Pralko-suszarka Slim Ranking 2022 | Małe pralko-suszarki

Szukasz płytkiej pralko-suszarki slim do małej łazienki? Żaden problem! Mój niezależny ranking z opiniami szybko wskaże Ci najlepsze urządzenia. Nie stracisz dużo miejsca, zyskując skuteczny sprzęt 2w1.

Pralko-suszarka slim - ranking małych pralko-suszarek do 45 - 50 cm

Mając małą łazienkę (lub ogólnie mieszkanie) wcale nie musisz rezygnować ze sprzętu piorąco-suszącego. Wystarczy, że znajdziesz dobrą pralko-suszarkę slim.

O jakiej głębokości? W tej kategorii najlepiej celować w pralko-suszarkę slim 50 cm, choć znalazłem także urządzenia do 45 cm głębokości.

Zobacz więc najpłytsze pralko-suszarki godne uwagi, aby podjąć trafną decyzję zakupową!

Ranking pralko-suszarek SLIM 2022 – TOP 6

Miejsce 1

HAIER I-Pro 7 HWD80-B14979

Płytka pralko-suszarka do małego mieszkania. Ma zaledwie 46 cm głębokości. Dzięki nowoczesnemu silnikowi nie narazi Cię na zbyt wysoki pobór prądu. Zapewnia automatykę wagową, dzięki której dokładnie dopiera odzież, nie narażając jej na zniszczenie.

Funkcja pary wodnej wygładza i odkaża odzienie. Ta mała pralko-suszarka dobrze się prezentuje i jest praktyczna: duży otwór wsadowy, oświetlenie bębna, łatwa obsługa panelu sterowania. W stosunku do wszystkich swoich zalet stanowi opłacalną inwestycję.

Miejsce 2

LG F2DV9S8H2E

Mała, ale pojemna pralko-suszarka 47 cm. Radzi sobie z załadunkiem 8,5 kg dla cyklu prania i 5 kg dla opcji łączonej, a więc z suszeniem. Jest ekstremalnie cicha i żywotna dzięki bezpośredniemu napędowi. Nabywając ją, praktycznie nie przejmujesz się niespodziewanymi awariami.

Funkcja “do szafy” znacząco ułatwi Ci życie. Wyjęte z bębna tkaniny będą bez pognieceń, przez co nie stracisz czasu na prasowanie ich. W kilku programach prania występuje para wodna, która skutecznie dezynfekuje materiały. Ubrania staną się czyste, ale też miękkie, pachnące i pozbawione alergenów.

Miejsce 3

LG F2DV5S8S0

Polecana pralko-suszarka slim LG o sporej ładowności (8,5/5 kg). Nie będzie Cię denerwować hałasem, gdyż pracuje bardzo cicho. Dzięki temu jeszcze łatwiej znajdziesz dla niej miejsce w swoim domostwie. Nie musisz za bardzo jej oddalać od salonu czy sypialni.

Wypada funkcjonalnie pod względem cyklu suszenia. Ustawisz zarówno opcję redukującą zagniecenia, jak i zostawiającą nieco wilgoci, by prasowanie poszło dużo szybciej. Dzięki aplikacji mobilnej sprawdzisz stan urządzenia oraz ściągniesz nowe programy.

Miejsce 4

Samsung AddWash WD8NK52E0ZX

Płytka pralko-suszarka slim 46 cm o unikalnej stylistyce. Zapewnia drzwiczki AddWash, więc łatwo dorzucisz zapomnianą rzecz do bębna (w trakcie trwania cyklu). To także świetny sposób na wywietrzenie urządzenia bez otwierania całych drzwi. Dodatkowa oszczędność przestrzeni.

Ta kompaktowa pralko-suszarka ma silnik inwerterowy. Nie przesadza więc ani z zużyciem energii, ani z hałasem. W dodatku dysponuje gorącym powietrzem i parą wodną. To dodatkowe opcje na skuteczne odświeżenie odzieży, również tej najdelikatniejszej.

Miejsce 5

Candy CSWS4 464TWMCE-S

Jedna z najmniejszych pralko-suszarek slim. Ma jedynie 40 cm głębokości, dzięki czemu ulokujesz ją na niewielkim metrażu. Mimo to zapewnia silnik inwerterowy, a nawet funkcję pary wodnej oraz rozbudowaną aplikację mobilną.

Wśród listy programów znajdziesz aż 3 przyspieszone cykle (jeden z nich trwa tylko 14 minut). Nie zabrakło także funkcji wygładzającej tekstylia. W wielu przypadkach obowiązek prasowania spadnie z Twoich barków.

Miejsce 6

BEKO HTV7616XW

Pralko-suszarka o głębokości 45 cm, która zbiera wiele pozytywnych opinii. Jest tania, a dobra. Ładowność osiąga 7/4 kg, zużycie energii nie przeraża, a działanie jest wystarczająco ciche, aby nikogo nie wkurzać.

Co ciekawe, cykl łączony obsługuje nie tylko maksymalne 4 kg dla suszenia. W zaledwie godzinę wypierzesz i od razu wysuszysz 1 kg prania. Niewiele, ale wystarczy na ubranie, które chcesz niedługo założyć przed jakimś ważnym wyjściem.

Pralko-suszarka SLIM HAIER I-Pro 7 HWD80-B14979

Pralko-suszarka slim HAIER I-Pro 7 HWD80-B14979

Dlaczego to w mojej ocenie najlepsza pralko-suszarka slim? Jest pojemna (8/5 kg), wciąż bardzo płytka jak na urządzenie 2w1 (46 cm), energooszczędna i szalenie funkcjonalna oraz trwała. Przeczytaj poniższą opinię, aby poznać ją bliżej.


Głębokość: 46 cm


Kliknij i kup HAIER I-Pro 7 HWD80-B14979

MediaExpert
EURO
OleOle
MediaMarkt


Energooszczędne pranie i suszenie

Myślisz, że małe pralko-suszarki oznaczają mały pobór prądu i wody? No cóż, nie do końca. Trzeba się trochę naszukać, żeby znaleźć ekonomicznie pracujące urządzenie.

Płytka pralko-suszarka slim HAIER I-Pro 7 HWD80-B14979 spełnia to założenie. Według nowych etykiet energetycznych osiąga najwyższą możliwą klasę dla suszenia (A). Z praniem też nie jest źle, gdyż to klasa D (trudno aktualnie znaleźć lepszą dla sprzętu 2w1).

Sytuację poprawia automatyka wagowa. Dobiera idealny czas prania i poziom wody.

Efekt tych wszystkich cech?

Nie martwisz się o nagły wzrost rachunków. Jeden łączony cykl prania i suszenia kosztuje wyraźnie mniej niż 2 zł (kierując się etykietą, w praktyce może być nawet taniej!). Topowy wynik w tej kategorii, szczególnie że ładowność sprosta oczekiwaniom większych rodzin.

Mała, ale skuteczna pralko-suszarka

Do dyspozycji dostajesz wiele programów nadających się do różnej odzieży. Bez problemu dopasujesz cykl do odzienia.

Mało tego, to pralko-suszarka slim z funkcją pary. Niesie to za sobą same korzyści: mniej zagnieceń, lepsze usuwanie plam oraz alergenów bądź bakterii.

Nie stracisz czasu, użerając się z długim i męczącym prasowaniem. Twoje ubrania będą dobrze wygładzone, miękkie, suche i oczywiście czyste.

Czegóż chcieć więcej?

Może jakiegoś cuda, które upora się z bardzo delikatną odzieżą? I tu także je znajdziesz! Chodzi o mikroparę, która odświeża wełnę i jedwab. Jak widzisz, to polecana pralko-suszarka slim, która nie niszczy ubrań, a dobrze o nie dba.

Wiodące podzespoły

HAIER przyzwyczaił mnie do tego, że nie oszczędza na ogólnej jakości wykonania swojego sprzętu AGD.

W tej pralko-suszarce slim bezpaskowy silnik z bezpośrednim napędem jest odpowiednio cichy i trwały. Producent daje na niego 15 lat gwarancji.

Otwór załadunkowy ma ogromną średnicę! Nie tylko bardzo nowocześnie wygląda, ale ułatwia wkładanie i wyjmowanie większych rzeczy. Szczególnie w połączeniu z dobrym oświetleniem wnętrza bębna.

Panel sterowanie także na plus, bo każdy powinien go szybko opanować. Te cechy cieszą, szczególnie że mówimy o kompaktowej pralko-suszarce slim. W mojej opinii wypada po prostu najlepiej, a teraz już wiesz, co za tym przemawia.

Pralko-suszarka SLIM LG F2DV9S8H2E

Pralko-suszarka slim LG F2DV9S8H2E

Ta płytka pralko-suszarka LG jest jedną z najpojemniejszych, ale wciąż spełnia główne założenie mojego rankingu: ma mniej niż 50 cm głębokości, bo dokładnie 47 cm. Najważniejsze, że zapewni Ci wiele innych korzyści, które poznasz, czytając poniższą recenzję.


Głębokość: 47 cm


Kliknij i kup LG F2DV9S8H2E

EURO
OleOle


Mała, ale pojemna pralko-suszarka

Pralko-suszarki slim siłą rzeczy nie mogą przekroczyć pewnej granicy ładowności – wtedy byłyby zbyt duże.

LG jako jeden z nielicznych producentów umie w pewnym sensie przekroczyć ograniczenia kompaktowej konstrukcji.

Dlaczego tak twierdzę? Przez ładowność, która dotyczy prania – wynosi tu 8,5 kg, co przy 47 cm głębokości stanowi imponujący wynik.

A ładowność suszenia? Ona wypada równie korzystnie: 5 kg. Ten rezultat nie jest może samodzielnym rekordem, ale i tak nie zawodzi.

W jednym cyklu łączonym przywrócisz czystość i od razu wysuszysz mnóstwo ciuchów! W wielu przypadkach nie trzeba będzie rozbijać prania na kilka tur, przez co zaoszczędzisz pieniądze, czas oraz siły.

Nowoczesne rozwiązania

Siłą pralko-suszarek slim od LG są funkcje, a także rozwiązania konstrukcyjne. LG F2DV9S8H2E oferuje bezpośredni napęd oraz bardzo nowoczesny silnik.

W trakcie pracy stosuje przeróżne kombinacje ruchów bębna. Po co? Aby polepszać efekty prania i nie niszczyć odzieży. Analizuje ciężar wsadu, a nawet miękkość tkanin!

To przy okazji mała i płytka pralko-suszarka parowa. Dezynfekuje odzież, pozbywając się z niej zarazków, ale i pofalowań. Prasowanie pójdzie Ci dużo szybciej (o ile w ogóle będzie potrzebne).

Masz zresztą osobną funkcję (oprócz tej parowej), która zmniejsza zagniecenia. Co więcej, jest nawet opcja „do szafy”, więc przetestujesz wiele możliwości. Szybko sprawdzisz, co w przypadku Twoich części garderoby daje najlepsze efekty.

A programy prania? Z nimi na bogato! Antyalergiczny i do ubranek dziecięcych korzystają z parowego dodatku. Oprócz nich ustawisz np. pranie wstępne, program do delikatnych materiałów, ekspresowy cykl (14 minut) czy czyszczenie bębna, jeśli nie chcesz tracić czasu na tę czynność.

Wysoka kultura pracy

W pralko-suszarce slim marki LG zachwyca mnie coś jeszcze: bardzo cicha praca.

Wirowanie trzyma korzystny standard, generuje 72 dB, co wyróżnia jedne z najlepszych pralko-suszarek kompaktowych.

Co ciekawe, hałas prania i suszenia jest taki sam, osiągając… zaledwie 53 dB! Fantastyczny wynik. Efekt dobrej izolacji i świetnego silnika.

To ważna cecha w najpłytszych pralko-suszarkach. Są przecież kupowane do małych mieszkań i łazienek. Nie znajdują się więc daleko od pomieszczeń bardziej rekreacyjnych, służących do relaksu i odpoczynku.

Nikt nie chce denerwować się przez głośne urządzenie piorąco-suszące. Sprzęt LG nie wkurzy ani Ciebie, ani reszty domowników.

Pralko-suszarka SLIM LG F2DV5S8S0

Pralko-suszarka slim LG F2DV5S8S0

Pralko-suszarka slim o głębokości 47 cm, która radzi sobie nawet z 8,5-kilogramowym wsadem. Przejawia wiele cech jeszcze droższych modeli tej marki, zostawiając w tyle sporo małych pralko-suszarek innych producentów. Więcej szczegółów znajdziesz w mojej subiektywnej opinii.


Głębokość: 47 cm


Kliknij i kup LG F2DV5S8S0

EURO
OleOle
Neonet


Pierz oraz susz dużo i po cichu

Porównując pralko-suszarki do małych łazienek, te od LG wyróżniają się sporą ładownością. 8,5/5 kg to dobry wynik na tle reszty kategorii.

Nie cackasz się z praniem i suszeniem; po prostu wrzucasz do bębna górę ciuchów, nie bojąc się, że sprzęt tego nie wytrzyma. Obsługuje wystarczająco duży załadunek.

Konstrukcja jest niemal bliźniacza w stosunku do droższych urządzeń 2w1 tej marki. Niesie za sobą bardzo ciche pranie, wirowanie i suszenie. Zasługa trwałego silnika nowej generacji.

Przy okazji urządzenie nie tańczy po łazience, jeśli jest poprawnie wypoziomowane. Podczas swojej pracy redukuje nie tylko hałas, ale i drgania.

Suszenie na wiele sposobów

Luksusowe pralko-suszarki slim oferują mnóstwo różnych funkcji dotyczących suszenia. Tutaj również znajdziesz te najpopularniejsze.

Co konkretnie? Chociażby „do szafy”. Nie tylko idealnie usuwa wilgoć z ubrań; dąży także do tego, aby zredukować zagniecenia, przez co nie tracisz czasu przy desce i żelazku.

A może jesteś czasem w odwrotnej sytuacji: chcesz wyprasować swoje eleganckie odzienie przed ważnym wydarzeniem? Ta mała pralko-suszarka także Ci to ułatwi. Funkcja „do prasowania” zostawia na ubraniu nieco wilgoci, aby prasowanie było szybsze i skuteczniejsze.

Efektywny program prania codziennego

Na uwagę zasługuje program TurboWash, który w mojej ocenie jest po prosty cyklem prania codziennego.

Tego typu opcje stawiają na szybkość i skuteczność. W 59 minut wypierzesz odzież, usuwając nawet nieco trudniejsze plamy. Bardzo dobry wynik.

Inne programy do prania ciuchów? Oprócz tych standardowych (bawełna, mieszane, syntetyki) masz do dyspozycji: ubranka dziecięce, antyalergiczny, pranie ręczne/wełna, szybki (14 minut) czy do delikatnych tkanin.

Co więcej, ta nowoczesna pralko-suszarka slim zapewnia dostęp do aplikacji. Jedną z jej funkcji jest ściąganie najnowszych programów przez Wi-Fi.

No cóż, małe nie oznacza wcale proste. Kompaktowe pralko-suszarki do małych mieszkań stają się coraz funkcjonalniejsze. LG F2DV5S8S0 stanowi na to dobry dowód.

Pralko-suszarka SLIM Samsung AddWash WD8NK52E0ZX

pralko-suszarka slim Samsung AddWash WD8NK52E0ZX

Kto powiedział, że niewielka pralko-suszarka musi nudnie wyglądać? Z pewnością nie Samsung. Wyróżniony model odznacza się unikalną stylistyką. Świadczy o tym zarówno kolor (dość ciemny inox, właściwie grafit), jak i pewne rozwiązania konstrukcyjne, które przedstawię Ci w opinii.


Głębokość: 46 cm


Kliknij i kup Samsung AddWash WD8NK52E0ZX

MediaExpert
EURO
OleOle
MediaMarkt


Efektowna pralko-suszarka slim

Jestem bardzo praktycznym człowiekiem, który szuka w sprzęcie AGD prawdziwych udogodnień. Umiem jednak docenić pewną dozę kreatywności.

Samsung AddWash WD8NK52E0ZX ma unikalną kolorystykę, od razu wyróżnia się wśród najlepszych pralko-suszarek slim.

Dzięki temu będzie pasował do równie oryginalnych łazienek, często bardzo minimalistycznych.

Jego świetny design potęguje coś jeszcze: drzwiczki AddWash. I tu już mówimy o praktycznym udogodnieniu.

Za ich pomocą szybko i łatwo dorzucisz coś do bębna – już po starcie cyklu.

Co więcej, nie musisz otwierać całych drzwi, aby dobrze wywietrzyć tę pralko-suszarkę slim, gdy zakończy swoją pracę. Na niewielkim metrażu to duże ułatwienie. Nie przeciskasz się obok urządzenia, gdy trzeba zlikwidować z niego przykry zapach. Proste i wygodne.

Ładowność, która nie zawodzi

Przy jedynie 46 cm głębokości ta kompaktowa pralko-suszarka oferuje 8/5 kg ładowności. Zmieścisz w niej wiele ciuchów wymagających gruntownego odświeżenia.

To także efekt wydajnego i żywotnego silnika inwerterowego. Przy okazji gwarantuje on cichą pracę.

Ciepłe powietrze, a może para wodna?

Jak przystało na pralko-suszarkę slim z rankingu, zyskujesz bardzo ciekawe funkcje dodatkowe.

AirWash, czyli strumień ciepłego powietrza odświeża odzienie bez użycia detergentów. Usuwa bakterie i nieprzyjemne zapachy, a jednocześnie nadaje się do wielu delikatnych ubrań. Często zastępuje w takich przypadkach zwykłe pranie.

Drugą skuteczną opcją jest para wodna. Oznacza pełną higienę: usuwa alergeny, drobne zarazki i wygładza tekstylia wrzucone do bębna. Występuje w specjalnym programie (higieniczna para).

Jak widzisz, mówimy więc o bardzo wszechstronnym i wciąż małym sprzęcie 2w1. Zasłużył na miejsce w klasyfikacji najpłytszych polecanych pralko-suszarek.

Pralko-suszarka SLIM Candy CSWS4 464TWMCE-S

pralko-suszarka slim Candy CSWS4 464TWMCE-S

W kwestii urządzeń slim na Candy zawsze można liczyć! Ten producent wypuszcza sprzęt super slim, który dotyczy także rynku pralko-suszarek. Candy CSWS4 464TWMCE-S to potwierdza, więc dowiedz się więcej o tej pralko-suszarce.


Głębokość: 40 cm


Kliknij i kup Candy CSWS4 464TWMCE-S

EURO
OleOle


Bardzo płytka pralko-suszarka

Candy CSWS4 464TWMCE-S ma zaledwie 40 cm głębokości! Dzięki temu wciśniesz ją w różne zakamarki czy wnęki, nie musząc rezygnować ze sprzętu 2w1.

Siłą rzeczy maksymalny załadunek nie imponuje, choć w tym przypadku nie może być po prostu większy. To 6 kg dla prania i 4 kg dla suszenia. Z tych wyników zadowolone będą szczególnie pary, choć i wiele rodzin 2 + 1 używa sprzętów o takich możliwościach.

Bardzo ważne, że niewielki rozmiar pralko-suszarki nie przekreślił dobrego wykonania. W środku urządzenia drzemie cichy i wydajny silnik inwerterowy.

W pralko-suszarkach slim Candy podoba mi się też umiejscowienie otworu wsadowego. Jest nieco wyżej, przez co obsługa sprzętu staje się wygodniejsza.

Szybkie pranie i łatwe prasowanie

Ta miniaturowa pralko-suszarka daje wiele opcji szybkiego prania lekko zabrudzonych ubrań: 14, 30 lub 44 minuty. Dostosujesz to do wagi wsadu i oczekiwanych efektów.

Easy Iron oznacza z kolei funkcję pary wodnej. Pomaga usuwać nieczystości z tekstyliów i dodatkowo je wygładza.

Oprócz tego i tak masz opcję „mniej zagnieceń”, więc ułatwisz sobie obowiązek w postaci prasowania odzienia.

Inteligentna pralko-suszarka

Ta pralko-suszarka slim świetnie zgrywa się z aplikacją SimplyFi.

Co w niej dostajesz? Podgląd statystyk, ustawianie i zapisywanie ulubionych programów, ściąganie nowych opcji (nawet do 40!) czy zdalną diagnostykę.

Ciekawie wypada też funkcja “Zawsze świeże”. Powiedzmy, że jesteś poza domem, Twoja pralko-suszarka niedługo kończy cykl, a Ty wiesz, że wrócisz dopiero za jakiś czas.

Czy ciuchy są w takim przypadku narażone na przykry zapach? Nie, ponieważ uruchamiając w apce opcję “Zawsze świeże”, sprzęt będzie delikatnie kręcił bębnem. W ten sposób utrzyma świeżość.

Ranking pralko-suszarek slim musiał uwzględniać ten model. Liczba zalet, a także całkiem atrakcyjna cena zachęcają do nabycia sprzętu.

Pralko-suszarka SLIM BEKO HTV7616XW

pralko-suszarka slim BEKO HTV7616XW

Tania pralko-suszarka slim 45 cm. Oszczędzi przestrzeń w Twoim domostwie, skutecznie piorąc i susząc odzież. Nie brakuje w niej przydatnych programów czy funkcji, które zaraz poznasz.


Głębokość: 45 cm


Kliknij i kup BEKO HTV7616XW

EURO
OleOle
MediaMarkt


Czyste, miękkie i wygładzone ubrania

Sprzęt zapewnia funkcję parową w fazie prania. Wpuszcza do bębna gorącą parę na początku (aby zwiększyć efektywność, wstępnie rozpuścić zabrudzenia) i na końcu (aby wygładzić odzież, usuwając pogniecenia) cyklu.

Twoje odzienie wyjdzie z bębna wygładzone i odpowiednio zdezynfekowane.

Dostajesz łącznie 15 programów, a 4 z nich dotyczą ściśle suszenia: syntetyki, bawełna, antyalergiczny oraz cykl łączony (ładowność dla suszenia osiąga 4 kg, a dla prania 7 kg).

Jest jeszcze coś: szybki i skuteczny cykl łączony. Usuniesz nieczystości z tkanin, od razu je susząc –  i to w godzinę! Siłą rzeczy maksymalny wsad nie imponuje, to 1 kg, ale ta opcja nieraz może Ci się przydać.

Szczególnie gdy musisz gdzieś niedługo wyjść i potrzebujesz schludnie wyglądającego stroju.

Solidna jakość wykonania

Ta dobra pralko-suszarka slim 45 cm oferuje silnik inwerterowy, czyli gwarancję wyższej trwałości oraz lepszej kultury pracy.

Mimo niewielkiej kwoty wydanej na to urządzenie, nie martwisz się o zbyt krótką żywotność.

BEKO HTV7616XW wygląda nowocześnie, ma przejrzysty panel sterowanie i szeroki otwór załadunkowy. Obsługa tego urządzenia jest łatwa i przyjemna.

Pamiętając o bardzo atrakcyjnej cenie, zdecydowanie polecam tę płytką pralko-suszarkę.

Podsumowanie

Teraz już doskonale wiesz, które pralko-suszarki są najpłytsze i najlepiej piorą oraz suszą odzież. Nie musisz pytać o pralko-suszarkę slim na forum bądź czytać innych blogów.

Pamiętaj, że mój ranking jest niezależny i aktualizowany.

Dzięki małej pralko-suszarce skutecznie zaoszczędzisz miejsce, zyskując ogromny komfort. Bez większego wysiłku i straty czasu wypierzesz i od razu wysuszysz swoje odzienie.

Jak się okazało, małe gabaryty wcale nie przekreślają ciekawych funkcji, wielu programów czy dobrej jakości wykonania.

Rozważasz także zakup wyłącznie urządzenia do prania, ale także dość smukłego? Zobacz wtedy pralki SLIM do 45 cm głębokości. Na ich rynku jeszcze łatwiej o porządny sprzęt o niewielkich wymiarach.

A może dzięki małemu przemeblowaniu zagospodarujesz więcej przestrzeni na urządzenie? W takiej sytuacji z pomocą przyjdzie ranking pralko-suszarek pełnogabarytowych. Ich luksusowym wydaniem są z kolei pralko-suszarki z pompą ciepła, czyli bardzo nowoczesny rodzaj.

Zawsze może także rozważyć montaż w słupek, a wtedy na pralce postawisz najskuteczniejszy sprzęt do suszenia tkanin, a więc suszarkę do prania. Nie są one jednak tak płytkie jak pralko-suszarki, chociaż znajdą się suszarki bębnowe slim.

Pamiętaj, że mówiąc o sprzęcie slim, cały czas chodzi o płytkie, a nie wąskie urządzenia. Do tej drugiej grupy należą jedynie pralki ładowane od góry. Idealne do umieszczenia w ciaśniejszej wnęce.

Niezależnie od wyboru sprzętu nie zapominaj o porządnym detergencie. Zajrzyj do testu proszków do prania, aby sprawdzić, który produkt najlepiej usuwa plamy z odzienia.

Oceń publikację
[Głosy: 14 Średnia: 4.2]

Dodaj komentarz

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Alicja
2 miesięcy temu

Witam 🙂 jak numer 1 ma się do Pralko-suszarka Haier I-Pro 5 Slim HWD80-B14959U1 i-Refresh? Cena jest aktualnie identyczna obu modeli na stronie EURO i jest mniejsza na szerokość o 0,5 cm (walczę o każdy mm). Mam teraz wielki dylemat szczególnie że myślałam o zakupie zwykłej pralki – kolejny model slim.

Alicja
2 miesięcy temu

Wnęka bez kafelek ma aktualnie wymiary głębokości 46,5 i 61 szerokości i nawet pralka ładowana od góry jest niepraktyczna, bo wszytkie są grube i będzie mocno wystawać. Miałam nadzieję na ten model, bo podają, że jest trochę węższy i ma tylko 46 cm grubości ale widzę, że i tu nie ma nadzeii.