Ranking bieżni elektrycznych 2020

Ranking bieżni elektrycznych do domu

Ranking bieżni elektrycznych pozwoli Ci wybrać najlepszy sprzęt do biegania. We własnym domu zgubisz sporo kalorii na dużej i niezawodnej bieżni. Zobacz polecane trenażery z różnych segmentów cenowych.

Ranking bieżni na prąd prezentuje sporo sprzętu i to w różnych cenach. Dzięki temu każdy znajdzie coś na metraż treningowego pomieszczenia, jak i swój budżet.

Trudno utrzymać dobrą kondycję przez cały rok, prawda? Pomijając kwestię motywacji do biegania, przeszkodą są często niekorzystne warunki atmosferyczne. Znajdą się oczywiście osoby, dla których trening znaczy sporo i nie przeszkadza im grad, deszcz, śnieg, a nawet atak kosmitów.

Dla wszystkich pozostałych przygotowałem 3 klasyfikacje najlepszych bieżni treningowych do domu. Wspomogą odchudzanie oraz rzeźbienie swojego ciała.

Nie zapomniałem o osobach z mniejszym budżetem, więc są także tańsze bieżnie do 2000 zł.

Krok po kroku przeprowadzę Cię przez ten rynek, aby wybór padł na odpowiedni sprzęt. Pamiętaj, że zestawienie regularnie aktualizuję, więc nie ma tu nieopłacalnych staroci.

Najlepsze bieżnie elektryczne

ZdjęcieModelCenyMoc stałaPrędkośćMaks. obciążenieWymiary pasa biegowego
Bieżnia elektryczna Bowflex BXT 3261. Bowflex BXT 326TopSlim
Presto
Empik
4 KM1-19 km/hdo 180 kg152x56 cm
bieżnia elektryczna Sole by Hammer F65 (2019)2. Sole By Hammer F65 (2019)TopSlim
Ceneo
3,25 KM1-18 km/hdo 160 kg152x56 cm
Bieżnia elektryczna Nautilus T6263. Nautilus T626TopSlim
Presto
Empik

3 KM1-19 km/hdo 136 kg152x51 cm
bieżnia elektryczna Zipro Dream4. Zipro DreamPresto
Empik

Ceneo
3,5 KM1-20 km/hdo 150 kg145x53 cm
bieżnia elektryczna insportline incondi t400i5. inSPORTline Incondi T400iTopSlim
Ceneo
3,5 KM1-22 km/hdo 180 kg140x53 cm
bieżnia elektryczna insportline gilavar6. inSPORTline GilavarEmpik
Ceneo
3,5 KM1-22 km/hdo 180 kg140x53 cm

Jaka bieżnia elektryczna do 3000 zł?

ZdjęcieModelCenyMoc stałaPrędkośćMaks. obciążenieWymiary pasa biegowego
bieżnia elektryczna Hertz Vario 1001. Hertz Vario 100MediaExpert
Electro
Ceneo
2,5 KM0,8-20 km/hdo 150 kg138x44,5 cm
bieżnia elektryczna Hertz FREERUN 52. Hertz FREERUN 5MediaExpert
Electro
Ceneo
3 KM1-18 km/hdo 150 kg133x47 cm
bieżnia elektryczna Urbogym V720S3. Urbogym V720SPresto
Empik
Ceneo
3 KM1-20 km/hdo 150 kg135x48 cm
Bieżnia elektryczna Spokey Movena4. Spokey MovenaSpokey
MediaExpert
2,5 KM1-18 km/hdo 120 kg130x46 cm
bieżnia elektryczna York Fitness T 343 H5. York Fitness T 343 HCeneo1,75 KM1-16 km/hdo 110 kg130x43 cm
bieżnia elektryczna Urbogym V660S6. Urbogym V660SPresto
Empik

Ceneo
3 KM0,8-19 km/hdo 140 kg126x46 cm
bieżnia elektryczna Zipro Start7. Zipro StartPresto
Empik

Ceneo
1,5 KM1-14 km/hdo 120 kg120x40 cm

Jaka bieżnia elektryczna do 2000 zł?

ZdjęcieModelCenyMoc stałaPrędkośćMaks. obciążenieWymiary pasa biegowego
bieżnia elektryczna Urbogym V5201. Urbogym V520Presto
Empik
Ceneo
3 KM0,8-17 km/hdo 130 kg115x42 cm
bieżnia elektryczna Hertz-Fitness Electra R702. Hertz-Fitness Electra R70MediaExpert
Electro
Ceneo
1,25 KM1-12 km/hdo 110 kg118,5x40 cm
bieżnia elektryczna Urbogym V5153. Urbogym V515Presto
Empik

Ceneo
2 KM0,8-12 km/hdo 120 kg110x40 cm

Polecane bieżnie elektryczne wysokiej jakości

Zaczynamy od funkcjonalnych i świetnie wykonanych produktów. Szczerze mówiąc, nawet w klasyfikacjach wysokiego szczebla dla danej kategorii rzadko trafiam na tak wysoki poziom.

Wszystkie poniższe propozycje to prawdziwe cuda, jeżeli chodzi o domowy sprzęt treningowy. W mniejszym klubie fitness/siłowni też powinny się sprawdzić, spokojnie niektóre z nich nazwę bieżniami profesjonalnymi oraz półprofesjonalnymi. Jedziemy, a raczej biegniemy, z tematem.

Bowflex BXT 326 – Opinia, recenzja

Bieżnia elektryczna Bowflex BXT 326

Bowflex to producent specjalizujący się w bieżniach bardzo wysokiej klasy. Kupują je zarówno właściciele klubów fitness, jak i bardzo wymagające osoby biegające we własnym domu. Chcąc przedstawić Ci w moim zestawieniu sprzęt klasy premium, wybór padł na bieżnię Bowflex BXT 326. Dlaczego jest godna swojej ceny? Przeczytaj poniższą recenzję, aby się tego dowiedzieć!

Bowflex BXT 326 ma przede wszystkim bardzo żywotny i mocny silnik o mocy stałej na poziomie 4 KM. To wynik niedościgniony dla wielu konkurentów, szczególnie że jednostka wcale nie została specjalnie wyżyłowana. Nie przegrzewa się i zapewnia stosunkowo cichą pracę jak na bieżnię na prąd.

Co więcej, tak zaawansowany silnik świetnie zarządza poborem energii. Gwarantuje wysoką energooszczędność. Nie musisz się bać o drastyczny wzrost rachunków za prąd – nawet gdy codziennie używasz trenażera.

A spokojnie wytrzyma on intensywną eksploatację. Amortyzacja jest topowa, ochroni Twoje stawy, redukuje niepotrzebne drgania. Wytrzymuje do 180 kg obciążenia! Powierzchnia taśmy biegowej (3-warstwowej) to najwyższa jakość, gwarantująca Ci komfort i bezpieczeństwo. Pas jest zresztą ogromny: 152,4 x 55,9 cm. Spodoba się dzięki temu wyższym osobom.

Znakomitej jakości jest także wyświetlacz. Duży (aż 9 cali), nowoczesny, czytelny – pokaże Ci pomiar pulsu i informacje o aktualnym treningu biegowym. Funkcji dodatkowych jest multum: programy treningowe, szeroki zakres zmiany nachylenia pasa, integracja z aplikacjami dla biegaczy czy nawiew z 3 poziomami intensywności działania.

Podsumowując, profesjonalna bieżnia pełną gębą. Sprzęt dla najbardziej wymagających. Zapewni Ci efektywny i komfortowy trening w warunkach domowych. Z drugiej strony – siłą rzeczy – jest bardzo droga i zajmuje sporo miejsca (po rozłożeniu 214,6 x 97,8 x 139 cm).

Zalety +

 • Nadzwyczajnie mocny, a jednocześnie energooszczędny, cichy i żywotny silnik
 • Perfekcyjna amortyzacja, która zapewni Ci komfort i nie obciąży w większym stopniu stawów
 • Najwyższa jakość wykonania
 • Ogromny pas biegowy godny profesjonalnej bieżni elektrycznej
 • Funkcjonalność

Wady

 • Bardzo wysoka cena, ale mówimy w końcu o topowej i profesjonalnej bieżni

Sole By Hammer F65 (2019) – Opinia, recenzja

bieżnia elektryczna Sole by Hammer F65 (2019)

Sole By Hammer F65 (2019) to nowa wersja niesamowicie popularnej i świetnie ocenianej bieżni elektrycznej. Przybyło jej kilka funkcji, lecz cechy związane z silnikiem czy amortyzacją pozostają bez większych zmian… bo wcale ich nie wymagały! To sprzęt oferujący jakość znaną z dobrych siłowni czy klubów fitness. W mojej opinii wyjaśnię Ci, dlaczego tak twierdzę.

Do dyspozycji dostajesz sprzęt z mocnym silnikiem o mocy 3,25 KM. I nie został on sztucznie wyżyłowany. To gwarancja długiej żywotności bez żadnych awarii. Bieg jest płynny, komfortowy, bez nieoczekiwanych spadków prędkości czy innych komplikacji.

Mocny silnik i pewna konstrukcja odbijają się na innych cechach. Prędkość możliwa do ustawienia kończy się na 18 km/h. Maksymalna nośność osiąga aż 160 kg.

No i ten olbrzymi pas biegowy…

156 cm długości i 56 cm szerokości! Nawet yeti komfortowo by biegał przy swobodnych ruchach, nie martwiąc się, że przypadkowo zsunie się lub spadnie z taśmy biegowej. Ogromna wygoda i swoboda, szczególnie że nawierzchnia jest antypoślizgowa i wytrzymała.

Chcesz spróbować podbiegów? Żaden problem. Dzięki elektronicznej regulacji nachylenia szybko sprawdzisz, czy dasz radę biegać pod górkę i przy jak dużym wzniesieniu pasa biegowego.

O funkcjonalności mógłbym pisać pół dnia. Ogólnie biorąc, wszystko tu jest: programy biegowe, duży wyświetlacz z przeglądem danych, najważniejsze pomiary (w tym tętno za pomocą sensorów lub pasa telemetrycznego), nawiew czy komunikacja z urządzeniami mobilnymi (+ aplikacja mobilna).

Fenomen tego sprzętu tkwi w tym, że sprawdzi się nawet w siłowniach. Wszystko dzięki trwałości, znakomitemu silnikowi, ogromnej powierzchni do biegania czy amortyzacji. Ta bieżnia spodoba się zarówno początkującemu biegaczowi, jak i doświadczonemu maratończykowi. Jest droga, ale i tak godna wydania takiej kwoty.

Zalety +

 • Bardzo mocny i cholernie żywotny silnik
 • Perfekcyjna amortyzacja, która zapewni Ci komfort i nie obciąży w większym stopniu stawów
 • Najwyższa jakość wykonania
 • Ogromny pas biegowy; wymiary znane z rasowych bieżni profesjonalnych
 • Funkcjonalność

Wady

 • Cena będzie dla wielu osób zaporowa, ale za najwyższą jakość trzeba sporo zapłacić

Nautilus T626 – Opinia, recenzja

Bieżnia elektryczna Nautilus T626

Nautilus T626 to bieżnia dla osób, które chcą w jak najbardziej komfortowy sposób osiągać wyznaczone cele treningowe – bez obaw o słabą amortyzację, niepewny silnik czy niespodziewane usterki. Tutaj nie ma o tym mowy, gdyż chodzi o bieżnię z najwyższej ligi. Ma wiele zalet, które dla Ciebie omówię.

Po pierwsze silnik. Bardzo pewny, nie za głośny i bez zawyżonego zapotrzebowania na prąd. Ma 3 KM mocy, ale płynnością biegu i wydajnością dosięga wiele jeszcze mocniejszych trenażerów.

2-warstwowy pas stworzy Ci idealne warunki do efektywnego spalania kalorii i modelowania ciała. Stopa styka się z nawierzchnią taśmy biegowej w optymalny sposób. To zasługa dopracowanej amortyzacji. A sam pas jest wielki! 152 cm długości i 51 cm szerokości – takie wymiary spodobają się każdemu biegaczowi.

Reszta konstrukcji została wykonana z wytrzymałych materiałów, np. tworzywa ABS i stali. Nie ma obaw, że coś szybko się wyrobi czy rozleci. W tej półce cenowej i w przypadku tego modelu nie boisz się o takie rzeczy. Co więcej, ten trenażer wcale nie jest bardzo masywny. Zajmuje nieco mniej miejsca od wielu innych bieżni premium.

Producent postawił też na nowoczesne rozwiązania. Stworzył własną aplikację mobilną. Skorzystasz w niej z dziennika postępów, wyznaczania wyzwań treningowych i wielu innych opcji. Bieżnia współpracuje też z innymi aplikacjami wspomagającymi trening oraz prowadzenie zdrowego, aktywnego trybu życia.

Z monotonnością częstego biegania w 4 ścianach walczy dodatkowo przeprowadzanie treningu w trybie tzw. wirtualnej rzeczywistości. Wszystkie statystyki ujrzysz na dużym ekranie. Panel sterowania jest z kolei niezwykle intuicyjny. Szybko nauczysz się dostępnych opcji regulacji.

Taka bieżnia jak Nautilus T626 to wybór bezkompromisowy – sporo płacisz, ale dostajesz sprzęt najwyższej klasy.

Zalety +

 • Bardzo mocny i wytrzymały silnik
 • Perfekcyjna amortyzacja, która zapewni Ci komfort i nie obciąży w większym stopniu stawów
 • Najwyższa jakość wykonania
 • Ogromny pas biegowy
 • Funkcjonalność

Wady

 • Cena będzie dla wielu osób zaporowa, ale za najwyższą jakość trzeba sporo zapłacić

Zipro Dream – Opinia, recenzja

bieżnia elektryczna Zipro Dream

Zipro Dream to jedna z najopłacalniejszych bieżni elektrycznych wysokiej jakości. W komfortowych warunkach poprawisz kondycję i wymodelujesz sylwetkę, pozbywając się zbędnych kilogramów. Co mnie tak zachęciło do zawarcia jej w klasyfikacji prestiżowych trenażerów? Wyjaśnię Ci to w poniższej opinii, więc czytaj dalej!

Zipro Dream korzysta z silnika o stałej mocy wynoszącej 3,5 KM. W tej cenie to rewelacyjny rezultat, szczególnie że zastosowana jednostka nie jest sztucznie napompowana mocą. Wiernie ją trzyma, nie generuje niepotrzebnych drgań czy dziwnych odgłosów. Nie jest także narażona na nadmierne przegrzanie. Mocny, ale stabilnie pracujący silnik, a to najbardziej lubię w najlepszych bieżniach.

Podstawą konstrukcji jest stalowa rama. Wszelkie obudowania z tworzyw wypadają dobrze. Samo nic nie odpadnie, o jakość wykonania nie musisz się martwić.

Tak samo jak o pas biegowy. 145 x 53 cm to przestrzeń wystarczająca, aby wysokie osoby biegały w swobodny i bezpieczny sposób. Znam wiele wyraźnie droższych bieżni, które mają mniejsze pasy. Materiał wykonania nawierzchni jest antypoślizgowy i wytrzymały, co wykazało wiele testów bieżni. Przyczepność buta (o ile jest sportowy i odpowiedni do trenażera) wypada perfekcyjnie.

System amortyzujący Vib-Guard składa się 6 gumowych elastomerów oraz sprężyn zewnętrznych. Bardzo ciekawe rozwiązanie. Najważniejsze, że wstrząsy podczas biegu są tłumione i jednocześnie nie jest też zbyt sztywno. Z takiego biegania naprawdę można czerpać przyjemność, nawet będąc zlanym potem.

Na koniec krótko o funkcjonalności. Konsola ma nowoczesną stylistykę. Wszelkie dane (dystans, prędkość, czas, kalorie, puls) są czytelne. Pod ekranem, jak i na rękojeściach masz przyciski szybkiego wyboru, które ułatwią zmiany w locie, np. prędkości czy kąta nachylenia.

Mało jest bieżni elektrycznych, które mają aktualnie tak dobry stosunek ceny do jakości. Zipro Dream pokonało całe multum droższych modeli podczas mojej analizy i przeglądu, aby finalnie dostać się do tego zestawienia. Gorąco polecam Ci zakup tego trenażera.

Zalety +

 • Bardzo mocny i odpowiednio żywotny silnik
 • Perfekcyjna amortyzacja
 • Najwyższa jakość wykonania
 • Długi i szeroki pas biegowy
 • Funkcjonalność
 • Znakomity stosunek ceny do jakości

Wady

 • W tej cenie brak większych minusów

inSPORTline Incondi T400i – Opinia, recenzja

Bieżnia elektryczna insportline incondi t400i

Ze sprzętu inSPORTline sam teraz korzystam i mam wielu znajomych, którzy również chwalą sobie niezawodność urządzeń treningowych tej marki. Mogę więc już na wstępie opinii o inSPORTline Incondi T400i bardzo pozytywnie się wypowiedzieć o bezawaryjności, a jest to istotna cecha. Potwierdzają to moje własne testy bieżni. Co Ci bowiem po zepsutym sprzęcie do biegania? Tutaj takiej sytuacji nie będzie, a to dopiero początek korzyści.

Imponuje zastosowany silnik. Gwarantuje stałą moc na poziomie 3,5 KM, co jest fenomenalnym wynikiem. Moc szczytowa sięga nawet 6 KM, choć ważniejszy jest poprzedni parametr. Silnik nie przegrzewa się, a tym bardziej nie psuje, gwarantując Ci płynny bieg nawet podczas długich maratonów.

Zakres dostępnych prędkości jest bardzo szeroki (1-22 km/h), dzięki czemu dostosujesz tempo do swoich wymagań i możliwości.

A pas biegowy? Długi na 140 cm i szeroki na 53 cm. Nie ma raczej opcji, aby nawet ktoś bardzo wysoki nadepnął na boczną listwę czy zjechał z taśmy – przynajmniej nie z winy tego, że jest ona za mała.

Regulacja kąta nachylenia obejmuje aż 22 pozycje. Cechą wyróżniającą jest także maksymalna nośność, która osiąga 180 kg. Bardzo trudno znaleźć bieżnię, która wytrzymuje taki ciężar. To kolejny dowód na wysoką jakość silnika i całej konstrukcji.

Zauważyłem fajny bajer. Chodzi o aplikację iRunning +. Zapewni Ci masę programów biegowych, ale to nie wszystko. Wgrywasz ją na urządzenie mobilne i łączysz przez Bluetooth z bieżnią. Do aplikacji przesyłane są Twoje wyniki, którymi podzielisz się na portalach społecznościowych.

Tablet/smartfon ustawiony na bieżni (jest dedykowane miejsce, swego rodzaju uchwyt) potrafi też wyświetlać realne trasy, które sobie wybierzesz. Przelatywać mogą np. zdjęcia z Paryża lub innego znanego miasta.

To jednak nie wszystko. Zależnie od konkretnej miejscówki nachylenie trenażera będzie się automatycznie zmieniać! Przykład? Wirtualnie biegniesz sobie po alpejskim szlaku, ukształtowanie terenu staje się trudniejsze, a kąt nachylenia sam się zmienia. Ciekawy pomysł na swego rodzaju immersję biegową.

Do dyspozycji są również wszystkie najważniejsze pomiary. Czujnik tętna w uchwytach bocznych (HRC), pas piersiowy, przebyty dystans, spalone kalorie, a nawet pomiar tkanki tłuszczowej, czyli BMI. Dokładna analiza organizmu wspomoże efektywność treningu.

Podsumowując, inSPORTline Incondi T400i kosztuje swoje, ale za tę cenę otrzymasz produkt właściwie bez wad. Topowe parametry, fenomenalna jakość wykonania, funkcjonalność – jest prestiżowo.

Zalety +

 • Bardzo mocny silnik
 • Świetna amortyzacja
 • Najwyższa jakość wykonania
 • Długi i szeroki pas biegowy
 • Funkcjonalność
 • Bajery, które zapewnia kompatybilność z aplikacją iRunning+

Wady

 • Brak większych minusów

inSPORTline Gilavar – Opinia, recenzja

bieżnia elektryczna insportline gilavar

Teraz czas na inSPORTline Gilavar, dzięki któremu we własnym domu zrzucisz zbędne kilogramy i wymodelujesz ciało. To wszystko w komfortowy i bezpieczny sposób, gdyż mowa o solidnie wykonanym produkcie z wieloma fajnymi funkcjami. Porównanie bieżni elektrycznych od razu pokazuje, że niektóre parametry wybijają się ponad średnią dla tego segmentu cenowego.

Jest zresztą kilka podobieństw do poprzedniej propozycji tej firmy. Ten sam silnik, zakres prędkości, maksymalna waga użytkownika. Jakość wykonania również wyborna. Konstrukcja jest wytrzymała i składana, pas biegowy łatwy w czyszczeniu, komputer treningowy niezawodny, a wyświetlacz czytelny. Jogging na takim sprzęcie to czysta przyjemność.

Jak pewnie zauważyłeś, Gilavar jest o kilkaset złotych tańszy od T400i. Jaki jest tego powód? Brak możliwości korzystania z aplikacji iRunning +. Mniej jest więc programów do wyboru lub do spersonalizowania. Dodam, że i tak jest ich łącznie… 103! 99 predefiniowanych i 2 użytkownika. Poprzednik oferował o 10 programów użytkownika więcej. W każdym razie, dostajesz bardzo szerokie możliwości personalizacji treningu biegowego.

Znikają jednak te wszystkie bajery (z przemierzaniem wirtualnych tras na czele). Nie ma też historii osiągnięć, ale niektóre dane i tak możesz spisywać sobie ręcznie.

Porównując najlepsze bieżnie od inSPORTline, różnica jest wyłącznie w wyższej funkcjonalności, którą zapewnia specjalna aplikacja. Jeżeli jednak jej nie potrzebujesz, to zaoszczędzisz kilkaset złotych, kupując czołowy sprzęt z tej kategorii, który gorąco Ci polecam.

Zalety +

 • Bardzo mocny silnik
 • Świetna amortyzacja
 • Najwyższa jakość wykonania
 • Długi i szeroki pas biegowy
 • Funkcjonalność

Wady

 • Brak większych minusów

Polecane bieżnie elektryczne do 3000 zł

Kiedyś budżet wynoszący 2000-3000 zł na bieżnię nie był szalenie opłacalną inwestycją. Dlaczego? Bo nie było zbyt wielu atrakcyjnych modeli, które mocno przewyższały propozycje do 2000 zł. Z czasem ta sytuacja się zmieniła, ceny wielu dobrych bieżni do domu spadły.

Wraz z kolejnymi aktualizacjami rankingu ten segment cenowy stawał się coraz to lepszy. Dlatego też gorąco zachęcam Cię do zapoznania się z moimi opiniami o polecanych bieżniach do 3000 zł, bo jest tu kilka perełek.

Hertz Vario 100 – Opinia, recenzja

bieżnia elektryczna Hertz Vario 100

Hertz Vario 100 to nowocześnie wyglądająca bieżnia, która wypada dobrze nie tylko pod względem wyglądu zewnętrznego. Zapewni Ci płynny i bezpieczny bieg po świetnie amortyzowanym pasie biegowym. W dalszej części recenzji dokładniej omówię zalety tej konstrukcji.

Hertz Vario 100 pod wieloma względami zdecydowanie przebija standardy wśród bieżni do 3000 zł. Ma mocny (2,5 KM) i pewny silnik, który nie rozczaruje Cię pod kątem bezawaryjności. Potrafi napędzić pas biegowy nawet do 20 km/h. Konstrukcja wytrzymuje przy tym maksymalne obciążenie wynoszące 150 kg.

A sam pas jest bardzo długi jak na ten segment cenowy. Zapewni Ci 138 cm, więc nawet osoby mające ponad 190 cm wzrostu i długie nogi będą się na nim pewnie czuły. Szczególnie że producent przyłożył się do amortyzacji. Została wręcz świetnie zbalansowana i jest 10-punktowa. Nie czujesz się jak na trampolinie, a z drugiej strony nie jest też za sztywno. Układ kostny jest bezpieczny, a bieg nie traci płynności z winy sprzętu.

Szerokość pasa mogłaby być natomiast ciut większa, choć i tak te 44,5 cm stanowi solidną wartość. Biegałem na dużo węższych pasach i wiele z nich mi wystarczało (a jestem osobą lubiącą jak największą przestrzeń do domowego biegania).

A dodatkowe funkcje? Masa programów treningowych z poziomami trudności, wentylator dający ulgę podczas dłuższego biegu, pomiar przeróżnych wartości (np. dystansu, spalonych kalorii, czasu itp.), 20 poziomów kąta nachylenia czy głośniki stereo i funkcja AUX. Jest tego pełno!

Hertz Vario 100 to bardzo udana bieżnia domowa w rozsądnej cenie. Jej zakup stanowi teraz świetną inwestycję.

Zalety +

 • Pewny silnik o wysokiej mocy
 • Bardzo dobra amortyzacja
 • Solidna jakość wykonania
 • Jak na ten segment cenowy bardzo długi pas biegowy
 • Funkcjonalność

Wady

 • Brak minusów w tej cenie

Hertz FREERUN 5 – Opinia, recenzja

bieżnia elektryczna Hertz FREERUN 5

Hertz FREERUN 5 to dobra bieżnia do użytku domowego, która w tej cenie nie ma właściwie słabszych stron. To uniwersalny sprzęt dla osób o zupełnie różnych gabarytach, lecz z jednym pragnieniem – gubienia zbędnych kilogramów i dbania o formę we własnym domu. Dlaczego akurat ten sprzęt polecam? O tym w poniższej opinii!

Hertz FREERUN 5 ma silnik z mocą wynoszącą 3 KM. Zapewne został nieco wyżyłowany, lecz bieżnie tej firmy są na rynku od wielu lat i zgarniają świetne recenzje – również pod kątem niezawodności.

Potencjał silnika z solidną konstrukcją skutkuje zakresem prędkości do 18 km/h. Dostosujesz prędkość biegu pod swoje preferencje i możliwości wydolnościowe.

Amortyzacja została żywcem wyjęta z jeszcze droższych bieżni tej marki. Opiera się na 10 punktach. Wspomaga to płynny bieg, podczas którego nie boisz się tak o przypadkowe kontuzje jak podczas przebieżki w terenie (lub w porównaniu do gorszych jakościowo trenażerów).

Pas biegowy o wymiarach 133 x 47 cm to duży komfort, szczególnie dla osoby, która dopiero zaczyna bieganie na takim trenażerze. Trudno bowiem spaść z końca pasa czy zahaczyć treningowym butem o boczną listwę. Dostępna przestrzeń jest na tyle duża, że od razu poczujesz się pewnie na tej bieżni elektrycznej.

Jak przystało na sprzęt Hertz (jak i w ogóle w tym przedziale cenowym), dostajesz wiele dodatkowych funkcji. Czujnik pulsu, najważniejsze statystyki treningowe, automatyczne programy, szybki dostęp do kilku zapisanych prędkości biegu, obliczanie wskaźnika BMI, automatyczna regulacja kąta nachylenia (16 poziomów), odtwarzanie muzyki z przeróżnych urządzeń – mógłbym jeszcze długo wymieniać kolejne udogodnienia.

Zalety +

 • Pewny silnik o wysokiej mocy
 • Bardzo dobra amortyzacja
 • Solidna jakość wykonania
 • Długi i szeroki pas biegowy
 • Funkcjonalność

Wady

 • Brak minusów w tej cenie

Urbogym V720S – Opinia, recenzja

bieżnia elektryczna Urbogym V720S

Urbogym V720S wygląda wręcz kosmicznie. Kokpit tej bieżni robi wrażenie, ale nie jest to oczywiście główny powód obecności sprzętu w mojej klasyfikacji. Przekonały mnie dużo ważniejsze i praktyczniejsze cechy, które dla Ciebie omówię.

Urbogym V720S – jak zdążył nas przyzwyczaić ten producent – nie żałował silnikowi mocy stałej. Wynosi 3 KM, ale nie niesie też za sobą efektu nadmiernego przegrzewania jednostki centralnej. Sprzęt cały czas i w pełnym zakresie prędkości (do 20 km/h) działa płynnie i pewnie.

Dobrze zaplanowano wymiary pasa o antypoślizgowej strukturze. 135 cm długości i 48 cm szerokości stanowią świetny wynik. Nawet osoby mające 200 cm wzrostu nie będą się bały o prawidłową pozycję na pasie. Trudno się z niego zsunąć z winy dostępnej przestrzeni, gdyż tej jest tu pod dostatkiem.

Amortyzacja składa się z 8 punktów symetrycznie rozlokowanych po obu stronach. W tej cenie daje radę, nie niesie za sobą jakichś niepożądanych efektów czy dyskomfortu.

Wracając do konsoli, wygląda fantastycznie i daje sporo przydatnych ustawień oraz funkcji. Automatycznie zmienisz kąt nachylenia. Nie musisz schodzić z bieżni, aby to uczynić. Jest także bezpośredni wybór prędkości biegu, programy treningowe, głośniki, wejścia AUX oraz USB, jak i pomiar pulsu dzięki dotykowym sensorom.

Dokładając do tego wszystkiego cenę, która na tle konkurentów jest jak najbardziej fair, masz przed sobą dobrą propozycję zakupową.

Zalety +

 • Bardzo mocny silnik
 • Dobra amortyzacja
 • Solidna jakość wykonania
 • Długi i szeroki pas biegowy
 • Funkcjonalność
 • Ciekawie wyglądająca konsola z panelem sterowania

Wady

 • Brak większych minusów w tej cenie

Spokey Movena – Opinia, recenzja

Bieżnia elektryczna Spokey Movena

Czy bieżnia elektryczna może być… minimalistyczna? Po tym, jak poznałem model Spokey Movena, stwierdzam, że jak najbardziej. Producent poszedł w zupełnie innym kierunku niż większość jego konkurentów. Stworzył kompaktowy, wyjątkowo odchudzony, a nie masywny sprzęt treningowy. Najważniejsze, że wcale nie wiąże się to z gorszymi osiągami czy komfortem.

Spokey Movena to kolejny sprzęt, dzięki któremu wyrzeźbisz swoje ciało i poprawisz kondycję w zaciszu własnego domostwa. Ten model wypada dość oryginalnie. Producent maksymalnie obciął całkowite wymiary tego sprzętu. Nawet uchwyty boczne są tu wyjątkowo krótkie. Złożenie bieżni daje sporą oszczędność miejsca w stosunku do jej rywali, a i po rozłożeniu trenażer wygląda na kompaktowy.

I nie zrobiono tego kosztem głównych parametrów. Wręcz przeciwnie: to świetnie wykonany sprzęt! Silnik ma 2,5 KM mocy, pas biegowy jest długi na 130 cm i szeroki na 46 cm. Maksymalna nośność osiąga 120 kg, więc to uniwersalny trenażer. Producent daje 3-letnią gwarancję na części mechaniczne (i 5-letnią na ramę), co potwierdza wysoką jakość wykonania.

Nie ma za to większego wyświetlacza, lecz w centralnej części konsoli znalazł się obszerny dok multimedialny. Położysz w nim swój telefon, a nawet tablet, co załatwia problem. Dok został otoczony pokaźnymi głośnikami, na które bezprzewodowo (przez Bluetooth) prześlesz motywującą muzykę.

Są oczywiście najważniejsze opcje regulacji (w tym kąta nachylenia pasa), jak i czujnik pulsu. Mimo odchudzonej budowy niczego tej bieżni w zasadzie nie brakuje. Korzystnie wypada także jej cena. Stoi na rozsądnym pułapie, szczególnie na tle wielu konkurentów.

Zalety +

 • Pewny silnik o wysokiej mocy
 • Dobra amortyzacja
 • Solidna jakość wykonania
 • Kompaktowe gabaryty
 • Długi i szeroki pas biegowy
 • Funkcjonalność
 • Atrakcyjny stosunek ceny do ogólnych możliwości

Wady

 • Większych minusów brak, aczkolwiek nie ma tu lepszego ekranu; pokazywanie statystyk aktualnego treningu biegowego jest bardzo uproszczone

York Fitness T 343 H – Opinia, recenzja

bieżnia elektryczna York Fitness T 343 H

Porządna bieżnia dla osób, które często biegają, ale nie chcą wydawać fortuny na sprzęt treningowy – tak najkrócej opiszę model York Fitness T 343 H. Ale żeby zakup naprawdę był przemyślany i rozsądny, poznaj moją subiektywną opinię na temat tego trenażera do domu.

York Fitness T 343 H nie jest bieżnią, która udaje rewolucję na rynku, np. wyżyłowanym silnikiem, wielką konsolą czy wieloma dodatkami, które i tak okazują się mało potrzebne. Producent, a mowa o uznanej firmie na rynku bieżni, postawił na praktyczne cechy.

Silnik nie ma na papierze rekordowej mocy stałej, ale w praktyce pokonuje wyżyłowane jednostki, które często się pojawiają w tych cenach. Jest pewny, wystarczająco mocny i pracuje stosunkowo cicho. Nie ma tendencji do przegrzewania się. Po zakupie nie boisz się, że Cię zawiedzie. Również zastosowana elektronika wykazuje niezawodność, więc nie przejmujesz się nieoczekiwanymi awariami.

System taśmowy jest dobrze amortyzowany i działa płynnie. Jogging, trucht czy ostry bieg – każdemu sposobowi treningu cardio towarzyszy pewność, że nie nabawisz się kontuzji, a przynajmniej nie z winy trenażera.

Długość pasa biegowego wynosi 130 cm, a szerokość 43 cm. Czy to dużo? Dla mnie wystarczająco, bo właśnie na taśmach o takich wymiarach najczęściej biegam. A wiedz, że mam 187 cm wzrostu, a więc i dość długie nogi.

Co jeszcze? Sensory mierzące tętno, dobrze zaprojektowana konsola, solidna konstrukcja czy kąt pochylenia regulowany elektronicznie. Jedynie maksymalne obciążenie, które wynosi 110 kg, mogłoby być większe. Jeżeli jednak ważysz mniej, to nie ma to dla Ciebie znaczenia.

Zalety +

 • Pewny silnik o wystarczającej mocy
 • Dobra amortyzacja
 • Solidna jakość wykonania
 • Długi i szeroki pas biegowy
 • Funkcjonalność

Wady

 • Maksymalne obciążenie wynosi 110 kg, co w tej cenie (i na tle głównych konkurentów) nie jest porywającą wartością

Urbogym V660S – Opinia, recenzja

bieżnia elektryczna Urbogym V660S

Urbogym V660S, czyli bieżnia domowa z mocnym silnikiem elektrycznym, który wpływa na kilka istotnych cech. Sprzęt stanowi kuszącą opcję zakupową, ocierając się już o półprofesjonalny użytek – a przynajmniej będąc propozycją dla osób, które lubią sobie intensywnie pobiegać w domowym zaciszu. Sprawdźmy wspólnie, co oferuje ten polecany trenażer.

Silnik o mocy stałej 3 KM zapewnia chociażby bezproblemowe utrzymywanie wysokich prędkości biegu, aż do 19 km/h. Wpływa także na większy potencjał maksymalnej nośności (do 140 kg). Z drugiej strony producent musiał wyżyłować silnik, nie ma przecież cudów do 3000 zł. Rasowe silniki 3 KM wymagają zwykle dużo większej kwoty. Ale i tak nie powinno być źle z niezawodnością.

Mniejsze obciążenie układu kostnego zapewnia 2-sprężynowy centralny system amortyzacji. Pas biegowy ma natomiast wygodną w użytkowaniu powierzchnię. Efektem tych cech jest to, że bieg stanie się i komfortowy, i bezpieczny.

Co do wymiarów pasa, wrażenie robi szerokość wynosząca 46 cm. Z długością mogło być z kolei ciut lepiej. 126 cm, więc jak na mój gust producent mógł już dociągnąć do 130 cm.

Kąt pochylenia wyregulujesz elektronicznie, a jego zakres pozwoli Ci się mocno katować podbiegami. To dobry sposób na jeszcze większe wzmocnienie mięśni łydek, pośladków, ale też zaangażowanie mięśni brzucha.

Konsola bieżni ma spore rozmiary, lecz sam ekran już nie. Wydaje mi się, że akurat w tym elemencie producent mógł się bardziej postarać. Ale to niuans, ponieważ najważniejsze założenia ten sprzęt w swojej cenie jak najbardziej spełnia.

Zalety +

 • Bardzo mocny silnik
 • Dobra amortyzacja
 • Solidna jakość wykonania
 • Funkcjonalność

Wady

 • Raczej brak większych minusów, choć pas mógłby dobić do 130 cm długości

Zipro Start – Opinia, recenzja

bieżnia elektryczna Zipro Start

Zipro Start to prosta i nie za duża bieżnia domowa o przyzwoitych parametrach w stosunku do atrakcyjnej ceny. Taki zakup nie rozczaruje osób biegających po kilkadziesiąt minut i kilka razy w tygodniu. Nawet przy częstszej eksploatacji nie powinno być źle z trwałością czy komfortem treningu. A zaraz się dowiesz, co potrafi ten sprzęt.

Zipro Start sprzyja warunkom, w których jest mało miejsca na domowy sprzęt do biegania. Dosyć, że gabaryty są niewielkie w porównaniu do innych urządzeń, to jeszcze łatwo złożysz, jak i przemieścisz (kółka transportowe) tę bieżnię.

Minus taki, że ceną za kompaktowość są wymiary pasa biegowego. 120 cm długości i 40 cm szerokości. Wyższe osoby nie będą się czuły zbyt pewnie, biegając po stosunkowo krótkim pasie jak na bieżnię.

Cała reszta to już plusy. Silnik 1,5 KM wyróżnia się trwałością i wysoką kulturą pracy (nie będzie Cię irytował nadmiernym hałasem). System amortyzacji składa się z 2 poduszek amortyzujących oraz 4 elastomerów tłumiących drgania. To gwarancja zadowalającego komfortu, bieganie nie będzie Cię męczyć bardziej, niż powinno.

Trucht, bieg kondycyjny lub sprint ustawisz w zakresie prędkości 0,8-14 km/h. Nie zabrakło funkcjonalnego komputera, aby ustawić tego typu parametry. Po bokach znalazły się natomiast otwory na bidon. To obowiązkowy punkt bieżni – picie wody podczas tak intensywnego wysiłku fizycznego ma duże znaczenie.

Zalety +

 • Pewny silnik
 • Dobra amortyzacja
 • Solidna jakość wykonania
 • Kompaktowe gabaryty, bieżnia zajmuje bardzo mało miejsca
 • Funkcjonalność

Wady

 • Pas biegowy jest krótki, wyższe osoby (powyżej 175-180 cm) mogą na to narzekać

Polecane bieżnie elektryczne do 2000 zł

Ostatnia część rankingowa jest dla osób, które nie mają wielkiego budżetu… ale też nie chcą nabyć rozlatującej się tandety, która tylko zniechęci do spalania kalorii oraz modelowania łydek, ud czy pośladków.

Tanie bieżnie do domu to propozycja dla osób, które dość rzadko biegają. Powiedziałbym, że co najwyżej tak po kilkadziesiąt minut 2-3 razy w tygodniu. No i pamiętaj o pasie biegowym, którego długość nie robi szału w tym zestawieniu. Jeżeli masz wzrost powyżej 180 cm i biegasz dość długimi susami, to będzie to problem (z drugiej strony te bieżnie zajmują najmniej miejsca z całej klasyfikacji).

W każdy razie oto moje propozycje, na które wydasz mniej niż 2000 zł:

 • Urbogym V520 – jedna z najbardziej opłacalnych bieżni tej firmy, choć raczej dla niższych osób. Dlaczego? Przez wymiary pasa biegowego. 115 cm długości i 40 cm szerokości nie robią szału w tej kategorii, aczkolwiek jakość wykonania pasa pozytywnie zaskakuje. Biega się na nim pewnie – na plus antypoślizgowa struktura oraz 6-punktowy system amortyzacji. Dba o bezpieczeństwo Twojego układu kostnego. Mając styczność z tą konstrukcję, w ogóle nie czuć, że to bieżnia do 2000 zł. Użyte materiały, spasowanie, elementy odpowiadające za wygodę biegu – poziom znany z dużo droższych modeli. No i bardzo mocny (choć pewnie trochę wyżyłowany) silnik. Zapewnia 3 KM i prędkość do 17 km/h. Bieżnia nie wybrzydza także co do maksymalnego obciążenia, które może osiągać nawet 130 km. Solidny sprzęt treningowy w świetnej cenie, choć z pasem biegowym głównie dla niższych niż wyższych osób.
 • Hertz-Fitness Electra R70 – niedrogi sprzęt do biegania w domu. Pochodzi od uznanego producenta. Nie musisz się tu bać o jakość wykonania czy ogólną niezawodność. Z drugiej strony silnik nie powala mocą. 1,25 KM, prędkość do 12 km/h oraz obciążenie maksymalne wynoszące 110 kg – mogło być ciut lepiej. Ale tak jak wspominałem, ta konstrukcja jest pewna, jej silnik również. Mało wyżyłowany, do tego typu DC (silnik elektryczny prądu stałego). Nie pracuje zbyt głośno, a to istotne np. w bloku lub gdy jakiś domownik jest na piętrze pod Tobą (albo w pokoju obok, a Ty chcesz sobie pobiegać, nie wkurzając nikogo). Nie zabrakło regulacji nachylenia pasa, czujnika pulsu czy programów treningowych. I jeszcze pewna innowacji… Otóż ta bieżnia ma zintegrowany masażer z kulkowymi wypustkami. Ciekawy dodatek. Być może sprawi Ci ulgę po intensywnym bieganiu.
 • Urbogym V515 – budżetowa bieżnia elektryczna dla mało wymagających i początkujących biegaczy domowych. Potencjał silnika się tu zgadza, sprzęt radzi sobie także z maksymalnym obciążeniem na poziomie 120 kg. Druga sprawa, że pas biegowy jest niestety króciutki. 110 cm zadowoli głównie niskie osoby. Plus taki, że to niezwykle smukła, kompaktowa konstrukcja, która nie zajmie dużo miejsca w Twoim domostwie. Atut stanowi także funkcjonalność: pomiar pulsu (sensory dotykowe), konsola wyświetlająca wiele przydatnych informacji czy wejścia MP3 i AUX, aby motywować się do pokonywania kolejnych kilometrów energiczną muzyką.

Najlepsi producenci bieżni elektrycznych

Za Tobą 3 zestawienia najlepszych bieżni do domu. Co jeszcze zostało? Przede wszystkim krótka i subiektywna analiza czołowych producentów, którzy są totalną przeciwnością produktów „no name” z serwisów aukcyjnych.

Najwyższa półka cenowa to tacy producenci, jak np. Bowflex, Nautilus, Matrix, Life Fitness, SportsArt, Sole by Hammer, NordicTrack, ale także York Fitness, BH Fitness i Finnlo.

Co tu się rozpisywać, są to znakomite marki, które dostarczają bieżnie bardzo wysokiej jakości. Tworzą je od wielu lat i posiadają odpowiednie zasoby oraz zaplecze techniczne, aby wzbogacać rynek bieżni.

Im cena staje się przystępniejsza, tym wyraźniej zaczynają dominować inSPORTline oraz Zipro. Niektóre ich bieżnie są wręcz nie do zajechania.

W ostatnim czasie pojawił się także wysyp trenażerów od Urbogym. Atakują głównie niższe segmenty cenowe i są godne uwagi. Serwis działa sprawnie, ma wszystkie potrzebne części, a to budzi zaufanie.

Tak naprawdę jest multum renomowanych marek na tym rynku. Dlatego pytanie o to, jakiej firmy kupić bieżnię do domu, nie ma większego sensu. Lepiej zrobisz, jak przeanalizujesz zestawienia, przeczytasz moje recenzje i opinie. Dzięki temu wybierzesz sprzęt pod własne wymagania i budżet.

Mężczyzna biegający na bieżni elektrycznej

Poradniki o bieżniach domowych i inne rankingi

Ranking bieżni elektrycznych to nie wszystko, bo w kilku powiązanych artykułach przybliżam ciekawe zagadnienia. Większość przyda się już przed samym zakupem nowego trenażera.

Przed zakupem bieżni elektrycznej:

Po zakupie bieżni elektrycznej:

Ciekawostka:

Zobacz inne rankingi:

Podoba Ci się na PROrankingach? Jeżeli tak, to:

[Głosów: 5   Average: 4.8/5]

Dodaj komentarz

Subscribe
Powiadom o
guest
62 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Darek
Darek
2 dni temu

Witam. Mocno zastanawiamy się z żoną nad bieżnią. Będziemy biegać oboje po około godzinie -(przynajmniej taki jest plan :)). Czy w cenie do 3 tysięcy najlepiej wybrać HERTZ Vario 100? Osobiście zależy mi na pasie telemetrycznym do treningu kardio.

Darek
Darek
2 dni temu

Ok. Dziękuje za odpowiedź. Zamawiam 😉

Aleksandra
Aleksandra
3 dni temu

Witam, zastanawiam się nad kupnem bieżni Zipro Pacto + Iconsole lub Spokey Movena. Mają aktualnie porównywalną cenę. Mam 168 cm wzrostu, waga 66 kg. Biegam rekreacyjnie. Którą byś mi polecił do niewielkiego mieszkania ? Biorę też pod uwagę, która bieżnia jest bardziej cicha, bo mieszkam w bloku. Z góry dziękuję.

Aleksandra
Aleksandra
3 dni temu

Dziękuję za szybką odpowiedź. Czy mógłbyś jednak powiedzieć też co myślisz o Zipro Pacto. Biorę tą bieżnie pod uwagę ze względu na nieduże wymiary. Czy to dobra bieżnia ?

Zośka
Zośka
1 miesiąc temu

Witam ,czy posiada ktoś może instrukcję obsługi do bieżni sport hrs t280m .

Jacek
Jacek
1 miesiąc temu

Witam. mam pytanie odnośnie amortyzacji urbogym 660S- są to dwie sprężyny i zastanawiam się jak będą się sprawdzały w porównaniu z elastomerami. Czy bieżnia nie będzie za miękka lub wręcz odwrotnie na tyle twarda, że będzie trzeba ratować się miękkimi butami!!?? Szukałem na necie opinii na ten temat ale nic nie znalazłem co też mnie zastanowiło czy to rozwiązanie jest oko czy sporadycznie używane dlatego brak info. Proszę o podpowiedź.
I tak przy okazji urbogym 660s czy spokey movena( wygląda na dość delikatną) ??!!(mam 175cm/85kg/ 3x w tygodniu po 1 h treningu)!!??

Mariusz
Mariusz
1 miesiąc temu

Cześć mam prośbę dyskusja jest o nowym sprzęcie a co powiesz o sprzęcie po regeneracji np. precor, life fitnes, matrix choć na ten ostatni nie mogę znaleźć opinii dodam że mój budżet to 6000/7000 tyś i mocno się zastanawiam nad taką obcją, jak uważasz czy to dobry pomysł

Artur
Artur
1 miesiąc temu

Witam.
A czy do 2k bieżnia Hertz Activ nie byłaby lepsza od tej Hertz-Fitness Electra R70?
Pozdro

Marika
Marika
2 miesięcy temu

Hej. Jaką bieżnie bardziej byś polecił do 2 k? Znalazłam Hertz Active i spokey tez w podobnych pieniążkach.. która byłaby lepsza?

Łukasz
Łukasz
2 miesięcy temu

Dzień dobry,

proszę o poradę, bo nie mogę zdecydować się 😜

Ziopro Start
UrboGym V660S
UrboGym V680

Do użytku domowego, poprawa formy i zrzucenie kilku kg.

Pozdrawiam
Łukasz

Łukasz
Łukasz
2 miesięcy temu

Dzięki!

Szymon
Szymon
2 miesięcy temu

Cześć Łukasz
Mam okazje kupić bieżnie Kettler track 5 używana z bardzo małym przebiegiem Ok 3tys
Druga opcje znalazłem u ciebie zipro dream
Różnica w kasie jest spora – możesz mi powiedzieć co jest na plus jednej czy drugiej
Mało biegam będę używał głównie do chodzenia 4-5 razy w tygodniu równy chód pod górkę
Dziękuje za pomoc

Szymon
Szymon
2 miesięcy temu

Co z magnetyczny ci do 5k polecasz ?

Szymon
Szymon
2 miesięcy temu

A z tych o które pytałem na która byś postawił ?
Jak się wzmocnie może kiedyś pobiegam 🙂

Kettler jest spoko ?

Patryk
Patryk
2 miesięcy temu

Mam problem potrzeba mi bieżni do sporadycznego pobiegania i mam dylemat. Padło na bieżnie do 2k i co wybrać Spokey Trance czy Zipro Tekno, szczególnie że obecnie ciężko dostać tą pierwszą a druga jest w cenie 2199 ?

Last edited 2 miesięcy temu by Patryk
Patryk
Patryk
2 miesięcy temu

Zipro tekno jest dostępna za 2199, natomiast Spekey Trance znalazłem na portalu aukcyjnym za 1899. Czyli mówisz że warto dołożyć w tym przypadku 300zł i brać Zipro ? Nie patrzec co wychodzi taniej ? Mysłałem że może sa podobne i to kwestia ceny

Last edited 2 miesięcy temu by Patryk
Natalia
Natalia
3 miesięcy temu

Witaj 🙂
Planuję zakup bieżni, myślę o kwocie około 5 tysięcy, ale wiadomo im tańsza tym lepsza. Jednak musi ona wytrzymać użytkowanie czterech osób po 100 kg każda, codziennie. Czy możesz mi polecić jakiś model, który podoła ?

Olek
Olek
3 miesięcy temu

Hej Łukaszu,

Jaką bieżnie poleciłbyś, aby zajmowała mało miejsca po rozłożeniu i złożeniu?

Widziałem, że polecałeś tę bieżnię HMS BE13 Sky Walk jako dość kompaktową.

Robert
Robert
3 miesięcy temu

Witam, Czy bieżnie marki Hertz są godne polecenia?
Znalazłem model Hertz Vario Pro ma dużo pozytywnych opinii, moc silnik i wymiary pasa podobnie jak w bieżniach z kategorii “najlepsze” a cena sporo niższa. Czy ktoś miał do czynienia z tą marką? Dziękuję i Pozdrawiam

Robert
Robert
3 miesięcy temu

Dziękuję za szybką odpowiedź, zdecyduję się na nią. Pozdrawiam

Piotr
Piotr
3 miesięcy temu

Witam
Zastanawiam sie nad bieznia Zipro Pacto, mam 98kg i 180cm. Zalezy mi na takim skladaniu jakie ona posiada czyli na plasko, nie mam duzo miejsca. Czy polecilby Pan ta bieznie czy szukac czegos innego?
Chcialbym zaczac wiecej sie ruszac.

Dagmara
Dagmara
5 miesięcy temu

Dzień dobry
Zastanawiam się nad wyborem bieżni między York Fitness T800 a inSPORTline Lavister. Czy biegając codziennie po godzinie silnik inSPORTline o mocy 1,5KM da radę funkcjonować przez dłuższy okres czasu, czy lepiej wybrać model o wyższej mocy silnika?
Chcę jeszcze zasięgnąć porady o bieżni York Fitness T343h, czy to sprzęt warty uwagi?
Bardzo proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam

Basia
Basia
4 miesięcy temu

Dzień dobry, zastanawiam się nad wyborem biezni york t343h a zipro olympic. Proszę o Pana opinie czy warto dopłacić żeby mieć mocniejszy silnik i wydaje mi się też lepszy komfort biegania? Ma służyć ok 5 razy w tyg 40min- 1h. Pozdrawiam

Krzysztof
Krzysztof
5 miesięcy temu

witam
zastanawiam sie na wyborem bieżni i nie ukrywam że podobają mi sie 2 modele: NordicTrack 14.0 i Insportline In condi 400i, czy mógłby Pan swoi fachowym okiem orzec która jest lepsza? trenuje ok 3-4 tyg po ok 1h(znaczy 2 osoby po 1h).
paramenty są zbliżone wiec pewnie różnica tkwi w szczegółach nie zauważalnych dla zwykłego biegacza 🙂
alternatywą dla tych bieżni (nie ukrywam że obie mi sie podobają lecz cena dla mnie trochę wygórowana) mogła by być bieżnia do ok 3tys.co mógłby mi Pan zaproponować w tym przedziale zakładając najlepszy stosunek ceny do jakości.
pozdrawiam
Krzysztof

Hanna
Hanna
5 miesięcy temu

Dzień dobry, proszę o opinię odnośnie bieżni SOLE BY HAMMER F 85 ( lub jej starszy model) . Czy jest jakaś oprócz ceny istotna różnica pomiędzy tą bieżnią a proponowanymi powyżej w przedziale finansowym powyżej 3 tyś? Chcę kupić bieżnie, która nie będzie awaryjna, na dłuższy okres czasu, będzie używana codziennie przez dwie osoby, dziękuję pozdrawiam

Asia
Asia
6 miesięcy temu

Dzien dobry,
poproszę o opinię na temat bieżni Zipro Pacto Iconsole + . Szukam bieżni, która jest kompaktowa i jednocześnie posiada dobre parametry ( szeroki pas, mocny silnik ). CZy zakres do 12km/h jest wystarczający, czy lepiej zainwestować w bieżnię z większym zakresem. Dodam, że biegam rekreacyjnie ok 10 km. Dziekuje i pozdrawiam
Asia

Monika
Monika
8 miesięcy temu

Cześć,
jak wygląda sprawa konserwacji takich bieżni? Niektóre modele, które przeglądałam na Internecie, mają automatyczny system smarowania. Warto za to dopłacać? Czy któryś z w/w to ma?

Piotrek
Piotrek
8 miesięcy temu

Dzień dobry.
Przeczytałem z zainteresowaniem Wasz ranking i opisy. Chciałbym zapytać a jednocześnie bardzo proszę o radę którą bieżnię wybrać: inSPORTline Gilavar czy Finnlo Alpine IV. Dodam, że potrzebuję ją do domu, ważę 120 kg i jestem po zawale.
Gorąco pozdrawiam.
Piotrek

Piotrek
Piotrek
8 miesięcy temu

Bardzo dziękuję.
Zastanawia mnie moc silnika 2KM w Alpine IV a 3,5 KM w Gilavar. Na różnych forach czytałem, że silnik powinien być mocniejszy. Czy ma to duże znaczenie przy mojej masie, czy silnik w Alpinie nie jest za słaby?

Piotrek
Piotrek
8 miesięcy temu

Dziękuję.

Patryk
Patryk
9 miesięcy temu

Witam. Przejrzałem ranking i mam pytanie, mianowicie Hertz Fitness Prime 7 kosztuje koło 2600-2800, ale Hertz Fitness Prime 9 też mozna kupić za 2999. Moje pytanie czy warto dołozyć do wyższego modelu ?

Anna
Anna
10 miesięcy temu

Dzień dobry
przeczytałam wasz ranking bieżni, który bardzo rozjaśnił mi obraz. Mimo to chciałabym dopytać a mianowicie: zależy mi na kupnie bieżni, która po pierwsze będzie możliwa do złożenia (oglądam modele inSportline inCondi T40i, Sky Walk BE12), po drugie będzie wytrzymała i będzie posiadała pas piersiowy ( do pomiaru kogoś kto nie powienien przekraczać tętna 90 ze względu na problemy z sercem) i co także istotne w cenie do 2000 max. 3000zl. Czy mogłabym was poprosić o pomoc? Szczególnie ze tak cenicie markę inSportline ze względu na niezawodność i wytrzymałość ( co jest dla mnie także istotne)
Dziękuje i pozdrawiam
Anna