąt ustawienia kamery ?

Małgorzata
1 rok temu

Chce kupić nianie na prezent. Chce żeby ekran wytrzymywał bez kabla min 8 godz i miał aplikacje. Co kupić?

Filip
2 lat temu

Cześć,
Jakie są różnice pomiędzy nianią TrueLife NannyCam H32 i Xblitz Kinder? Którą polecasz bardziej i dlaczego? Pozdrawiam.

Filip
2 lat temu

A jeśli dziecko będzie spało w pokoju, który znajduje się na piętrze, a ekran będzie znajdował się na parterze to będzie jakiś problem z zasięgiem/połączeniem kamerki z ekranem?

Filip
2 lat temu

Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie.