Termometr Bezdotykowy Ranking 2022 | Opinie

Szybki i precyzyjny pomiar temperatury bez kontaktu z ciałem? To już od dawna możliwe dzięki dokładnym termometrom bezdotykowym. Ważne, aby postawić na jak najlepszy sprzęt. Osiągniesz to, poznając mój aktualizowany, niezależny ranking!

Najlepszy termometr bezdotykowy - ranking, opinie, jaki wybrać?

Jaki termometr bezdotykowy kupić? Precyzyjny, bezawaryjny, łatwy w obsłudze i z przydatnymi funkcjami.

Właśnie takie urządzenia zobaczysz w moim rankingu z opiniami. Dzięki temu prędko wybierzesz termometr zbliżeniowy na lata.

Ranking termometrów bezdotykowych 2022 – TOP 10

Miejsce 1

Beurer FT 100

Najlepszy termometr bezdotykowy. Wyposażono go w niebieski wyświetlacz LCD, z którego bez problemu odczytasz wynik. Precyzyjny pomiar temperatury zajmie kilka sekund, a o jego zakończeniu poinformuje Cię sygnał dźwiękowy. To poręczny model z solidną obudową.

Ten termometr bezdotykowy na podczerwień służy do pomiaru temperatury z czoła. W przypadku gorączki zauważysz alarm LED. Za pomocą urządzenia sprawdzisz też temperaturę otoczenia i powierzchni obiektu. W jego pamięci zapiszesz do 60 wyników pomiaru.

Miejsce 2

WITHINGS Thermo

Innowacyjny termometr bezkontaktowy, który gwarantuje nie tylko szybki, ale przede wszystkim dokładny wynik pomiaru. Odpowiada za to 16 czujników na podczerwień. Nie musisz przykładać sprzętu bezpośrednio do skóry, więc używanie go jest higieniczne.

Cechą wyróżniającą ten precyzyjny termometr bezdotykowy jest możliwość obsługi Wi-Fi. Przesyłasz wyniki pomiaru do aplikacji na smartfonie, co ułatwia kontrolowanie stanu zdrowia. Funkcje, które docenisz, to 8 profili użytkowników i alarm gorączki.

Miejsce 3

Tecnimed Visiofocus 06400

Sprzęt, który pozwoli Ci na sprawdzenie temperatury ciała, ale i otoczenia, wody oraz innych cieczy bądź produktów spożywczych. Oferuje opcję prezentowania wyniku na dwa sposoby: na wyświetlaczu i przy użyciu projektora. To elektroniczny termometr bezdotykowy z praktycznym etui w zestawie.

Nie musisz przykładać urządzenia do skóry, więc zmierzysz temperaturę szybko i higienicznie. Ranking termometrów bezdotykowych nie mógł się obejść bez tego sprzętu. W jego pamięci zapiszesz 9 ostatnich wyników.

Miejsce 4

Braun BNT400

Profesjonalny termometr bezdotykowy, który oferuje również dotykowy tryb pracy. Sprawdzenie temperatury zajmie Ci 2 sekundy, a wynik bez trudu odczytasz na sporym wyświetlaczu LCD z podświetleniem. W razie potrzeby włączysz tryb cichy.

Według wielu osób to dobry termometr bezdotykowy dla dzieci. Producent wyposażył go w bardzo czuły sensor i możliwość sprawdzania temperatury posiłków. System ułatwiający poprawne ustawienie termometru pokaże Ci, czy nie znajduje się on zbyt daleko od czoła.

Miejsce 5

Meriden TM19

Odpowiedni termometr bezdotykowy dla dorosłych i dzieci, również dla niemowląt. Już po 1 sekundzie zobaczysz dokładny wynik pomiaru na wyświetlaczu. Jego podświetlenie zmienia kolor w zależności od pokazywanej wartości, zawsze łatwo ją odczytasz.

To dobry termometr bezdotykowy, który wykorzystasz do pomiaru temperatury nie tylko z czoła, ale i w uchu. W komplecie znajdziesz etui do przechowywania. Sprzęt pozytywnie zaskoczy Cię poręcznością i łatwością obsługi.

Miejsce 6

MesMed MM-331

Sprzęt często polecany osobom zastanawiającym się, jaki termometr bezdotykowy nadaje się i do pomiaru temperatury ciała, i powierzchni. Zapewnia kolorową interpretację wyników, więc szybko rozpoznasz gorączkę lub stan podgorączkowy. O zakończeniu pomiaru poinformuje Cię sygnał dźwiękowy.

Sprzęt wygodnie utrzymasz w dłoni. Wyłącza się automatycznie po 30 sekundach, więc nie zaskoczy Cię niespodziewanie rozładowana bateria. To termometr bezdotykowy do czoła, ale również innych części ciała.

Miejsce 7

Terraillon Thermo Distance

Dokładny termometr bezdotykowy, za pomocą którego sprawdzisz temperaturę ciała, cieczy i otoczenia. W jego pamięci zapiszesz do 9 ostatnich wyników. Główne atuty sprzętu to duży wyświetlacz LCD i kolorowy wskaźnik pomiaru.

Nic się nie stanie, jeśli po sprawdzeniu temperatury odłożysz sprzęt do szuflady. Wyłączy się on automatycznie. W zestawie otrzymujesz etui pozwalające na wygodne i bezpiecznie przechowywanie termometru.

Miejsce 8

TrueLife Care Q7

Polecany termometr bezdotykowy ze względu na jego wszechstronne zastosowanie. Z tym sprzętem szybko sprawdzisz temperaturę ciała domowników, otoczenia, cieczy, a nawet zwierząt domowych. W jego pamięci automatycznie zapisują się 32 ostatnie wyniki.

Urządzenie zapewnia bardzo szybki pomiar. Jeżeli zmierzona temperatura będzie za wysoka, otrzymasz ostrzeżenie. Ten termometr bezdotykowy zbliżeniowy wyłącza się automatycznie po 15 sekundach bezczynności.

Miejsce 9

VITAMMY Flash HTD8816C

Termometr pozwala na wykonanie pomiaru na dwa sposoby: punktowy lub rozszerzony skan czoła. Podświetlenie ekranu zmienia kolor w zależności od wyniku, więc szybko rozpoznasz gorączkę. Sprzęt przyda Ci się też podczas przygotowywania posiłków i kąpieli dla dziecka.

W pamięci urządzenia zapiszesz do 50 ostatnich wyników. Obsługa termometru nie jest skomplikowana. Cichy tryb pozwoli Ci na sprawdzenie temperatury ciała pociechy w nocy, bez ryzyka jej obudzenia.

Miejsce 10

HeTaiDa HTD 8813

Poręczny termometr bezdotykowy gwarantujący łatwą interpretację wyniku pomiaru. Odpowiada za to podświetlany na różne kolory wyświetlacz LCD, na którym widoczne są emotikony. Sprzęt przyda Ci się do sprawdzania temperatury ciała, przedmiotów i cieczy.

Urządzenie dobrze uzupełnia ranking termometrów bezdotykowych. Nie wymaga kontaktu ze skórą, dlatego nie musisz go dezynfekować każdorazowo po użyciu. Sprzęt nadaje się do sprawdzania temperatury u dorosłych, a także u dzieci.

Termometr Beurer FT 100

Termometr bezdotykowy Beurer FT 100

Beurer FT 100 to bezdotykowy termometr do pomiaru temperatury z czoła. Nie musisz trzymać go bardzo blisko skóry, więc używanie go jest komfortowe i nie wystraszy dziecka. To dobry sprzęt także do kontrolowania temperatury cieczy, otoczenia i powierzchni przedmiotów.


Kliknij i kup Beurer FT 100

MediaExpert
Komputronik
Empik
Electro


Nieskomplikowana obsługa

To najlepszy termometr bezdotykowy na rynku, a łatwa obsługa ma na to duży wpływ. Sprawdzenie temperatury nie sprawi Ci żadnego problemu.

Zaraz po zakończeniu pomiaru usłyszysz sygnał dźwiękowy. Na dużym wyświetlaczu LED pojawi się wynik. Z łatwością go odczytasz, nawet przy słabym świetle.

Nie musisz się martwić, że źle dokonasz pomiaru. Beurer FT 100 wyposażono w czujnik odległości. Poza tym możesz trzymać sprzęt daleko od skóry (4 – 6 cm).

Przemyślane funkcje i dodatki

Za pomocą tego termometru łatwo kontrolujesz, jak rozwija się infekcja u Ciebie lub pozostałych domowników. W jego pamięci zapiszesz do 60 ostatnich wyników pomiaru. Sprytne, prawda?

Sprzęt pozwoli Ci też na szybkie sprawdzenie temperatury wody do kąpieli czy pokarmu dla dziecka. Cechuje go praktyczność, ale i wygoda przechowywania.

Do Beurer FT 100 producent dołączył eleganckie etui. Dzięki temu termometr nie jest narażony na uszkodzenia. Urządzenie przyda Ci się w domu, jak również podczas podróży.

Lekki i poręczny

Termometr nie wyślizgnie Ci się niespodziewanie z dłoni, ponieważ ma dobrze wyprofilowaną obudowę. Pewnie go chwycisz i szybko zmierzysz temperaturę.

Beurer FT 100 to lekki sprzęt zasilany bateriami. Nie musisz pamiętać o ich częstej wymianie, gdyż zostały zabezpieczone przed szybkim rozładowaniem.

Urządzenie automatycznie wyłącza się po 60 sekundach. Nic się nie stanie, jeśli od razu po sprawdzeniu temperatury schowasz go do szuflady.

Termometr WITHINGS Thermo

Termometr bezdotykowy WITHINGS Thermo

Nowoczesny termometr bezdotykowy WITHINGS Thermo pozwoli Ci na bezproblemowe kontrolowanie temperatury ciała u wszystkich domowników. Umożliwia on stworzenie kilku profili użytkowników i zapisywanie istotnych danych. Czym jeszcze wyróżnia się sprzęt? O tym w poniższej opinii!


Kliknij i kup WITHINGS Thermo

MediaExpert
Komputronik


Szybki pomiar

WITHINGS Thermo nie wymaga przykładania do skóry. Wystarczy, że zbliżysz go do skroni. Zapewnia to higieniczny pomiar temperatury i brak konieczności dezynfekowania sprzętu po każdym użyciu.

Termometr wykorzystuje technologię HotSpot Sensor. Temperaturę ciała mierzysz jednym gestem.

Sprzęt szybko skonfigurujesz ze specjalną aplikacją na smartfony. Dzięki temu wszystkie wyniki dla każdego profilu masz w jednym miejscu. Łatwiej już być nie może!

Przydatne wskazówki zdrowotne

Ranking termometrów bezdotykowych nie byłby kompletny bez tego urządzenia. Przeprowadza ono automatyczną synchronizację z aplikacją przez Wi-Fi lub Bluetooth.

Na podstawie wieku użytkownika, objawów i temperatury tworzone są porady, które pojawiają się na ekranie smartfona. Nie zastanawiasz się, czy trzeba jak najszybciej udać się do lekarza.

WITHINGS Thermo docenią zwłaszcza rodzice. Aplikacja powstała we współpracy z Boston Children’s Hospital, dlatego zyskujesz dostęp do dodatkowych porad dotyczących infekcji u dzieci.

Wygoda użytkowania

Termometr nie jest duży, dlatego zmieści Ci się w dłoni. Odczyt temperatury pojawia się także na obudowie, więc nie musisz sięgać po smartfon.

Specjalna dioda LED poinformuje Cię, czy wynik pomiaru jest w normie. WITHINGS Thermo zasilają baterie, których nie musisz często wymieniać. Pokazał to test termometrów bezdotykowych.

Po zmierzeniu temperatury włożysz sprzęt do specjalnego etui. Szybko dostrzeżesz, że jego przechowywanie jest wygodne.

Termometr Tecnimed Visiofocus 06400

Termometr bezdotykowy Tecnimed Visiofocus 06400

Sprzęt Tecnimed Visiofocus 06400 wyposażono w duży i czytelny wyświetlacz LCD. Odczytywanie wyników pomiaru nie sprawi Ci żadnego problemu. To dobry termometr bezdotykowy do sprawdzania temperatury u dzieci, jak również u dorosłych.


Kliknij i kup Tecnimed Visiofocus 06400

Ceneo


Innowacyjność

Tecnimed Visiofocus 06400 to innowacyjny termometr. Wyświetla temperaturę w czasie rzeczywistym na czole badanej osoby. Może to robić także na powierzchni cieczy lub przedmiotu.

Za pomocą sprzętu sprawdzisz temperaturę nie tylko zbliżając go do czoła, ale i do powieki. Ze względu na sensor odległości nie zastanawiasz się, czy dobrze trzymasz termometr.

Ciągła gotowość do pracy

Nie musisz włączać urządzenia przed pomiarem temperatury. Jest zawsze gotowe do pracy, ale mimo to baterie nie rozładują się za szybko.

Termometr daje Ci możliwość wyboru jednego z trzech dodatkowych trybów pomiaru: pachwinowego, oralnego lub odbytniczego.

Dostępne są też dwa tryby kalibracji, manualny i automatyczny. Bez trudu ustawisz Tecnimed Visiofocus 06400, aby był przystosowany do temperatury otoczenia.

Wiarygodne wyniki

To termometr bezdotykowy z atestem medycznym, co gwarantuje Ci precyzję działania i wiarygodne wyniki. Reaguje na zmiany temperatury w pomieszczeniu i na tej podstawie koryguje pokazywaną wartość.

Sprzęt często poleca się osobom mającym problem z wyborem, jaki termometr bezdotykowy będzie odpowiedni dla dzieci. Gwarantuje powtarzalność wyników.

Tecnimed Visiofocus 06400 cieszy się popularnością wśród rodziców, a także pielęgniarek i lekarzy.

Termometr Braun BNT400

Termometr bezdotykowy Braun BNT400

Braun BNT400 to termometr bezdotykowy, którego możesz używać także jako sprzęt dotykowy. Cechuje go praktyczność, ale i nowoczesne rozwiązania. Przekonaj się, dlaczego warto zwrócić na niego uwagę, czytając poniższą recenzję.


Kliknij i kup Braun BNT400

MediaExpert
Komputronik
Empik


Gwarancja dokładności

Z tym sprzętem nie zastanawiasz się, czy wynik jest wiarygodny. Braun BNT400 wyposażono w bardzo wrażliwy czujnik oraz nowoczesny układ optyczny.

Termometr wychwytuje dwa razy więcej ciepła emitowanego przez ludzkie ciało niż tradycyjne sprzęty czołowe. Przechwytywaną energię szybko przelicza na temperaturę.

W razie potrzeby przełączysz tryb z bezdotykowego na dotykowy i sprawdzisz, czy pokazywana wartość jest taka sama.

Tryb cichy i inne udogodnienia

Dla wielu osób to najlepszy termometr bezdotykowy dla niemowlaka i starszego dziecka. Wpływa na to nie tylko precyzyjny pomiar, ale również tryb cichy.

Bez trudu wyłączysz sygnał dźwiękowy, aby szybko zmierzyć temperaturę śpiącemu maluchowi. Podświetlany wyświetlacz ułatwi Ci odczytanie wyniku.

Braun BNT400 przyda Ci się do kontrolowania temperatury posiłków pociechy, a nawet wody do kąpieli. Wykorzystasz go w różnych sytuacjach.

Funkcje ułatwiające obsługę

Na pewno poradzisz sobie z obsługą termometru. Specjalny system poinformuje Cię, czy trzymasz go w odpowiedniej odległości od czoła.

Zwróć uwagę na funkcję Age Precision. Ustaw wiek domownika przed sprawdzeniem temperatury, a urządzenie przeanalizuje, czy ma gorączkę. Jeśli rzeczywiście tak będzie, zauważysz podświetlony na czerwono ekran.

Termometr Meriden TM19

Termometr bezdotykowy Meriden TM19

Bezdotykowy sprzęt Meriden TM19 docenisz za automatyczne wyłączanie i alarm gorączki. Temperaturę sprawdzisz zarówno poprzez pomiar z czoła, jak i w uchu. Termometr ułatwi Ci kontrolowanie przebiegu infekcji.


Kliknij i kup Meriden TM19

MediaExpert
Empik
Electro


Profesjonalne urządzenie

Meriden TM19 to nowoczesny, medyczny termometr bezdotykowy na podczerwień. Nie musisz kupować jednorazowych nakładek, aby wykorzystywać go do pomiaru temperatury w uchu.

Sprzęt wyróżnia wysoka czułość oraz szeroki zakres pomiaru. Pozwala Ci na kontrolę temperatury ciała, cieczy, a także otoczenia. To bardzo użyteczny termometr, na pewno przyda Ci się w domu.

Czas pomiaru temperatury to tylko 1 sekunda. Wynik otrzymujesz szybko, a w przypadku gorączki podświetli się na czerwono. Nie zignorujesz żadnych niepokojących objawów.

Dostęp do wszystkich potrzebnych opcji

W pamięci Meriden TM19 zapiszesz 9 ostatnich wyników. Ułatwi Ci to sprawdzenie, czy infekcja ustępuje.

Wskaźnik niskiego poziomu baterii poinformuje Cię, kiedy trzeba je zmienić. Nie uznasz tego za uciążliwą czynność, bo szybkiemu rozładowaniu ogniw zapobiega funkcja automatycznego wyłączania.

Producent wyposażył termometr w sygnał zakończenia pomiaru. W razie potrzeby szybko wyłączysz dźwięki, np. aby nie obudzić śpiącego dziecka.

Etui w komplecie

Zastanawiasz się, jak bezpiecznie przechowywać termometr? Już nie musisz! Z Meriden TM19 dostajesz w komplecie specjalne etui.

Sprzęt wygodnie schowasz do szuflady i zabierzesz w podróż. Masz pewność, że nie zepsuje się w mało oczekiwanym momencie.

Ranking termometrów bezdotykowych musiał uwzględnić ten model. Oferuje bardzo łatwą obsługę, a ponadto gwarantuje wiarygodny wynik.

Jaki termometr bezdotykowy wybrać?

Jak widzisz, pomiar temperatury za pomocą termometru bezdotykowego jest prosty i wygodny. Sprawdza się lepiej niż zwykły model rtęciowy, zwłaszcza w przypadku dzieci.

Nadal masz wątpliwości, jaki termometr bezdotykowy kupić? Bez obaw, przygotowana przeze mnie dodatkowa część je rozwieje.

Sprawdź najważniejsze porady na temat tego typu sprzętów. Dowiesz się, jakie czynniki i cechy są szczególnie istotne.

Zastosowanie

Podstawowe zastosowanie termometru bezdotykowego to sprawdzanie temperatury ciała. Najczęściej miejscem pomiaru jest czoło.

Trafisz też na sprzęty pozwalające na mierzenie temperatury w uchu czy na powiece. Są też takie, których użyjesz w trybie dotykowym, wkładając np. do ust.

Coraz częściej termometry pozwalają dodatkowo na sprawdzanie temperatury różnych cieczy, otoczenia oraz powierzchni przedmiotów.

To bardzo użyteczne sprzęty, ułatwiające przygotowanie kąpieli czy posiłku dla małego dziecka. Inwestycja w taki termometr jest dobrym rozwiązaniem. Nigdy nie wiesz, kiedy przydadzą Ci się dodatkowe opcje.

Dokładność pomiaru

Nie wszystkie bezdotykowe termometry są równie precyzyjne. Wiedz, że ich dokładność zależy choćby od temperatury otoczenia.

Musi być stała, dlatego unikaj przeciągów. Uważaj też, aby nie używać od razu sprzętu przeniesionego np. z wilgotnej i gorącej łazienki do zimnego salonu.

Pod względem dokładności szczególnie dobrze sprawdzają się termometry z autokalibracją. Same dostosowują się do temperatury otoczenia, więc wynik jest dokładniejszy.

Żeby mieć pewność, że termometr jest precyzyjny, zrób kilka pomiarów jeden po drugim. Jeśli wyniki nie są zróżnicowane, wszystko w porządku.

Pamiętaj też, że dużo zależy od Ciebie. Zwróć uwagę, czy trzymasz sprzęt odpowiednio blisko skóry.

Dużym ułatwieniem jest specjalny czujnik wskazujący prawidłową odległość od ciała czy powierzchni przedmiotu. Dzięki niemu masz pewność, że wykonujesz pomiar we właściwy sposób.

Czas pomiaru

Termometry bezdotykowe działają w podobny sposób, ale różni je czas potrzebny na wykonanie pomiaru.

Czasami to tylko 1 – 2 sekundy, ale niekiedy nawet 10 sekund. Spora różnica, prawda?

Czas pomiaru jest ważny zwłaszcza podczas sprawdzania temperatury u dzieci. Powinno to trwać jak najkrócej, żeby nie stresować maluchów.

Ponadto im szybciej działa termometr, tym więcej czasu zyskujesz na odpowiednią reakcję, np. podanie leków przeciwgorączkowych.

Zasilanie

Sprzęty do bezdotykowego sprawdzania temperatury są zasilane bateriami, przeważnie AA lub AAA.

To oznacza, że musisz pamiętać o regularnej wymianie ogniw, aby urządzenie działało bez zarzutu. Na szczęście są rozwiązania, które wydłużają czas pracy baterii.

Najczęściej polecane termometry bezdotykowe oferują funkcję automatycznego wyłączania. Uaktywnia się ona zwykle po 15 – 60 sekundach bezczynności.

Co to daje?

Nawet jeśli zapomnisz o wyłączeniu termometru, on i tak zrobi to sam. Dzięki temu nie wymieniasz baterii za często. To byłoby uciążliwe, a ponadto naraziłoby Cię na dodatkowe wydatki.

Waga i wymiary

Żeby termometr okazał się wygodny w użyciu, musi być poręczny. Na to wpływa jego waga i całkowite wymiary.

Takie sprzęty w większości są odpowiednio wyprofilowane i mają długą rączkę. Zapewnia to pewny chwyt i minimalizuje ryzyko wyślizgnięcia się urządzenia na podłogę.

Termometry bezdotykowe nie są bardzo duże. Prawdopodobnie nie będziesz też narzekać na ciężar, bo waga zazwyczaj nie przekracza 100 gramów.

Wynika z tego, że używanie, a także przechowywanie sprzętu nie okaże się kłopotliwe. Na to wpływa dodatkowo fakt, że najlepsze termometry bezdotykowe mają w komplecie praktyczne etui.

Dodatkowe funkcje

Kupujesz termometr po to, żeby kontrolować temperaturę ciała. To prawda, ale producenci coraz częściej stosują nowoczesne funkcje, które ułatwiają pomiar i sprawdzanie stanu zdrowia.

Niektóre sprzęty można zsynchronizować ze specjalną aplikacją na smartfony. Przekazują do niej wynik przez Wi-Fi lub Bluetooth, a Ty swobodnie analizujesz zebrane dane.

Nie tylko sprawdzasz, czy gorączka powoli ustępuje, ale również zyskujesz cenne porady medyczne.

Łatwo prześledzisz przebieg infekcji także za sprawą funkcji zapisywania wyników w pamięci termometru. Zwróć uwagę, że pojemność sprzętów bywa różna.

Są termometry mieszczące w pamięci nawet do 50 – 60 wyników, ale i takie umożliwiające zapisanie maksymalnie 10 lub nieco mniej.

Kolejna przydatna funkcja to interpretacja wyników. Termometr zmienia kolor podświetlenia wyświetlacza w zależności od pokazywanej wartości.

Czerwona barwa oznacza gorączkę, pomarańczowa stan podgorączkowy, a zielona świadczy o prawidłowej temperaturze. Czasami uzupełnieniem podświetlenia są pokazywane na wyświetlaczu emotikony, czyli uśmiechnięta lub zasmucona buzia.

Termometry bezdotykowe coraz częściej są wyposażone też w:

  • Sygnał dźwiękowy informujący o zakończeniu pomiaru.
  • Wskaźnik poziomu naładowania baterii.
  • Tryb cichy pozwalający na wyłączenie alarmów dźwiękowych.
  • Opcję tworzenia profili użytkowników, aby precyzyjniej kontrolować temperaturę zależnie m.in. od wieku.

Termometr bezdotykowy – Ceny

Przeglądając ranking termometrów bezdotykowych, zauważysz, że są wśród nich tańsze i droższe modele. Czy cena wpływa na skuteczność działania i precyzję sprzętów?

I tak, i nie. Tańsze termometry bezdotykowe kosztują średnio 100 – 200 zł. Są proste w obsłudze i poręczne, większość pozwala na pomiar temperatury ciała, cieczy i przedmiotów.

Wiedz, że sprzęty z tego przedziału cenowego często oferują ograniczone możliwości zapisu wyników pomiaru w swojej pamięci. Nie wszystkie są wyposażone w czujnik odległości czy automatyczne wyłączanie.

Jeśli chcesz mieć w domu zwykły, bezdotykowy termometr, nie będziesz żałować zakupu tańszego urządzenia.

Gdy zależy Ci na nowoczesnym sprzęcie z przydatnymi funkcjami, pamiętaj o zwiększeniu budżetu. To konieczne zwłaszcza w sytuacji, gdy potrzebujesz modelu z atestem medycznym, odpowiedniego dla dziecka.

Droższe termometry to określenie pasujące do sprzętów kosztujących ponad 200 zł. Za niektóre urządzenia zapłacisz nawet ok. 400 zł.

Czy warto?

Tak, jeśli chcesz mieć termometr z czujnikiem odległości, możliwością skonfigurowania z aplikacją na smartfony i pojemną pamięcią. To profesjonalny sprzęt do sprawdzania temperatury u wszystkich domowników i nie tylko.

Test termometrów bezdotykowych pomoże Ci w pozbyciu się wątpliwości, który model sprawdzi się najlepiej. Zastanów się dobrze, czego oczekujesz od sprzętu i czy rzeczywiście potrzebne są Ci dodatkowe funkcje.

Podsumowanie

Najlepsze termometry bezdotykowe dokonują precyzyjnych pomiarów nie tylko ciała, ale i wody czy otoczenia. Mają różne alarmy, interpretują wyniki w stosunku do wieku czy oferują historię zapisów.

Jak widzisz, ten sprzęt robi się coraz to nowocześniejszy. Dlatego też istotne, aby wybrać porządny, niezawodny model. Teraz już wiesz, które produktu należą do tej grupy. Nie musisz pytać o polecany termometr bezdotykowy na forum bądź czytać innych blogów.

W razie dodatkowych pytań lub chęci podzielenia się opinią o termometrze zbliżeniowym zapraszam do sekcji komentarzy.

A jeżeli jesteś tu, bo szukasz sprzętu dla swojego malucha, zobacz przy okazji najlepsze nianie elektroniczne. Umożliwiają zdalną kontrolę nad dzieckiem, co jest szczególnie ważne, gdy ma ono gorączkę.

Dopiero co urodziłaś lub niedługo to nastąpi? Koniecznie wyposaż się w profesjonalny laktator elektryczny. Symuluje naturalny proces karmienia, a topowe modele często są podwójne.

Oceń publikację
[Głosy: 5 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments