W tekście znajdują się m.in. linki afiliacyjne do sklepów ze sprzętem. Otrzymuję prowizję od każdego zakupu dokonanego po kliknięciu w link. Współpracuję z sieciami afiliacyjnymi. Szczegóły w regulaminie.

Słuchawki bezprzewodowe nauszne Ranking 2024

author avatar
Łukasz Proszek
Aktualizacja:  1 listopada 2024
Komentarze:  0

Najlepsze słuchawki bezprzewodowe nauszne – szukasz ich do muzyki, podcastów, audiobooków, a może rozmów na odległość? To nieważne! W moim niezależnym rankingu spotkasz uniwersalne modele. Sprawdzają się w każdym zastosowaniu. Przekonaj się!

Najlepsze słuchawki bezprzewodowe nauszne ranking

Ranking słuchawek bezprzewodowych nausznych 2024 - TOP 5

Bose QuietComfort 45

Bose QuietComfort 45 to zasłużony lider rankingu. Masz przed sobą najwygodniejsze i najlepiej grające słuchawki nauszne bezprzewodowe. Zachwycą Cię czystym brzmieniem z neutralnym profilem dźwiękowy. Co z tego wynika? Te profesjonalne słuchawki nadają się do wszystkiego! Każdy rodzaj muzyki, filmy, gry, podcasty, audiobooki, rozmowy – z powodzeniem wykorzystasz je do tych zadań.

To topowe słuchawki z ANC, czyli aktywną redukcją szumów z otoczenia. Perfekcyjnie usłyszysz ulubione kawałki bądź swojego rozmówcę. Wolisz pozostać w kontakcie z otoczeniem? W takim wypadku włączysz tryb Aware. Docenisz także regulowany, wzmocniony metalem pałąk. Słuchawki nie uciskają głowy, stabilnie na niej spoczywając. Do tego pracują nawet do 22 godzin po 2,5-godzinnym ładowaniu.

Krótka piłka: mając większy budżet i wręcz ogromne wymagania, zamów Bose QuietComfort 45. Korzystając z nich, uraczy Cię krystaliczny dźwięk z wystarczająco mocnym basem. Oprócz tego pokochasz komfort użytkowania, długi czas pracy oraz użyteczne funkcje i tryby.

Ocena produktu: 9.87/10
Sony WH-1000XM5

Donośne słuchawki bezprzewodowe nauszne z mocnym basem. Sony WH-1000XM5 najbardziej przypadną do gustu fanom rapu czy elektronicznej muzyki. Zapewnią Ci mięsisty, mocno dudniący bas. Nie degradują jednak za bardzo pozostałych tonów. Te dobrze grające słuchawki świetnie odtwarzają brzmienie wielu instrumentów. Nawet gdy uznasz bas za zbyt dominujący, wyregulujesz go korektorem.

Stereo wyróżnia się tu kierunkowością. Zlokalizujesz słuchowo różne obiekty audio, np. konkretny instrument bądź odgłos z filmu. Zostaniesz tylko Ty i to, czego słuchasz. Izolacja akustyczna robi furorę. To jedne z najlepszych słuchawek z ANC. Perfekcyjnie wygłuszają wysokie i średnie tony z otoczenia. Hałas wokół nie zrujnuje Ci przyjemności z korzystania z tych wygłuszających słuchawek zamkniętych.

Jakie zamknięte słuchawki wyciszające bez kabla wybrać? Proponuję Ci Sony WH-1000XM5. To tym lepszy sprzęt, gdy lubisz energiczną muzę ze sporą dawką basu. Ponadto przekonuje długi czas pracy, bo konkretnie do 30 godzin. Owszem, cena wysoka, ale jak widzisz – warto!

Ocena produktu: 9.77/10
Audio-Technica ATH-M50xBT2

Audio-Technica ATH-M50xBT2, czyli dobre słuchawki bezprzewodowe nauszne do muzyki. Wyróżniają się dużymi przetwornikami 45 mm. Najważniejsze, że generują krystalicznie czysty dźwięk o naturalnej specyfice. Mają nawet wbudowany wzmacniacz. W równie dużym stopniu zaimponował mi tryb LLM, czyli niskiego opóźnienia. Ustawisz go w aplikacji, aby komfortowo pograć w gry.

Apka oferuje też korektor brzmienia. Przyda Ci się, gdy np. uznasz, że wolisz nieco cięższy dźwięk z dynamicznie dudniącym basem. Najważniejsze, że urządzenie podoła tego typu wymaganiom. Miękka wyściółka na nausznikach przypadnie Ci do gustu, dając komfort noszenia. Tak samo jak trwały pałąk, który nie skrzypi. Jakby tego było mało, czas bezprzewodowej pracy potrafi przekroczyć szalone 60 godzin.

Audio-Technica ATH-M50xBT2 to super alternatywa dla najdroższych słuchawek nausznych bez kabla. Przekonuje już neutralnością swojego brzmienia. Dokłada do tego porządne wykonanie, mięciutkie nauszniki oraz ekstremalnie długi czas ciągłego odtwarzania playlist.

Ocena produktu: 9.64/10
JBL Tune 510BT

Jakie tanie słuchawki bezprzewodowe nauszne z dobrym basem? JBL Tune 510BT świetnie się w to wpisują. Basowe brzmienie pasuje wielu osobom, co potwierdza cała armia pozytywnych opinii. To w gruncie rzeczy proste i głośne słuchawki o wysokiej mobilności. Grają do 38 – 40 godzin, w zależności od ustawionej głośności. Trudno tu narzekać na zbyt krótki czas odtwarzania nutek.

Producent chwali się też izolacją akustyczną. W mojej opinii wypada adekwatnie do ceny. Wygłuszy nieco odgłosy pojazdów czy ludzi wokół Ciebie. Ogólnie da się rozmawiać. Bluetooth w wersji 5.0 wyróżnia się stabilnym połączeniem, co zawsze stanowi plus. To niedrogie słuchawki nauszne bez kabla, a z dobrym zasięgiem. Do tego sprawiają wrażenie lekkości, przez co zapewne uznasz je za wygodne.

Interesują Cię mobilne, bo składane słuchawki, które generują przyjemne basowe brzmienie? Proszę bardzo, spraw sobie JBL Tune 510BT. Ranking słuchawek bezprzewodowych nausznych musiał je uwzględnić. Atrakcyjny cenowo sprzęt audio z kilkoma ważnymi atutami.

Ocena produktu: 9.51/10
Edifier W800BT Plus

Słuchawki nauszne bezprzewodowe do 150 zł. Mimo niskiej ceny Edifier W800BT Plus zagwarantują Ci dostęp do apki, w której wyregulujesz specyfikę audio. Neodymowe, magnetyczne przetworniki 40 mm uraczą Cię dobrze odwzorowanym brzmieniem. Zrównoważone tony dadzą Ci przyjemny odsłuch wielu gatunków muzycznych. Bas bez przesady, więc środek nie jest zbyt wycofany. Uniwersalny sprzęt.

Do tego leciutki! Edifier W800BT Plus składają się plastiku, stąd niewielki ciężar. Nie wywrą na Twoich uszach zbyt dużego nacisku. Z drugiej strony, wykonaniu nie można nic zarzucić. Porządnej jakości tworzywa nie tak łatwo uszkodzić. Za sprawą regulacji pałąka dostosujesz słuchawki do swojej głowy. Do tego dochodzi czas pracy do 55 godzin. Czegóż więcej oczekiwać w tej cenie?

Najlepsze-najtańsze słuchawki bezprzewodowe nauszne? Dla tysięcy osób to właśnie Edifier W800BT Plus. Zauważyłem w nich wybitny stosunek ceny do jakości. Poprawnie grają, są wygodne i nie brakuje w nich niezbędnych funkcji. Dla mnie bomba!

Ocena produktu: 9.43/10

Najlepsze słuchawki bezprzewodowe nauszne - Ranking 2024

Słuchawki Bose QuietComfort 45

Słuchawki bezprzewodowe nauszne Bose QuietComfort 45



Muzyczne słuchawki o szerokim zastosowaniu

Bose QuietComfort 45 grają absolutnie epicko. Dlaczego? Głównie dlatego, że zapewnią Ci neutralne brzmienie. Bas głęboki, lecz nie upierdliwie za mocny. Reszta tonów także zrównoważona. To w mojej opinii słuchawki bezprzewodowe nauszne do muzyki klasycznej, hip-hopu, jak i brzmień z grupy techno czy hardbass.

Powiedzmy jednak, że coś nie będzie Ci pasować. Dajmy na to, że niskie tony okażą się za mało lub za bardzo słyszalne. Co wtedy? Wyregulujesz je za sprawą equalizera. Dopasujesz specyfikę brzmienia do swoich preferencji. Nie robiąc z tym nic, i tak uzyskasz klarowny dźwięk ze spójnym pasmem przenoszenia.

Wysoka jakość przetworników i układu audio to jedno. Druga sprawa, że to porządne słuchawki nauszne z Bluetooth 5.1. Nie martwisz się o jakieś zakłócenia, to w końcu lider rankingu. 9-metrowy zasięg działa stabilnie. I to z 2 urządzeniami jednocześnie! Dostaniesz tu opcję przełączania się pomiędzy nimi.

Wracając jeszcze do oceny dźwięku, finalnie niesie za sobą uniwersalne zastosowanie. Pomijając słuchanie muzyki, zachwyci Cię klarowność dialogów z filmu, efekty specjalne, czystość mowy z audiobooków, a nawet wrażenia z gier. W tej ostatniej opcji sugeruję jednak przewodowe połącznie za pomocą kabla z zestawu.

4 mikrofony i aktywna redukcja hałasu

To bardzo dobre słuchawki nauszne do smartfona. Mają aż 4 wbudowane mikrofony. Wyłapią Twoją mowę, oddzielając ją od szumów z otoczenia. Redukcja hałasu dotyczy również warunków odsłuchu. W trybie Quiet usłyszysz wyłącznie to, co generują przetworniki. Nic nie zakłóci Ci delektowania się głosem ulubionego artysty.

Wiem jednak, że używając słuchawek na mieście, warto mieć słuchowy kontakt z otoczeniem. Zwłaszcza gdy poruszasz się po ruchliwej okolicy. Producent pomyślał o tym. W łatwy sposób przełączysz się na tryb Aware. Jednocześnie posłuchasz muzyki, wyłapując także istotniejsze odgłosy z przestrzeni wokół Ciebie.

A skoro o użytku na mieście mowa, wiedz, że czas pracy wynosi 22 godziny. Ten wynik dotyczy połowy zakresu głośności z włączoną funkcją redukcji hałasu. Pojawia się przy tym funkcja szybkiego ładowania. 15 minut ładowania oznacza 3 godziny działania. Super opcja, gdy zapomnisz naładować swoje słuchawki.

Najwyższa jakość wykonania

Wydaje Ci się, że w tej cenie nie mogło być inaczej? Że słuchawki za taką kasę muszą być doskonale wykonane? No cóż, sam kilka razy przejechałem się, wierząc, że kosztowne urządzenie samo się nie rozleci. To wcale nie taki pewnik. Na szczęście Bose QuietComfort 45 to model, który nie zawiedzie Cię w tej kwestii.

Producent wzmocnił pałąk metalem. Trudno go jakkolwiek odkształcić, a co dopiero złamać. Nauszniki bazują na trwałym, a zarazem miękkim oraz gładkim wykończeniu. W moim odczuciu to wytrzymałe słuchawki bezprzewodowe nauszne. Co ważne, nie uciskają za bardzo głowy (zresztą pałąk swobodnie wyregulujesz).

Powstaje z tego kusząca mieszanka. Dostajesz markowy, trwały produkt, który nie sprawi Ci dyskomfortu po wielu godzinach ciągłego użytkowania. Praca, relaks, chęć zabicia nudy – słuchawki Bose staną się Twoim wiernym kompanem w wielu sytuacjach! Trudno spotkać drugie tak wygodne słuchawki tego typu.

Słuchawki Sony WH-1000XM5

Słuchawki bezprzewodowe nauszne Sony WH-1000XM5



Słuchawki nauszne z głębokim basem

Bas ma dla Ciebie wyjątkowe znaczenie? Pragniesz wręcz samoistnie podskakiwać w rytm muzyki? Wybierz Sony WH-1000XM5, a nie pożałujesz! Trudno spotkać drugi profesjonalny model, który tak bardzo stawia na niskie tony jak Sony. Zadziwiają swoją dynamiką oraz głębią. Robi to ogromne wrażenie.

Jeżeli preferujesz taneczną muzykę pełną basu, spodoba Ci się ten efekt. A co jeśli nie? Nic straconego, to nadal fenomenalny sprzęt. Mimo dominacji niskich tonów nie zaniedbuje reszty. Wokale brzmią klarownie. Tak samo czysto dźwięczą przeróżne instrumenty. Pasmo przenoszenia daje radę, trudno się do czegoś przyczepić.

Poza tym mówimy o bezprzewodowych słuchawkach nausznych z regulacją basu. Za sprawą korektora bez trudu ustawisz taką specyfikę brzmienia, jaka najbardziej Ci pasuje. Możesz zupełnie odmienić scenę audio takiego sprzętu. Znajdziesz swój sweet point radujący zmysł słuchu wysokiej klasy dźwiękiem.

Skuteczne i inteligentne ANC

Nie ma co ukrywać, bezprzewodowe słuchawki często przydają się aktywnie żyjącym osobom. I nie tylko, bo w zasadzie każdemu, kto pragnie niejako odciąć się od reszty świata. Sony jak mało kto rozumie tę filozofię. Od lat produkuje znakomicie wyciszone modele. Sony WH-1000XM5 kontynuuje tę tradycję.

Osobiście nie sądzę, aby ANC mogło działać jeszcze lepiej w przypadku niskich i wysokich tonów. Jeżeli ktoś się na Ciebie wydziera, a Ty masz tego dość, załóż słuchawki i puść muzę. Praktycznie nie usłyszysz osoby obok. To rzecz jasna prosty przykład, lecz dobrze obrazuje skuteczność aktywnej redukcji hałasu.

Co ciekawe i co wyróżnia ten sprzęt, izolacja akustyczna nie jest spójna. Co to oznacza? Działa inaczej, bo w zależności od warunków. Słuchawki analizują poziom oraz specyfikę głośności otoczenia. Na tej podstawie wygłuszają wszelkie odgłosy. Sprawdzą się w hałaśliwym biurze, na siłowni, w galerii czy kawiarni.

Przyjemne użytkowanie

Sony WH-1000XM5 stabilnie spoczywają na głowie. To solidne słuchawki zamknięte, co wiąże się ze świetnym wyciszeniem. Mimo to nie generują poczucia zbyt dużego ucisku (choć to także zależne od kształtu głowy czy długości włosów). Efekt poprawiają miękkie nauszniki. Papkowate w dotyku, ale finalnie bardzo wygodne.

Korzystanie z urządzenia zdecydowanie umila długi czas pracy. Producent deklaruje nawet 30 godzin. Testy wykazują bliżej 27 godzin bez konieczności ładowania. Rewelacyjny rezultat! To długo pracujące słuchawki nauszne z Bluetooth oraz ANC. Do tego sparujesz je z kilkoma różnymi źródłami dźwięku.

System 4 mikrofonów umożliwi Ci komfortowe prowadzenie rozmów telefonicznych. Zarówno Ty dobrze usłyszysz drugą osobę, jak i ona Ciebie. Nie przeszkodzi w tym np. wiatr czy uporczywy hałas wokół. A może lubisz Spotify? Funkcja szybkiego dostępu oznacza kilka dotknięć nausznika, by uruchomić playlistę z tego serwisu.

Sterowanie to tu w ogóle ważna kwestia. Oprócz przycisków wykorzystasz dotyk. Przykładowo dwukrotne stuknięcie odbiera lub kończy połączenie bądź wznawia odtwarzanie. Inne gesty stanowią przesuwanie, przytrzymywanie, a nawet zakrywanie nausznika dłonią (włącza wtedy tryb rozmowy).

Słuchawki Audio-Technica ATH-M50xBT2

Słuchawki bezprzewodowe nauszne Audio-Technica ATH-M50xBT2



Naturalność przede wszystkim

Jestem facetem, który bardzo prosto podchodzi do sprzętu RTV. Od obrazu wymagam naturalnych barw, a od dźwięku naturalnego brzmienia. Dlatego też doceniłem Audio-Technica ATH-M50xBT2. Profil dźwiękowy jest do bólu neutralny. Skutkuje wysoką klarownością dźwięku. Instrumenty i wokale brzmią doskonale!

Przetworniki o średnicy 45 mm robią swoje. Producent określa całokształt mianem studyjnej jakości i wcale nie przesadza. Studyjność oznacza bowiem głównie naturalność, którą właśnie tu słychać. Im więcej wokalu słuchasz, tym lepiej dla Ciebie. Tak samo ze wspomnianymi instrumentami. Zabrzmią wyraźnie, nie zlewając się ze sobą.

Nieco gorzej, gdy należysz do zagorzałych fanów basu. Dlaczego? Niskie tony nie buczą nadspodziewanie mocno. Na szczęście w korektorze dźwięku (dostępny w darmowej aplikacji mobilnej do słuchawek) zwiększysz im priorytet. Mało tego, w oprogramowaniu znajdziesz opcję Bass Boost. Bez straty czasu podbijesz niskie tony.

Pochwalę jeszcze coś, a mianowicie działanie Bluetooth. Ewentualne opóźnienia stają się niezauważalne. Nie uświadczysz przerywania dźwięku czy braku synchronizacji. Na pokładzie znalazł się nawet tryb do pracy z PC, a więc np. grania w gry. Nie nazwę tego sprzętu gamingowym, lecz wspomniana funkcja zmniejsza opóźnienie.

Długi czas pracy? Mało powiedziane!

Jeżeli sprawdzisz sobie opis produktowy tych słuchawek na jakiejś stronie, w oko wpadnie Ci 50 godzin pracy. Imponujące, czyż nie? Możesz jednak pomyśleć, że tkwi w tym jakieś przekłamanie. I masz rację, tkwi, lecz… w drugą stronę. Ten model potrafi nieznacznie przekroczyć nawet 60 godzin pracy!

Jasne, zależy w dużym stopniu od poziomu głośności. Niemniej bardzo łatwo osiągnąć ciągłe 2 dni odtwarzania ulubionych playlist. Producent wcale nie spoczął na laurach. Dosyć, że sam nie docenił swojego produktu w kwestii długości pracy, to zawarł szybkie ładowanie. 10 minut ładowania da Ci 3 godziny pracy. Nieźle, co?

Szkoda jedynie, że zabrakło jakiejś funkcji oszczędzania energii. Na przykład automatycznego wyłączenia po odłożeniu. To jednak mocne wybrzydzanie z mojej strony. Wystarczy przecież pamiętać o samodzielnym wyłączeniu sprzętu. Nie wiedząc, jakie słuchawki bezprzewodowe nauszne długo pracują, masz już odpowiedź.

Słuchawki bezprzewodowe nauszne na letnie dni

Mało oczywista cecha. Popatrz bowiem na zdjęcie Audio-Technica ATH-M50xBT2. Całkiem masywny sprzęt, prawda? Raczej nie do biegania czy na siłkę, ale już jak najbardziej na przechadzki w trakcie lata. Poważnie, mimo zamkniętej konstrukcji oraz gabarytów urządzenie nie grzeje nadmiernie w uszy.

Czuć pewien luz, a nie ścisk, nosząc te solidne słuchawki nauszne bez kabla. Wyściółka na nausznikach sprawia wrażenie lekkiej oraz miękkiej. Po prostu oddycha, przepuszczając powietrze. Nie zatrzyma na Twoich uszach nadmiernego ciepła. Doceniłem tę cechę, układając ranking słuchawek bezprzewodowych nausznych.

Słuchawki JBL Tune 510BT

Słuchawki bezprzewodowe nauszne JBL Tune 510BT



Basowa przyjemność

Nie dziwię się, że słuchawki JBL Tune 510BT tak świetnie się sprzedają. Nabywcy otrzymują bowiem to, na co od razu liczą w przypadku tej marki: mocny, mięsisty bas. Żwawo dudni jak na tak tani produkt. Co ważne, nie detronizuje za bardzo pozostałych tonów. Spokojniejsze kawałki z wokalem i instrumentami też nieźle zabrzmią.

Jasne, trudno mówić o studyjnej jakości. To nie ta cena, aby wymagać perfekcyjnej naturalności audio. W mojej opinii to nie są słuchawki nauszne dla wymagających melomanów (nie wspominając o audiofilach). To produkt skrojony chociażby pod młodsze osoby, które w muzyce szukają głównie energii, a nie niuansów.

JBL Tune 510BT spodobają Ci się, jeżeli preferujesz pulsującą muzykę z wyraźnym taktowaniem. Na przykład elektro, rap, ale też rockowe kawałki. Musisz przy tym lubić dominację basu. Wtedy te głośne słuchawki okażą się trafionym wyborem. Mimo to szkoda, że zabrakło korektora, aby móc nieco zmienić specyfikę audio.

Lekkość i wygoda

Interesują Cię komfortowe słuchawki nauszne bezprzewodowe? JBL Tune 510BT wpisują się zatem w kolejne założenie. To lekki model, którego nie czuć nadmiernie na głowie. Również za sprawą braku większego ucisku. W dodatku wszystkie przyciski znalazły się na prawym nauszniku. Łatwo się do nich przyzwyczaisz.

Zwróć uwagę na wysoką przenośność tego niedrogiego urządzenia audio na Bluetooth. Obrócisz nauszniki, mogąc położyć JBL Tune 510BT na płasko. Schowanie gdzieś sprzętu nie zabierze za dużo miejsca. Przydałoby się jeszcze jakieś dopasowane do tego etui. Niestety nie trafiło do zestawu, ale pamiętajmy o niskiej cenie.

Słuchawki Edifier W800BT Plus

Słuchawki bezprzewodowe nauszne Edifier W800BT Plus



Zrównoważone brzmienie w dobrej cenie

Aż dziw bierze, co te słuchawki do 150 zł potrafią. One wręcz miażdżą masę kilka razy droższych urządzeń. Edifier W800BT Plus grają przede wszystkim wystarczająco neutralnie. Nie wybijają specjalnie basu, zachowując wyrazisty środek i górę. Gubią się nieco dopiero przy muzyce poważnej z chórem i masą instrumentów.

Każdemu innemu gatunkowi podołają, grając dużo lepiej, niż wskazuje na to ich cena. Zawierają magnetyczne przetworniki 40 mm, z których robią dobry użytek. Zadowolą Cię pełnym, zrównoważonym brzmieniem z odpowiednią przestrzennością. Do tego mogą grać nawet do 55 godzin przy stabilnym zasięgu oraz działaniu.

Jakby tego było mało, skorzystasz z darmowej apki. Odnajdziesz w niej regulację dźwięku w oparciu na kilku trybach pod konkretną muzykę. Poeksperymentujesz, prędko ustalając, która opcja najbardziej Ci pasuje. Miło, że te polecane słuchawki bezprzewodowe nauszne z rankingu zapamiętują ostatnie ustawienia z aplikacji.

Leciutkie, a dobrze wykonane

Edifier W800BT Plus to w całości plastikowe słuchawki. Czy to źle? Otóż w tym wypadku nie. Wspomniany materiał wykonania skutkuje niewielką wagą. Nie ponarzekasz na ucisk po wielogodzinnym odsłuchu. Tworzywa sztuczne nie są też byle jakie. Wykazują oczekiwaną trwałość oraz porządne spasowanie. Nic tu nie trzeszczy.

W prosty sposób wyregulujesz pałąk, dostosowując go pod swoją głowę. Obfite obicie padów dokładnie przykryje Twoje uszy, subtelnie je traktując. Owszem, w upalne dni nauszniki mogą się nieco przyklejać do skóry, ale to akceptowalna cecha jak za tę kwotę. Wyjątkowo opłacalny produkt, który musiałem wyróżnić.

Ile kosztują słuchawki bezprzewodowe nauszne?

Dobre słuchawki bezprzewodowe nauszne kosztują 140 zł, jak i 1300 zł. Wszystko zależy od Twoich wymagań. Droższe modele zachwycają balansem tonów oraz neutralnością brzmienia. Te tańsze często przykrywają pewne mankamenty mocnym basem, ale… także mogą się sprawdzić. Na kwotę wpływają też funkcje i wykonanie.

Jakiej firmy słuchawki bezprzewodowe nauszne?

Najlepsi producenci profesjonalnych, najlepiej grających słuchawek bezprzewodowych nausznych to Bose, Sony oraz Audio-Technica. Mając mniejszy budżet, zwróć z kolei uwagę na JBL (choć produkują również droższe modele) oraz Edifier. Wszystkie te marki słyną z solidnych sprzętów audio.

Wiedz, że regularnie aktualizuję mój niezależny ranking. Sprawdzam wtedy nowości np. od: Creative, Panasonic, Marshall, Tonsil, AKG, Bowers & Wilkins czy Sennheiser. Póki co ułożyłem jednak zestawienie z produktów wcześniej wyróżnionych producentów.

Podsumowanie

Teraz już wiesz, jakie słuchawki bezprzewodowe nauszne naprawdę są najlepsze. Przedstawiłem Ci wybornie grające i funkcjonalne urządzenia. Posłużą Ci do przeróżnych gatunków muzycznych i nie tylko.

Masz dodatkowe pytanie? A może własną opinię? Jeżeli tak, skorzystaj z sekcji komentarzy.

Jak się okazało, top modele z tej klasyfikacji niejednokrotnie dokładnie przykrywają uszy. Co za to idzie, najlepsze słuchawki wokółuszne często zawierają niektóre z urządzeń, które tutaj wyróżniłem. Pozostałe także gwarantują świetny dźwięk, choć już nie zawsze w bezprzewodowym wydaniu.

Na portalu znajdziesz również słuchawki o nieco odmiennej specyfice. Dużą popularnością cieszy się ranking słuchawek bezprzewodowych dousznych. To tzw. pchełki lub TWS-y. Nie grają aż tak epicko, lecz są za to mobilne i dyskretne.

Szukasz czegoś głównie do rozmów, a niekoniecznie do muzyki? Wtedy powinna Cię zainteresować najlepsza słuchawka Bluetooth do telefonu. Coś dla wiecznie zabieganych ludzi biznesu.

Oceń publikację
[Głosy: 1 Średnia: 5]

Wszystkie komentarze weryfikowane są przed publikacją. Zasady gromadzenia, weryfikacji i publikowania komentarzy znajdują się w regulaminie.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments