W tekście znajdują się m.in. linki afiliacyjne do sklepów ze sprzętem. Otrzymuję prowizję od każdego zakupu dokonanego po kliknięciu w link. Współpracuję z sieciami afiliacyjnymi. Szczegóły w regulaminie.

Lodówka french door Ranking 2024

author avatar
Łukasz Proszek
Aktualizacja:  2 lipca 2024
Komentarze:  5

Dobra lodówka french door to duży komfort. Wygodnie schowasz w niej multum jedzenia i skorzystasz z ciekawych dodatków, np. kostkarki. Aby prędko i trafnie wybrać, zobacz mój aktualizowany, niezależny ranking lodówek french door. Wyróżniłem pojemne, świetnie wykonane, cicho i stabilnie pracujące modele. Znakomicie zadbają o Twoją żywność, dając Ci na nią sporo miejsca!

Lodówka French Door - ranking, opinie

Ranking lodówek french door 2024 - TOP 5

Haier HB26FSNAAA

Ranking lodówek french door wygrywa Haier HB26FSNAAA. To znakomity wybór, gdy szukasz jak najpojemniejszego urządzenia. Ten model zagwarantuje Ci szalone 750 l pojemności. Coś dla rodzin 2 + 3 lub jeszcze większych. Ponadto rewelacyjnie chłodzi oraz mrozi żywność. Momentalnie obniża temperaturę, gdy ta skoczy. Ochroni produkty spożywcze przed zepsuciem, wydłużając ich świeżość.

Ta czarna lodówka french door z komorą świeżości ma komfortowe w użytkowaniu szuflady zamrażalnika (z których zresztą słynie Haier). Dosyć, że mieszczą łącznie aż 266 l, to jeszcze lekko je wysuniesz bądź zamkniesz. Nie znam osoby, która by na nie narzekała. W dodatku strefa MyZone zapewni Ci regulację temperatury od -3°C do +5°C. Wsadzisz do niej zarówno nabiał, mięso, jak i warzywa lub owoce.

Haier HB26FSNAAA to najlepsza lodówka french door z tych najbardziej przestronnych. Owszem, kosztuje swoje i zajmuje sporo miejsca (100,5 cm szerokości), lecz działa bez zarzutu oraz po cichu. Jeżeli potrzebujesz lodówki-giganta z wygodnym dostępem do żywności, kupuj śmiało.

Ocena produktu: 9.98/10
Samsung RF24BB620EB1

Samsung RF24BB620EB1, czyli cicha lodówka french door o szerokości 90,8 cm. Zaskoczy Cię ogromem miejsca na jedzenie, a także tworzeniem kostek lodu. W jej wnętrzu odnajdziesz bowiem automatyczną kostkarkę z regulacją rozmiaru. Oprócz tego skorzystasz z dzbanka filtrującego. W dowolnej chwili napijesz się dobrze schłodzonej wody i to nawet z dodatkami w postaci ziół, bo jest tu taka możliwość.

Pod względem technicznym to jedna z najlepszych lodówek francuskiego typu. Ekspresowo zbija temperaturę, gdy ta nagle skoczy (np. podczas otwarcia drzwi lub dołożenia cieplejszych produktów). Zapewni Twojemu jedzeniu perfekcyjny mikroklimat. Pojemność na poziomie 647 l spokojnie wystarczy 4-osobowej rodzinie. Grafitowa stal na froncie i brak wystających uchwytów urozmaicą kuchenną aranżację.

Jeśli marzy Ci się nowoczesna lodówka french door o szerokości ok. 90 cm, nie ma co się zastanawiać. Doskonale znam chłodziarko-zamrażarki tej marki i nigdy mnie nie zawiodły. To mało awaryjne sprzęty o wybitnych parametrach. W dodatku Samsung RF24BB620EB1 rozsądnie wyceniono.

Ocena produktu: 9.7/10
Toshiba GR-RF692WE-PGJ

Toshiba GR-RF692WE-PGJ to piękna lodówka french door z czarnym szkłem na froncie. Jej szerokość osiąga 83 cm. Działa na 2 kompresorach, wdmuchując zimne powietrze niezależnymi obiegami. Efekt? Zapewni perfekcyjny klimat dla Twoich produktów spożywczych. Wahania temperatury to pikuś, ten model od razu je zwalczy. W dodatku wyeliminuje też nieprzyjemne zapachy za sprawą jonizacji.

Podczas testu lodówek French Door zachwyciły mnie specjalne szuflady na żywność. Jedna umożliwi Ci regulację temperatury, a druga wilgotności. Prędko znajdziesz najlepsze miejsce na mięso, ryby, owoce, warzywa czy nawet orzechy (one także mają swoje wymagania co do wilgotności). Całkowita pojemność osiąga tu 535 l. Pozytywną ocenę dopełniają wygodne prowadnice zamrażalnika.

Rozglądając się za czarną lodówką francuskiego typu ze szkłem na froncie, nie możesz przejść obojętnie obok Toshiba GR-RF692WE-PGJ. To rzadko spotykana stylistyka w tej grupie urządzeń. Ranking lodówek french door musiał zatem przyjąć ten sprzęt. Zwłaszcza że wydajnie chłodzi i mrozi.

Ocena produktu: 9.6/10
Haier HB18FGSAAA

Pojemna (539 l), ale dość wąska i płytka lodówka typu french door. Szerokość Haier HB18FGSAAA osiąga 83 cm, a głębokość tylko 66,9 cm. Nie musisz mieć ogromnej kuchni, aby znaleźć miejsce dla tego nowoczesnego sprzętu. Ta niezawodna lodówka generuje zaledwie 37 dB, zatem nie wkurzy Cię hałasem. Nada się do otwartej kuchni. Nie pobiera też za dużo prądu (koszt poniżej 250 zł rocznie).

Jeżeli chodzi o skuteczność chłodzenia, to bardzo wysoka liga. Każde piętro w komorze ma własne czujniki temperatury. Ten luksusowy sprzęt wie, gdzie temperatura jest zbyt wysoka, i szybko na to reaguje. Skutecznie ochronisz żywność przed zepsuciem się. Szczególnie że w tym modelu pojawia się system antybakteryjny (ABT). Ogranicza namnażanie się bakterii, więc nie osiądą one na Twoim jedzeniu.

Jaka lodówka french door nie ma kosmicznej ceny, ale nie brakuje w niej dobrych parametrów i funkcji? W mojej opinii idealnie pasuje to do Haier HB18FGSAAA. Gdy jej wymiary i stylistyka pasują do Twoich wymagań, okaże się strzałem w dziesiątkę.

Ocena produktu: 9.55/10
Samsung RF50C530EB1

Samsung RF50C530EB1, a zatem tania lodówka french door z kostkarką i dyspenserem chłodnej wody. Da Ci orzeźwienie w upalne dni. Z kolei przez cały rok prawidłowo przechowa Twoją żywność. Pojemność osiąga 495 l przy 177,6 cm wysokości, 81,7 cm szerokości i 71,5 cm głębokości. 2 obiegi powietrza nie wysuszą nadmiernie pożywienia, dbając o trzymanie się ustawionej temperatury.

Kompresor inwerterowy z 20-letnią gwarancją nie hałasuje uporczywie. Czuwa za to nad świeżością jedzenia. Działa na 7 trybach, z automatu dostosowując się do sytuacji. Jeżeli np. otworzysz drzwi lodówki, wpuszczając więcej ciepłego powietrza, sprzęt od razu temu podoła. Wszystko sprowadza się do tego, że skutecznie utrzymasz walory smakowe owoców, warzyw, sera itd.

Pragniesz nabyć jak najlepszą lodówkę french door, ale nie masz na to wielkiego budżetu? Wtedy skieruj swoją uwagę na Samsung RF50C530EB1. Bogato wyposażona, nowoczesna, cicha, oszczędna i stabilnie pracująca. Jak na tę kwotę to prawdziwy hit!

Ocena produktu: 9.48/10

Najlepsze lodówki french door - Ranking 2024

Lodówka french door Haier HB26FSNAAA

Lodówka French Door Haier HB26FSNAAA

Trudno znaleźć pojemniejszy sprzęt niż Haier HB26FSNAAA. Ale nie tylko dlatego to w mojej opinii najlepsza lodówka french door. Cicho pracuje, nie przesadza z poborem energii i precyzyjnie kontroluje temperaturę wewnątrz. Nie zmarnujesz żywności z jej winy, a przedłużysz zdatność do spożycia.Ekstremalnie pojemna i praktyczna

W środku Haier HB26FSNAAA zmieścisz zapas jedzenia na tydzień lub dużo dłużej. Zrobisz większe zakupy, nie marnując później żywności. Haier HB26FSNAAA zagwarantuje Ci bowiem aż 750 l całkowitej pojemności. Ustawisz produkty na trwałych półkach, balkonikach bądź wsadzisz do przestronnych szuflad.

LED-owy system ułatwi Ci szybkie znalezienie tego, czego potrzebujesz. W dodatku nie pochłania dużo prądu. A skoro o rachunkach mowa, to wiedz, że ta top lodówka french door wcale nie zużywa ogromu energii elektrycznej. Utrzymanie jej kosztuje poniżej 300 zł na rok. Dobry wynik jak na tak wielkie urządzenie.

Haier słynie z najcichszych lodówek z drzwiami francuskimi. 38 dB w omawianym urządzeniu to niewielki hałas. W dodatku te dane pokrywają się z rzeczywistością. Nie spotka Cię niemiła niespodzianka – jak to bywa z niektórymi urządzeniami do chłodzenia i mrożenia. Sprzęt nada się do kuchni otwartej na salon.

Haier HB26FSNAAA wykorzystuje nowoczesny kompresor inwerterowy. Wytwarza mniej wibracji, a efektywnie pracuje. W dodatku sprawia, że mówimy o wręcz bezawaryjnej lodówkce french door. Kupujesz raz, a dobrze, nie idąc praktycznie na żadne kompromisy.

Lodówka french door z dużymi szufladami

Haier HB26FSNAAA to lodówka french door z dużym zamrażalnikiem, bo na 266 l. Wygodnie umieścisz w nim mnóstwo mrożonek, pudełek z pizzą, sezonowych warzyw czy mięsa (w tym dziczyznę). Nie bawisz się w tetrisa, a do dyspozycji masz 2 przestronne, odizolowane od siebie szuflady.

Haier tak je zaprojektował, aby niwelowały straty zimnego powietrza podczas otwierania. Nie narazisz żywności na zepsucie się, nawet gdy często otwierasz zamrażalnik. Dodatkowy plus za prowadnice teleskopowe. Dadzą Ci płynny i miękki wysuw szuflad, więc nie musisz się z nimi siłować.

Co ciekawe, nie tylko szuflady zamrażalnika sprawiają tak dobre wrażenie. Ta niezawodna lodówka typu french door ma komorę zero nowej generacji. Pod względem temepratury pracuje niezależnie, dając Ci w tym wybór. Ustawisz od -1°C do 3°C. To coś pomiędzy chłodziarką a zamrażalnikiem.

Do czego Ci się przyda? Na przykład do przechowywania wędlin albo mięsa do rozmrożenia. To również dobra miejscówka dla niektórych warzyw, ryb bądź serów. Ciekawy dodatek, który usprawni Ci rozsądne umieszczanie artykułów spożywczych w chłodziarce.

Lodówka french door Samsung RF24BB620EB1

Lodówka french door Samsung RF24BB620EB1

Elegancka lodówka french door Samsung RF24BB620EB1 zapewni Ci wygodę w przechowywaniu większych ilości jedzenia. I to w przeróżnych opakowaniach czy pudełkach. Na wszystko znajdziesz miejsce w tak przestronnym wnętrzu. Przy okazji uzyskasz pewność, że produkty mają idealne warunki.Wyborne parametry

Samsung RF24BB620EB1 oczaruje Cię swoim wykonaniem oraz specyfikacją. Potrafi pomieścić 647 l, co przy szerokości 90,8 cm stanowi zenit możliwości. Bardzo pojemne szuflady chłodziarki dadzą Ci możliwość magazynowania wielu produktów. Od teraz możesz już kupować na zapas, np. gdy zdarzy się jakaś promocja.

Nie bój się przy tym o utratę świeżości. System nawiewowy z niezależnymi obiegami prędko radzi sobie ze zbyt wysoką temperaturą. Ponadto nie miesza zapachów i równomiernie pokrywa wnętrze zimnym powietrzem. Miejsce ulokowania danej żywności nie ma znaczenia. W całej lodówce panują takie same, czyli korzystne warunki.

To stosunkowo energooszczędna lodówka typu french door z rankingu. Przez cały rok pobierze prąd kosztujący jakieś 260 zł, a pamiętaj przy tym o jej imponującej pojemności. Finalnie nie wpłynie w większym stopniu na wyższe rachunki za energię. Nie zdenerwuje Cię także hałasem, gdyż generuje 38 dB.

Szuflady zamrażalnika kryją się za wspólnymi drzwiami o łatwym wysuwie. W części chłodzącej natkniesz się na wiele balkoników, trwałych półek czy pojemnych szuflad. Ruchome elementy wytrzymają długi okres czasu. Producent przyłożył się do jakości wykonania, z czego słyną jego lodówki różnego typu.

Funkcjonalna lodówka french door

Mówimy o lodówce z Wi-Fi. Gdy tego zechcesz, zdalnie zmienisz jej parametry, bo za pomocą swojego smartfona. Aplikacja mobilna od Samsung da Ci też inne możliwości. Przykładowo stworzysz w niej listę zakupów, odnajdziesz przepisy kulinarne bądź sprawdzisz stan filtra wody.

No właśnie – a po co Ci ten filtr? Okazuje się, że to dobra lodówka french door z kostkarką oraz dzbankiem filtrującym. Ten pierwszy dodatek zrobi dla Ciebie kostki lodu w wybranym rozmiarze (2 opcje). Wrzuci je do specjalnych pojemników, więc dłużej je przechowasz. Fajna opcja na spotkania ze znajomymi.

Dzbanek zaserwuje Ci z kolei czystą, chłodną wodę. Mało tego, umożliwia zrobienie wody smakowej z dodatkiem ziół lub owoców. Nie zawiera BPA i automatycznie napełnia się, gdy zajdzie taka potrzeba. Jego pojemność osiąga 1,4 l.

Jasne, znajdą się osoby wolące dyspenser wody na drzwiach. Nie trzeba wtedy otwierać lodówki. Niemniej Samsung lubi stawiać na spójny front swoich szerszych modeli french door. Dzbanek znajduje się z kolei po wewnętrznej stronie lewych drzwi chłodziarki. To wciąż łatwy dostęp do zimnej wody.

Lodówka typu french door Toshiba GR-RF692WE-PGJ

Lodówka French Door Toshiba GR-RF692WE-PGJ

Zjawiskowa lodówka french door czarne szkło. W mojej opinii jedna z najładniejszych na rynku. Ale nie trafiła do zestawienia tylko za unikalne wzornictwo i szklany front. Dobrze oceniam ją również za skuteczność działania, wyposażenie i kulturę pracy. Zobacz argumenty, które to potwierdzają.Chłodzenie i mrożenie na wysokim poziomie

Decydując się ekskluzywną lodówkę typu french door, pewnie zależy Ci, aby dobrze wyglądała w kuchni. Ten model to oferuje, gdyż pokrywa go efektowne czarne szkło. Pamiętaj jednak, że mówimy o sprzęcie AGD. Musi jak najlepiej spełniać swoje nadrzędne zadanie. Toshiba GR-RF692WE-PGJ robi to wzorowo!

Jej przewaga nad wieloma innymi modelami to aż 3 niezależne obiegi powietrza. Lepiej dbają o poszczególne strefy z żywnością. Przy okazji redukują ryzyko mieszania się zapachów. Duży plus, jeżeli często przechowujesz ryby czy aromatyczne sery. Zresztą pojawia się tu jonizacja. Redukuje bakterie oraz woń żywności.

Toshiba GR-RF692WE-PGJ pracuje na 2 inwerterach (sprężarki oraz wentylatora). Co z tego wynika? Bardzo szybka reakcja na skok temperatury. Na pokład tej kosmicznej lodówki french door trafiły specjalne czujniki. Finalnie masz pewność, że dobrze dbasz o swoje jedzenie!

Otwierając szuflady zamrażalnika, od razu się nimi zachwycisz. Gwarantują lekki i pełny wysuw. Zapewnią Ci łatwy dostęp do mrożonej żywności. W dodatku wytrzymują wiele kilogramów obciążenia. Wypakujesz zamrażalnik lodem, aby umieścić w nim wielkiego szampana czy inny alkohol. Albo wsadzisz potężne kawałki mięsa.

Specjalne komory z regulacją

Trudno nie lubić komór świeżości, zero czy takiej z regulowaną temperaturą. Świetny sposób za przechowywanie wielu delikatniejszych produktów. Toshiba GR-RF692WE-PGJ da Ci wszystkie z tych udogodnień. Również dlatego ranking lodówek french door przyjął ten model.

W komorze z regulowaną temperaturą ustawiasz ją w zakresie od -2°C do 3°C, więc stworzysz np. komorę zero. Oprócz tego wykorzystasz to miejsce do trzymania owoców i warzyw lub do miękkiego zamrażania lub przeciwnie: rozmrażania czegoś. Masz tu szerokie pole manewru, które powinno uprościć Ci niektóre z kuchennych zadań.

Humidity Control to z kolei regulacja wilgotności w kolejnej inteligentnej szufladzie. Również do niej wrzucisz owoce lub warzywa, ale i np. orzechy. Ogólnie cokolwiek, co wymaga specyficznych warunków odnośnie wilgotności. W końcu samodzielnie ją wyregulujesz.

Jakby tego było mało, ta doskonała lodówka french door może nie mieć zamrażalnika. Dziwne stwierdzenie, prawda? Tak to jednak działa, ponieważ dostajesz regulację głównych komór. Zamrażarkę zamienisz w dodatkową chłodziarkę lub w ogóle wyłączysz. Kto wie, kiedy przyda Ci się taka opcja.

Lodówka typu french door Haier HB18FGSAAA

Lodówka French Door Haier HB18FGSAAA

Dlaczego najlepsze lodówki french door zawierają w swojej ekipie Haier HB18FGSAAA? To 539-litrowy sprzęt, którego nie rozmrażasz samodzielnie (ma No Frost). Zagwarantuje Ci odpowiednie warunki do przechowywania nabiału, mięsa czy owoców i warzyw. Nic nie zepsuje się zbyt szybko i niczego nie zmarnujesz.Cicha i skuteczna lodówka we francuskim stylu

Twoja stara lodówka pracowała za głośno? Haier HB18FGSAAA to cichy sprzęt z innowacyjnymi sprężarkami. Wytwarzają mniej drgań. W efekcie urządzenie nie przeszkodzi Ci w relaksowaniu się bądź spożywaniu posiłku. Ponadto to energooszczędna lodówka french door z pojemną komorą i wydajnym oświetleniem LED.

Na każdej półce umieszczono czujniki Fresher Sensors. Kontrolują temperaturę i kierują chłodne powietrze do miejsc, gdzie to konieczne. Sprzęt sam wykrywa skoki temperatury. Bez Twojej ingerencji ochroni przechowywany prowiant. Nacieszysz się świeżym i smacznym jedzeniem bogatym w składniki odżywcze!

To nie koniec dobrych informacji. Haier HB18FGSAAA zabezpieczy Twoją żywność przed bakteriami. To nie czary, a antybakteryjna technologia ATB. Ultrafioletowe światło usunie z zimnego powietrza drobnoustroje, których z pewnością nie chcesz wchłonąć.

Coś specjalnego dla warzyw i owoców

Chyba każdy z nas zmarnował w swoim życiu trochę owoców i warzyw, nie zapewniając im dobrych warunków w lodówce. Po to jednak kupuje się luksusowy sprzęt, aby to on o nie zadbał. Z tą polecaną lodówką french door zapomnisz o wyrzucaniu kosztownej żywności do odpadów.

Haier HB18FGSAAA wyposażono w specjalną szufladę Humidity Zone. Uzbrojona w membranę z włókien roślinnych cały czas utrzymuje wilgotność na poziomie 90%. To rozwiązanie omija problem kondensacji wody w szufladzie. W efekcie trudno, aby jakieś warzywo lub owoc zgniło.

Jeżeli pragniesz natomiast szybko coś zamrozić, przyda Ci się taca Fresher Pad do zamrażalnika. Znajdziesz ją od razu w zestawie. Wykonana z aluminium przyspieszy proces zamrażania. Może to nie to samo co automatyczna kostkarka, ale zawsze jakiś dodatkowy, użyteczny element.

Lodówka typu french door Samsung RF50C530EB1

Lodówka french door Samsung RF50C530EB1

Tania i dobra lodówka french door z rankingu. Sam nie wiem, jak producent zdołał w nią wcisnąć tyle atutów, nie wołając zdecydowanie wyższej kwoty. Masz przed sobą efektowną, precyzyjnie pracującą i wręcz niezawodną lodówkę francuskiego typu. Poznaj ją bliżej za sprawą poniższej opinii.Bezpieczne przechowywanie jedzenia

Mimo niższej ceny skuteczność chłodzenia nie ustępuje wielu droższym modelom. Samsung RF50C530EB1 samodzielnie czuwa nad temperaturą. Zawsze dąży do tego, aby ta rzeczywiście odpowiadała ustawionej przez Ciebie wartości. Cały proces wspomagają inwerterowy kompresor i szeroka gama czujników wewnątrz.

W efekcie skoki temperatury nie zmarnują Ci jedzenia, ponieważ będą na to zbyt krótkie. Nieco dłuższe otwarcie drzwi lodówki zapewne nie spowoduje nic złego. Wiele punktów nawiewowych od razu wpuści do komory zimne powietrze. Zarówno chłodziarka, jak i zamrażalnik mają własne obiegi, a to również zaleta.

Jakby tego było mało, system Twin Cooling Plus zapobiega mieszaniu się zapachów. I to jeszcze nie koniec jego mocnych stron! Oprócz tego poprawia wilgotność powietrza. Dla Ciebie oznacza to tyle, że Twoje artykuły spożywcze nie wyschną zbyt szybko. A przecież mówimy o lodówce z No Frost.

Udogodnienia warte uwagi

Jak widać już ze zdjęcia, Samsung RF50C530EB1 to duża lodówka french door z dystrybutorem wody. Oprócz tego zawiera kostkarkę. W jednym cyklu wyprodukuje kostki do wielu szklanek. Super opcja latem, aczkolwiek ja z kostek lodu korzystam przez cały rok. Wzbogacam nimi naturalne soki… no i czasem mniej zdrowe trunki.

Co istotne, dyspenser nie wymaga podłączenia do instalacji wodnej. Kostkarka już tak, lecz to wygodniejsze rozwiązanie. Nie stracisz czasu na uzupełnianie jakiegoś pojemnika. Wciskasz odpowiedni przycisk, a kostki zaraz wylatują. Musisz jedynie wymieniać filtr, lecz to oczywista sprawa.

Zwróć uwagę, że to nowoczesna chłodziarko-zamrażarka z Wi-Fi. Po co jej bezprzewodowa łączność? Aby komunikować się z Twoim smartfonem, a konkretniej aplikacją na niego. Stworzysz listę zakupów, odnajdziesz przepisy kulinarne, skontrolujesz zużycie prądu bądź dowiesz się, kiedy filtr wody się zużył.

Ile kosztuje lodówka french door?

Ceny najlepszych lodówek french door mieszczą się zwykle w zakresie 4500 – 12000 zł. Najdroższe są największe modele francuskiego typu. Co za tym idzie, zapewnią Ci imponującą pojemność. Niejednokrotnie wzrost ceny oznacza też lepsze wykonanie, więcej funkcji oraz technologii chłodniczych.

Jakiej firmy lodówka french door?

Najlepsi producenci lodówek french door to Haier i Samsung. Obie te marki wypuszczają na rynek przestronne, mało awaryjne i stabilnie pracujące urządzenia. Haier w większym stopniu rotuje kolorystyką oraz wymiarami, oferując sprzęty na 70, jak i ponad 100 cm szerokości. W niższych cenach mocną pozycję ma z kolei Toshiba.

Podsumowanie

Teraz już wiesz, jakie lodówki french door są najlepsze. Nie musisz o to pytać na forum bądź czytać innych blogów. Ten rodzaj dużych lodówek zachwyca przede wszystkim pojemnością, ale i niezwykle praktycznym układem chłodziarki i zamrażalnika. Nie znam osoby, którą to rozwiązanie by nie zadowoliło!

Jeżeli masz dodatkowe pytania lub chcesz się podzielić opinią o posiadanym urządzeniu, skorzystaj z sekcji komentarzy.

Pamiętaj, że na moim portalu znajdziesz także inne klasyfikacje szerokich chłodziarko-zamrażarek. W osobnym materiale omówiłem najlepsze lodówki side by side, a więc podzielone pionowo na 2 części: chłodzącą i mrożącą. Nieco innym układem, bo z 4 osobnymi drzwiami, cechują się dobre lodówki multidoor.

Wyjątkowo zależy Ci na robieniu w chłodziarko-zamrażarce kostek lodu? Wtedy sprawdź ranking lodówek z kostkarką. Najczęściej są to właśnie luksusowe i szersze urządzenia. A może szukasz  czegoś węższego, lecz i tak szerszego od standardu? Jest na to opcja. Wystarcza wiedzieć, jaka lodówka 70 cm jest najlepsza.

Oceń publikację
[Głosy: 2 Średnia: 5]

Wszystkie komentarze weryfikowane są przed publikacją. Zasady gromadzenia, weryfikacji i publikowania komentarzy znajdują się w regulaminie.

Subscribe
Powiadom o
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Ola
1 rok temu

Witam. Czy moze mi Pan podac nazwe Lodówki French Door Ranking 2023 ktora jest na pierwszym obrazku po prawej stronie?. Pozatym Pana informacje sa nie do przebicia jezeli chodzi o test 🙂

Bartek
2 lat temu

Witam! Po pierwsze chciałbym pogratulować świetnych rankingów! W odróżnieniu od innych serwisów, tutaj wydają się one rzeczywiście rzetelne i rzeczowe, a nie skopiowane, wklejone i sponsorowane.

Piszę jednak głównie z innego powodu. Na ścianie na której będzie stała lodówka nie mam możliwości podpięcia wody. Bardzo zależy mi z kolei na kostkarce. Znalazłem lodówki typu side-by-side z pojemnikiem na wodę, jednak obawiam się, że chłodziarka będzie mało ustawna że względu na małą szerokość (większe garnki). W związku z tym skłaniam się ku french doorom. Doczytałem się, że i ona miewają zbiornik na wodę ale za żadne skarby nie potrafię takich znaleźć. Dodatkowo zaznaczę że biorąc pod uwagę brak podłączenia do wody niekoniecznie potrzebuję dystrybutor wody, a wystarczyłaby kostkarka. Czy mogę prosić o pomoc?

Bartek
2 lat temu

Dziękuję za szybką odpowiedź. Czy znasz jakieś konkretne modele lodówek french door z kostkarką ze zbiornikiem na wodę?